הישרדות עונה 35

Heroes

New member
הישרדות עונה 35

אין פה מה לנצלש, אז... השלמתי עכשיו את עונה 34 ו-35.
עונה 35 - איזו עונה מוזרה. מרגיש אובר טוויסטים ושינויים במשחק שהשפיעו (ובעיקר הצילו) יותר מדיי דברים.
הריניון זה מה שאני מעוניין בו בסוף וזה היה אחד המביכים ולא-מעניינים שזכורים לי.

בכל אופן, קצת מתבאס שאני לא יכול לראות את הפונדורוסה בגלל שאני מפחד להיתקל בספוילרים לעונה 36 שכבר הסתיימה, למישהו יש רעיון איך לעשות את זה בכל זאת?
(בעונה 34 גם ויתרתי ואם אני אחכה לראות את עונה 36 אני כבר לא אזכור מה הלך ב35 ולא יעניין אותי)

Seosi

New member

אני דווקא אהבתי את העונה עד הטוויסט בפיינל 4 שבעצם נתן לבן ניצחון במתנה.

Heroes

New member

הטוויסט הזה היה השיא של הכל, אבל גם כל עניין האיידולים לפעמים פשוט פוגע בכל הרעיון של המשחק...

בכללי בעונה לא היה לי איזה פייבוריט מובהק, היחיד שחיבבתי היה קול וגם זה היה נטו כי אני שיטחי והוא היווה אחלה נוף (זה שהוא יצא טמבל לא עזר)
בסוף התחלתי לאהוב יותר את לורן ואז גם היא הודחה, ואז דיוון, כריסי.. אולי קצת אשלי.. מה שהותיר לי טעם לא משהו עם כל הטוויסטים ובן בסוף שזכה...

וגם

בפיינל 6, שג'ף בניגוד לחוקים הרשה לבן להשתמש באליל לפני ההצבעה. אם תבדוק את שרשור הפרק תמצא אותי כועס מאוד.

Seosi

New member
הפעם היחידה

שזה היה מותר זה היה בגואטמלה, אשר הייתה הפעם הראשונה אי פעם שהציגו את פסלון החסינות. גארי השתמש בזה לפני ההצבעות באחד הפרקים המוקדמים של האיחוד לפני שניגשו להצבעה.

באיי קוק, המתמודדים יכלו להשתמש בפסלון חסינות אחרי שקראו את הקולות, משהו כמו סופר איידול.

בפיג'י, החלו להשתמש בפסלון חסינות כפי שמוכר לנו כיום, לפני הקראת הקולות. מאז ואילך תמיד זה היה כך. זה היה הפורמט הקבוע של השימוש בפסלון חסינות. ואגב, אני לגמרי מסכים איתך לגבי הפסלונים, זה כבר יותר מדי. עונה יכולה להיות טובה בלי מיליוני פסלוני חסינות. והטוויסט בפיינל 4 ממש הרס בשבילי.

Heroes

New member
כן אבל יש הבדל בין אם זה נעשה

לאם זה אסור או מותר. יש לזה השפעה אסטרטגית מן הסתם אבל אני לא רואה למה זה בעייתי בגדול.
&nbsp
וכן כמות האיידולים ובעיקר הקלות שבה אנשים מוצאים אותה (אני מניח שזה דורש שעות של חיפוש לחלקם אבל בלי רמזים ובלי כלום) זה ניהיה מגוחך.

Seosi

New member

ממה שאני יודע, מותר להשתמש בפסלון חסינות רק אחרי קריאת הקולות. ככה זה תמיד היה, וזה לא מראה את ההפקה של הישרדות באור חיובית שהפעם היחידה שמתמודד השתמש בפסלון חסינות לפני קריאת הקולות (מאז גואטמלה), הוא בן. זה פשוט נותן הרגשה של התערבות בההפקה. זה והטוויסט בפיינל 4.

ואני מסכים איתך לגבי האיידולים, בעבר עוד טרחו להחביא את זה מתחת לאדמה וצריך לחפור כדי למצוא את זה, היום פשוט מניחים את זה על איזה עץ.

