CBBUS - עונה 1

Heroes

New member
פרקים 6-7

נמאס לי שפייבוריטים שלי עפים.
לא הבנתי את האינטרס שלהם (ובעיקר של רוס ומריסה) להדיח אותה. א' היא הייתה איתם, ב' היא תמיד הייתה מטרה יותר גדולה מהם.
גם מה הקטע בלהמשיך לשקר גם בהודעות פרידה? אתם מודעים לזה שהיא הולכת לראות את זה בטלוויזיה, כן?...

NP23

New member

אין מי שלא אהד את שאנון. אבל היא ממש עיצבנה ברגע ששמו אותה להדחה. על הבכי הראשוני עוד ויתרתי לה חיכיתי שאפילו נגלה שהיה בזה אסטרטגיה ותשתמש ברגש (על ברנדי זה באמת עבד!!).
אבל זה לעולם לא הגיע היא פשוט ויתרהה .. אז למה שיתנו לה להשאר? ביחוד אחרי שג'יימס זכה בוטו והיא היתה קרובה גם אליו.
&nbsp
לפעמים ביחוד בעונה כזו קצרה לא משתלם להשאיר מתמודדת כזאת חזקה גם אם ההיא נאמנה.
היא הודחה בפיינל 9. אם היא נשארת בפיינל 8 עם ג'יימס
והם ברית של 4 (רוס ברנדי ארי ומריסה) זה מאוד מסוכן להם
אני גם חשבתי שהם קצת מייהרו מדי אבל בעיקר שאנון סימנה את עצמה חזק מדי מכל בחינה ואז לא עשתה כלום כדי להשאר היא התנהגה בצורה ממשש מאכזבת

Heroes

New member

מסכים איתך שהיא קצת הגזימה איך שהיא נשברה אחרי שהעמידו אותה להדחה, אבל רואים שהיא מאוד רגישה ואני מבין אותה - כולם בגדו בה. והמשחק היה חשוב לה הרבה יותר מכל השאר שם.
אבל אני לא יודע להגיד אם היא ניסתה או לא, בת'כלס אנשים שם לא היו מוכנים להקשיב בכל מקרה אז אני לא חושב שהיה לה סיכוי.
&nbsp
וכן, אם הם בברית הזאת של ה-4 אז יש הגיון בלהדיח את שאנון, אבל הברית הייתה אמורה להיות רוס, מריסה, ג'יימס ושאנון. ואז הם בגדו בה...
ברנדי וארי גם היו אמורות להיות איתה סבבה אבל הן זה עוד מילא...

NP23

New member

אני ראיתי את העונה הזו בקצב אמיתי אז גם קראתי פידס שזה עדכונים מהבית ושאנון פשוט לא עשתה כלום כדי לשכנע אותם .
איך זה נראה שהמשחק חשוב לה? חלק מהמשחק זה גם לשרוד את הבלוק . היא גם בגדה אז מה קרה?
&nbsp
ורוס ומריסה העדיפו בצדק את הפיינל 4 עם ארי וברנדי זה ברית שהם עשו מרגע שהם הבינו ששאנון עשתה הרבה דילים צדדים בינהם עם אומרוסה

Heroes

New member

יכול להיות שהיא הבינה שאין לה למה לטרוח... אבל ראו שהיא שבורה מהחיים, גם בגמר

NP23

New member
לא מעריך את זה

ובטח לא את המרמור בגמר
&nbsp

Heroes

New member
פרקים 8-9

מצד אחד העונה הזאת מהנה, אומרוסה מביאה קצת מהדרמה הנדרשת ורוס ומריסה ממש משעשעים,
יש אסטרטגיה כי הבית מתהפך ולא נשאר כל הזמן עם אותו צד של אנשים.

ומצד שני איזה קאסט מביך ששניים מבקשים לצאת. ות'כלס דופקים את המשחק.
השבוע הזה של אומרוסה היה לחלוטין מיותר בהתחשב בזה. וזה מבאס כי במקום להוציא מישהו מברית ה-4, חזרנו למצב ההתחלתי שהם בכח.
לא מבין למה לג'יימס היה קשה להתחבר לאומרוסה, זה המהלך המובן מאליו בהתחשב בשאר האנשים בבית.

