פינת הפופולאריות - פרק הגמר

Bar EL

New member
פינת הפופולאריות - פרק הגמר

אז העונה נגמרה והנה הדירוג האחרון מהשבוע שעבר:
7. אנג'לה - 1.3

6. סבסטיאן - 1.6
1
5. לורל - 2.3

4. דונתן - 3.1

Bar EL

New member
מקום 3

עם ממוצע של 5 בדיוק,

נשארת באותו מקום

הלוזרית העונתית וחביבת הפורום

קלין

Bar EL

New member
מקום 2

עם ממוצע 7.4,

נשאר גם כן באותו מקום

המנצח של העונה וחלק מהצמד השולט בעונה

וונדל

Bar EL

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע של 9.4,

נמצא שם כבר כמה שבועות

הדיקטטור והשחקן של העונה

דומיניק

Bar EL

New member
הדירוג

מכיוון שזהו הדירוג האחרון לעונה אנחנו נדרגים את כל המתמודדים שהשתתפו.

הרשימה:
אנג'לה
בראדלי
ברנדן
ג'יימס
ג'ייקוב
ג'נה
גונזלס
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מורגן
מייקל
סבסטיאן
סטפני
צ'לסי
קלין

אורי יא צעיר!

Bar EL

New member
מדרג

אנג'לה - 1 נגררת כזו לא ראיתי הרבה זמן
בראדלי - 2
ברנדן - 3
ג'יימס - 5
ג'ייקוב - 1
ג'נה - 3 על ההצבעה לדום
גונזלס - 1
דומניק - 10 ברוך הבא לליגה של הגדולים
דונתן - 2
דזיריי - 3 כנ"ל לג'נה
וונדל - 9 מנצח מעולה
כריס - 3 כנ"ל לג'נה ודז
לורל - 1
ליבי - 8 חמודה מאוד
מורגן - 2
מייקל - 9 מלך
סבסטיאן - 1 מעפן
סטפני - 8
צ'לסי - 1
קלין - 1 שלום!

Seosi

New member
מדרג

אנג'לה 1 איכזבה לחלוטין.
בראדלי 1 יהיר ומלא בעצמו, ולא שיחק טוב בכלל. על מה הוא קיבל 10 בדירוגים?
ברנדן 6 אני לא מבין למה שונאים אותו בפורום.
ג'יימס 8 היה לו פוטנציאל.
ג'ייקוב 4 כי הוא חביב, ואני חשבתי שהוא יהיה משחקני העונה

ג'נה 5 די אנמית רוב העונה, ואני לא חושב שהמהלך להתהפך על דונתן היה חכם בשבילה.
גונזלס 4 הייתה חביבה.
דומניק 10 שיחק חזק והגיע לגמר, וגם כמעט ניצח. אני לא יכול לתת לו הפעם פחות מ-10.
דונתן 6 הוא היה חביב בהתחלה, אבל ממש הרס לו את המשחק בפרקים האחרונים. ייאמר לזכותו שהוא בין היחידים שבאמת ניסה לעשות מהלך נגד דום וונדל.
דזיריי 5 ציפיתי ליותר ממנה.
וונדל 10 זוכה ראוי, אני לא יכול להתווכח עם זה. מזל טוב.
כריס 6 קצת הרגשתי רע בשבילו, אבל לגמרי הביא את ההדחה על עצמו.
לורל 7 כי בסופו של דבר אני מבין למה היא בחרה להישאר עם וונדל ודום, אבל זה לגמרי עלה לה בניצחון.
ליבי 7 הייתה נחמדה, אבל קצת נעלמה בפרקים מסויימים.
מורגן 8 היא הייתה שחקנית טובה, פשוט מהלך מעולה של ג'יימס.
מייקל 10 הפתיע אותי ממש לטובה העונה.
סבסטיאן 5 בקושי קיבל זמן מסך.
סטפני 10 באסה שהודחה כה מוקדם

צ'לסי 4 היא בכלל לא קיבלה זמן מסך.
קלין 7 אני חושב שהיא שיחקה ממש טוב לפני האיחוד, ואז הרסה לעצמה את המשחק החל מהאיחוד.

