BB20- פרק 13

BB20- פרק 13

משימת HOH די מגניבה, חבל רק שביילי זכתה חחח
לדעתי היא עשתה כמה טעויות הפרק,
אבל בסוף העמידה להדחה את רייצ'ל וברט.
הלוואי הלוואי הלוואי שאחד מהם יזכה בווטו,
ושביילי תעשה טעות ותעמיד להדחה במקומם את ג'ייסי או סקוטי,
ואז יש סיכוי גדול שהם יודחו!!!

NP23

New member

מגניבה? לא דורש שום כישרון לא פלא שזכתה. איכס .
&nbsp
וכן הסתומה הזאת כמעט העמידה את ג'ייסי בהתחלה. חבל שלא..
&nbsp
אחד הרגעים העצובים:/ מת על שניהם (ברט ורייצ'ל)

כתבתי די מגניבה

כי הרעיון עצמו של המשימה מגניב שצריך להיות כמה שיותר קרובים,
אבל נכון שהביצוע עצמו די מעפן, שיהיה...

מאיפה אתם רואים?

אני כבר כמה ימים מנסה ולא מצליח לצפות, להוריד, אפילו לקנות ניסיתי.

הצלחתי! BB20E1

פרקי פתיחה בדרך כלל לא מעניינים כי המשחק עוד לא התחיל, והרבה פעמים המתמודדים מדברים על אהבה, אבל הפעם... לא בכזו רמה. נראה שהפעם האח הגדול החליט לוותר על החשיבות של השואומנס לטובת... מה? המשחק? אפשר רק לקוות. בינתיים אפשר כבר לראות שחלק נכבד מהיפות גם אופות, וזה משהו שהיה מאוד חסר מ-BB16 ואילך. קיבלתי רושם ראשוני טוב מטיילר, אנג'לה, סטיב, וינסטון, ברט ורייצ'ל. יותר בנים, אבל זה כבר שיפור לעומת BB16-18.

המשחק מתחיל... וגם הטוויסטים. אוף. עונה 10 הרי הייתה הכי טובה במיוחד *בגלל* שלא היו טוויסטים כמעט בכלל. המשימה הזו אבל ממש מגניבה. איך עשו אותה? עם אפקטים מיוחדים, אני מבין, אבל מה קרה שם באמת? זה הרבה יותר מורכב מטריקים של קוסמים. והולי שיט, אף אחת מהמשימות היא לא משימת סיבולת! האם ימות המשיח הגיעו? לצערי סוואגי (שאני לא סובל) זוכה בכוח.

ואז מתגלים שני העונשים... מה?!? איך סאם יכולה לשחק את המשחק אם היא רובוט? אני מאוד מקווה שזה לא יפריע יותר מדי למשחק, וזה לא משהו ברמה שמוכרת את המשחק, או חרא כמו מה שהיה בעונות 9 ו-13 (לעד העונות הכי גרועות... נכון? אין מצב שעונה 19 הייתה עד כדי כך גרועה) אבל אני לא התרשמתי לטובה. ועדיין זה רק הפרק הראשון, אז נמשיך הלאה.

אורישקי

New member
מזל שבאה אחריה עונה 20

שהיא בטופ 3 של כל הזמנים
ויש מצב אחרי שנראה מה יהיה בגמר שתהיה גם יותר גבוה

פרק 2

המשימות ממשיכות להיות מגניבות, והבריתות מתחילות להיכרת. המשימה הזו יכולה בכיף להיות בהישרדות. טיילר הוא ה-HOH הראשון, ואנג'לה מסומנת חזק אצל סוואגי, אבל המהלך הזה רק גורם לטיילר לחבור אליה ואל וינסטון וליצור ברית נגדית. שתי בריתות, עונה שבה הכוח זז בין הצדדים והברית שמשחקת יותר טוב תשלוט, אנחנו כנראה בדרך לעונה טובה.

טיילר החליט ללכלך פחות את הידיים ולהעמיד את המטרות הקלות. יהיה עצוב אם סאם תודח ראשונה, אבל אם היא תשחק טוב מספיק, היא תוכל להישאר.

פרק 3

טיילר הוא בקלות השחקן הכי טוב מאז ונסה. פול מי? אתם בטוחים שאתם לא מתכוונים לתמנון ההוא ממונדיאל 2010? עדיין אין לי מושג איך עונש הרובוט עובד. נראה לי שסאם יושבת באיזה חדר צדדי ושולטת ברובוט דרך שלט רחוק, כי זאת לא תחפושת. וכשהיא מקללת זה הדבר הכי מצחיק בעולם.

אז טיילר הצטרף רשמית לברית של אנג'לה, וינסטון, רייצ'ל, קייסי וברט. רק רגע - אלה כמעט כל הפייבוריטים שלי! איך זה קורה שבברית אחד נמצאים כל הפייבוריטים ובברית השנייה נמצאים כל המתמודדים שאני שונא? כל עונה זה קורה! אבל האם לבל 6 היא הברית הכי מדהימה אי פעם? מה שבטוח, את סוואגי אני מתעב. וזה רק פרק 3! אני ראיתי רק שלוש שעות של תוכן!

