ספוילר לעונה 38

Seosi

New member
ספוילר לעונה 38

בעונה 38, אנחנו נראה 16 מתמודדים חדשים, שאליהם יצטרפו 4 "קפטנים". 4 שחקני עבר. כמו שהיה למשל בגואטמלה שבובי ג'ון וסטפני שחזרו לשתי שבטים חדשים, ראסל ורוב באי הגאולה וכן הלאה.

מי אתם תרצו לראות חוזר למשחק? האם אתם בעד זה או לא? אני מניח שזה הולך להיות שתי בנות ושני בנים. אני לא יודע מה אני חושב על זה, אבל אם יחזירו מתמודדים שאני בעד, אז אין לי בעיה משמעותית עם זה.

מקור: [URL]http://insidesurvivor.com/season-38-to-feature-returning-survivor-captains-34176[/URL]

NP23

New member

הייתי רוצה אולסטאר מלא ב40 אז שיחכו קצת..
&nbsp
אבל מקווה שאם כבר מביאים שזה לא יהיו חרושים או מעיקים אלא אנשים שבאמת מגיע להם וזה יהיה כיף לראות אותם.. כי למשל הודחו בצורה מבאסת או מוקדמת..
ואני מקווה שכל הניוביז לא ישחקו לידיים שלהם כמו שקורה כל פעם בין אם זה השרדות ובין אם האח הגדול
&nbsp
אין סיכוי שמישהו מהם לא יהיה בפיינל 2 זה פשוט תמיד קורה

noamlah

New member

עונה 25 הייתה יוצאת דופן שמהר מאוד השחקנים החוזרים נדחקו לשוליים
למרות שגם שם הגיע אחד לפיינל אבל זה היה במקרה

NP23

New member
תכלס נכון

אבל כרגיל אחד מהם מקום שני או ראשון חח

sapir aloud555

New member

אוף די כבר עם השיט הזה של שחקנים חוזרים בעונות עם שחקנים חדשים. מאוד מקווה שמי שחוזר שיחק רק פעם אחת. כבר עכשיו רואה את הוידויים של "וואי איזה כיף שקיבלנו את X לקבוצה שלנו!"

Seosi

New member
ספוילר חשוב נוסף

להלן ארבעת המתמודדים אשר יחזרו לשחק:

אוברי בראקו - הגיעה למקום שני בקאו ראנג ולמקום חמישי במשני משחק.

ג'ו אנגלים - הגיע למקום עשירי בעולמות נפרדים ולמקום שני בהזדמנות שנייה.

דייויד רייט - הגיע למקום רביעי בדור המילניום נגד דור X.

קלי וונת'וורת' - הגיעה למקום 14 בסאן חואן דל סור ומקום רביעי בהזדמנות שנייה.

מה דעתכם?

מקור: [URL]http://insidesurvivor.com/cast/season-38-returning-captains-revealed[/URL]

אני דווקא חושב שהחזירו מתמודדים סבבה..רציתי שיחיזרו דווקא מנצחים. אני כבר צופה הרבה מריבות כלפי קלי חחח.

ג'ו- נו למה אבל??? אין לי כוח אליו

אוברי- מקווה שיילך לה טוב!
דיוויד- כנ"ל
קלי- היא צריכה ליפול על שבט שיעריץ אותה ואז היא תגיע רחוק, כי אם לא, הם יעיפו אותה מהר לדעתי...

אני לא חושב שג'ו הוא פוץ מתחסד. את אוזי חיבבתי בהתחלה (מצד שני לאיי קוק יש קאסט חלש מאוד) ולאט לאט הוא המאיס את עצמו, עד שאפילו כשהיה בצד שעודדתי בעונה 34 הוא הצליח לרדת לשפל חדש, הוא כנראה בין 50 השנואים עליי לפחות.