חחח, אורי פרש מפינת הפופולאריות?

Bar EL

New member
אורי אכן פרש

ולגבי ברנדן - אתה באמת לא יודע מה הסיבה?

Seosi

New member

באמת שאין לי שמץ. הוא עשה משהו שאני לא מודע אליו?

Bar EL

New member

הוא גבר שרירי ולא מעניין במיוחד, זה בערך הסיפור.

danlevin1

New member
מדרג

אנג'לה 1
בראדלי 1
ברנדן 1
ג'יימס 5
ג'ייקוב 1
ג'נה 2
גונזלס 1
דומניק 5 שמח שוונדל ניצח ולא הוא , שיחק טוב אבל לא מתחבר לסגנון הזה
דונתן 1
דזיריי 1
וונדל 10
כריס 1
לורל 1
ליבי 6
מורגן 1
מייקל 6 שיחק לא רע
סבסטיאן 1
סטפני 7
צ'לסי 2
קלין 9

NP23

New member
שלום לכםםם

אנג'לה 1 אחת הגרועות אי פעם!
בראדלי 2 היה די מבדר לפחות
ברנדן 1 לא שונא פשוט שעמום ולא רלוונטי
ג'יימס 6 חמוד ממש חבל
ג'ייקוב 2 כבראדלי
ג'נה 3 הצביעה לדום+לא נגררה אבל כן שיחקה ממש גרוע היא גם סיפרה לקלין שמייקל לא סומך עליה !!! בשביל מה!!!
גונזלס 1 חחחח
דומניק 10 המלך!!! אין ספק בכלל!
דונתן 5 הכניס עניין ולא ממש היה לו ברירה ללכת אחרי וונדום ולורל עד שכבר הבין שאין טעם ..בפרק הגמר גם שיחק טוב..אבל ב2 הפרקים לפני הגזים ששיחק שקוף
דזיריי 4 ניסתה לעשות מהלכים גם לפני זה שרצתה להדיח את ליבי שכולם את כריס..לא נגררה.
אז אתן לה קצת
וונדל 10 זוכה מאוד ראוי ששיחק מדהים אמנם העדפתי את דום אבל לא יכול לתת לו פחות
כריס 3 הוא ממש גרוע אבל כן ידע לפרגן לדום +הכניס עניין לעונה משמימה
לורל 5 בעיקר פספסה מהפיינל 7 אבל יש בי חלק שמבין אותה בייחוד עד אז (באה כשרידה של מלולו לא כמישהי עם כח) וכן תרמה לעונה.
ליבי 6 מותק.לא הצליח הפעם. תעשי עם מייקל את המירוץ .
מורגן 3 יכול להיות שיש פוטנציאל
מייקל 10 מאוהב.
סבסטיאן 1 היה רגע שאולי יש בו משהו אבל... לא. ביי. אחד העלובים
סטפני 10 נשמה איך הלכת לנו ככה מהר
צ'לסי 1 היה אפשר גם בלעדיה
קלין 1 היא הרי יודעת בעצמה שעשתה מלא טעויות העונה . והגמר בטח לא הוסיף לה (לא ההצבעה עצמה כמו הסיבות)

Bar EL

New member

נכון, שכחתי ממה שג'נה עשתה - בהחלט אחד המהלכים המזעזעים ביותר העונה (ועצוב שהיו אפילו יותר גרועים של אנג'לה)

B R A Y E R

New member
מנהל

אנג'לה - 3
בראדלי - 6
ברנדן - 1 לא רלוונטי
ג'יימס - 5
ג'ייקוב - 4
ג'נה - 3
גונזלס - 1
דומניק - 10
דונתן - 7
דזיריי - 5
וונדל - 6
כריס - 3
לורל - 6
ליבי - 3
מורגן - 3
מייקל - 8
סבסטיאן - 1
סטפני - 5
צ'לסי - 2
קלין - 1

סטילהוק

New member
מדרג

מכיוון שזה דירוג על כל העונה לכל המתמודדים שהשתתפו בה, אני בניגוד לאחרים פה שלא אובייקטיביים בשיט, אדרג את המתמודדים העונה על פי כל העונה, ולא רק לפי הפרקים האחרונים שלהם, קרי על פי הממוצע העונתי הכולל שלהם.

