הישרדות 7 - איי הפנינה

הישרדות 7 - איי הפנינה

כמה מילים על העונה: אחרי עונה מצוינת, הגיעה העונה הזאת כאילו משום מקום ופשוט הפתיעה בגדול, ובעיקר החל מהמיזוג המשוגע...

מי זכתה בעונה? סנדרה.

למי הכי הגיע לזכות? אני די אתעלם מהפרה-מרג' ואתמקד בעיקר החל מהמיזוג. מצד אחד, ליל הייתה היחידה שידעה מה קורה, וכל מי שהיא הצביעה לו אכן הודח. מצד שני, סנדרה לא קיבלה קולות נגדה לאורך העונה, וכמובן לא הודחה וחזרה. מצד שלישי, חוץ מההדחה של ברטון, ג'וני פיירפליי (עם כמה שלא אהבתי אותו) היה המוביל של המיזוג (בטח מבחינה אסטרטגית).
ככה שנורא קשה לי להכריע. אני גם לא סגור מה הייתי עושה בתור מושבע (בכלל הפיינל 2 הוא אחד הלא-צפויים אבר וממש מפתיע!!).
אני בעיקר חושב שליל נדפקה בגלל שהיא שוייכה אצל המושבעים בראש ל"תנועת הצופים", וכמו שהיא אמרה בגמר, היא הייתה כנראה צריכה להשאיר את המדים בבית. היא גם הייתה כנראה צריכה יותר לקחת בעלות על המהלכים שלה ולהיות יותר אסרטיבית בגמר (כמו סנדרה)
ואז אולי הייתה מקבלת עוד קולות, ובכלל יש לי תחושה ש"היום" מושבעים היו יותר מעריכים את המשחק שלה...

את מי הכי אהבתי? בצפייה ראשונה מאוד אהבתי את שבט מורגן (ובעיקר את הרביעייה- אנדרו, ריאן או, דארה וטיוואנה), וגם את רופרט וסנדרה חיבבתי.
סיימתי לצפות שוב היום וחייב להודות שדי ירד לי מרופרט, אנדרו וגם מדארה (אשכרה בקושי הראו אותה בעונה). טיוואנה הייתה מותק, וריאן או ממש חמודי וחבל נגיד ששניהם לא קיבלו הזדמנות שנייה. כריסטה הייתה גם חביבה ומפתיעה בחוזק שלה (אולי גם לא הייתי מתנגד לראותה שוב).
ליל הייתה בסה"כ אחלה מאז שחזרה למשחק ושיחקה יופי של משחק (למרות שבצפייה ראשונה ממש התבאסתי שהיא פנתה נגד מורגן).
סנדרה בסה"כ תמיד משעשעת לצפייה למרות שמבחינה אסטרטגית היא כמעט לא עשתה כלום בעונה- אבל זה שיחק לטובתה.
פיירפליי הוא הנבל שכיף לשנוא והיום אני לגמרי יותר מעריך את המשחק שלו.
ברטון פשוט חתיך, אבל אם נהיה שנייה רציניים הוא גם שיחק טוב מאז שחזר, ולצערו חבל שהוא לא הצליח לשמור על ליל בצד שלו ושל פיירפליי, כי אז כנראה הוא היה גם זוכה בעונה...

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

Seosi

New member
העונה הכי אהובה עלי אי פעם

איך אפשר לשנוא את העונה הזאת? אהבתי את הקונספט של הפיראטים, דמויות מאוד מעניינות, ברטון ופיירפליי היו "נבלים" מאוד משעשעים, ולבסוף סנדרה גרמה להם לאכול את הכובע וגם להצביע לה בגמר. ההדחה של ברטון היה די הברקה שלה, ואהבתי איך היא הייתה מתגנבת בלילה לעקוב אחריהם, ואיך שהיא זרקה את הדגים ונתנה לכריסטה המסכנה לקחת את האשמה

בצפייה חוזרת, אנדרו ממש עצבן אותי. שהוא אמר בפרה-מרג' שליל צריכה להרגיש גאווה בכך שהיא מודחת למען השבט שלה...שמחתי איך באיחוד היא הראתה לו שהיא לא פראיירית. אני ממש לא שנאתי את ליל, פשוט הייתה יותר מדי אמציונלית.

