הישרדות 6- אמזונס

הישרדות 6- אמזונס

כמה מילים על העונה: צפיתי שוב בעונה, וכמובן ששוב נהניתי ממנה. עונה מצוינת עם אחלה קאסט ואחת הטובות מהעונות הראשונות (אם לא ה-).

מי זכתה בעונה? ג'נה.

למי הכי הגיע לזכות? מבחינה אסטרטגית כמובן שלרוב. מה שכן, שמתי לב כמה ג'נה כן הייתה מעורבת
ועשתה מהלכים (גם אסטרטגיים).
למשל, היידי, שונה והיא פנו לדינה שתחבור אליהם כשהבינו שהן יכולות להיות מיעוט בשבט אחרי ההדחה של ג'נט. בנוסף, דינה הייתה מאוד קרובה אליה.
בהדחה הראשונה במיזוג, ג'נה והיידי היו אלה שפעלו (ושכנעו את דינה) להדיח קודם את רוג'ר כי בגמר הוא לא יצביע לאישה.
חוץ מזה, ההדחה של דינה נגרמה לא מעט בגלל שג'נה חשה נבגדת כשהיא ניסתה לפנות נגד אלכס.

את מי הכי אהבתי? את ג'נה. הרבה זמן היא גם הייתה אצלי בטופ 10. מניח שהיום היא באזור הטופ 20-30.
חוץ מזה, היא לדעתי לגמרי זוכה ראויה (אם נניח בצד את רוב)-
משחק חברתי טוב, גם אסטרטגית פעלה לא מעט, זכתה בארבע חסינויות ואפילו העבירה אחת! וגם נתנה הופעה טובה במועצה האחרונה, ככה שאפילו כריסטי הצביעה לה בגמר (למרות שהבטיחה בהדחה שלה שבחיים ג'נה או היידי לא יזכו).
חוץ מג'נה, אהבתי גם את היידי ואלכס. רוב היה משעשע והרבה בזכותו העונה הפכה למעניינת (בטח מהמיזוג). דינה גם הייתה אחלה ומעניין היה לראות אותה שוב.
כריסטי הייתה חביבה בעיקר בהתחלה אח"כ די ירד לי ממנה,
ועד היום אני לא מבין למה התמרמרה ככה על ג'נה והיידי כשהיא בעצמה הצביעה נגד ג'נה ורצתה שתודח (יותר הגיוני שהיא תתעצבן על הבנים, אבל שיהיה).

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

סטילהוק

New member
אחת העונות הטובות ביותר של הישרדות, ורוב ססטרנינו אגדה חיה

מי שהפך את הבגידה למהלך אסטרטגי לגיטימי החל מהעונה הזאת והלאה...

זאת גם היתה העונה הראשונה של הישרדות של בנים נגד בנות.

ומסכים איתך בהחלט שג'נה זוכה ראויה, למרות שמאז מות אימה ממחלת הסרטן היא רק הלכה והידרדרה, ולא מזמן אף נעצרה על נהיגה תחת השפעת סמים.

אין מה להרחיב

זו העונה שעשתה את הצעד הגדול והפכה את המשחק מקטע שולי למהות התוכנית.

רוב אחד השחקנים הגדולים, גם ג'נה וחבל שדווקא היא נפגעה מההדלפה.
דינה היא אחת המתמודדות הכי אנדררייטד בתולדות הישרדות ובושה שאפילו לא חשבו ללהק אותה שוב אפילו פעם אחת.