אנג'לה - 2 (אומנם זכתה בשרשרת חסינות אישית והיתה קרובה לזכות בעוד אחת מול צ'לסי, אך היתה גרועה מאוד בפן החברתי ועשתה טעויות נוראיות, כמו למשל כשמייקל פנה אליה והיא רצה להלשין עליו או בפיינל 6 שהיתה להם הזדמנות להדיח את דום עם היתרון של הקול הכפול של סיבס, ושוב היא רצה להלשין. בקיצור שחקנית שאי אפשר לסמוך עליה ולגלות לה שום דבר, ובגלל זה גם לא שיתפו אותה, ובצדק, בהחלטות של את מי להדיח במרבית ההדחות)

בראדלי - 3 (אמנם היה שותף ואף יזם חלק מההדחות הגדולות של חברי מאלולו, אך התנהגותו המעיקה והנודניקית עד לעייפה וקיטוריו הבלתי פוסקים פגעו מאוד במשחק החברתי שלו והביאו את חברי השבט שלו עצמם להדיחו מהמשחק, עד כדי כך שצ'לסי ודום על פי עדותם שלהם עצמם הפסידו בכוונה במשימת חסינות כדי להדיחו במועצת השבט באותו ערב)

ברנדן - 2 (חוץ משרירים ורוגע לא ראיתי ממנו הרבה, ואני מדבר בעיקר על אסטרטגיה)

ג'יימס - 3 (ייאמר לזכותו שהוא יזם את הדחתה של מורגן, אך מאידך אי אפשר לשכוח לו את הרגע המביך במשימת הצלילה שכשחיין מקצועי הוא אפילו לא היה מוכן לצלול ובסופו של דבר דונתן היה צריך לצלול במקומו, בזמן ששניהם בזבזו לפני זה זמן יקר, מה שעלה לשבט שלהם בהפסד והדחה שצמצם אותם מול נאוויטי)

ג'ייקוב - 2 (שחקן גרוע אך בהחלט שימש כאתנחתא קומית בתחילת העונה, אך לא יותר מזה, לא אשכח לו את הקטע שהוא מילא את הגרב הסרוחה שלו בכל האורז של שבטו ואחר כך שפך אותו בחזרה למיכל עם כל הג'יפה)

ג'נה - 1 (לא עשתה שום מהלך ולא זכתה בשום חסינות שיצדיקו יותר מזה)

גונזלס - 1 (אולי הודחה מוקדם מדי ולכן לא הספקנו לראות ממנה כלום, אך כמודחת הראשונה של העונה אי אפשר לתת לה יותר מזה)

דומניק - 9 (למרות האגרסיביות שלו, ההשתחצנות הבלתי נלאית והתאקלים המיותרים שלו, ייאמר לזכותו שהוא בהחלט שלט במשחק. כמובן הרבה בזכות קלין הבלתי מוערכת בפורום הזה, שכולם פה שוכחים שסידרה לשבט שלה את הרוב המוצק הזה על חברי שבט מאלולו, ואם לא הרוב המוצק שקלין סידרה לנאוויטי דום וייתכן שאף וונדל לא היו שורדים יותר מהדחה אחת או שתיים אחרי הדחתו של כריס, ובטח ובטח שלא שולטים במשחק. יחד עם זאת, וידוי קטן, העדפתי שהוא יזכה על פני וונדל, בגלל שהוא שיחק משחק אסטרטגי הרבה יותר טוב ממנו)

דונתן - 5 (על כך שהוא לפחות ניסה לעשות מהלכים ולא להגיע לגמר כעז כמו לורל, שגם אמר בראיון איתו אחרי הגמר שאפילו הוא לא העניק את קולו ללורל בגלל שהיה מתוסכל ממנה והמשחק שלה שהעדיפה להגיע לגמר כעז ולא לקחת סיכונים ולעשות מהלכים)