מריסה עיצבנה אותי שהיא לא הבינה איך ברנדי "העזה" להגיד שמריסה תבגוד בהם,
או שהיה לה כ"כ קשה לחשוב על לבגוד בארידנה -- וואלה מה קרה לפני שבוע שבגדת בשאנון שהייתה גם חברה וגם בעלת ברית שלך?
אל תשחקי אותה עכשיו תמימה וחמודה.

רוס משחק טוב וגם לוקח אחריות על הדברים שלו.
(משחק טוב זה הכל ביחס לעונה הזאת של אנשים שלא באמת יודעים לשחק חח)

אה והצחיק אותי שהם חשבו שברנדי כ"כ מתוחכמת שהיא הצביעה למארק במחשבה על ההצבעה בסוף, כאילו זה משהו שהיא תיהיה מודעת אליו.

Heroes

New member
פרקים 10-11

לא מבין למה ג'יימס הרגיש כ"כ בטוח להתחבר מחדש למריסה ורוס אחרי שהם בגדו בו ובשאנון.

ברנדי סיפקה אחלה דרמה, אני אוהב את זה שהמתמודדים הפעם הרבה יותר "נורמלים" ומאופקים, והריבים שלהם זה לא עכשיו לזרוק אחד על השני דברים.
אני בטוח שזה גם כי יש הרבה מודעות לדעת קהל, אבל אני חושב שזה גם כי וואלה הם אנשים יותר תרבותיים מהקאסט שבד"כ מביאים.
כשמריסה אמרה שברנדי "צעקה עליה" זה היה מצחיק. דוגמה מעולה למה אני מתכוון חח
והם חייבים להראות את ההודעת פרידה של ברנדי לג'יימס חח

מריסה: There's no tomatoes - הרסה אותי
גם כשג'יימס נכנס למקלחת

האמת שקצת רציתי שרוס או מריסה יודחו....

לא הבנתי את הקונספט כ"כ של הסוף, זה נשמע קצת מאולץ ומזורז, מקווה שזה לא יהיה טיפשי.

חייב לומר שצ'ן-בוט הרבה יותר משוחררת מבד"כ, אולי כי זו עונה עם סלבס שהיא מכירה וקאסט פחות משוגע מבד"כ.

Heroes

New member
הגמר!!!

האמת, היה גמר ממש כיפי. גמר שכונה כזה. ג'ולי הייתה משוחררת מתמיד וזה היה מעולה (היא נראתה קצת כאילו היא באמת נהנת).
הקאסט יודע להתמודד עם במה וטלוויזיה. כולם לקחו את זה יחסית בקלות.

שמחתי ממש שמריסה ניצחה ב-HOH כי היא הובילה כל התחרות והגיע לה, התבאסתי שהיא השאירה את רוס כי מבחינה אסטרטגית זה גרוע, אבל בסוף זה עבד לה - כי מסתבר שהמושבעים האלה מאוד ממורמרים.
או לחילופין כמו שאמרתי כל העונה, הם לא באמת מבינים את המשחק.

כי אם הם ציירו את רוס כ"נבל" אז זה דיי מצחיק. הוא היה הכי אסטרטגי אבל מבחינת שקרים והונאות הוא לא היה כזה נורא יחסית למה שהולך בד"כ. הוא דיי שמר אמונים לברית שלו, חוץ מלשאנון.
כולם הצביעו למי ששיחק יותר ב"כנות" - נראה לי לא הבנתם.

אז אסטרטגית לרוס כנראה יותר הגיע אבל מריסה ממש חמודה והיא גם שיחקה טוב אז כיף שניצחה.
אגב, הקונספט של הסוף ממש מוזר, ה-HOH מדיח שניים? באיזה קטע?

שוב חבל שנותנים למושבעים שאלות רובוטיות לשאול ולא מספיק זמן לדבר,
ממש רציתי ששאנון, רוס ומריסה ילבנו קצת עניינים - כי סבבה היא הייתה איום אבל היא גם הייתה בברית שלכם.

האמת חשבתי שמקום שני לא יכול לקבל פייבוריט, אבל מן הסתם זה רוס ולחלוטין מוצדק (למרות שקיוויתי ששאנון תקבל משהו ותרגיש טוב עם עצמה)

יאללה, עונה 20...
האמת אני מתלבט אם להתחיל או לחכות ולעשות מרתון בהמשך - יש לי גם קצת מנת יתר.

למעלה