NP23

New member
לא ממש זוכר את העונה יותר מדי

אבל אולי כריסטי הייתה ממורמרת על הבנות על היחס שלהם אליה?
לא כי הדיחו אותה..
&nbsp
וזה מצחיק ששנים היו אומרים שהיא הצביעה לג'נה כי לא הבינה את החוקים..
יש וידאו שלה מדברת כשהיא מצביעה לה?
&nbsp
ואכן כמו שאמרתם
רוב מלך,אבל ג'נה גם הייתה טובה
גם היידי לא הייתה רעה נדמה לי
ודינה .בהחלט מוזר שלא חזרה.
אני גם בעד שג'נה והיידי יחזרו
ההחזרה של ג'נה לא באמת קרתה מבחינתי,ואני חושב שהיא תשחק מעולה אם תחזור

בריוניון ג'ף שאל אותה איך בסוף היא הצביעה לג'נה

אחרי מה שהיא אמרה כשהודחה,
והיא פשוט הודתה שג'נה "אאוטוויט אאוטפליי ואאוטלסט" עליה.
ואחרי זה היא גם אמרה שהיא הייתה יותר זמן עם ג'נה (מתחילת המשחק)
ואת מת'יו היא הכירה רק מהמיזוג...

NP23

New member
פעם ג'ף היה מדבר עם מתמודדיל

היום בריוניון הם סתם ניצבים :(
אפילו הפיינל 3 בקושי זוכה לתשאול
&nbsp

noamlah

New member
אני חושב

שזה עניין של לחץ חברתי וגם חשיבה על המוניטין שלה
כריסטי ידעה שג'נה מנצחת מהדיבורים בפונדרוסה, ההצבעה שלה לא תביס את "אחותה המרושעת" וכנראה העדיפה להיות עם כולם בהצבעה וכך גם להיראות כבוגרת שיודעת לכבד משחק טוב מאשר להיות בחוץ עם בוש, לתת את ההצבעה המובנת מאליה שגם ככה לא תשנה משהו וגם להזכר כממורמרת

Bar EL

New member
עונה סבירה

האמת לא ממש זוכר אותה וכנראה שגם לא אצפה מחדש בגלל האיכות.
לא אהבתי אף אחד במיוחד אבל תכלס את ג'נה, רוב קצת אוברייטד ומעצבן אותי בעיקר בפודקאסט המעפן שלו בו והוא וחבריו הליצנים מבלבלים במוח.

Confide In Omer

New member
עונה שאהבתי מאוד

הכי אהבתי את דינה וכריסטי. ממש חבל שהן לא חזרו לשחק שוב פעם.
העונה הזאת כוללת את אחד מפרקי ההדחה המהנים והמספקים, לפחות מהשנים הראשונות של התוכנית - ההדחה של רוג'ר. עד כמה שאני זוכר, העריכה אפילו לא ניסתה לבלבל אותנו כמו שהיא בדרך כלל עושה, היה ברור מהרגע הראשון שכולם הולכים להצביע לו ופשוט נתנו לנו ליהנות מזה שהוא הולך להיות מודח.
לגבי הזוכה - לא אהבתי את ג'נה ואני לא חושב שהיא שיחקה משחק טוב מדי עד לקראת הסוף, כשהיא תפסה תאוצה. דווקא הייתי שמח לראות אותה חוזרת לשחק.
&nbsp

אריה31

Member
מנהל
העונה הראשונה שראיתי וגם זו שהכי אהבתי

בזכות ג'נה
בזכות החלוקה לבנות-בנים

וגם כי אין כמו הראשוניות

Uri04

New member
משב רוח רענן אחרי שתי עונות חלשות יחסית

הקאסט היה טוב והחלוקה לגברים-נשים (לפחות בפרקים הראשונים) יצרה דינמיקה מעניינת בין המתמודדים. העונה הזאת בעיקר הרגישה משעשעת ומשועשעת מעצמה. היא היתה תמונת מראה של תאילנד - את האווירה הכבדה והלא נעימה החליפו דמויות מצחיקות וזורמות, את היעדר האסטרטגיה החליפו בריתות שנוצרות ומתפרקות ללא הרף, במקום השחצנות הפטריאכלית של בריאן קיבלנו בריתות נשיות וגירל פאוור בועט ובמקום האי הטרופי המשעמם קיבלנו לוקיישן מיוחד ומופלא (שחבל ולא חזרו אליו לעונות נוספות, אבל דיי ברור למה).
עשו את העונה - ססטרנינו, מורסקה, דינה, כריסטי והיידי.
אני לא לגמרי זוכר את כל המהלכים העלילתיים, כי זה היה מזמן ולא טרחתי לצפות בעונה הזאת שוב אבל ממה שאני זוכר - ממש שמחתי שמורסקה זכתה על חשבון ססטרנינו או מתיאו הפסיכי.

