הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 4

אורישקי

New member

אי הגלות זה כן משהו שקורה לאחרונה בהישרדות כשנשאר בן אדם אחד בודד, זה קרה גם עם ג'וליה בעונה 32 ואני די בטוח שהיו עוד כמה מקרים ששכחתי
&nbsp
לגבי בי - ברור שלא תכננו ההפקה, הגיוני מאד שהתכנון היה שתהיה עכשיו עוד משימה אבל כשהבינו שבי פורשת החליטו פשוט לדלג לשלב הערבוב, לא חושב שיש פה משהו שסותר
&nbsp
מאד מקווה שהטוויסט בפיינל 4 לא יימשך. הדבר הכי גרוע שעשו בהפקה

סטילהוק

New member
ואגב

שמתם לב שלא רק שלא הראו איך השבט הירוק שזכה במקום הראשון במשימת החסינות השבטית נהנה מהפרס שהובטח לו אלא אף לא הראו אותם מקבלים את הפרס? או שאולי רק אני פספסתי את הרגע הזה?

כי לא זכור לי מקרה כזה בכל תולדות הישרדות שלא מראים שהשבט הזוכה מקבל את הפרס שזכה בו ונהנה ממנו, ועוד בעיקר כשמדובר בקפה ועוגיות, שזה מצרך נדיר בהישרדות...

NP23

New member
פרט משעשע ייתכן

אני זוכר שקארה נטליה ואנג'לינה
דיברו על זה שישלטו בשבט כי כל אחת מחוברת לגבר אחר .. ואחת לשניה
והגבר של נטליה היה אלק לדעתי ;)
&nbsp
תראו..בעונה 30
ג'רמי מוניקה קימי וסטיב הגיעו ברוב לערבוב נגד ספנסר וקלי
הם בחרו להדיח את מוניקה ..
ספנסר באמת בסוף היה בן ברית נאמן וג'רמי ניצח את העונה..
&nbsp
סביר להניח שזה לא יקרה עם אלק..
אבל אני יכול להבין אותו וזה עבודה מאוד טובה שוב של אליזבת' שלא מקבלת מספיק קרדיט בדומה להדחה של ג'סיקה
היא ודיווי עושים רושם של אנשים טובים ורציונלים לעומת נטליה
ולפעמים זה יותר חשוב מ"איזה שבט באת איתו"
כי הוא לא הולך לחזור לגוליית
ובואו..גם מייק די בטוח מתכוון לבגוד בגוליית ואף אחד לא יגיד עליו מטומטם..
&nbsp
לי דווקא יותר הפריע שדיווי לא היה מוכן לשקול להשתמש באליל
בסוף יצא לו הרבה יותר טוב כן.. כל הכבוד לו. אבל הפריע לי שלא חשב לא לרגע לנצל את האליל הזה כדי להפוך את הקולות בייחוד שהוא יודע שזה קריטי כי קארל מצטרף אליהם
זה לא שהוא במצב שהוא נשאר במיעוט גם ככה ..
אבל בסוף הכל עבד לטובה
&nbsp
ואנג'לינה מלכה
והעריכה הייתה כזו צפויה פשוט ידעתיייי וגם אמרתי פה שבי הולכת להיות מפונה
מה שהפתיע אותי שעדיין לא היה מספרים שווים לערבוב

רגע רק רגע

Active member
המנצח של הפרק

דייוי BY FAR!!!
&nbsp
כמו אומן אמיתי קרא את מפת הכוחות של ברית הרוב ואיזו מנה להגיש לכל אחד.
ידע להוציא מאלק אינפורמציה לגבי ספקות של אלק כנגד הבנות.
זרע זרעי פורענות בראש של נטליה כנגד אליזבת'.
בכך, דייוי הבטיח לעצמו הגנה כפולה במועצת השבט.
בסופו של דבר יוצא מהמועצה עם פסלון בכיס, חבר בברית הרוב ועם חבר שחוזר מאי הגלות.
&nbsp
מקריאת הקולות אפשר להבין שברית הרוב חשבו לפצל קולות כנגד דייוי ואליזבת', כשאליזבת' היא המטרה ודייוי ואליזבת' מבטלים את הקולות אחד של השני.
&nbsp
נטלי היא הגרסה הלא חיננית בעליל של פיליפ.
פיליפ היה דמות תלושה עם המון הומור. נטלי דמות תלושה חסרת הומור וחוש חברתי.
&nbsp
ג'ון הוא המתמודד המועדף שלי לזכיה (זכר לימיו הגדולים ב-WWE), אם כי קשה לי לראות אותו צולח את שלב האיחוד (איום פיזי, כמיטב המסורת).
&nbsp
רק לא גבי!
לא יכול לסבול את המחשבה שגבי תבכה את עצמה עד הגמר. רק לא זה!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
ציטוט השבוע:
&nbsp
so, i'm happy to... haaa... wwweeeeiiiwww with him to like, create that bond

