AS E14E15E16 |אין צורך ב
כי חוץ מסוסי לא יקראו|

noamlah

New member
AS E14E15E16 |אין צורך ב
כי חוץ מסוסי לא יקראו|

טוב, לאחר פרי מרג' מאוחר משעמם ביותר וחילוף שבטים מיותר שכמעט גרמו לי להפסיק לצפות חזרתי לראות הישרדות אוסטרליה
לפחות השלב הזה לקח איתו את כל המשעממים והמיותרים והאסטרטגים דמיקולו (כן טיגן וג'קי אתן לא כאלה טובות) ומלבד שלושה נשארנו עם שחקנים מאוד חזקים

טוב, שיין צופה באתגר חסינות, אומרת שלידיה ממש חזקה, מדברת עם מוניקה שצריך להדיח אותה, צריך להדיח אותה עכשיו
מאט מגיע, שתיהן פונות אליו שצריך להדיח את לידיה, הוא מהסס והן אומרות לו שזה מתבקש

והמסקנה של הפרק: מאט היה המנהיג מאחוריי הדחת לידיה
איפה כל ארגוני הפמיניסטיות?!

שיין משחקת ממש טוב כרגע והדרך שלה לגמר ממש קלה אבל אני קצת חושש שאם לא תהיה קצת יותר אגרסיבית ותגיע עם שחקן קצת יותר אגרסיבי כמו מאט יתייגו אותה כנגררת ולא יכבדו אותה
היא כנראה צריכה לעשות מה שליסה עשתה בניו זילנד ולהדיח את מאט (איזה קטע, אותו שם) כדי לזכות בכבוד והערכה

עברנו פרק, דיי צפוי אבל לא ממש ברור לי
רובי אכן חזק אבל טיפש כמו סיד ואין לו שום סיי במשחק
לעומת בנג'י שהוא מניפולטור רציני
שניהם בערך באותו חוזק בחסינויות ולמרות זאת בנג'י לא היה על הרדאר של אף אחד (מלבד הצבעה תמוהה של שיין), אפילו שרן שזיהתה שהוא איום גדול עדיין משתפת איתו פעולה ומגנה עליו
אם הוא ינצח הם ירגישו ממש טפשים אחריי הפרק הזה, במיוחד שיכלו להדיח אותו עם אליל בכיס

עברנו פרק והשמדה עצמית של סם
ממש מצחיק שהוא הדיח את עצמו ועוד על שקר שהוא עצמו המציא נגדו
לידיה לא ידעה שהיא הולכת להיות מודחת, לא היה לה מושג, אף אחד לא הזהיר אותה, מאיפה לעזאזל הוא הוציא את זה?
טוב, עדיף הדחה שלו משל בנג'י

בנג'י ושיין הפייבוריטים שלי כרגע וניצחון שלהם יהיה הכי מעניין
ניצחון של מאט יהיה מעצבן ומשעמם, הוא אוברייטד בטירוף, למרות שכמנצח בפני עצמו יהיה סביר

שרן מזכירה לי קצת את דניס, גם בתווי פנים וגם בדרך המשחק שלה בשליטה ומשיכה בחוטים מאחוריי הקלעים, היא יכולה לנצח אבל בינתיים נראה שבנג'י משחק בה, אולי אבל היא רק מחכה לרגע המתאים כמו במקרה של נטלי סאן חואן עם ג'ון מיטש

לבריאן, פינלה וסטיב אין סיכוי לזכות
השניים הראשונים יהיו בתחתית כל ברית גם של אחת שתכיל רק את שניהם
והשני אם היה מתקרב לסוף לא היה מקבל עריכה של כזה בוק משעמם, אני מניח שיודח כשירצו להדיח את מאט והוא יזכה בחסינות כמו שהיה בתכנון הפרק הזה

שוני יכולה לזכות ניצחון "ראוי" של הטוב על הרע, היא חמודה מאוד ואנשים בהחלט יכולים להתאהב בה ולהשאיר אותה ללא כל סיבה מוסברת ומוצדקת כמו במקרה של אבי ניו זילנד שארלוט בריטניה ודאני ארצות הברית

לגבי מוניקה אני לא סגור, מצד אחד לא עשתה שום דבר משמעותי המשחק, מצד שני היא מעורבת בכל הבריתות, כולם סומכים עליה ועושה רושם של אחת מאוד אינטיליגנטית, יכול להיות שהרגע שלה עוד לפניה

Seosi

New member
לגמרי לא הספקתי לראות בשאר הפרקים, תודה על התזכורת חחח

וחבל שאנשים פה לא צופים בעונה, הרבה יותר טובה מהעונות האחרונות של ההישרדות האמריקאית בפער ענקי, ואני לא מגזים.

noamlah

New member
פרק 17 (סוסי תראה, סוסי תראה, סוסי תראה!!!)

