הישרדות אי הגאולה - הגמר!!! סוף סוף!!!!!!!

Seosi

New member
הישרדות אי הגאולה - הגמר!!! סוף סוף!!!!!!!

חברים, עשינו את זה. הגענו לגמר!!! תכף אפשר לשים את העונה הכי גרועה אי פעם בהישרדות מאחרינו. כן, יותר מהישרדות תאילנד. אנדריאה, גראנט, מאט ומייק מגיעים למשימה האחרונה של אי הגאולה. הם יצטרכו לאזן אגרטל בקצה קרש בעזרת רגל אחת. האחרון שישאר עם האגרטל יחזור למשחק. אנדריאה מפתיעה את כולם ומנצחת במשימה. אירוני שהמשימה היחידה שבה מאט הפסיד באי הגאולה היא המשימה האחרונה. גראנט, מאט ומייק מודחים סופית והופכים להיות חברי המושבעים. אנדריאה חוזרת למשחק. אין יותר אי הגאולה. אנדריאה מידעת את אשלי ונטלי שכולם באי הגאולה קראו להן "הבובות של רוב" ושיש מתמודדים שאף חשבו להצביע לפיליפ, כמו ראלף. זה גרם לאשלי לחשוב שאנדריאה תחבור אליה ולנטלי להדיח את פיליפ או את רוב. עם כבר מדברים על רוב, הוא מדבר על פיליפ להדיח את אשלי, הוא רואה בה יותר איום, יותר מאנדריאה. במשימת החסינות שבה המתמודדים צריכים לאסוף שקים שמכילים מספרים ואז לסדרם מאחד עד מאה, אשלי זוכה שוב במשימת חסינות!!! וכנראה לא ידעה שהצילה את עצמה מהדחה על הדרך.

אשלי רוצה לברר אם נטלי שאם הן מדיחות את אנדריאה עכשיו, פיליפ מודח אחר-כך. אשלי חושבת שרוב רוצה לקחת את פיליפ לגמר איתו. פיליפ שם לב שהן הלכו לדבר לבד, אז הוא הלך להזהיר את רוב. אנדריאה דיברה עם אשלי ונטלי על להדיח את רוב, כי רוב הסיכויים שהוא ינצח אם הוא יגיע לגמר. במועצת השבט, רוב משתמש בפסלון החסינות בלא הצורך, כי אנדריאה מודחת סופית מן המשחק פה אחד. אשלי, יכלת לנסות להביא להדחתו של פיליפ, אכזבת.

במשימת החסינות האחרונה, המתמודדים היו צריכים לרוץ בין מבוכים ולאסוף ארבעה שקים אשר מכילים חלקי פאזל (איך אפשר שלא), והם יצטרכו לטפס על פירמידה ולהרכיב שם את הפאזל. רוב הראשון להשלים את הפאזל וזוכה במשימת החסינות האחרונה והרביעית שלו במשחק. אשלי בטוחה שהיא מגיעה לגמר, אבל מועצת השבט היא מודחת פה אחד. אפילו נטלי מצביעה נגדה.

מועצת השבט האחרונה
נטלי:
היא נסתה להישמע בנאום שלה שהיא שיחקה משחק חברתי, אבל זה די נשמע בסוף שהיא הלכה אחרי רוב.
פיליפ: חחחח הוא פשוט נתן סיבות למה לתת לרוב את הניצחון
רוב: מן הסתם הנאום הכי טוב, היה למישהו ספק בכלל?