דזיריי - 2 (אחרי שנסתה לתקוע סכין בגב לחברה הכי טובה שלה מהיום הראשון שלהן על האי שאף הצילה אותה מהדחה בטוחה אחרי ששכנעה את אנג'לה להדיח את ג'יימס ולא אותה, ולא רק שעשתה את המהלך הכל כך מיותר הזה יותר מדי מוקדם, אלא אף שיתפה בתוכניתה את השטינקרית הראשית של וונדום שמיד רצה להלשין לאדוניה, לא היה לה אפילו את האומץ לעמוד מאחורי מעשיה ולקחת עליהם אחריות, דבר שכולם היו מעריכים הרבה יותר מזה שהיא שקרה במצח נחושה בעוד שרובם יודעים שהיא משקרת להם בפנים, והודחה בבושת פנים מהמשחק. אם כבר עושים מהלך מוטב לעמוד מאחוריו ולקחת את כל האחריות עליו, אחרת מוטב כבר לא לעשות את המהלך)

וונדל - 9 (ייאמר לזכותו שהוא שחקן חברתי שיודע איך לקשור קשרים ולגעת בלבבות של אנשים, מה שאין לדום, אנשים בטוחים שהוא זכה רק בגלל המהלך האגרסיבי והשנוי במחלוקת של דום בהדחה של סבסטיאן, אך כל מי שקצת אובייקטיבי וצפה בראיונות הגמר עם הפיינל 6 יודע כבר שזה לא נכון, כי לא קלין, לא סיבס, לא צ'לסי, לא דונתן, לא אנג'לה ואפילו לא לורל העז של העונה והגמר, הצביעו לוונדל ולא לדום בגלל זה, אלא בגלל שההפקה לא הראתה לנו הרבה מהיחסים הקרובים שהיו להם עם וונדל, למעט פיזור רמזים פה ושם כמו הצדף שהביא לסיבס, או בחירתו לקחת איתו לארוחת הפרס את אנג'לה וסיבס, אך מסתבר על פי הראיונות של 6 הפיינליסטים שהיה הרבה יותר מזה שההפקה פשוט לא הראתה לנו, כנראה כדי שנצחונו של וונדל לא יהיה כזה ברור מאליו לצופים. אז מזל טוב על זכייתו, למרות שהעדפתי שדווקא דום יזכה, ולא אהבתי שמי שהכריעה מי הזוכה היתה לורל העז הפחדנית והלוזרית של הגמר)

כריס - 4 (ייאמר לזכותו שהוא לקח בספורטיביות את המשחק ואף את ההדחה שלו עצמו, אך ההתנהגות המעיקה והמעצבנת, שלא לדבר בכלל על שחצנותו הבלתי נלאית, על גבול הנרקסיסזם שלו בהחלט הופך אותו לאחד השחקנים החברתיים הגרועים ביותר בהישרדות, וזה גם למה כולם, להוציא אנג'לה ודז הצביעו להדיחו מהמשחק)

לורל - 1 (העז הכי גדולה, הכי פחדנית, הכי עלובה והכי פאטתית בתולדות הישרדות, מקווה לא לראות אותה יותר חוזרת לעולם)

ליבי - 8 (שחקנית עם המון פוטנצאל מבוזבז ועוד החמצה גדולה של העונה רק בגלל שהיתה בצד הלא נכון של המספרים)

מורגן - 3 (שחקנית לא רעה עם פוטנציאל שהפכה לקורבן בגלל השקרים של דום ושילמה את המחיר במקומו, מאמין שאם לא היתה מודחת היינו רואים ממנה יותר)

מייקל - 10 (החמצת העונה, לגמרי מלקולם 2.0, ובדיוק כמו מלקולם, הבעיה שלו היתה שהוא נמצא בצד הלא נכון של המספרים, מקווה לראות אותו חוזר ובגדול)