NP23

New member
השאלה

האם השתמש עדיין הוא רק הגיש את זה לג'ף.
זה יכל להיות גם מזויף.
והוא גם יכל להתחרט.
בעצם אם הוא לא השתמש זה לא שונה נניח מכל מיני מקרים כמו מלקולם . או אחרים שלבשו אליל ואמרו שישתמשו .ההבדל שנתן את זה לג'ף.
באמת אני לא זוכר מה ג'ף אמר אחרי זה? כל הקולות נגד בן לא יספרו?
&nbsp
&nbsp

NP23

New member
זה בעיקר לא הפריע לי

כי זה מהלך אדיוטי של בן שמונע ממנו להדיח את מי שהוא רוצה
אף אחד לא עשה את זה כי למה להם? מי שרצה לאיים וכאלה כפי שאמרתי ענד את זה על הצוואר וכדומה. ובן לא היה במצב לאיים אלא נטו להשתמש בהפתעה.
יכול להיות שזה תמיד היה מותר ואף אחד פשוט לא ראה לנכון לעשות את זה.
לפני שקוראים את הקולות זה הקריאה *האחרונה* להשתמש באליל אבל לא הזמן היחיד במועצת שבט
&nbsp

Seosi

New member
אני צריך לראות את הפרק כי אני לא זוכר מה קרה

כלומר, לפי ויקיפדיה אשלי הודחה פה אחד. השאלה היא אם בן לא היה משתמש בפסלון חסינות לפני ההצבעה, אשלי הייתה נשארת. אין לי מושג, אני באמת לא זוכר.

noamlah

New member
לא זוכר שהראו

חוץ מכריסי קצת מדברת לכיוון של אשלי אבל אני מניח שהיה איזה דיבור צדדי עם בן שיצביע נגדה כדי שלפחות תהיה מודחת במקרה שהוא משתמש בפסלון כי עובדה שידע שהרוב יצביעו נגדה והצביע דווקא לה בניגוד לדיון למשל שהיה אופציה הרבה יותר הגיונית בשבילו
אני חושב שאמרו לו שאם יפנה לאשלי יש מצב לדיבור איתו בהמשך, בחירה בו במקום מייק או משהו כזה

אבל מה שכן אם כך בן ממש מטומטם אם אכן כך היה והוא לא הגיע לאשלי וניסה לעשות ברית איתה ועם מייק כנגד השלישייה
שזה מהלך מתבקש מכל שחקן סביר
אז אני מניח שזו גם סיבה שלא הראו לנו את כל נסיבות העניינים, כי אם היינו רואים איך בן היה שותף להצבעה נגד אשלי זה היה מוציא אותו לא טוב ביחס לאחד שאמור לנצח את העונה

מהלך אדיר של בן שהיה יכול להיות הוא גם אחריי ההצבעות כשידוע שאף אחד לא הצביע לו כי ידעו על האליל להגיד לג'ף
"סליחה, אני רוצה להשתמש באליל על אשלי" וג'ף היה צריך להתיר לו כי לפי החוקים לבן יש זכות לעשות מניפולציות עם האליל עד רגע לפני הקראת הקולות ואז להדיח את דיוון וגם לצרף את אשלי אליו בטוח
אבל דבר כזה עוד יותר היה מעצבן פה אנשים

sapir aloud555

New member
חיפשתי לך פלייליסטים

עונה 34
עונה 35
לא יודעת אם כל הסרטונים כלולים (לא רואה פונדרוסה) אבל יש שם סרטון לכל מושבע.

נצל"ש קשור - ערוץ Yes Reality חוזר לשדר ולפי הפרסומת הם כנראה יחזירו את השידור של הישרדות ארה"ב עם HHH.

Heroes

New member
וואי תודה רבה!

אולי זה יעבוד באמת. אני פשוט מפחד שאני אראה סרטון ואז יקפוץ לי איזה סרטון "מומלץ" מעונה 36 :|

sapir aloud555

New member
תראה בלשונית נסתרת, זה לא ישמור את ההסטוריה ולא יציע לך

סרטונים דומים כשתכנס ליוטוב מחלון רגיל.

Heroes

New member
אבל הסרטונים המומלצים בצד?

או מהמעצבנים שקופצים בסרטון... too risky נראה לי

Heroes

New member
אגב,

גם האתגרים, מצד אחד היו כמה אתגרים חדשים ומרעננים במהלך העונה, מצד שני היו הרבה יותר מדיי אתגרי endurance כשעד כמה שזכור לי תמיד מקפידים לאזן את זה עם אתגרים מסוג אחר.
ה"בחירת אבן" עם המשפחות היה פשוט מגוחך, לא האמנתי שככה הם "זכו" בבילוי המשפחתי.... באיזה קטע?
וגם האתגר האחרון של הסידור אותיות הזה הרגיש לי פשוט מדיי לשלב כ"כ משמעותי.

למעלה