CBBUS - עונה 1

Heroes

New member
CBBUS - עונה 1

אני רואה שעוד מישהו משלים אז נראה לי שאפשר לפתוח מרוכז...

Heroes

New member
פרקים 1-2

לא יודע למה ציפיתי להכיר מישהו.... דיי צפוי שזה יהיה מפורסמים סוג ג'.
טווח הגילאים משמעותית גבוה יותר מעונה רגילה של BB, וזה הגיוני בהתחשב בזה שרוב ה"סלבס" זה כאלו שכבר עברו את השיא, אפשר לומר, ויש להם פחות מה להפסיד.
אז אין פה מה לדבר על שואומנסס וכאלה, הבנות פחות דרמה מהרגיל, סה"כ הגיוני שזה יהפוך לבנים/בנות.

כרגע הבנות ברוב וגם בשלטון וזה ממש סבבה מבחינתי, אולי כי אני בעד הבנות ואולי כי זה לא קורה הרבה (אם זה היה הפוך והבנים היו בשליטה זה בטח היה מעצבן אותי)

אומרוסה מגניבה, יש לה עוצמה כזאת שמזכירה לי את ג'סיקה פירסון מ-Suits. אהבתי שהיא חיבלה בעסקה שג'יימס ניסה לעשות.
רוס משעשע. ושאנון באמת נראית בעלת פוטנציאל טוב (רק חבל שהיא אמרה שהיא ומריסה מכירות כי זה שם עליהם מטרה).

בכללי חצי מהאנשים שם - ובעיקר מהבנים - לא יודעים לשחק וגם לא ממש אכפת להם. קצת חבל.
ג'יימס מנסה אבל גם הוא ממש לא משהו.

הטוויסט של ה-Gift Bag היה מגניב דווקא, לא מאמין שעל הפתיחה הראשונה היה את ה-Recast וכל הטוויסט הלך לפח!
בטח ההפקה רצתה למות ברגע הזה. אחרי כל ההשקעה...

Heroes

New member
פרק 3

מה הגיוני בשאנון משתמש בויטו כדי להציל את צ'אק רק כדי "להפחיד" את מארק?
גאד הם באמת לא יודעים לשחק.

בהתחלה חיבבתי את הברית-BGM הזאת, אבל אז אומרוסה וקישה ניהיו מעצבנות. אני ממש מחבב ובעד שאנון (ואו איזו מילה היא דפקה בתחרות!!! איזו מלכה חח)
וגם רוס ומריסה. מקווה שהם יגיעו רחוק.

טוב ששאנון לא השתמשה בויטו. אבל אני באמת חושש כמו שהזוכים לשעבר אמרו (לא מאמין שג'וש חלק מהם, וגם איאן לא זכור לי כמישהו שהערכתי במיוחד), שהיא מטרה ממש גדולה עכשיו.
אני מקווה שלהשאיר את ג'יימס הייתה החלטה טובה, כי האמת בהתחשב בזה שג'יימס בין היחידים שמנסים או מבינים משהו במשחק, יכל להיות להם הרבה יותר קל בלעדיו.

נראה לי שהם אקסטרה "רגישים" כי הם מודעים לדעת הקהל ולא רוצים לצאת לא-בסדר ולפעמים זה קצת מוגזם.

Heroes

New member
ושתי שאלות על הקונספט

מה הפרס בסוף? כנראה פיספסתי את זה
ומה הקונספט? אני מבין שאין מושבעים? הם חוזרים להצביע אחרי שראו הכל בבית?

noamlah

New member
הפרס

250000 $

והמושבעים מתחילים מהמודח הראשון והם חוזרים הבייתה
דיי הגיוני גם בגלל שהעונה קצרה (פחות מחודש)
וגם כי לתקוע את המושבעים בבידוד ולגרום להם להפסיד ימי עבודה יצריך מההפקה לשלם להם יותר כסף שגם ככה אני מאמין ששילמו להם סכום התחלתי

כשאתה מוגדר סלבריטי (גם אם אתה לא באמת כזה) אתה נהיה מפונק בדרישות שלך

Heroes

New member
ברור והגיוני

שהם לא ימשיכו לבודד אותם שלא לצורך
ומניח שזה ישפיע רבות על ההחלטה שלהם בסוף... יש בזה משהו מעניין

Heroes

New member
פרקים 4-5

ממש אהבתי את הברית של רוס, מריסה, שאנון וג'יימס.
לא מאמין ששניה אחרי הם רצו להדיח את שאנון! אוף, בא לי שהיא תגיע רחוק.
חשבתי שמריסה לפחות תשמור לה אמונים.