Seosi

New member

ג'ו לגמרי רחוק מלהיות כמו אוזי, ואני מתכוון לזה במובן הטוב. ואני מסכים מילה במילה על כל מה שרשמת על אוזי, ממש לא אוהב איך הוא שיחק בכל העונות שבהם השתתף, ובשלושת הפעמים שבהם הגיע לחבר המושבעים, הוא נתן נאומים ממורמרים בגמר במחשבה שהכל סובב סביבו...אולי במציאות הוא בנאדם נחמד, אבל במשחק הוא ממש היה מתיש לצפייה.

noamlah

New member

הוא אוזי החדש מבחינת זה שהוא החתיכוס החדש שמביאים באופן קבוע בשביל הקהל הרחב שמצפה שיזכה
מודה שג'ו הרבה יותר צנוע מאוזי
מצד שני גם אם לג'ו יהיו קטעיי אוזי, גם אז הקהל יריע לו

Seosi

New member

זה יכול להיות, כי אני מודה שזה די הפתיע אותי שהוא חוזר לשחק בפעם השלישית. אני לא מבין איך אוזי הוא כל הזמן חביב הקהל. אם אנחנו מדברים על שחקנים "מתחסדים", אוזי אמור להיות בראש הרשימה. אני מרגיש רע לכתוב את זה חחח, אבל זה מה שאני באמת חושב.

B R A Y E R

New member
מנהל

שובה של קלי וולדמורטטטט
איזה כיף הכי מגיע לה בעולם! למרות שממש הייתי רוצה שתחזור לעונת אולסטארס מלאה, אבל לא נורא
בהצלחה!
אני גם סבבה לגמרי עם חזרה של ג'ו!
את דיוויד לא אהבתי בכלל בעונה 33, ואת אוברי לא אהבתי ב2 העונות שהיא השתתפה בהם (כשבאחרונה היא הייתה על תקן עציץ, אז הליהוק שלה הכי לא ברור לי מכל ה4)
נשמע שהולך להיות מעניין!

sapir aloud555

New member

מאוברי וג'ו כבר השתעממתי בצפייה הראשונה, בשניה בכלל. לא חושבת שהם צריכים לחזור שוב, יש מספיק שורדים שממלאים את אותה משבצת. לדיוויד מגיע לחזור (למרות שהפוקוס עליו בעונה שהיה בה המאיס לי אותו לגמרי אז עריכה חדשה אולי תתקן) וקלי יכולה להיות מעניינת (איפה אתה סטילהוק? מסתבר שצדקת לגבי ראסל וקלי, שניהם חוזרים לשחק הישרדות אבל לא באותה עונה
)
&nbsp
בכללי סביר. לא אופתע אם דיוויד יגיע רחוק ויביס את גוליית.

אורישקי

New member

קלי ודייויד זה מעולה
שניהם לא מיצו את עצמם בכלל.. מצד שני חבל שמביאים אותם לעונות מאוסות מהסוג הזה ולא לאולסטארס ביחד עם כל הגדולים.
&nbsp
אוברי - האמת שדווקא ב34 היא ממש התחבבה עליי ועדיין באותה המידה אני חושב שהיא מיצתה. בן אדם ממש חביב אבל כשחקנית היא די בינונית.
&nbsp
ג'ו - מקום שמיני התכוונת? בכל מקרה ממש ממש מיותר אוף מקווה שלא יגיע רחוק ויריצו אותו.

Seosi

New member
אוי

חחח כן התכוונתי למקום שמיני, נפל בעריכה. אני לא שונא את ג'ו, אבל בהחלט יכלו למצוא מישהו אחר במקומו. דבון מעונה 35 ממש מתאים לעונה כזאת שמלהקים מנהיגים, והוא גם כן היה ממש קרוב לנצח.

sapir aloud555

New member

אולי זה דווקא טוב שהחזירו אותם עכשיו אם נניח שעונת האולסטאר הבאה היא עונת מנצחים.

למעלה