הישרדות 2- אוסטרליה

הישרדות 2- אוסטרליה

מי זכתה בעונה? טינה.

למי הכי הגיע לזכות? אם אני באמת מנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי,
אפשר לומר שקולבי וטינה הם בהחלט הפיינל 2 הכי ראוי.
בצפייה ראשונה חשבתי שמגיע הרבה יותר לקולבי, אבל בצפייה חוזרת הערכתי הרבה יותר את המשחק של טינה,
והיא גם נתנה הופעה טובה יותר במועצה האחרונה (ותכלס קולבי עשה טעות שלא לקח את קית' לגמר).

את מי הכי אהבתי? אז בניגוד לרוב בפורום, אני העדפתי את קוצ'ה (גם בצפייה ראשונה וגם בצפייה חוזרת).
לדעתי הם שבט הרבה יותר מעניין, וממש התבאסתי שלאור הנסיבות
הם איבדו את השליטה במיזוג.
אליזבת' וג'ף היו הפייבוריטים שלי, ואחריהם אני זוכר שאהבתי את אמבר וקולבי,
אבל בצפייה חוזרת פחות התלהבתי מקולבי וגם מאמבר.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

Bar EL

New member
עונה משעממת

מלבד עונה 22, זו העונה היחידה שלא ראיתי בה את כל הפרקים ואני זוכר שמהפרקים המעטים שראיתי היו רגעים שפשוט נרדמתי.
ממש לא אהבתי יותר מדי את טינה ולדעתי הגיע לקולבי לנצח יותר כי אני זוכר שהוא דיי שלט באיחוד, מעבר להם אני לא זוכר ממש אף אחד.

Bar EL

New member
כן

זו עונה ישנה מדי ובלי מספיק עניין בשבילי... מה גם שהרגישה לי התמקדות באספקט ההישרדותי והטבע וזה ממש לא מעניין אותי.

noamlah

New member
עונה שדיי שנאתי בה את הקאסט

חוץ מג'רי ואמבר זה הקאסט הכי מתחסד וצדקני שהיה איי פעם וזה מה שחשבתי גם אז
היה לי מאוד לא נעים לצפות בעונה הזאת
לא סבלתי את אליזבת שהמון אהבו אותה, ראיתי את הקשר שלה עם רודג'ר כקיטשי ומגעיל (הבאתי לך אבן לב WTF) וגם את מייק סקופין ששמחתי שנשרף ואת טינה גם דיי לא סבלתי לקראת הסוף בגלל איך שהתייחסה לאמבר
יכול להיות שיש כאלו שיראו בה עונה טובה אבל לי לא היה ממש את מי לעודד משלב מאוד מוקדם

תכל'ס?

זו עונה הרבה יותר חשובה מבורנאו. הפעם כולם באו לשחק את המשחק כדי לנצח, גם הייתה הבגידה האמיתית הראשונה עם הבליינדסייד על ג'רי, אפילו העריכה כבר אז התחילה להיות יותר ממוקדת אסטרטגיה (למרות שהמהפך האמיתי היה רק אחרי האמזונס, שזו העונה הראשונה שהייתי באמת ממליץ עליה כעונה ראשונה של מישהו).

מצד שני גם היו התנאים הכי קשים בתולדות הישרדות, למרות שחוץ מהמקרה של סקופין אף אחד לא התפנה מהאי וגם לא היו פרישות. משבר האורז, חום מאוד גבוה וכמובן תקרית ההצפה בפיינל 6.

אה, ושלושת הימים הנוספים היו פשוט מיותרים. הגמר עכשיו כמעט בלתי אפשרי לצפייה בגלל הקטע המיותר עם האלילים.

Uri04

New member
הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה

שבדיעבד חבל שמייקל לא נפל עם הפנים לתוך המדורה, ומשך איתו פנימה את אליזבת'. מהעולם היה נחסך נוכל פדופיל ותומכת טראמפ/מגישת פוקס ניוז סתומה.

B R A Y E R

New member
מנהל
התגובה שלי רלוונטית גם לעונות 3-5

עונה 2 ניסיתי להשלים לפני כמה שנים, ראיתי רק חצי מהפרקים, די סבלתי מהצפייה והחלטתי לוותר ולפרוש
זה היה ממש מעייף וחוץ מג'רי לא מצאתי את עצמי מתעניין באף אחד שם
כשהיא הודחה אני הדחתי את העונה
עונה 3 גם ניסיתי לראות לפני כמה שנים, פרשתי אחרי הפרק הראשון
עונה 4 לא נתתי צ'אנס מתוך ידיעה שאני אזכה לחוויה דומה כמו שאר העונות המוקדמות
עונה 5 גם איכשהו ראיתי עד ה"מיזוג המזוייף", אין לי מושג מאיפה מצאתי את הכוחות לבזבז על זה את הזמן
&nbsp
מכל ה5 העונות הראשונות לדעתי רק העונה הראשונה כשירה לצפייה בעידן של היום ובקצב שאנחנו רגילים לו היום בטלוויזיה בכללי

סטילהוק

New member
עונה 4 זאת העונה הראשונה שבוסטון רוב השתתף בה

כשעוד היה תמים ובלתי מנוסה, אך חרוץ ומוכשר, וכבר אז היה אפשר לראות את בו הניצוץ של השחקן האסטרטגי שהוא התגלה בעונות הבאות. בהחלט עונה ששווה צפייה.

