BB20EP5

BB20EP5

בינתיים כל השואומנסים נמצאים בצד שאני לא אוהב. שואומנס הוא רק סיפמטום של לא לשחק את המשחק עד הסוף, וזה למה אני חושב שלבל 6 יצליחו, לפחות הפעם. נכון שהיו שחקנים מעולים שגם מצאו מישהי (אוקיי, יותר נכון היה שחקן שגם מצא מישהי - ד"ר וויל, וגם הוא רק באולסטארס, וזו הייתה ג'אנל שבעצמה לא פראיירית בכלל). אם קייטלין תבגוד בברית שלה מתוך קנאה... אני לא יודע מה להגיד אפילו.

גם סאם וגם סטיב וכנים לצאת מהבית לפי הלבוש, ואחד הדברים שאני הכי שונא בתוכנית זה כשרק אחד מהמועמדים להדחה לבוש ליציאה, וואו, מעניין מי יודח. צריך להכריח את שני המועמדים להתלבש יפה. ואז זה בא. משהו שאין ממנו באמת הרבה בביג בראדר. בליינדסייד! בדרך כלל המהלך הוא באקדור, אבל אחרי טקס הוטו, אפשר כבר לדעת מי יודח. וטיילר בזה הרגע הפך מ"מישהו שבא לשחק" לשחקן מעולה.

עכשיו קייטלין היא ה-HOH ורק אלוהים יודע מה יקרה. היא בטוח עדיפה על סוואגי שיט.

פרק 26

אז שני דברים קרו לראשונה העונה:
1. אחד המועמדים להדחה זכה בווטו
2. מתמודד מודח פה אחד!!
וכמה כיף שסוף סוף סקוטי הודח (ונותר לקוות שלא יחזור גם...).
&nbsp

פרק 6

אז קייטלין רשמית עברה צד... אז עכשיו הם לבל 7? או 8? סקוטי כנראה עובר רשמית לצד השני. הבעייה היא שבניגוד לטיילר, אין שום דרך שקייטלין תצא מההדחה הקרובה בלי דם על הידיים. סוואגי יותר מעצבן מכל מתמודד מ-BB17, אולי אפילו 18 (וזה לא שחסרה תחרות... פאולי
), אבל אני מניח שמתמודדים מ-19 עולים עליו. גם ביילי. למה אתם חייבים לדבר כאילו כל העולם כבר מכיר אתכם? כשעידן קפון דיבר בגוף שלישי, זה היה מצחיק כי זה לא היה מתוך אגו. ותסלחו לי על חוסר הטאקט, אבל אפילו מבין כל השחורים שלוהקו לריאליטי עד היום, אף אחד לא התנהג בצורה כל-כך... סטריאוטיפית. הם קלישאה יותר גדולה מאינדיאנים וקאובויים.

אני אוהב איך שהם חושבים ש"לא חושבים עליהם טוב", כשבפועל מה שקורה זה שמי שמדברים עליו הכי הרבה, לטוב או לרע, נבחר, ומי שמדברים עליו הכי מעט נדפק. רייצ'ל קיבלה... בערך... עשר דקות של זמן מסך במשך כל השבוע? ולא עשתה בינתיים כלום. היא חברה בברית וזהו. הסיבה היחידה לדבר עליה זה כי היא נראית טוב, אבל אפילו במראה היא לדעתי נמצאת בצל של אנג'לה.

קייטלין החליטה לשחק בטוח ככל שיכלה ולהעמיד להדחה את סקוטי, כשוינסטון איתו בתור פיון. בפועל הברית של סוואגי חושבת שסקוטי הוא הפיון, אבל עכשיו כשטיילר וסאם מצביעים, לסקוטי אין סיכוי להישאר.

NP23

New member

ההזיה היא שלא..לא עברה צד;)
פשוט תומרנה היטב על ידי המלך.

פרק 7

הדברים יותר טובים ממה שחשבתי... סוואגי הוא המטרה השבוע מההתחלה! טיילר גאון, פשוט גאון. וזה רק השבוע השני!

או שפשוט פאוטה או שאיך שהם לא קוראים לעצמם סתומים. פסי באמת חושב שזכיות עוקבות בוטו לא יהפכו אותו לאיום? תזכירו לי למה רציתם להעמיד להדחה את אנג'לה בהתחלה? קודי וג'סיקה בבית, אני לא מתלהב בגלל שהם מעונה 19, אבל ממה שהבנתי הם היו השניים הנסבלים היחידים והודחו מוקדם.

משימת וטו ממש כיפית. זה רק אני או שמקריי בדיעבד נראה כמו ויין מ"עולמו של ויין"? טיילר זוכה בוטו! וחושב על עוד מהלך, בואו נראה אם זה יעבוד! טיילר אכן משתמש בוטו, וקייטלין מעמידה להדחה את כריס (מצטער, אין שום סיבה שאני אקרא לו בכינוי המטומטם שלו! זה לא שאי פעם צייתתי לבנג'מין!!!) הבעייה היא שהוא בדיוק מי שההפקה תביא שוב ושוב ושוב, לא לאולסטארס חלילה אלא כעונש, כמו ג'סי ורייצ'ל ריילי. הם תוקפים אפילו עונות טובות, ובכל הקשור למתמודדי עבר ההפקה מקבלת ממני (אגב רייצ'ל) אפס כוכבים!!!!!