שאלות המושבעים:
אנדריאה:
שאלה שאלות לעניין, אבל פיליפ ונטלי נתנו תשובות גרועות. פיליפ בעיקר.
אשלי: פיליפ פשוט ממשיך לירות לעצמו ברגל
אני חושב שנטלי דווקא נתנה לה תשובה טובה למה היא הדיחה אותה במקום את פיליפ. אני לא מבין בדיוק על מה יש לאשלי לכעוס על רוב.
גראנט: הוא שאל על היחסים של רוב ונטלי. נטלי ניסתה לגרום לזה להישמע ששניהם סמכו על אחד השניה, אבל רוב הבהיר שהוא אמר לנטלי למי להצביע.
ראלף: לא שאל משהו כזה מעניין, אבל הפעם היחידה פה שפיליפ נותן תשובה לעניין אבל טובה.
מאט: לא, אין לך זכות להצטדק. היית צריך לדעת למה נרשמת ושהייתה לך את ההזדמנות להדיח את רוב שכול הסימנים הראו לך לעשות זאת, בחרת להישאר נאמן לו.
ג'וליה: וואי, ממש הגזימה פה. ואם כמה שאני מבין את הכעס על נטלי ופיליפ, מה שהיא אמרה לנטלי, שהיא לא הייתה גאה באיך שהיא שיחקה אם היא הייתה בתה, הייתה ממש לא במקום. ואותו דבר גם לגבי פיליפ. אני לא מבין למה צריך לרדת לכאלה קווים אישיים. אף על פי שפיליפ קורע פה בתשובות שלו

מייק: שאלה בנאלית כזאת. לפחות הוא לא ירד על המתמודדים או משהו כזה, ועדיין נשאר מאחד נקודות האור היחידות בעונה הזאת.
סטיב: שוב, אני מרגיש שקצת הגזים במה שהוא אמר לפיליפ.
דיוויד: הוא פשוט הסביר למושבעים למה להצביע לרוב. הוא צודק כמובן, אבל הוא די נשמע מעריץ פה מאשר שחקן.

רוב ניצח, שמונה מתמודדים הצביעו לו חוץ מאחד, ראלף, אשר הצביע לפיליפ.
אפשר להוריד את כיסוי העניים חברים, הגענו למקום מבטחים.

Seosi

New member
אני לא כל כך יודע איפה למקם את הזוכה בדירוג הזוכים

מצד אחד, אי אפשר להתווכח שרוב שיחק משחק מושלם. הוא היה בשליטה מושלמת, עשה הכל נכון, זכה בארבעה חסינויות כך שהוא הפגין עליונות בפן התחרותי של המשחק, הפן החברתי של המשחק בכך שהוא גרם לכולם לחשוב שכולם מגיעים איתו לגמר, ובפן האסטרטגי של המשחק, שהוא זה שהוביל את הברית של אומטפה מההתחלה עד הסוף.

מצד שני, זה ממש לא חוכמה לנצח בפעם הרביעית שלך, עם מתמודדים שלא שיחקו בעבר. אפילו לא היו חילופי שבטים, אם רוב היה נמצא בזאפטרה, מי אמר שהוא לא היה מודח מוקדם כמו ראסל? וחייבים לומר את זה, העונה באמת הרגישה כאילו שהיא נבנתה בשביל רוב. מאיך שערכו את העונה והמתמודדים שהיו איתו באותו שבט. מבחינתי הוא די נמוך...אבל מה אתם חושבים?

sapir aloud555

New member
מצדיעה לך! לא הצלחתי לסיים את הזוועה הזו

לא נראה לי שאי פעם אצליח
&nbsp
עכשיו צ'פר את עצמך עם עונה נורמלית

Seosi

New member
לגמרי חייב חחח

חשבתי כן לראות את עונה 23 כי אני באמת חושב שסופי לא מספיק מוערכת והדרך היחידה שלי להראות זה הוא לסקר פרק ופרק. עצם העובדה שניצחה את אוזי וקואץ' באותה עונה מגיע על זה אוסקר. אבל עונה 22 הייתה כל כך גרועה שאני לא יכול להרשות לעצמי. מתלבטי בין חמישה עונות:
1. הישרדות הפיליפינים
2. הישרדות קאגיאן
3. הישרדות סאן חואן דל סור
4. הישרדות קמבודיה
5. קאו רונג

סטילהוק

New member
עדיף שתצפה בקגיאן אחרי העונה הבאה

כי בניגוד לקמבודיה ששניים ממשתתפיה משתתפים בעונה הבאה, אף אחד מקגיאן לא משתתף בעונה הבאה.