NP23

New member

לפי הפרק לפחות . דווקא אליזבת כיוונה נגד נטליה ולקחה את אלק לשיחה אישית על זה.
ואז היה שלב שאלק בא לערסל ואמר לדיווי שהוא לא סומך על נטליה...
זה עבודה של שניהם,כן.. אבל נדמה שאליזבת דווקא יותר כיוונה לנטליה בזמן שדיווי בעיקר דאג שאליזבת תהיה מטרה גדולה ממנו.
&nbsp
בכל זאת. אני לא לגמרי חולק עליך
דיווי יצא מאוד מורווח ושיחק טוב

רגע רק רגע

Active member
מה???

מצטער, לזקוף את ההדחה לזכות אליזבת' זו פרשנות אקרובטית.
זה כאילו שלקחת את החלק בשיחה על החוף, חתכת את התגובה של אלק, זרקת את כל האינפורמציה עד המועצה וישר עברת להכרזה של ג'ף על המודח הבא.
מה? איך? למה?
מה שאתה מתאר הוא נרטיב שמבוסס על שברי עובדות קטנטנות, כדי לשוות לאליזבת' תכונות של מסטר מיינד.
&nbsp
אז מה היה לנו באמת בפרק הזה?
&nbsp
אליזבת' מדברת עם אלק ומוכרת לו את כל סיסמאות ההישרדות השחוקות שהיא מכירה.
(פה אתה הפסקת לתאר את אשר הראו לנו הפרק)
אלק לא קונה ועונה לה שזה לא נכון לו.
אליזבת' מבינה שזה לא הולך לשום מקום ו... "מוכרת" את דייוי.
לסיכום, בוידוי שלה, אליזבת' מודיעה שאלק לא נתן לה כלום ושכדי להציל את התחת שלה היא תצביע לדייוי.
&nbsp
בינתיים בשביל, אלק מציע לבנות הברית להדיח את דייוי.
הוא לא מבסוט מהיחס שהוא מקבל מנטליה.
&nbsp
במחסה, אלק לא מבסוט מהצורה שנטליה מדברת אל דייוי.
&nbsp
אלק ודייוי על הערסל מדברים ודייוי מוציא מאלק מידע שאלק לא סומך על הבנות.
(את הקטע הזה תארת כאילו עכשיו בזה הרגע אלק הגיע מהשיחה עם אליזבת' על החוף)
דייוי אומר לאלק שאפשר אחרת ומוסיף שגם אליזבת' רוצה להדיח את נטליה וחותם בכך שכל מה שצריך זה מבט ולא יותר.
&nbsp
מועצת שבט שכולם מדברים עם כולם חוץ מ... דייוי, שמספיק לו המבט של אלק.
מה שמצביע שיש להם תכנית ואליזבת' היא האחרונה לדעת עליה (מתוך השלישיה - אלק, דייוי, אליזבת')
עדות לכך אנחנו מקבלים כאשר אליזבת' ניגשת להצביע ומודיעה "אני באמת לא יודעת מה קרה עכשיו לעזאזל..."
&nbsp
&nbsp
אם כך, לאחר כל מה שקרה הפרק הזה, איך אפשר לזקוף את ההדחה הזו לזכות אליזבת'?

