הישרדות אוסטרליה 5 שני פרקים ראשונים

noamlah

New member
הישרדות אוסטרליה 5 שני פרקים ראשונים

התחלה טובה סה"כ
צחקתי איך שהציגו את השבט של ה"אלופים" ואז מישהו אמר "אם כל מה שעברנו אין סיכוי למתמודדים מולנו"
ואז מראים אחד שחקן פוטבול אגרסיבי, אחד חייל בעירק שהטנק שלו מתפוצץ ואחת מיס אוסטרליה מנשקת לקהל

מצחיק גם שהיא אומרת שהזכייה שלה במיס אוסטרליה מראה על משחק סוציאלי טוב

מחבב את סטיבי, יכול להיות מאוד מבדר ומשעשע, מצד שני יכול להיות טאיי 2 ולהעיק בהמשך
סה"כ שמח שהוא נשאר
לא ממש בגללו אלא בגלל שמאט עשה לעצמו השמדה עצמית
אחד ממופעיי הטרייבל קונסיל הכי לא מובנים שהיו, מיילא אם היה מנסה לעשות מהלך נגד זאק ומנסה לשכנע את הבנות אבל ממילא לא תכנן לעשות מהלך נגד זאק
סתם יצא מעפן
וזאק
צריך לעוף בדחיפות, מקווה שבנג'י לא יישאר בחבורה הזאת כי ממנו יש לי דווקא ווייב טוב

פרק 2:
מואנה מראה פוטנציאל
אהבתי גם שהיא לא הכירה את ראסל והתייחסה אליו כ"מר טקסס" כל הפרק
ההוא עם הפרוטזות עושה רושם של מעיק מאוד, גם נראה שהוא דיי מחוץ ללופ כי הוא היחיד שלא הצביע איתם
ראסל פשוט אדיוט
מה הקטע להראות לכולם שמצא אליל חסינות כשיודע שהוא המטרה המסומנת ואין לו שום כוונה להשתמש בו?
רק משך עוד קולות אליו
האגו שלו יותר חשוב לו מהכל כנראה ובמועצה ניפחו לו את האגו על כמה שהוא שחקן טוב ומעולה וזה השפיע עליו לא לשחק

והפיינל וורדס עוד יותר פאתטים, מעניין למה זה היה בבוקר, אולי בלילה בכה ולא רצה לדבר
אבל בכל מקרה: "אני שיחקתי ועשיתי את כל המהלכים הנכונים, זה פשוט לא עבד"
הרצפה עקומה וצריך להחליף את המתמודדים
תהיה לי סוג של הערכה אליו אם פעם אחת יגיד: "חבר'ה, יצאתי מעפן, הם שיחקו בי טוב והייתי צריך לקלוט את זה, כנראה שבמקרים מסויימים יש שחקנים טובים ממני"
אבל כנראה שזה יותר מדיי לצפות מהבן אדם הזה
שיין הרגה אותי עם הריח של התחתונים שהוא צריך להחליף

ברוך שפטרנו ואל תחזור יותר לאף גרסה של הישרדות בבקשה

Seosi

New member
טוב, השתכנעי וצפיתי גם כן

הדבר היחידי שמציק לי שהם מצלמים בפיג'י, אחרי שרואים את הישרדות אמריקה לזמן מה, המקום כבר נהפך להיות למאוס. אהבתי גם איך שהם הציגו את הרקע של השחקנים לאורך שני הפרקים. והצילומים ממש יפים, לכן אני גם המלצתי לראות את הישרדות ניו זילנד, איכות הצילום ממש יפה. כמו כן, יש בעונה 24 מתמודדים
אני יודע לפי ויקיפדיה שבישראל השתתפו 25 מתמודדים בעונה השלישית, אבל לא ראיתי אותה חחח.

פרק ראשון
הרס אותי סטיבי שחיפש בצורה כה גלויה את הפסלון חסינות. והסיבה היחידה שלא הודח היא כי מאט חיפש בצורה עוד יותר גלויה ממנו, וגם לגמרי הרס לעצמו את המשחק במועצת השבט. נראה שהבנות חזקות ביחד, וגם יש את הברית של בנג'י, זאק ורובי (אם אני לא טועה), אז המצב לא טוב אצל סטיבי כרגע. הייתי גם אומר שג'נה בצרות בגלל הפציעה ברגל, אבל לא נראה שכולם עושים מזה סיפור גדול, והיא נראית אהודה בשבט.