ואגב, אין דבר כזה לא ניתן לצפייה, צריך לדעת איפה ואיך לצפות, אך כל העונות ניתנות לצפייה, ובאיכות די סבירה. נכון שאיכות השידור של העונות הישנות קצת פחות טוב משל העונות היותר חדשות, אך עדיין מדובר ברמה סבירה לצפייה.

אורישקי

New member
עונה 4 אחת העונות הטובות

בטח מהעונות הראשונות.
מעבר לבוסטון רוב הייתה שם את קאת'י, אולי אחת השחקניות הכי אהובות ולייקאייבל מהעונות הראשונות של התוכנית, המהפך הראשון בתולדות הסדרה, ועוד המון רגעים מעולים.

סטילהוק

New member
הכי מצחיק בעונה הזאת זה הקטע עם קליאופטרה הנסיכה המפונקת

שהיתה בין הראשונים לעוף.

אורישקי

New member
אני לא כל כך שונא אותה כמו כולם פה

אולי בגלל שראיתי אותה ממש מזמן והיא הייתה ממש מהראשונות שראיתי אז אני שומר לה חסד נעורים.
באעיזשהמו מקום היא פיתחה את המשחק בהמשך לבורניאו.

היה שם את הקטע שבו טינה משכנעת את קולבי להדיח את מיטשל ולא את קית' ולאחר מכן הבגידה בג'רי (למרות שבדיעבד היא קרתה מוקדם מדי). בכללי טינה שיחקה משחק מאד טוב בעונה הזו ודי אנדרייטד. בלי קשר לעונות שבאו אחר כך.

וכמובן הטעות הקלאסית של קולבי שהשפיעה מאד על המשחק.

הכי אהבתי? את קולבי, טינה וג'רי. גם את אליזבת' אהבתי

סטילהוק

New member
גם אני לא שונא את העונה הזאת למרות אורכה המוגזם

הכי אהבתי את אמבר, את ג'רי וכמובן את קולבי. חבל שלקח איתו את טינה לפיינל 2, יכל לזכות.

באמת כשחושבים על זה

ההדחה של ג'רי הייתה יכולה לעלות להם, אבל למזלם אמבר נשארה איתם.

noamlah

New member
אמבר נשארה איתם מחוסר ברירה

זה לא שאליזבת רודג'ר או ניק הציעו לה קואליציה

ההדחה של ג'רי (וגם של אמבר למען האמת) הייתה אישית לגמרי ולא היה מאחוריה שום כוונה אסטרטגית

בכלל, העונה הזאת הייתה הצבעות אישיות לגמרי לכל אורכה והצביעה היחידה שאיכשהו אפשר לאמר שאסטרטגית נטו זה ההדחה של אלישיה כי הייתה חזקה

זו גם סיבה שממש לא אהבתי את העונה הזאת

אבל מה מנע ממנה ליזום בעצמה?

היא יכלה לאגד אותם ולהציע להם להצביע ביחד.
עדיף לשבת ולחכות שידיחו אותך?

Confide In Omer

New member
עונה טובה שמאוד אהבתי

ג'רי היתה הפייבוריטית שלי, ועד היום היא בטופ 10 של השורדים האהובים עליי.
השבט המועדף עליי היה אוגאקור. את קוצ'ה ממש לא אהבתי, ובעיקר לא את מייקל ואלישה הבלתי נסבלים. מהשבט הזה הכי אהבתי דווקא את קימי, שקיבלה משאר השבט יחס ממש נוראי.

Seosi

New member
אהבתי את העונה הזאת

אהבתי את המיקום, אהבתי חלק מן המתמודדים, ואני חושב שטינה היא זוכה ראויה. אני מסכים אתכם שזה היה מיותר להאריך את הימים. אהבתי את ג'רי ואת אמבר, מרלין תמיד תשאר אחד מן המתמודדות האהובות עלי שהודחו לפני המיזוג. אפתיע אתכם אבל גם חשבתי שקית' היה ממש אחלה, לא היה לו סיכוי לנצח, אבל אני שמח שהוא הגיע יחסית רחוק. אלזיבת' נלחמה חזק פה כדי להגיע רחוק. קולבי שיחק מאוד חזק והגיע לו לנצח עד ההדחה של קית', שבעצם העניק את הניצחון לטינה.

טינה שיחקה משחק די חזק פה, הצליחה להביא להדחות של מיטשל ושמה את עצמה בעמדת כוח. עונה טובה לפי דעתי.

סטילהוק

New member
פרט נוסף חשוב לגבי העונה הזאת של הישרדות

הישרדות 2: אוסטרליה ששודרה בשנת 2001 זאת העונה הכי נצפית בתולדות הישרדות, עם כמעט 30 מיליון צופים שצפו בה בלייב. העונה הראשונה רק במקום השני עם 28.30 מיליון צופים והעונה השלישית הכי נצפית בתולדות הישרדות זאת העונה השמינית, שהיתה עונת האולסטאר הראשונה, שצפו בה 21.49 מיליון צופים, הפרש של יותר מ 10 מיליון צופים בינה לעונה הכי נצפית בתולדות הישרדות. מאז כמות הצפיות בתוכנית הישרדות נמצאת בירידה חדה, ובעונות האחרונות של הישרדות צפו פחות מ 11 מיליון צופים, שזה חצי ממה שצפו אפילו בעונה אולי הכי גרועה שלה: תאילנד, שנמצאת במקום הרביעי במספר הצפיות בלייב, עם 21.21 מיליון צופים.

למעלה