NP23

New member

אליזבת דחפה להדיח את נטליה בזמן שדיווי דחף להדיח את אליזבת.
הוא גרם לאלק באמת לשפוך מידע על נטליה ואמר לו שיהיה לצידו.
לדעתי הקרדיט צריך ללכת לשניהם .
אליזבת לא ידעה מה קורה כי אלק בעצמו אמר שיחליט במועצת שבט
אבל אם הוא לא היה רוצה לעבוד איתה , אז אלק לא היה עושה את המהלך הזה..
הוא ניסה לשכנע את הבנות שישאירו אותה מול דיווי, אז כן היתה הצלחה בשיחה שלה לבסוף היא גם יצאה מורווחת לא פחות מדיווי
&nbsp
אני לא חושב שהקרדייט רק לה ראו בעיקר לה..
אבל גם..
וזה מסתדר לי עם זה שגם ארגנה את ההדחה הראשונה של הדיווידס ונתנו את כל הקרדיט לכריסטיאן וניק
&nbsp
שכנראה פשוט לא הגיעה רחוק אז לא מייחסים לה מספיק משמעות

רגע רק רגע

Active member
זה עוד לא היה פה בפורום

כבר קראתי כאן במהלך השנים כמה וכמה דברים הזויים, אבל זה... עולה על כולם.
&nbsp
פעם אחת מתמודד מצהיר שאין לו יכולת לשנות מאומה (סיכום השיחה של אליזבת' עצמה שאתה, משום מה, בוחר להשמיט פעם אחר פעם)
ופעם שניה כשהמתמודד עצמו מצהיר שאין לו מושג מה קרה במועצה (בכל שנות השרדות לא היה דבר כזה שמי שמנהל מהלך, לא מודע אליו עד להצבעה עצמה)
ואף על פי כן ולמרות כל זאת, לקרוא כאן שהוא הוא המתמודד שאחראי לכל המהלך והוא הוא המוח הפועל מאחורי הקלעים.

NP23

New member
פשוט מאוד

המהלך הוא של אלק.
הוא לא שלה לא אמרתי את זה אומר שהוא גם לא של דיווי, ושצריך לתת גם לה קרדיט
אלק לא היה עושה את זה אם לא היה מרגיש שיש לו עם מי לעבוד ולסמוך ואחרי שכן היא הציעה לו את הרעיון, גם אם הוא לא לקח את זה באותה שיחה , זה הובא אליו על ידה , היא לא האמינה שהשפיעה עליו ולבסוף משהו מזה כן.
אני מאמין שהוא ראה גם בדיוי וגם בה , כבני ברית טובים יותר להתקדם איתם וזה הרבה בזכותם
אני עוד לא חושב שאלק משוגע סגנון אבי מריה סטייל
אולי כן. לא חושב

Seosi

New member
אז ככה

בואו נראה מה הוביל להדחתה של נטליה:
* אליזבת' דיברה עם דייבי על האפשרות להדיח את נטליה. דייבי גילה לקארה ולנטליה את התכנית שלה ותכנן להצביע נגדה.

* אליזבת' ניסתה לשכנע את אלק להצביע נגד נטליה. שראתה שהוא עדיין מתלבט, היא אמרה שהיא תצביע לדייבי.

* אלק ניסה לשכנע את נטליה וקארה להצביע לדייבי, אבל שניהן מתעקשות להדיח את אליזבת'.

* אלק הרגיש שנטליה לא נותנת לו אפשרות לתת את הטון שלו בברית שלהם. הוא שם לב שהיא די משתלטת והוא לא אהב איך היא אמרה לדייבי שהוא צריך להצביע איתן.

* דייבי שם לב שהברית של שהשלושה לא הכי קרובה. הוא ואלק מדברים על הערסל, ושדייבי שואל את אלק עם הוא סומך על קארה ונטליה, אלק אומר שלא.

* במועצת השבט, אליזבת' מדברת שחייבים לעשות מהלכים גדולים במשחק, כך יצביעו לאותו מתמודד שיגיע לגמר. לאחר שאמרה זאת, אלק קם ולחש לה. אני מניח שהוא אמרה לה שהוא ודייבי מצביעים לנטליה, והיא הודחה.

אני חושב שגם לדייבי וגם לאליזבת' מגיע קרדיט. אולי קצת יותר לדייבי, אבל מעניין אותי לדעת האם מה שאליזבת' אמרה במועצת השבט גרמה לאלק להתהפך סופית או שזה סתם עריכה טובה של ההפקה. בכל מקרה, אני חושב ששניהם (אליזבת' ודייבי) שיחקו טוב הפרק. אלק עדיין עשה בחירה לא נכונה חחח.

אני חייב להגיד שכמעט ולא נותר לי עניין בהישרדות. אולי זה בגלל ש-BB20 כל-כך הרבה יותר טובה, ואולי כי זו העונה הרביעית ברצף שהאסטרטגיה פשוט לא במרכז. כמו עם ביג בראדר בעונות 16-19. מקווה שעונה 20 היא לא תאונה חד פעמית, אחרת אני אגיד לאמריקה ביי ביי מבחינת ריאליטי.

