מדליקים לפידים - הישרדות 37 : הגמר

Bar EL

New member
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : הגמר

פאט קיוזאק - בשעה טובה ומוצלחת
הפורום אמר את דברו

ונשארנו עם שלושה:

דייבי - אחד השחקנים המשעשעים והחמודים העונה, השתמש באליל שלו על כריסטיאן באחת ההדחות המוצלחות והצליח להגיע עד לפיינל 6, שם הודח בבליינדסייד ע"י הגוליאתים.

אנג'לינה - כבר מההתחלה היה נראה שאנג'לינה משחקת חזק, ועם הזמן היא הפכה לאחת הדמויות המשעשעות, ובאופן מפתיע גם הגיעה לגמר, שם סיימה במקום השלישי ללא אף קול.

מייק - התחיל כodd man out בשבט גוליאת אך לאט לאט הפך לשחקן מרכזי במשחק , יצר ברית חזקה עם ניק "הרוקסטארס" בג'באני ולאחר הקרב המתמשך בין דויד לגוליאת הצליח להשתחל לגמר , שם קיבל 3 קולות אך הפסיד לניק.

הדליקו לפיד למתמודד שתרצו שינצח במשחק!
שימו לב - לא ניתן לשנות הצבעה!
בנוסף - ההצבעה תימשך בדיוק 24 שעות מהרגע שההודעה נשלחה.

הצבעה מהנה

אורישקי

New member
אורי,אורי

Can I Have Your Vote?
&nbsp
Ori....
Ori.....
&nbsp
&nbsp
כמובן שכן
&nbsp
לפיד לאנג'לינה

sapir aloud555

New member
אנג'לינה

מלכת האורז, הג'קטים, הסולמות, הרמזים האבודים, האלילים המזוייפים, קולות המושבעים... מלכת העונה. אגדה מהלכת על שתיים

התלהבתי ממנה מההתחלה וקיוויתי שתגיע רחוק אחרי ההדחה של ג'רמי, אבל עם כל פאשלה במשחק הסיכוי שלה לנצח ירד, ולמרות שידעתי את זה, החזקתי אצבעות כל פרק שהיא תגיע לגמר. כל שניה שלה על המסך גרמה לי לצחוק ולחייך. בשלב מסויים לא היה אכפת לי מי מנצח - רציתי יותר מהכל שהיא תשאר ותמשיך להריץ את העונה
&nbsp
ללא ספק אחת הדמויות הכי צבעוניות בהישרדות אי פעם. לא יכולה להשוות אותה לשום שחקן עבר, המשחק שלה כל כך מבולגן ולא צפוי
אני יודעת שחפרתי פה קצת (הרבה) עליה, אבל לא נראה לי שהזכרתי שהיא השיגה אורז לשבט... אז כדאי שכולם ידעו: היא הקריבה חסינות והשיגה אורז לשבט!!!

סטילהוק

New member
כרוניקה של תוצאה ידועה מראש

אנג'לינה העז המושלמת זוכה, כי הרי לשם כך נועדה מראש כל ההצבעה המגוחכת הזאת חעונה הגרועה הזאת. אז יאללה, למה להמשיך את הבדיחה הזאת אם אפשר לקצר אותה, רוצים את אנג'לינה העז והבדיחה המהלכת כזוכה? בבקשה קבלו אותה וזהו: אנג'ילנה.

יאלה שתגיע כבר עונה 38 ועונה 37 הגרועה תהפוך להיסטוריה שעדיף לשכוח.

אורישקי

New member
איזה כיף שסוף סוף הצטרפת אליה

לצבא האמת של אנג'לינה
&nbsp
תמיד ידעתי שאתה מבין עניין

סטילהוק

New member
אל תטעה אפילו לרגע, לא הצטרפתי לאף אחד

מכיוון שאני לא אוהב אף מתמודד מהעונה הזאת שבעיני לפחות נחשבת לאחת העונות הכי גרועות בתולדות הישרדות ביחד עם ונואטו ותאילנד, לא ממש איכפת לי מי הזוכה בה. ואם כבר נהפוכו, דווקא הזכייה של אנג'לינה היתה קוברת אותה סופית אפילו מתחת לתאילנד שנמצאת אצלי במקום האחרון בדירוג העונות. אז אני פשוט עוזר לה להיקבר יותר מהר בתחתית ולהישכח.

noamlah

New member
פאט "נפצע" ופונה

בצורה נבנית על ידי ההפקה של המשחק
יש אנשים שאומרים שראו בבירור את בראל שם לו את הקוץ בזרת שגרם לפינוי

למעלה