אומרוסה מלחיצה. ואו הם ממש מנצלים אותה כדי להעלות את BB לשיח הציבורי.

כמות האנשים שרוצים לפרוש או לא מבינים מה המשחק (אהמ מטה) זה דיי מביך.
לא הבנתי מה הסיפור עם קישה אבל אם זה הציל את שאנון אז סבבה חח

מישהו יכול להסביר לי למה כולם צחקו כשג'ולי השתעלה?!

NP23

New member

הם לגמרי היו מוכנים להשתמש בוטו על קישה אבל היא ביקשה לעוף! מביכה!
היא אומרת שהשאירה ילדה בבית והיא חייבת ללכת אליה להניק.
&nbsp
בהתחלה חיבבתי אותה אבל היא פשוט אחת הגרועות שהיתה בתכנית ריאליטי אי פעם
ועוד לפני שפרשה גם כן הרסה לעצמה

Heroes

New member
כן אבל

למה פתאום "נפל עליה" ההבנה שהיא צריכה ללכת להניק?
היא לא ידעה מראש שהיא מוותרת על זה?

noamlah

New member
תירוץ

קודם כל ההבנה שהיא פתאום לא בשליטה כנראה גרמה לה חוסר חשק והיא רצתה לצאת, אולי חשבה פתאום שהיא לא יוצאת טוב בעיני הקהל או משהו

דבר שני, הרבה פעמים בריאליטי סלב הסלבס מקבלים כסף על השתתפות
בשביל הסלב עבר האלו זה דיי משמעותי
אני מניח שבשביל לקבל את הכסף הם חותמים על חוזה עם ההפקה שהם משתתפים לאורך כל המשחק ואסור להם לפרוש
אז דרך טובה גם לפרוש וגם לעשות קופה היא לבקש שידיחו אותך ואז אתה משוחרר
הרי קישה מקבלת את אותו סכום שיקבל המקום השלישי, רק השניים האחרונים מקבלים את הסכומים הגדולים אז זה דיי שווה לה בהנחה שהיא ראתה שהיא לא בשליטה ואין ממש סיכוי שתגיע רחוק

Heroes

New member
לא בטוח שזה נכון

שאין הבדל בינה לבין מקום שלישי, יכול להיות שהם גם מקבלים סכום בהתאם לימים שהם היו בבית - זה אפילו הגיוני
&nbsp
בכל אופן, אני מרגיש שאם הכסף היה חשוב להם אז הם גם היו מנסים הרבה יותר, מדובר בפרס כספי דיי מכובד אחרי הכל. ועדיין נראה שחצי מהם לא ממש מנסים

noamlah

New member
בכל מקרה כנראה שזה הספיק לה

היא לא הראשונה שעושה את זה
גם ג'וני פיירפליי עשה את זה בהישרדות מיקרונזיה, הם שילמו לו המון על ההשתתפות שלו, הוא היה דמות מבוקשת וגם היה היחיד שחזר מעונות טרום האולסטאר הראשון
ואז הוא פרש ראשון גם בתירוץ "מתגעגע לאשתי"
וצחק עליהם אחר כך
מאמין שזה גם המניע של קישה, היא הרוויחה את החשיפה הרצויה ואת הסכום הרצוי לה מההפקה וחיפשה לצאת

אצל מטה אני חושב שגם, למרות שהוא גם בן אדם לא יציב אז קשה לדעת
אבל אני תוהה איך הבן אדם היה שחקן כדורסל, בטח היו לו נסיעות רבות מחוץ לבית, רחוק, בטח ישן במלונות תקופות ואימונים רבים של משחקים
בקיצור, הוא כבר חווה זמנים שהיה רחוק מאשתו
אז מאמין שאם זה היה משהו יותר חשוב או שהיו מציעים משמעותית יותר כסף מהסכום ההתחלתי הוא גם היה נשאר

פרק 10

קודם כל, מי שרואה את הפרק הזה, שיעשה מסך מלא מיד, כי איזה זבל החליט לפרסם מי זוכה. אולי הוא סתם מבלבל את כולם, אבל סביר להניח שהוא זבל. והאם מתישהו תהיה בביג בראדר ברית שאין לה שם מטומטם?