פרק ענק!!!!!!
המשחק שהראה בנג'י הפרק הזה הוא אחד החזקים ביותר שהיו בהישרדות איי פעם
סגר את כל הקצוות, אסף את כולם אליו
ופשוט שיחק בשרן כמו פלסטלינה

DON'T PLAY IT FOR MAT DON'T PLAY IT FOR MAT
SO WHO DO I PLAY IT FOR?
PLAY IT FOR YOURSELF

נראה לי גם אם היה אומר לה לשים את זה על בראיין היא הייתה מצייתת

מעצבן אותי איך שהעורכים מזלזלים במוניקה
הבחורה הזאת פשוט מעורבת בכל ברית, יודעת כל מה שקורה במשחק ואף הצבעה לא הייתה בחוץ
לא ייתכן שהיא כזאת עציץ כמו שעושים ממנה

פרק הבא מה שחיכיתי לו, שיין נגד בנג'י
הפייבוריטים שלי, פיינל 2 של שניהם היה יכול להיות מצויין אבל אין ממש סיכוי שזה יקרה אז קרב טוב זה גם טוב
שיין היא היחידה כרגע מכולם שיכולה לקחת את הניצחון מבנג'י
זה בין שניהם ונראה לי פרק הבא נדע

Seosi

New member
מגיב על כל הפרקים, כולל פרק 18

פרק 14: להדיח את לידיה זה היה המהלך הכי חכם, אני ממש שמח ששיין הגיעה לאיחוד, היא מזכירה לי קצת את סקאוט מונואטו משום מה. אני כן נותן לה קרדיט על ההדחה הזאת, למרות שמאט כביכול "מוביל" את ההדחות הבאות עד להדחתו.

פרק 15: האמת שאין לי כל כך מה להגיד על הפרק הזה, או על ההדחה של רובי חחח, לא פרק רע, אבל פשוט פרק שנמצא שם.

פרק 16: די באסה בשביל סאם, כי הייתי בעדו
אבל הוא היה כל כך פרנואיד שהוא באמת די הוביל להדחתו. הוא עדיין אחד מן המתמודדים המצחיקים בעונה.

פרק 17: בנג'י יצא פה מלך, אין ספק. ושרן איכזבה פה. כי היא כן חכמה ואף זכתה במספר משימות, אך היא די נפלה בקלות לשקרים של בנג'י. והכי הזוי, איך מאט לא השתמש בפסלון חסינות? הוא ראה מה מתרחש במועצת השבט, אני לא מבין איך הוא עדיין הרגיש בטוח אחרי כל זה.

פרק 18: אם אוסטרליה יעשו עונת אולסטארס, הם חייבים להחזיר את בנג'י. הוא קצת היה בטוח שיש לו את מוניקה בכיס הקטן, והיה בטוח ששרן תודח. שרן הצליחה קצת לתקן את התדמית שלה בעיניי, והיא ושיין הצליחו להעביר את המטרה על בנג'י. אבל אני עדיין חושב שהיא לא במצב הכי טוב כרגע. גם שוני ופנלה בצרות, שזה באסה כי התחלתי לחבב את שוני. ולגבי מוניקה, לא רק שהיא נמצאת בכל השיחות, אף אחד לא חשב להדיח אותה. היא לא קיבלה שום קול נגדה עד עכשיו. גם סטיב, אבל סאם רצה להדיח אותו. את מוניקה אף אחד לא רוצה להדיח (כרגע). אם היא מצליחה להגיע ככה עד הגמר ולנצח, זה משחק מתחת לראדר מושלם.

noamlah

New member
פרק 18 (חבר'ה תראו בבקשה אתם מפספסים פה משהו גדול )

עוד פרק מעולה
שירת הברבור של בנג'י

בנג'י פספס שלוש פעמים הפרק

1. אתגר הפרס בבחירה התאלם לגמרי מבראיין ומוניקה. זה היה סוג של אתגר קוקוסים והוא הראה בבירור את מי הוא מעדיף

2. השקר הכי אדיוט יש שיכול להיות. הרי ברור שאם שוני צריכה לגנוב קול ממישהו זה יהיה לפני הקראת הקולות (בניגוד לסתם קול כפול) כדי שאותו מישהו לא יצביע
אז גם אם בראיין ומוניקה היו נאמנים לו השקר הזה היה מעצבן אותם עוד יותר ומראה את החשיבות שלהם בעיני בנג'י

3. אם יש לך אליל ויש לך ספק שבראיין איתר תשתמש בו. אני חושב שהוא סמך מדיי על הקול של שונים ובלעדיו כן היה משתמש כך שהייתרון פה היה חיסרון

אין לי הערכה לשרן. ממה שראיתי מי שהביאו להדחה היו שיין מוניקה והאובר ביטחון של בנג'י
מוניקה סוף סוף מתחילה לקבל קרדיט מהעריכה ואני אוהב את זה
והיא ממש לא כמו סטיב. סטיב קלולס לגמרי וכבר היה בצד שעובדים עליו וגם לא נראה שממש מקבל הערכה שם מאנשים. גם לא מהברית שלו
למוניקה לעומת זאת משחק חברתי מעולה

דרך אגב. הדרך שבה גונתן מקריא את הקולות הרבה יותר מעניינת ופחות צפויה משל ג'ף
ג'ף תלמד!

למעלה