סאם מקבלת כוח למשחק, אז כנראה שהמודחת הראשונה היא לא, ופסי מקבל עונש... כלשהו. אני מניח שזה לא באמת נקניק כי זה אמור להיות משהו מגעיל.

אורישקי

New member
אמנם מעונה 19 התרחקתי כמו מאש

אבל בעונה 18 אין ספק שהשחקנית הכי טובה זו ניקול ובטח שלא פול

פרק 16

טוב אז הווטו מגיע, וברט... כמעט זוכה בו

ממש רציתי שהוא יציל את עצמו...
טיילר שזכה בווטו (אגב הוא צריך להתחיל להיזהר, ודווקא לדעתי היה עדיף לו לא לזכות הפעם)
שוקל אם להשתמש בו.
הוא מדבר עם ביילי ומנסה לגרום לה לחשוב שהוא קרוב לסקוטי בניסיון לעשות לה הפוך על הפוך (האמת רעיון לא רע),
אלא שביילי מספרת לרייצ'ל שטיילר מנסה לגרום לה להעמיד להדחה את אנג'לה במידה והווטו ישומש
(מה שכמובן שקר מוחלט).
כתוצאה מכך, רייצ'ל מאבדת את זה, ורצה לספר על כך לאנג'לה, אבל תודה לאל שאנג'לה
יותר רגועה,
ואחרי דיבור עם קייסי הן מדברות עם טיילר וכבר לא סומכות על רייצ'ל (חבל רק שהן לא פשוט חשבו שביילי פשוט שיקרה בניסיון לסכסך בין הברית שלהן או משהו כזה).
רייצ'ל גם מספרת לאנג'לה שלביילי יש כוח להחליף מועמדים, ואנג'לה מספרת על כך לטיילר
שלצערי כתוצאה מכך לא משתמש בווטו.
בתכלס כבר היה עדיף שהוא כן ישתמש בווטו ומקסימום בשבוע הבא אם ביילי הייתה משתמש בכוח שלה
הוא יכל בתגובה להשתמש בכוח שלו, ואז כל הכוחות היו מחוץ למשחק...
היה שווה לו לנסות "לשמור" על המספרים בברית שלו, ולקוות שביילי תעמיד להדחה את ג'ייסי/סקוטי (והיה סיכוי כזה, בטח אם היא שקלה ברצינות ברית בנות וכו')
אז רייצ'ל VS ברט- מאוד מקווה שהברית של ברט תחליט להשאיר אותו!!

פרק 17

וואי וואי וואי איזה פרק

קודם רייצ'ל הודחה ולא ברט!
אגב, היציאה הדרמטית שלה הייתה כמו של ילדה קטנה שלא מקבלת את מבוקשה,
והריאיון יציאה עם ג'ולי היה אוקוורד ברמות אחרות.
ואז אנג'לה זוכה ב-HOH!!!! איך קפצתי משמחה!!!
עכשיו רק נשאר לקוות שהברית שלה תצליח להתגבר על הכוח של ביילי.
לדעתי, טיילר צריך להגיד לכולם שסקוטי התהפך ושיזרקו אותו על הבלוק,
ואז נראה לי שביילי לא תעשה כלום...

ואגב מה זה

היה הקטע שהראו את סוואגי מגיע לפגוש את ההורים של ביילי?!
למי לעזאזל אכפת מזה?! וממנו?!
מנסים כאילו לעשות ממנו ומביילי ג'ף וג'ורדן???

אורישקי

New member

אולי ההדחה הכי מטורפת אי פעם! בעיקר בגלל התגובה של רייצ'ל שהייתה פשוט המומה
בתכלס רייצ'ל ממש מגניבה ומהממת, עד השבוע הזה היא שיחקה מעולה והייתה ממש במצב אפשרי לזכות. היא הודחה בגדול כי איבדה את זה כפאון על הבלוק וזה גרם לברית שלה לא לסמוך עליה ובצדק, הייתי רוצה שתחזור לעוד עונה.
אבל כל ההדחה הזאת - הנאום של ברט, רייצ'ל שבהלם מההדחה ואז על כל זה הGBM של אנג'לה לרייצ'ל (שבתכלס כולו נבע מזה שביילי באמת ובתמים האמינה שטיילר זרק את אנג'לה מתחת לכלבים, אמרה את זה לרייצ'ל בכנות ואז רייצ'ל האמינה לזה והלכה לאנג'לה שכמובן מספיק חכמה כדי להבין את זה... הרבה אי הבנות). הייתה הדחה מטורפת ואפשר להבין למה רייצ'ל הייתה בהלם
אבל היא אחת הנשמות ברשתות החברתיות

למעלה