סטילהוק

New member
תתחיל מקמבודיה, כי אוטוטו מתחילה העונה הבאה

וכדאי מאוד שתצפה בקמבודיה לפניה.

noamlah

New member
הוא כבר ראה את קמבודיה

ואת כל העונות
הוא עושה סבב של צפייה חוזרת

Bar EL

New member
העונה היחידה שלא ראיתי עד הסוף

דילגתי על פרקים בסוף ובהתחלה.
מסכים שלרוב היה יותר קשה בשבט השני שהוא שבט של מבוגרים, אבל למרות זאת ולמרות הסיבוב הרביעי אי אפשר להתעלם מהכריזמה והצ'ארם של רוב על שחקנים צעירים - משהו שאף אחד כנראה לא היה מצליח לעשות חוץ ממנו ובצורה כזו מושלמת ומעצבנת (לנו כצופים).
ראינו מלא שורדים שחזרו ולא התקרבו לרמה שלו ושוב זה בגלל האישיות שלו והמשחק החברתי המדהים.
מבחינתי הוא אי שם בטופ כמנצח למרות שסבלתי מהעונה.

Seosi

New member
ופה ההתלבטות שלי

אם זאת הייתה הפעם הראשונה שרוב משחק, הייתי מדרג אותו מקום ראשון בלי לחשוב פעמיים.

אבל זאת הפעם הרביעית שלו, וגם לא נגד מתמודדים אולסטארס, מתמודדים חדשים שלא שיחקו אף פעם. הוא מאוד כריזמטי כמו שרשמת ולכל כל מתמודדים שחזרו לשחק שוב לא יכלו לעשות את מה שהוא עשה (אני אני לא טועה, הוא היחידי שחזר לעונה עם מתמודדים חדשים וניצח). אבל זה עדיין מרגיש כאילו המשחק עוצב בשבילו. לא ברמה של בן מעונה 35 אבל עדיין, וזה מה שמפריע לי לשים אותו במקומות הראשונים.

Seosi

New member
לאחר מס' התלבטויות, עדכון דירוג המנצחים והעונות

מנצחים
26. בוב
25. פאביו
24. אראס
23. ג'נה
22. אית'ן
21. סנדרה (20)
20. שארלוט (UK)
19. טום
18. בריאן
17. יול
16. רוב - כי כמו שציינתי, מצד אחד שיחק מושלם, מצד שני זה היה בפעם הרביעית מול שחקנים חוזרים בעונה שהרגישה שעוצבה בשבילו.
15. טינה
14. נטלי
13. וספיה
12. כריס
11. אמבר
10. ניק
9. סנדרה (7)
8. ריצ'רד
7. ליסה (ניו זילנד)
6. שיין (אוסטרליה)
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני

עונות
26. אי הגאולה - וכל מילה נוספת מיותרת.

25. תאילנד
24. גבון
23. אפריקה
22. אולסטרס
21. סמואה
20. פיג'י
19. פלאו
18. ניקרגואה
17. פלאו טיגה (UK)
16. דוד נגד גוליית
15. פנמה
14. איי קוק
13. אלופים נגד מתמודדים (אוסטרליה)
12. מרקיז
11. תאילנד (ניו זילנד)
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונואטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה

סטילהוק

New member
חוץ מראסל לא היו בכלל שחקנים חוזרים בעונה שרוב זכה בה

וראסל לא הודח ע"י רוב, הוא הודח ע"י השבט שלו.

חוץ מזה, אני מבין שעוד לא יצא לך לצפות בקמבודיה - ההזדמנות השנייה. ממליץ לך שזאת העונה הבאה שתצפה בה, בעיקר לפני שמתחילה העונה הבאה של הישרדות.

Seosi

New member
ראיתי קומבודיה

ראיתי את כל העונות ת'כלס, אני פשוט עושה צפייה חוזרת כדי שהדירוג הזוכים והעונות שלי יהיה יותר אובייקטיבי, לראות שלא פספסתי משהו.

סטילהוק

New member
אם ראית אז למה אתה שואל אחרים איזה עונות לראות קודם?

מי שראה את כל העונות לא צריך לשאול אחרים, הוא יודע טוב מאוד איזה עונות יותר טובות ואיזה פחות. חוץ מזה, אני כבר ראיתי 6 פעמים את קמבודיה והיא עדיין העונה הכי אהובה עלי בתולדות הישרדות (חוץ משלישיית הגמר שלה), וזה למעשה מה שמדרג אותה הרבה יותר נמוך ממה שמגיע לעונה האפית הזאת.

למעלה