אגב, אני חייב לציין שעד עכשיו לא היה מקרה שהיה מובן מאליו שהמודח יודח לפי הבגדים. שאנון הייתה לבושה יפה, אבל תכל'ס גם מארק. האם סוף סוף הכריחו את שני המועמדים להתלבש יפה, כדי לא להרוס לקהל?

מארק זוכה ב-HOH, והחדשות הטובות הן שהוא כבר לא פלוטר. החדשות הרעות הן שהוא הטוב במיעוטו בנקודה הזו, ויש סיכוי טוב מדי שאריאדנה תודח. אוקיי... מה היה הקטע המוזר בחדר כושר, ולמה ג'יימס נשמע כמו פרינס? לאלוהים הפתרונים. אחרי הכול, פרינס איתו כבר שנתיים.

רק רגע - נשארו רק שלושה פרקים?!? אבל שניים מהם כפולים. הו וול.

Heroes

New member
דווקא

אני חשבתי הפוך, תמיד זה שמודח לבוש משמעותית יותר יפה וזה דיי שקוף...
וואלה גם אני לא הבנתי מה הקטע היה בחדר כושר. אחד הלא ברורים
&nbsp
ואני גם חושב שראיתי ספוילר לצערי...

פרק 11

ברנדי מאבדת את זה לגמרי, המתמודדת הכי פחות אהובה עליי אחרי מטה בקלות. היא לא נרתעת מהמשחק והיא לא קלולס לגמרי, היא פשוט שחקנית חברתית גרועה, וכנראה אדם די חרא במציאות. בייו'ש.

אם מארק יודח עכשיו יהיה פיינל 5 מושלם, אבל אומרוסה היא ה-HOH, אז הסיכוי נמוך. זה היה יכול להסתיים באסון, אבל רוס שוב זוכה בוטו וג'יימס מודח במקומו. סך הכול אחלה עונה, אחלה פיינל 5, רוס הוא הפייבוריט שלי בפער גדול, אחריו מריסה, אריאדנה, אומרוסה ולבסוף מארק.

NP23

New member
מסכים עם הסוף

אבל קישה הרבה יותר גרועה מברנדי וגם צ'אק. ברנדי היתה משעשעת ובצד הנכון של הבית. עזבה בזמן .
ג'יימס מפתיע אותי כמה אהבתי אותו בסופו של דבר לא אתנגד לראות אותו משחק שוב אם זה הגיוני . זה כנראה לא הגיוני..

פרקים 12, 13

פרק 12 לא רלוונטי, אז ישר נעבור לגמר. רוס ממשיך להיות כוכב גם בתחרויות, זוכה ב-HOH וגם בוטו, ומדיח סוף סוף את אומרוסה.

בתחרות HOH בפיינל 4, צירוף מקרים שכמעט תמיד כשהויכוח היה בין גבר ואישה, הגבר טעה? אני חושב שיש כאן אירוניה איפשהו. מריסה זוכה ב-HOH הכי קריטי, ואני חושב שבכל מקרה ארי לא הייתה ממשיכה לשלב הבא. אילו מארק היה זוכה, היינו מקבלים זכייה צפויה ומשעממת של רוס, אבל מול מריסה, יש לו אשכרה פייט.

כן, היה לו פייט מול מריסה, כי מול מארק לא היה לו סיכוי! לא מול מושבעים כאלה. כמעט כולם שיחקו, אבל כולם כאחד התחסדו והצביעו למי ששיחק "ראוי", כאילו שהם עצמם שיחקו "ראוי". בעעע. לא שמריסה זוכה רעה, אבל לא מול רוס, ובטח לא בצורה הזו.

NP23

New member
מסכים.

מארק היה זוכה..
שאנון אומרוסה וקישה ממש אכזבו
צ'אק מי אתה בכלל
וגיימס.. הפתיע אבל לא כועס עליו נראה לי שהצביע מהמניעים הנכונים לפחות.. כמו ארי.. הם אהבו את שניהם כי באמת מריסה גם שיחקה מעולה.. פיינל 2 מהמושלמים שהיו .. לפחות רוס זכה בכסף של מקום שני +חביב הקהל (למרות שאולי הם מוכרחים לתרום את הכסף הזה..)
וגם עכשיו הוא עם תכנית על ביבי20(יחד עם מריסה)

למעלה