CBB S02E05

noamlah

New member
CBB S02E05

פרק יפה, קאטו הרבה יותר מעניין כהו"ה מראיין ובהחלט מקווה שיעשה לו באקדור שבוע הבא כמו שהבטיח
הברית של ראיין, ג'ואי ודינה צריכה להיעלם (למרות שיש לדינה פוטנציאל לדעתי אם תיפרד מהם)
ריקי בהחלט בעל הסיכויים הכי טובים לנצח בינתיים לפי דעתי, אם זו הייתה עונת האח הגדול רגילה בסגנון בריטי אפילו הייתי אומר שזה כבר סגור
רק למה צריך להראות לנו את הכישורים החברתיים של ריקי בכך שהוא עוזר לקאטו לחרבן? לא יכלו למצוא משהו פחות קרינג'י?

לא אצטער עם תמר תלך השבוע גם, הדמות שלה דיי מיצתה את עצמה לדעתי ואנחנו לא הולכים לראות ממנה דברים חדשים, חבל שתתפוס זמן מסך עם הדרמה שלה על קטעים חשובים מהמשחק
כך שבכל מקרה נראה לי שאם ההדחה השבוע אהיה מרוצה

noamlah

New member
פרק 6

טוב, זה אולי מוקדם (למרות שאם נחשוב על כך חצי עונה כבר מאחורינו)
אבל אני חושב שאפשר כבר לאמר שהעונה הזאת עולה על הקודמת
הקודמת גם הייתה טובה אבל היו בה את הקטעים של הפרישה עם התירוץ העלוב של קישה, מופא בכי מרמורים האימים של שאנון שראתה שהעיזו להעמיד אותה להדחה והתכנונים של שלום עולמי שידיחו אותו שקצת השאירו טעם רע בפה
בעיקר כי קרו אחד אחריי השני
גם בעונה הקודמת מי ששלט זה רוס ומאריסה שיש להם את ארי וג'יימס שאולי נותנים 10% פייט מאחור וכל השאר דיי הולכים עם הזרם, דיי היה ידוע המסלול שלה

פה אני לא ממש יודע מי ינצח, הבריתות הולכות להשתנות כל הזמן לפי דעתי

והכי חשוב שההצבעה למנצח כנראה תהיה לפי המשחק כי כולם מכבדים אותו (גם ג'ואי שאין לו מושג עדיין לא יצא לו להתמרמר על ה"רשעים" שמשחקים ומשקרים וגם לא נראה לי שיקרה)

ההדחה של ראיין הייתה ממש כיפית לצפייה, היה ממש מהנה לראות את האחרים למרות שהיו יריבים שלו נותנים לו כבוד והוא גם מקבל את ההפסד בכיף ולוקח אחריות
מחכה לפרקים הבאים

noamlah

New member
פרקים 7 ו8

טוב, דיי מפתיע אבל חבל לי על ג'ואי
הוא בהחלט נלחם בשני הפרקים האחרונים וניפץ את התדמית של קלי וויגלסוורת' שהייתה לו בפרקים הראשונים, בסוף קיוויתי שיישאר על פני קנדי
טום וקאטו יצאו ממש תינוקות בפרק הזה, זה לא התור שלכם, קבלו את זה
הביאו את עצמם ממצב בטוח למצב שסיכוי סביר יהיו מודחים פרק הבא
נטלי יצאה מלכה

סצנריו הכי מעניין פרק הבא יהיה הו"ה של תמר מכיוון שאין מושג מה היא תעשה איתו
היא יכולה ללכת עם הברית של הבנות שהתחברה איתם מהתחלה ולהעמיד את טום וקאטו
היא יכולה ללכת עם טום, קאטו ודינה כברית נגדית לבנות שגם ככה הייתה האאוטסיידרית שם ולהעמיד את לולו ונטלי
וגם יכולה לעשות מהלך לגמריי אישי ומנותק מבריתות ולעשות מסע צלב נגד קאנדי
היא הכי לא צפויה פה, בעיקר שיש לה ויטו בטוח בזכות הקהל והיא בטוח תוכל לארגן באקדור למישהו

למעלה