פרק שני
אז ראסל מצא את הפסלון חסינות עוד בפרק הראשון, והחליט להראות את זה מול כל חברי השבט. מואנה לגמרי לא פראיירית, ואני ממש שמח ששיין לא הודחה כי אני חושב שהיא משחקת משחק חברתי טוב כרגע, אבל אני חושש שירצו להדיח אותה בהמשך. גם סאם ושרן הפתיעו אותי לטובה הפרק. אין יותר מה להוסיף על ראסל. כן, הוא היה מטרה גדולה בתחילת המשחק, אבל הוא הצליח להגדיל את המטרה על עצמו. הוא פשוט גרם לאנשים לא לסמוך עליו עוד יותר. ואז עוד אחרי המועצת שבט, הוא אומר שזה היה המהלך הנכון, פשוט לא עבד...מה?!?! נראה שלפי הפרומו בפרק הבא, ג'קי בצרות.

שני פרקים טובים, אני חושב שהרוב מקבלים עריכה הוגנת וזמן מסך ראוי (הרוב, לא כולם). הקצב פה קצת יותר מהיר מניו זילנד: תאינלד, אבל זה לא אומר שהעונה של ניו זילנד רעה או משהו כזה. שינוי מרענן מהישרדות האמריקאית.

noamlah

New member
כן, מהעונה השלישית זה קבוע 24 מתמודדים

גם המספר ימים יותר ארוך מהגרסאות האחרות
55 ימים

Seosi

New member
וואו, לוקחים את זה ברצינות שם חח

אני רק מקווה שהעונה לא תרגיש נמרחת בגלל זה בהמשך.

noamlah

New member
לפי ויקיפדיה

מה-6 עד ה-9 יהיה כל יום פרק
שזה 4 פרקים

ואחר כך מה13-16
עוד 4 פרקים

כך שאני מניח שתרוץ דיי מהר

Seosi

New member
כן גם אני ראיתי

מקווה שזה באמת ירוץ מהר, כי גם בישראל עשו מספר פרקים בשבוע והעונה התחילה להרגיש מאוסה (העונה האחרונה שדווקא ראיתי לזמן מה). אבל אני חושב שהעונה החדשה של ההישרדות האוסטרלית התחילה ברגל ימין, אז אני אופטימי.

Seosi

New member
הישרדות NZ: סיכום ועדכון דירוג מנצחים ועונות

אז, סיימתי לצפות את הישרדות ניו זילנד: תאילנד.
עונה מאוד טובה, הרבה יותר טוב מן העונות האחרונות של ההישרדות האמריקאית. כמו שציינתי בעבר, הצילומים פשוט מרהיבים. לעונה יש קצת קצב איטי, כל פרק הוא שעה כמו הגרסה האוסטרלית. אין דמויות Over the top, אבל יש שחקנים מאוד חכמים ולא חסר דרמה. 15 פרקים בסך הכל, וכל פרק יש הדחה. בליינדסיידים על ימין ועל שמאל.

המתמודדת שניצחה היא ליסה סטנגר. היא מעריצת על של הישרדות. היא החלה את המשחק בברית של רוב במקום טוב, ונראה שהיא הולכת לפיינל 3 עם שחקן אסטרטגי נוסף, מאט. אבל, בפיינל 6, ליסה עושה מהלך מבריק שמזכיר את המהלך של סירי בהישרדות פנמה. היא לא רצתה להגיע עם מאט לגמר, כי היא ידעה שהוא ינצח אותה. לכן היא רצתה להדיח אותו, כי היא מעדיפה להיות מודחת עכשיו, מאשר להגיע לגמר ולא לקבל שום קול כי אנשים יחשבו שהיא נגררה אחרי מאט. היא עוד חשבה על זה בפיינל 7, אבל שניהם מצאו פסלון חסינות, ומאט גם זכה בחסינות אישית. בפיינל 6, ליסה וחברת הברית שלה טרה הסכימו להדיח את מאט. ליסה סיפרה לדייב על כל התכניות שלה עם מאט ועל כך שהם מצאו פסלון חסינות. מאט ודייב הם חברים טובים מבית הספר, לכן מאט רצה לדבר איתו על זה. בראיון שהוא עשה באתר של רוב, הוא הודה שהוא רצה להדיח ביחד עם מאט את ליסה, אבל לאחר שהוא ראה שמאט שיקר לו, דייב הצטרף להדחתו ביחד עם ליסה וטרה. מאט ואדם הצביעו בשביל טס, בעוד שטס היחידה שהצביעה לטרה. ככה נוצר מצב קולות של 3-2-1, ומאט הודח.