מעבר לזה, אני מאחל למורסקה הרבה בריאות נפשית. המסכנה סבלה לא מעט גם עם המוות של אמא שלה, גם עם הזוגיות הארוכה והטיפול באית'ן שנטש אותה אחרי כל השנים איתו ועכשיו עם כל סיפור המאסר + סמים + תקיפת שוטרת וכו'.

אורישקי

New member
עד היום - אחת העונות הכי גדולות שהיו אי פעם

וגם הכי חשובות להתפתחות של המשחק
בעצם אחרי שריץ' וברית טאגי המציאו את הישרדות כמשחק של בריתות ואחרי המהפך בעונה 4 - העונה הזו בהובלה של רוב נתנה בעצם את הטון לחוסר נאמנות לבריתות - לזה שבריתות מתהפכות כמה וכמה פעמים במהלך עונה אחת וכל זה הודות לרוב.
אני חושב שיש רגעים שהם מיילסטון בהתפתחות של המשחק - העונה הזו והמשחק של רוב בה הוא אחד מהם, המיילסטונז הבאים הם אי הגלות וכל האלילים שיביא איתו למשחק, וכמובן ראסל האנץ.
&nbsp
העונה עצמה הייתה מבדרת, עם כמה בליינדסיידים מעולים. רוב כמובן עשה את העונה. הברית של ג'נה-היידי הייתה ברית ביצ'יות מעולה, דינה הייתה דמות אדירה שחבל שלא חזרה, וגם כריסטי הייתה מבדרת אם כי בצפיה חוזרת די מעצבנת.
&nbsp
ג'נה הייתה מנתח טובה בסהכ, לא כמו רוב ולא ביחס למנצחים אחרים אבל היא כן שחקה לא רע, המהלך שהשתמשה בחסינות על היידי היה מעניין והייתה לה שליטה חברתית, מסכים שהעריכה עשתה לה קצת עוול, לדעת כל הג'ורי מאד אהבו אותה והסיבה שקיבלה עריכה כזו היא ככל הנראה גם בגלל הדהדלפה ובעיקר בגלל שלא רצו להפוך את ה"חירשת" כריסטי לדמות המעצבנת והלא נסבלת שהיא הייתה בעונה.
&nbsp
וכמובן - מצטרף לעומר שהעונה הזו הביאה את פרק ההדחה של רוג'ר - לגמרי אחד הטובים אי פעם, וזה היה בגלל שלא חיפשו לנסות לעניין אותנו עם בליינדסידיד בכוח ופשוט הראו לנו איך בפרק שלם קבוצה ענקית של מתמודדים עושה צחוק ממישהו אחד שאף אחד כולל הצופים לא סבלו.... לא חושב שאי פעם היה מתמודד שהעריכה כל כך התעללה בו בפרק אחד בלי רחמים כמו רוג'ר.
מה שמוכיח שלא תמיד צריך שהעריכה תעוות את הכל בשביל שהצופים יופתעו - אלא שיש פעמים שאפשר פשוט להנות מהדרך.

Seosi

New member
עונה מעולה, זוכה סופר אוברייטד

לולא ג'נה לא הייתה זוכה בכל החסינויות האלו, היא הייתה מודחת ממזמן. היא הייתה אסטרטגית, ואחד מן המהלכים האסטרטגים שלה היו להעניק להיידי את שרשרת החסינות מה שהביא להדחתה של כריסטי, אבל היא עשתה הרבה טעויות קריטיות, ודי ויתרה בפיינל 5. מה שכן, אני ארצה לראות אותה משחקת בעוד עונה, לאור הטרגדיה שעברה במהלך עונה 8.

העונה הזאת ספציפית הייתה ממש מעולה, המון דמויות מעניינות, ואחת מן העונות האסטרטגיות של "אולד-סקול" הישרדות.

למעלה