בכל מקרה, בי פורשת וג'ף כמובן מנצל את זה כדי לדחוף את נושא העונה. אני כבר יכול לנחש מעכשיו שגוליית לא יזכה, בדיוק כמו שהייתי צריך לנחש מהרגע שהאסטרטגיה הוצגה כדבר שלילי בגאבון שמישהו תלוש מהמציאות כמו בוב יזכה. לצערי המתמודדת היחידה שקרובה אצלי להיות פייבוריטית, אנג'לינה, היא גוליית. עוד לצערי, הדוידים היחידים שבולטים בעריכה הם גברים. האם אפשר לומר כבר מעכשיו ברכותיי לכריסטיאן או ניק על הזכייה?

אחרי שהעונה הקודמת נפטרה מהנושאים המזורגגים ואני אשכרה זכרתי את שמות השבטים, הפעם אני שוב אקרא להם לפי הצבעים שלהם. בכל שבט, הדוידים במיעוט, ואני מניח שמה שיקרה זה שהם יגיעו במיעוט קיצוני למיזוג וכמו פואה פואה, פשוט יקרעו את הגולייתים מבפנים. כמו כן, קארל יצטרף לשבט שיפסיד חסינות, אז הגולייתים צריכים להיות ממש מטומטמים כדי להדיח אחד את השני.

דיווי גם בולט בעריכה וממשיך עם הסיפור שלו, מזל שהפסנתר המזורגג כנראה החליט לפרוש מהתוכנית יחד עם בי. אחרי ארבע העונות האחרונות, אני כל-כך לא סובל פסנתר שהפסקתי לשמוע בלוז. חוץ מאריק קלפטון, הוא תמיד אחלה. קארל מספק לנו סיפור משלו, רגע... בכוונה בחרו כל-כך הרבה גיוון גזעי העונה? זה חלק מהנושא? בכל מקרה, קארל מקבל משהו שבחיים לא חשבתי שאראה שוב... רמז לאליל! מורשת ראסל לא בלתי מנוצחת!!! לצערי ההפקה עושה הכול כדי לשמר אותה, ונותנת לקארל את היכולת לבטל אליל. לא יודע האם זה צעד נוסף בדרך להתמוטטות האסטרטגיה, או צעד שנועד להילחם בקדחת המהלכים הגדולים. אבל כשמוציאים את העונה הזו מוואקום ומתייחסים גם לעונה הבאה, קשה שלא להיות פסימיים.

השבט הירוק בקושי מקבל זמן מסך! שני השאר מקבלים זמן מסך, אבל בכתום מדברים יותר על הדחה, אז וואו, מעניין איזה שבט יפסיד חסינות! כנראה אליזבת', כי העריכה של דיווי חזקה מדי. ובכן, הגיע הזמן לעוד אתגר חסינות גשום! בניגוד ל-BB20, אני לא אתפלא אם החזרה למזג אוויר לא נחמד היא באמת תאונה. השבט הכתום הפסיד, איזו הפתעה! והיי, אפילו ג'ף קרא לשבטים לפי הצבע שלהם, ואני סך הכול גוש אזוב, אז למה שאני אתעקש?

אליזבת' מוכיחה שהיא גם ראויה לשבח, ומנסה להעביר את אלק צד. אבל אם הוא מדיח את אחת הבנות, הוא במיעוט מול שלושה דוידים! הוא צריך להיות ממש ממש מטומטם כדי לעשות את זה! הוא חכם מכדי לעשות את זה! הוא... מדיח את נטליה. מה?!? ודיווי, למה שלא ידיחו את אליזבת' בגלל הסיפור שלה? זה הישרדות או כוכב נולד? נמאס לי מזה כבר! בנקודה הזו, אפילו המתמודדים כבר הבינו שהדרמה במרכז ובאים עם סיפורים בתקווה שההפקה תתערב לטובתם. אם זה יקרה, נעבור את נקודת האל-חזור.

ולא, *עדיין* אין לי דירוג. איך יכול להיות לי, כשעדיין אין לי מושג לגבי כמעט חצי קאסט?

NP23

New member

הוא אמר שהיא איום לגמר בגלל הסיפור שלה. הוא דווקא דיבר על זה שצריך להדיח אותה.

למעלה