אז אם יש לכם זמן, ממליץ בחום לצפות בעונה הזאת. ועכשיו לדירוגים:
מנצחים
23. בוב
22. פאביו
21. אראס
20. ג'נה
19. סנדרה (20)
18. אית'ן
17. טום
16. בריאן
15. יול
14. שארלוט (UK)
13. טינה
12. וספיה
11. ליסה (NZ) - שיחקה משחק חברתי טוב על ההתחלה, ואחראית על אחד מן המהלכים הגדולים בעונה. היא הייתה קרובה מאוד להפסיד לטס, ששניהן נתנו נאום מצוין.
10. אמבר
9. כריס
8. סנדרה (7)
7. ריצ'רד
6. נטלי
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני
* החלפתי מקומות רק בין טינה ושארלוט..אני לא החלטי חחח.

עונות
23. תאינלד
22. גבון
21. אפריקה
20. פיג'י
19. אולסטארס
18. סמואה
17. פלאו
16. ניקרגואה
15. פלאו טיגה (UK)
14. פנמה
13. איי קוק
12. ניו זילנד: תאילנד - עונה ממש חזקה, הקצב האיטי טיפה פוגע בה אבל לא מאכזבת בכלל.
11. מרקיז
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונואטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה

noamlah

New member

כן, קראתי קצת שליסה הייתה שחקנית חזקה
ושהיא הצליחה לגרום להדחות של שני אנשים חזקים עם אליל (מאט ועוד מישהו ששכחתי)

גם יהיה מרענן לראות מישהי מבוגרת משחקת משחק אקטיבי ומנצחת
היחידה שהייתה כזאת עד עכשיו היא דניס (לא מחשיב את טינה)
אז מחכה לראות אותה

אני עדיין בניקרגואה (פרק 10 מתוך 20) כי אני אוהב לשמור על סדר
אי הגאולה קצת תקוע שם ומאריך את הפרקים אבל חוץ מזה היא עונה דיי טובה
תראה אותה גם

גם שני העונות האחרונות של הישרדות דרום אפריקה (5 ו6) שמעתי שהם ממש טובות
עדיין לא הספקתי להכנס אליהם

Seosi

New member

אם אני זוכר נכון, היא ומאט תכננו ביחד את ההדחה של בראד, שמצא את הפסלון חסינות. בדרך כלל מעריצי על של הישרדות לא הולך להם כל כך, אבל ליסה פשוט לקחה את הכדור ורצה איתו. מבחינתה זה היה הכול או כלום, ואני מעריך אותה מאוד על זה.

התחלתי לראות את העונה הראשונה בניקרגואה. הגעתי לשמונה פרקים. הפרקים יותר קצרים, ואני לא ראיתי שהזכירו בכלל את רעיון הפסלון חסינות. הפרה מרג' לא רע. אני מרגיש קצת צבוע, כי מצד אחד אני שמח ששיי חזרה מאי הגלות, אבל מצד שני אני גם לא מהמעריצים הגדולים של אי הגלות חחח. וכבר עשיתי לעצמי ספויילרים לראות מי הזוכה לא הצלחתי להתאפק ולגלות.

אני ממש מקווה שיש עונה שלישית, כי הבנתי שהרייטינג עד כה היה נמוך לסדרה, והמפיקים עדיין לא אישרו שתהיה עונה שלישית.

noamlah

New member

זה בסדר, אני דיי משוכנע שהיית מזהה את זה בערך עוד כמה פרקים
זה נעשה דיי ברור

אני חושב שהניוזילנדיים לא מכירים את הישרדות, לפחות לא בעונה הזאת, שזה גם יכול להסביר למה הם לא מכירים את פסלון החסינות
וגם יכול להסביר למה כולם באו בגישה כזאת "ראויה"
אבל בזה אני מאשים גם חלקית את אי הגאולה, קשה להיות שחקן קר ומחושב כשאתה מגיע לאי הגאולה ואז איזה סבא משה אומר לך "נו, נו, נו, הדחת אותי, בגדת בברית, תתבייש לך"
אני חושב שזה השפיע עמוקות על אלו שכן רצו לשחק אקטיבית ושינה את האקלים של העונה הזאת

