הישרדות אי הגאולה - הגמר!!! סוף סוף!!!!!!!

Seosi

New member
כי חשבתי שזה יהיה כיף גם לשתף אחרים כאן

חוץ מזה, תכננתי בכלל לצפות בסדר כרונולוגי ו-23 הייתה הבאה בתור, ואתה הצעת בצדק שאני לא צריך לצפות בסדר כרונולוגי, לכן חשבתי שזה יהיה נחמד לפתח דיונים פה על מספר פרקים.

סטילהוק

New member
הבנתי

אך גם בצפייה שנייה אני ממליץ לך לצפות שוב בקמבודיה בתור העונה הבאה. כי זאת פשוט עונה כייפית. הדבר היחיד שמתסכל אותי בה זו שלישיית הגמר שלה. אבל עד לקטע שנשארת שלישיית הגמר, אני יכול לצפות בעונה הזאת גם 100 פעם ועדיין לא יימאס לי ממנה. מה שאני לא יכול לאמר על אף עונה אחרת של הישרדות. העונה היחידה שמתקרבת אליה זו קאגיאן, שבה גם זכה מי שהכי הגיע לו ומדובר באחת הזכיות הכי מוצדקות בתולדות הישרדות. אך עדיין אני מעדיף את קמבודיה על פניה, בגלל שהפגישה בין מתמודדים מהעידן הישן לבין מתמודדים מהעידן החדש, וזה מה שהופך אותה, לפחות בעיניי לעונה הכי אפית של הישרדות, וזאת גם אחת הסיבות העיקריות שהיא עונת הישרדות הכי אהובה עלי.

Bar EL

New member
אתה מוזמן לשתף אותנו תמיד!

זה מבורך. ולדעתי בכל זאת תלך לפי הסדר הכרונולוגי , כי את העונות הישנות יותר אתה זוכר פחות אז למה לא.

סטילהוק

New member
הדירוג החדש שלי לכל 37 עונות הישרדות האמריקאית שכבר שודרו

1. קמבודיה - ההזדמנות השנייה (31)
2. קאגיאן (28)
3. גיבורים נגד נבלים (20)
4. סין (15)
5. הפיליפינים (25)
6. האמזונס (6)
7. בורנאו (1)
8. פאלאו (10)
9. אוסטרליה (2)
10. סאן חואן דל סור - דם נגד מים 2 (29)
11. מיקרונזיה - מעריצים נגד פייבוריטים (16)
12. עולמות נפרדים (30)
13. קו-רונג (32)
14. איי קוק (13)
15. אול-סטארס (8)
16. איי הפנינה (7)
17. איי מרקיז (4)
18. דם נגד מים (27)
19. עולם אחד (24)
20. גואטמלה (11)
21. גאבון (17)
22. פנמה - אי הגלות (12)
23. אפריקה (3)
24. אי הגאולה (22)
25. דור המילניום נגד דור האיקס (33)
26. קרמואן - מעריצים נגד פייבוריטים 2 (26)
27. פיג'י (14)
28. טוקנטינס (18)
29. דרום האוקיינוס השקט (23)
30. אי הרוחות (36)
31. משני משחק (34)
32. גיבורים נגד מרפאים נגד עסקנים (35)
33. סמואה (19)
34. ניקרגואה (21)
35. ונואטו (9)
36. דוד נגד גוליית (37)
37. תאילנד (5)

סטילהוק

New member
זאת ממש לא העונה הכי גרועה בתולדות הישרדות

ורוב כזוכה לגמרי ראוי, ועוד לפני שזכה רוב הוכתר ע"י מעריצי הישרדות בכל העולם כאחד מעשרת השורדים הכי גדולים בעולם.

Seosi

New member
זאת דעה האישית שלי

וממש לא סבלתי אותה, יותר מתאילנד. לפחות בתאילנד היו לך שם מתמודדים יותר סימפטיים מאי הגאולה. זה שרוב זכה כאחד מעשרת השורדים הכי גדולים בעולם זה משהו אחד, אבל זה שהוא ניצח בפעם הרביעית שלו נגד מתמודדים חדשים שלא שיחקו אף פעם זה משהו אחר.

noamlah

New member
לא יכול להיות

אני דיברתי עם מעריצי הישרדות בכל העולם והם אמרו לי שרוב שחקן דיי בינוני
אני זוכר את זה הייטב כי זה היה אחריי שהם אמרו לי שהם מעדיפים סושי על פלאפל וגלידת תות על גלידת שוקולד אפילו לחצנו על זה ידיים

אז עכשיו מעריצי הישרדות בכל העולם באים אליך ואומרים לך משהו אחר? איזה אנשים שאי אפשר לסמוך עליהם

Confide In Omer

New member
האתר הזה ממש לא מייצג

אי אפשר להכחיש שרוב אהוב מאוד בקרב המעריצים, אבל האתר הזה ממש לא מוכיח כלום.

Confide In Omer

New member
העונה הכי גרועה בתולדות התוכנית

הקונספט שלה כבר כושל ברמות - קרב בין שני השורדים הכי מעצבנים אי פעם: ראסל ורוב. תוסיפו לזה קאסט מזעזע וזמן מסך אינסופי לפיליפ שפרד הבלתי נסבל... אין שום דבר טוב בעונה הזאת.

למעלה