אנשים שצריכים לחזור ולא חזרו: ברטון, כריסטה וריאן שולדרס!!! איך לא החזירו אותו?!?!?!?!

Bar EL

New member
יאללה

אז את העונה ראיתי ממש עוד לפני שהכרתי את הישרדות בAXN ודווקא התלהבתי. אחרי כמה שנים צפיתי בה במלואה ובהחלט נהניתי.
הפייבוריט הראשי שלי היה פיירפליי - ממש אהבתי אותו כדמות ותכלס גם כשחקן היה טוב למרות שעורר לפעמים אנטגוניזם, השקר של הסבתא גאוני ואדיר טלוויזיונית וממש התלהבתי מזה עוד כשהייתי קטן.
רופרט גם היה דמות שאהבתי סה"כ, זוכר שממש אהבתי את דארה משומה ושנאתי את ליל.
את סנדרה חיבבתי ותכלס היא שיחקה לא רע (יותר טוב מ20 זה בטוח) אבל עדיין משחק דיי פרווה והיו מנצחים הרבה יותר טובים ממנה, אבל מול ליל הגיע לה ללא ספק, ככה שבעיני היא מנצחת בסדר אבל העדפתי את פיירפליי.

עונה מדהימה

עונה לפני כן בא רוב והפך את הבגידה למהלך לגיטימי, ואז באה העונה הזו, הראשונה שבה כולם באו לשחק את המשחק! העונה הראשונה, והיחידה במשך המון זמן, שמערך הכוחות היה נוזלי לחלוטין ואויבים בפרק אחד הצביעו יחד בפרק שאחריו.

גם דמויות לא חסר, דבר שבחיים לא יקרה עם העריכה הנוכחית. חוץ מכמה מתמודדים (שון וברטון) לא היה אף אחד שבאמת שנאתי, וגם אותם ממש אהבתי לשנוא.

כמובן שאני ממש אוהב את סנדרה, פיירפליי, ורופרט (לפחות בעונה הזו - עצוב איך שהוא הפך את עצמו לדמות בכוח והרס את עצמו בכוח עוד יותר גדול). כריסטה היא האנדררייטד של העונה, בצפייה שנייה גיליתי שהיא הייתה אחת הבחורות הכי חזקות במשך הרבה זמן, גם אם לא זכתה בשום אתגר.

B R A Y E R

New member
מנהל
אחת העונות שהכי אהבתי

אחת מהראשונות שראיתי בתקופה שהתחלתי לראות הישרדות והשלמתי כל מיני עונות לקראת עונה 20
הפייבוריט הראשי שלי היה כמובן רופרט!
את פיירפליי לא סבלתי אף פעם ובעיניי הוא אוברייטד (ושקר הסבתא שלו לא באמת השפיע על המשחק אז מה הפואנטה?)
מהרגע שרופרט הודח עודדתי ממש את סנדרה וממש שמחתי שזכתה! (כן כן)

Confide In Omer

New member
אחלה עונה

אבל היא לנצח תוכתם על ידי זה שהיא הביאה לנו את אחד השורדים המעיקים והבלתי נסבלים בתולדות התוכנית - רופרט.
&nbsp
&nbsp

Uri04

New member
כבר דיי כתבו פה הכל, אבל זו עדיין העונה האהובה עליי

קאסט חזק וזכיר, זוכה מושלמת והרבה הרבה קטעים קורעים מצחוק.

nadav1919

New member
העונה הזאת בטופ 5 !!!!

היא העונה שהכירה לנו את ה QUEEN.
סנדרה !!!

למעלה