וזה החיסרון הכי גדול של הטוויסט המגעיל הזה
אבל זה שהעונה הזאת הצליחה להיות עם אקלים "ראוי" וגם חביבה לצפייה אומר משהו לזכותה

אני עכשיו בשני פרקים אחרונים

Seosi

New member

אתה מתכוון למה שטוני אמר לשיי? לא אהבתי את זה כל כך. אני מבין שטוני אדם מבוגר ושירת בצבא אבל כן זה היה בטעם רע. אבל אני חושב שגם בעונה הזאת, ובעונה שאחריה, ליהקו מתמודדים שבאמת רוצים לשחק את המשחק, שזה מעולה.

noamlah

New member
הישרדות ניו זילנד ניקרגואה סיכום

טוב, כמו שאמרתי עונה טובה אבל מאוד "ראויה", אין ספק שאי הגאולה היה בעוכרייה
אני מניח שהשיא היה ההתנפלות של מייק
על שאנון בנאום מתחסד אחריי ההדחה של סאלה
מאז שהוא נתן לה את הנאום הזה פתאום אף אחד לא שיחק את המשחק וכולם רק רצו שמישהו מכובד יגיע לגמר

וחבל כי יש להם פוטנציאל, שאנון שיחקה בין הבריתות ממש טוב, יכול להיות שהייתה הולכת בעקבות שרה לשינה אם מייק לא היה מפריע לה מאי הגאולה
גם ברב באה במקור לשחק חזק ואז פתאום באיזה פרק פתאום אמרה שלא חשוב לה והקדישה את עצמה לאבי וטום, התפלאתי שכולם שנאו אותה במושבעים כי זה לא ממש נראה לאורך העונה, חשבתי ששאנון דיי חיבבה אותה וגם סאלה היה נראה ביחסים טובים איתה לפניי שהדיחה אותו

בכל מקרה, לא יודע כמה הישרדות ניוזילנד תצליח בשביל להגיע לשם אבל מאוד הייתי רוצה לראות את שאנון ואת ברב בעונה ללא אי הגאולה

אהבתי את הברית של אבי ותום וזה מוזר כי בדרך כלל אני לא אוהב ברית של גברים, כשאני חושב על כך היו רק שתי בריתות של גברים שאהבתי בכל הריאליטי שראיתי:
הבריגייד מביג ברודר 12
ולוק וג'ריקו מעונה 4 של הישרדות אוסטרליה
כל השאר דיי לא סבלתי אז זה דיי מפתיע שאהבתי אותם
אבי הוא סוג של אית'ן זון משופר לפי דעתי
ואני אומר משופר כי הוא בניגוד לאית'ן איכשהוא הצליח להתמודד גם עם מצב של מיעוט ויצא ממנו
סך הכל שמח שניצח והגיע לו יותר מטום שסמך על אחרים וחסינויות שיצילו אותו

noamlah

New member
הישרדות ניו זילנד - תאילנד סיכום

וואו, עונה מדהימה
בהחלט עומדת בסטנדרטים
לא מבין כלכך את ההערה של סאוסי על הקצב שלה, לי היא דווקא עברה דיי מהר
המנחה היה מאוד מצחיק בהערות שלו שנראו לי דיי אישיות
למשל במועצה שפרנקי הודחה הוא לא הסתיר את אכזבתו ואמר בסוף משהו כמו "טוב, העפתם את השחיינית הכי חזקה שלכם, יש לי הרגשה שאראה אתכם פה בקרוב מאוד"

לטס לא הגיע להגיע לגמר והיה ממש אנטיקליימט לעונה אם הייתה זוכה, גם לא אהבתי את הנאום שלה בסוף, אפשר לחשוב. זה לא שהיא זכתה עכשיו בשבע חסינויות רצוף ומצאה אלילים (את זה עוד הייתי יכול להעריך) שהיא יכולה לטעון שהצילה את עצמה כל המשחק כשהייתה עם הגב לקיר
היא זכתה בשתי תחרויות חסינות סה"כ שבו נודה באמת שתיהן היו דיי אותה תחרות של להיאחז בעמוד (פעם אחת במאונך ופעם אחת במאוזן)