NP23

New member
אחד המהלכים הכיפיים

הבקדור הכי מושלם שיש בייחוד כשבא בבליינסייד
&nbsp
לגבי קודי וגסיקה זה תלוי מי תשאל עבורי הם היו בלתי נסבלים ומהשחקנים הכי גרועים שראיתי
בעיקר הוא

פרק 27

אנג'לה וטיילר נמצאים במצב מעולה, ובאמת לא היו צריכים לנסות לזכות ב-HOH הזה,
אבל בסוף אנג'לה זוכה.
היא מתלבטת מה לעשות, אבל בסופו של דבר מחליטה להעמיד להדחה את היילי ופסי.
הקטע עם ג'ייסי שהוא מנסה לפתות את כולם באמצעות אוכל, כדי שהוא יזכה בתחרויות- קורע

פרק 28

הווטו מגיע, וקייסי זוכה סוף סוף!!!
בהפרש של נקודה מפסי- מדהים!
היא כמובן מחליטה לא להשתמש בווטו,
ונראה שפסי יהיה המודח הבא.
אבל יש תחרות החזרת מושבע, ככה שנקווה שלבל 6 יצליחו לעמוד בזה!!

ופרק 29

פסי מודח, וג'ולי מספרת לו שיש סיכוי שהוא יכול לחזור למשחק.
בסופו של דבר, סקוטי הוא זה שחוזר

אני ממש ממש מקווה שהוא יודח שוב במהרה...

NP23

New member

איך שנאתי שהחזירו! בעונה הזו לא היו ראויים מה4 האלה לעוף !
אבל לפחות סקוטי היחיד שלא היה נגד טיילר אז ברמה מסוימת כן העדפתי אותו (היה מאוד קשה לעודד מישהו, ארבעתם הם השחקנים הכי שנואים עליי העונה אפילו יותר מסוואגי )
&nbsp
בגדול התגובות שלך לעונה כרגע זה כמו שלי ושל בר ואורי.
באמריקה המון אנשים אהבו את סקוטי ומתו שהוא יחזור ..
סבבה שהוא עושה בהתחלה רושם של איזה חנון חמודי, (כביכול.. גם הרושם ראשוני שלי אליו לא היה משהו אישית) אבל הוא לא והוא ממש לא מעניין, והוא השחקן הכי גרוע שראיתי מזה הרבה זמן.

קלטתי שבאמריקה

ממש אהבו אותו,
אבל הוא היה בלתי נסבל והוא עשה מלאאאא טעויות!
ובעיקר שמחתי שזה תמיד התפוצץ לו בפנים

פרק 30

תחרות ה-HOH הייתה ממש מותחת אבל ידעתי שאפשר לסמוך על טיילר שיזכה!!
הוא מתלבט מה לעשות אבל בוחר (ובצדק) להעמיד להדחה את היילי וסקוטי.
תכלס זה הכי חכם מבחינתו כרגע.
נראה מה יקרה עם הווטו.
אגב נראה לי שראיתי בטעות מי הזוכה אבל לא סגור על זה חחח
ועוד משהו לגבי היילי- לדעתי היא דווקא שחקנית טובה (בטח הכי טובה בברית שלה)
ותכלס בעיקר נדפקה מזה שהיא בצד הלא נכון...

NP23

New member
ממממ...

היילי בחורה נבונה אבל ממש ממש לא שיחקה טוב וזה הרבה מעבר לאנשים שקשרה אותם איתה
קודם כל היא יכלה לראות שהם בעיתים ולטפל בזה
דבר שני זה לא שהקבוצה שלה הפסידה זה ההחלטות שלהם שהיו שגויות פעם אחר פעם . למשל..
היא בתור האקר העמידה מישהו חזק ובחרה אף אחד מהקבוצה שלה לוטו (למעשה בחרה את הבת ברית הכי חזקה שלו . היא לא ידעה את זה אבל עדיין). היא לא הבינה כמו קייסי לאחר מכן,שההאקר שזו הזדמנות שלא תחזור אחרי טקס הוטו אז צריך דווקא להעמיד מישהו חלש..
אחרי זה התוודתה שהיא ההאקר!!!
למרות שלדעתי היא היתה מטרה כבר לפני זה בלי קשר..
היא לא היתה מסוגלת לשכנע את פסי לא לשים את סקוטי..
תתאר לך שטיילר לא מצליח לשכנע את אנג'לה משהו..
מה היא שווה אז?
וגם לקייטלין נתנה לשים את סווגי היא ידעה את זה הרבה לפני .
היא לא התאמצה להכיר חברתית הרבה אנשים עד הרגע האחרון..
היא לא קראה נכון שום דבר ממה שקורה בבית .חשבה שטיילר מהופנט מבנות וחסר עמוד שדרה.
&nbsp
בסוף העונה כבר חיבבתי אותה אבל היא ממש הייתה גרועה
היא גם מודעת לזה יאמר לזכותה

התכוונתי לומר

שהיא בעלת פוטנציאל להיות שחקנית טובה,
ולא שהיא שיחקה טוב עד כה...
הייתי שמח אם היו מחזירים אותה לאולסטארס למשל
&nbsp

אורישקי

New member
מסכים עם שניכם בגדול

אני חושב שמעבר לזה שכבן אדם היילי היא בחורה הרבה יותר חביבה משאר הברית שלה, היא כן מישהי שיכולה לעשות ניקול ולהפוך לשחקנית טובה בעונה הבאה שחוזרת אליה. למרות שניקול עדיין פחות נאיבית מהיילי.
יאמר לזכותה שהיא כן מבינה ומעריכה את המשחק

NP23

New member
כן זה נכון

רק לא הסכמתי שהיא שחקנית טובה *כרגע*.
ביחס לעונה הזאת לפחות.
היא לא מקרה אבוד סגנון ביילי.

למעלה