AS E21E22(סוסי חזור)

noamlah

New member
AS E21E22(סוסי חזור)

טוב, בראיין יצא ממש דפוק בפרקים האלו
ושיין יצאה מלכה
עשתה לבראיין מה שראסל עשה לטייסון בזמנו
ובכלל שינתה את מהלך הכוחות ועדיין לא הובילה אש אליה

אם היא ושרן אבל נפתרות ממנו ומשאירות את שוני הן דפוקות כמוהו
אני לא מתאר לעצמי את בראיין מקבל קול אחד בגמר ולא חושב שמישהו מעריך אותו (אלא אם כן תהיה הפתעה גדולה והוא יפציץ בעימות ג'ורי שיטה את כולם כמו הזוכה בעונה האחרונה של היחשרדות דרום אפריקה)
לעומת זאת לשוני יש קולות דיי בטוחים מרובי, בנג'י ופאנלה ואני חושב שגם מוניקה תצביע לה במידה ושרן לא תהיה בפיינל 2 ובראיין אם יהיה בג'ורי כמו שהן מתכננות
בנוסף יש לה סיפור אנדרדוג שיכול להטות מתנדנדים

שרן עלובה שנגררה אחריי מאט ועכשיו נגררת אחריי שיין, בבקשה אל תזכי, מוניקה מעריכה אותה על כלום

בינתיים נראה שמי שמעריך את שיין זה רק סטיב אבל מקווה שהיא תצליח להגיע לפיינל 2 (בתקווה עם בראיין) ותיתן נאום משכנע ותהיה אחת המנצחות הראויות בכל הזמנים של הישרדות
אולי שניה הכי טובה אצלי אחריי נטלי אנדרסון

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לרעתה הוא שהיא יותר מדיי נאמנה ולכן אני בספק אם תשאיר את מייקל לסוף

Seosi

New member
מגיב!!!

אין לי תירוץ לשכוח לראות, הפרקים משודרים אחד אחרי השני/
שיין

הייתי בטוח שהיא בצרות לאחר ההדחה של מאט, אבל היא הצליחה להפוך את הקערה על פיה. החשש היחידי שלי שהיא מתמודדת קלאסית שבדרך כלל מודחת בפיינל 4 או 3 (רוב, סירי, סקאוט). אני ממש מקווה שזה לה יקרה כי ממש מגיע לה לנצח.

מוניקה עשתה טעות שהתקרבה יותר מדי לבריאן, עד עתה היא שחקה מתחת לרדאר כמו שצריך. אפרורפו בריאן, אין מצב שהוא ינצח. אני די רואה אותו בפיינל 2, אבל הוא לא הולך לקבל קולות לפי דעתי. ואם היה לו סיכוי לנצח, הוא הרס אותו לגמרי בשני הפרקים האלו (מה אתה לוקח את מוניקה למשימת הפרס, מה?!?!??!?)

אני לא חושב ששרן עלובה אבל היא כן מתחילה להיות פעילה מאוחר מדי. היא מזכירה לי קצת את לורל מהישרדות אי הרוחות, רק ששרן יותר אקטיבית, אבל גם זה תלוי באנשים אחרים (בריאן ועכשיו שיין).

שונה נחמדה אבל אני מרגיש שהיא עשתה הרבה טעויות במהלך המשחק. אבל אני ממש מקווה ששיין תנצח.

noamlah

New member
פרק 23

טוב, דיי מטופש לנסות להראות מתח
כשהבחירה ההגיונית מבחינת שארן גם הייתה להצביע לשוני
שיין פחות סביר שתזכה בחסינויות ובראיין ממש שנוא ופרטנר טוב לג'ורי
שוני איום רציני גם בחסינויות וגם לג'ורי

טוב מאוד שבראיין זכה בחסינות אחרת שארן ושיין היו עושות טעות קריטית נוסח קולבי וווו (זה שהשאיר את טוני, איך לעזאזל כותבים את השם הזה בעברית?)