דייב שחקן טוב לפי דעתי
לא ממש משנה לי שהוא ומאט היו יחד בבית ספר
קודם כל זה היה מזמן והם לא נפגשו מאז ודבר שני זה גם קושי מאוד גדול כי קשה לשחק באופן כזה ולהתייחס לאדם שאתה מכיר אותו כאילו אתה לא
הייתה להם ברית סודית שאף אחד לא היה מודע אליה עד הסוף, וזה מרשים
וכמו שמאט הציל את דייב גם דייב הציל את מאט, בהדחה של דילן למשל
אז מספיק עם השטויות האלו
ורנה, מיילא שאת צדקנית, ראינו כבר כאלו אבל צדקנים על כלום? לא ראיתי
דייב אמר לה שהוא לא שיקר לה
כולם אמרו לה שדייב לא שיקר לה
שג'וש הצביע לה (אוי ואבוי, מה את לקס?) במועצה אבל היא נשארה בתסביכיי רדיפה שלה
אהבתי אבל את השאלה שלה לליסה, זו שאלה שיכולה להכשיל כל פיינליסט כי אף מושבע לא רוצה לצאת צפוי, יש אפקט התנגדות כמעט אינסטיקטיבי
ליסה זיהתה את זה אבל ויצאה מזה יפה

דייב דיי דפק את עצמו כשהצביע לטרה בסוף כי לפי דעתי אם היה מגיע לסוף עם טס וטרה הקולות שהיו לליסה היו עוברים אליו, אני גם בספק אם מאט היה מספר בוילה במקרה כזה כי אני חושב שהמניע שלו לספר היה גם הרצון שליסה תנצח

ועל ליסה אין לי הרבה מה לאמר, שחקנית מעולה, שלטה במשחק הזה עד סופו ונראה שהיא באמת אוהבת את המשחק הזה

Seosi

New member

אני לא יודע למה, הרגשתי שהעונה קצת הייתה איטית בהתחלה, זאת פשוט הייתה ההתרשמות האישית שלי. אבל כן, עונה מעולה ואני ממש מקווה שהולכת להיות עונה שלישית. אבל כן, עונה מעולה עם מנצחת מעולה.

noamlah

New member

מקווה שהניצחון של ליסה לא יביא תלונות של צופים משם שעכשיו ידרשו את אי הגאולה בחזרה

הגרסה הזאתי יכולה ללכת לפי ליסה - אהבה למשחק, דאגה ראשונה לעצמך ולעשות כל מה שצריך על מנת שתגיע לסוף ותנצח

או ללכת לפי אבי - נאמנות, שמירה על המילה שלך והידיעה שאתה יכול ללכת הביתה בלב נקי

מקווה שתלך לפי ליסה

sapir aloud555

New member

החלטתי לנסות לצפות בזה כדי לראות את ראסל שוב. הוא לא שחקן אהוב עלי אבל אי אפשר להתעלם ממנו כדמות, love him or hate him, הוא פשוט עושה טלוויזיה טובה
&nbsp
שמחתי לראות אותו שוב ואז... התבאסתי. הוא לא למד כלום. שיחק בדיוק כמו ששיחק לפני מי יודע כמה שנים, אותם טריקים, אותו אגו, אפילו הוסיף קצת מיקס של פיירפלי למשחק שלו (נשבע על טבעת הנישואים שלו למרות שהוא גרוש) מה שכן הדהים אותי שהוא הצליח להפוך הצבעה של 1-11 ל2-2-4-4. אם היה זורק פחות שמות לאוויר היה נשאר במשחק. אם היה משתמש באליל שמצא, היה נשאר במשחק. אני כן יכולה להבין למה הוא אמר "עשיתי את המהלכים הנכונים, זה לא עבד" כי להשאיר את האליל אצלו כשהוא המטרה הברורה ושכולם מבולבלים ולא מצביעים כבלוק היה משאיר אותו חסין ליותר זמן, והוא היה צריך את החסינות הזו יותר מכל אחד בשבט (לא משנה כמה בטוח היה בעצמו, אי אפשר לצפות שימצא אליל חדש כל יום).
&nbsp
הוא היה היוצא דופן בשבט של ספורטאים ואלופים אולימפיים, כבר מראש בא עם מטרה גדולה (סומן גם ע"י אנשים שלא ידעו מי הוא - "מר טקסס"). למרות שבמקום להקטין אותה הוא רק הגדיל אותה כשהראה לכולם את האליל שלו ויצר כאוס כמו שהוא יודע לעשות. חבל. אם היה ספק כלשהו לגבי ראסל אחרי RI, עכשיו אפשר לומר בוודאות שאין לו סיכוי להגיע רחוק בשום גרסא של המשחק.
&nbsp
(פרק ראשון: מאט השמיד את עצמו לגמרי. מדהים שכמעט כל משפט שהוציא במועצה העליב מישהו אחר.
העריכה של האוסטרלים טיפה מוזרה [צילמו אחת מהמתמודדות עם הילדים שלה בליווי מנגינה עצובה ושקיעה? באמת?!] אבל לא ברמה כזו שתגרום לי להפסיק לצפות. בנתיים).