סבסטיאן - 1 (אם עד שסוף סוף אחרי שלא ראינו אותו כל העונה הוא רצה לעשות מהלך ודום באמת התרתיע אותו עם המהלך ההזוי והשנוי במחלוקת שלו עם פסלון החסינות המזוייף, אז הוא לא ראוי בכלל להשתתף בהישרדות)

סטפני - 5 (הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביה, מצד אחד שחקנית אסטרטגית לא קטנה עם המון פוטנציאל, אך מצד שני הרשעות בעיניים שלה יותר מדי מזכירה לי את כריסי מהעונה שעברה שאותה לא סבלתי ושמחתי מאוד שהיא לא זכתה)

צ'לסי - 7 (היא ממש לא אשמה שההפקה דפקה אותה בעריכה ולא הראתה לנו את המהלכים שהיא עשתה או היתה שותפה להם, ולא משנה בכלל מאיזו סיבה)

קלין - 10 (לגמרי שחקנית העונה והיחידה שאם היתה עומדת מול וונדום בגמר רוב הסיכויים שהיתה הזוכה ואולי אפילו משאירה את שניהם גם יחד עם 0 קולות, ודווקא בגלל שאף הם עצמם ידעו את זה ואף אמרו זאת בעצמם, הם החליטו להדיח אותה לפני הגמר ולא לתת לה הזדמנות להגיע אליו, בניגוד גמור ללורל העז הכי גדולה והכי פחדנית בתולדות הישרדות שהם ידעו שאם יקחו אותה איתם לגמר מרבית הסיכויים שייזכו, אך אפילו הם לא תיארו לעצמם שהיא תקבל 0 קולות מתוך 10 מושבעים. מקווה לראות את קלין אותה חוזרת עם הזדמנות לתקן את השגיאות שעשתה אחרי המיזוג, ואולי אפילו בעונת אולסטאר יחד עם מייקל והפעם באותו צד) ונראה שאני ממש לא לבד בזה, כי הרבה צופים רוצים לראות את קלין, מייקל ודום חוזרים להזדמנות נוספת.

אורישקי

New member
בשעה טובה זה נגמר

אנג'לה 1 הלוזרית של העונה
בראדלי 3 לא סבלתי אותו אבל איכשהו אם הוא היה נשאר אולי העונה הזו הייתה פחות משעממת, מהלך מעולה של דומניק הייתה ההדחה שלו
ברנדן 2 לא באמת מעניין, נקודה כי הוא מהטובים
ג'יימס 6 ממש חיבבתי אותו וממש חבל שעף מהר
ג'ייקוב 1
עלוב
ג'נה 4 חיבבתי אותה אבל שיחקה די גרועה
גונזלס 1

דומניק 10 אין מה להגיד אני לא ממעריציו הגדולים אבל מגיע לו על משחק מעולה
דונתן 5 הוא כן ניסה פשוט די בכישלון
דזיריי 5 כנל לדונתן
וונדל 9 דמות די משעממת, מנצח די ראוי
כריס 5
היה שובר מצחוק, ותכלס לקח תמשחק ממש בכיף
לורל 3 ממש התחשק לי לתת לה 1 אבל אני אוסיף לה 2 על זה שהיא לפחות ידעה להיות עז שתגיע לגמר ולא להיות עז שתודח באמצע. וכן היו לה טיעונים לוגיים הגיוניים לפחות עד שלב מסוים
ליבי 7 מותק, חבל שיצאה כל כך מוקדם ולא הלך לה
מורגן 4 כנראה שהיה פוטנציאל
מייקל 10 נסיךךךךךךךך שיחזור דחוף
סבסטיאן 1 מיותר
סטפני 10 לא נשכח ולא נסלח
צ'לסי 3 לדעתי הייתה סהכ סבבה לא גרועה, פשוט לא מעניינת ולא תרמה לעונה הזו כל כך
קלין 6 קווין! אבל באמת שפרגנתי לה אובייקטיבית הרסה לעצמה

מאקוס

New member
דירוג אחרון

אנג'לה1
בראדלי1