פרק הבא אנחנו יכולים לקבל את כל שלושת הוריאציות:
אם בראיין זוכה בחסינות הוא מדיח את שארן, מתמודד מול שיין - שיין זוכה

אם שארן זוכה בחסינות היא מדיחה את שיין, מתמודדת מול בראיין - שארן זוכה

אם שיין זוכה בחסינות היא מדיחה את בראיין, מתמודדת מול שארן - במצב הזה כרגע אני חושב שיש ייתרון לשארן מבחינת יחסים קודמים עם הג'ורי אבל יש את הנאומים שבזה שיין יכולה להיות מאוד טובה בעוד ששארן, למרות היותה עורכת דין בהחלט יכולה להיות סוג של אמנדה
אז לא יודע כרגע

noamlah

New member
גמר!!!

שיין

המנצחת הגדולה של העונה הזאת
שיחקה משחק מושלם עד הסוף
מהמטרה הראשונה של כולם להדחה
ללהגיע לגמר כשכולם בוטחים בה ורוצים לקחת אותה לפיינל 2
בנוסף בגיל 61 גם המנצחת המבוגרת ביותר שהייתה (לפחות בגרסאות הדוברות אנגלית)
קצת חבל שהחלטה כלכך גדולה בסגנון "מי השורד האחרון" נפלה על מאט הבכיין וזה שפגעו לו באגו
חתיכת אדיוט, שארן הצביעה אתך וגם כמעט נתנה לך אליל באותו יום
אבל לפחות זה גרם לתוצאה הרצויה

שיין גם הייתה הרבה יותר קרת רוח וענתה ברוגע למה ששאלו אותה לעומת שארן שהייתה קצת הסטרית
אני מאמין שאם היו נותנים לג'ורי להצביע ישירות אחריי הדחת בראיין בלי המועצה האחרונה שארן כנראה הייתה מנצחת
מעניין גם מה היה קורה אם לידיה הייתה במושבעים כי אני מאמין שהייתה מצביעה לשארן ואז היה נוצר תיקו בפיינל 2

noamlah

New member
ודרך אגב

אני מאוד מקווה שהכסף יוכל לעזור לשיין להוסיף למלתחה שלה גם חולצות אחרות

לא נראה לי שהיה פרק אחד שהייתה לבושה אחרת כולל הריאוניון

Seosi

New member

אני לא יודע מה יותר מרשים, הניצחון של שיין, או העובדה ששרן פשוט זרקה את הניצחון שלה לפח. אם היא הייתה לוקחת את בריאן, 100% הייתה מנצחת.

הופתעתי לראות עד כמה כעסו חברי המושבעים, בעיקר בריאן, שזה די הפתיע אותי. אני מאוד אהבתי את הנאום והתשובות של שיין, במיוחד ששוני שאלה אותה אם היא יודעת איפה היא גרה, ושיין הפתיעה אותה והוכיחה לה שכן. שרן לא הייתה רעה, אבל קצת הרגשתי רע בשבילה בשלב מסוים כי הרגשתי שחברי המושבעים היו קצת יותר מדי קשוחים איתה. דבר נוסף שלא אהבתי פה זה איך שכולם מדברים לשחק עם ערכים וכולי, כבר נמאס לי לשמוע את המילה ערכים בהישרדות חחח.

אין מה להגיד על שיין, פשוט גדולה. המתמודדת הכי מבוגרת, כאלו שראו אותה "חלשה" במשימות, מסומנת מובהקת למודחת ראשונה, מנצחת ניצחון מאוד מרשים. הייתי בטוח שלאחד ההדחה של סטיב באיחוד שהיא הולכת להיות הבאות בתור, אבל היא הצליחה לעבוד על בריאן ולהפוך את המשחק לטובתה. ללא ספק זוכה יותר מראויה

למעלה