noamlah

New member

לא ממש קונה את התירוץ ש"הוא גם ככה היה מטרה גדולה"
מאמין שהיו עוד אנשים שבשבילם הוא היה מר טקסס
אם תשימי לב מי שהתלהב ממנו הם השבו השני
בשבט שלו לא אמרו כלום
וזה הגיוני כי הם נלקחו לשם בתור סלבס, לא מעריצים של התכנית והם בכלל מתגוררים ביבשת אחרת
מאמין שהיו כמה מהם שזיהו אותו בקטע של "היי, היית פעם בהישרדות בעונה עם הבלונדה" אבל לא מעבר
הוא לא כזאת אגדת הישרדות כמו שהוא חושב שהוא

הוא נעשה מטרה גדולה בגללו
בגלל שהוא לא מסוגל לשאת את המחשבה שהוא יהיה מתחת לרדאר
לא מסוגל לשאת את המחשבה שצופה יגיד "היי, ראסל נעלם לגמריי הפרק הזה"
ועל זה הוא שילם בהדחה מוקדמת

גם תשמעי את הווידואים שלהם כשהדיחו אותו
הם לא מדברים עליו כאיזה פרסונה שראו בטלוויזיה
הם מדברים עליו כעל האדם המעצבן שהיה איתם עכשיו שבוע

sapir aloud555

New member
זה מה שכתבתי

הוא היה מטרה גדולה לא בגלל שהוא ראסל, המטרה הייתה עליו כי היה יוצא דופן בשבט שלו (לא מאוסטרליה, שיחק את המשחק בעבר, לא בשבט בגלל היכולות האתלטיות שלו או סיפור החיים המרתק) הוא פשוט הגדיל אותה כשהתחיל להתרברב למוניקה ולשאר חברי השבט עם האליל, וחבל, ממש חבל ששחקן כמוהו לא מסוגל ללמוד מטעויות עבר - ההזדמנות שקיבל מהאוסטרלים הייתה הרבה יותר טובה מהשבט שקיבל בRI, והוא עדיין פישל.
&nbsp
אם פעם היה משעשע לשמוע אותו מאמין לשטויות שיוצאות לו מהפה, עכשיו זה כבר קצת עצוב.

Seosi

New member

הוא גם האשים את ההפקה בטוויטר שלו שנתנה למתמודדים בגדים חמים ואוכל, ואני ממש לא קונה את זה. שמעתי את סטיבן וניק אידנזה, מתמודד בהישרדות אוסטרליה, באתר של רוב: [URL]http://robhasawebsite.com/australian-survivor-week-1-ep-2-3-survivor-know-it-oz-stephen-fishbach-rob-cesternino-intro/[/URL]

ניק דחה בתוקף את האשמות של ראסל וגם ממש כעס עליו (זה לקראת הסוף ככה). אני חושב שהסיבה שפיצלו את הקולות כי במידה וראסל היה משתמש בפסלון חסינות, אז ג'קי הייתה מודחת. נראה כי מוניקה וסאם היו איתו בהתחלה, אבל בסוף הדיחו אותו. רק דמיאן נשאר נאמן לו. נכון, לראסל הייתה מטרה גדולה על הגב והוא ידע את זה, אבל נראה שבמקום לנסות לשקם את המעמד שלו בשבט, הוא שיחק שוב יותר מדי אסרטיבי. אני חושב שהוא היה צריך לשחק העונה משחק שונה, קצת מתחת לרדאר, פחות אסרטיבי ומאיים, אבל לא נראה שהוא מעוניין לעשות זאת.

ולגבי ניו זילנד, עדיין לא ראיתי את כל הפרקים, אז לא ראיתי עדיין את התקרית בין מייק ושאנון. אני חושב שבעונה הבאה גם יש שחקנים שמדברים על ערכים ולהיות "ראוי", אבל זה ברמה של הנסבל. אני מאוד מרוצה מהליהוק של המתמודדים בניו זילנד ובאוסטרליה.

למעלה