מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 6

Bar EL

New member
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 6

קארה קיי - כמו בעונה המקורית, גם כאן נשדדה

הפורום אמר את דברו

חוקים זהים לאלה שאורי קבע:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

שימו לב שההודעה הזו מסומנת בספוילר בגלל שאני רושם את שמות השורדים לפי המיקום שלהם בתוכנית, אבל אתם לא חייבים לסמן ספוילר.

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.אליסון רייבאולד
4.דייבי ריקנבייקר
5.כריסטיאן היוביקי
6.גבי פסקוזי
7.אלק מרלינו
8.ג'ון האניגן
9.נטלי קווין קול
10.פט קיוזאק

האחרון שיקבל לפיד, יודח מהמשחק!

noamlah

New member
אם יש לכם תלונות אלינו

תפנו למנהיגה שלנו

הא הא הא...

noamlah

New member
השורדת הכי טובה מעונה 14

והכי טובה אבר...
מליסה מקנאלטי

Uri04

New member

אם מליסה לא היתה פורשת פיג'י היתה העונה הכי טובה אבר.

ממש.

אני לא בטוח אם זו בדיחה או לא, אבל בכל מקרה, רק אם הפרישה שלה היא הסיבה היחידה לטוויסט העשירים נגד עניים. ההחלטה ההזויה הזו פשוט החריבה את הפרה-מיזוג ברמה חסרת תקנה, ואז בהמשך א-ו-ל-י הטוויסט הבא אחריו לא היה נגמר בהדחה הסופר לא הוגנת של מישל.

בכל מקרה, זו עונה אנדרייטד שהביאה לנו את אחת ההדחות הכי טובות בכל הזמנים.

noamlah

New member
לפי מה שהבנתי

אם מליסה לא הייתה פורשת ההפקה הייתה ממשיכה את הקו של איי קוק של 4 שבטים לפי גזעים

יכול להיות אבל שכן היו עושים את החלוקה של עשירים מול עניים כשהיו מתאחדים לשני שבטים

סטילהוק

New member
מעניין שאתה לא שואל לגבי איך נטאלי עדיין פה

ומה היא כבר עשתה בשביל לזכות בלפיד ולהגיע יותר רחוק מזוכה העונה....

וגם לא הבנתי למה ה
ששמת בכותרת.

Seosi

New member

כי ניק ניצח, אני תמיד שם
ליתר ביטחון.

נטלי לפחות נשארה מספר פרקים ואת האמת חיבבתי אותה בפרק ההדחה של ג'רמי. פאט פרש בפרק הראשון של המשחק.

סטילהוק

New member

פאט פרש בגלל שנפצע קשה והיה צורך לפנותו לבית חולים באופן מיידי, כי היה מדובר בסכנת חיים, הוא לא הוד כי היה התנהג בגסות, בוסיות וסוציומטיות כמו נטאלי. ואם פאט לא היה פורש מרבית הסיכויים שניק היה המודח הראשון ולא הזוכה. ובגלל שאני ממש לא מאמין ב'מקריות' בתוכניות ריאליטי, לא אתפלא כלל אם דווקא הוא שסימן את ניק כאיום ותכנן להדיחו זה שנפגע ונפצע קשה בסירה בדרך ממשימת החסינות למחנה השבט שלהם לקראת הבחירה למועצת השבט הראשונה שלהם... אין לי בכלל ספק שאם לא 'התאונה' של פאט כל העונה הזאת יכלה להיראות לגמרי אחרת.

Seosi

New member

עד כמה שמצער מה שקרה לפאט במשחק, אני לא יכול להשאיר אותו לפני נטלי במשחק, שכן נתנה טון מסוים לעונה.

Bar EL

New member
בהחלט מבאס

ותכלס... בגלל שפאט הוצא מהמשחק ניק ניצח, אחרת הוא היה המודח הראשון ומי יודע מה היה עם פאט

למעלה