3 סקופים שהתפרסמו השבוע

B R A Y E R

New member
מנהל
2. קאסט לעונה 37 של הישרדות

הקאסט של עונה 37 נחת לפני כמה ימים בפיג'י והצילומים של העונה כבר החלו
כאמור מדובר בקאסט שכולו מתמודדים חדשים,
אבל אחד המתמודדים הוא "סלב" - ג'ון מוריסון כוכב על לשעבר מWWE

עוד ספורטאי לשעבר? הו וול, הוא יהיה פלופ ומקסימום יודח בתחילת המיזוג, כמו כל הספורטאים האחרים שמלוהקים לאחרונה.

Seosi

New member
טכנית

הוא עדיין מתאבק פעיל, אז הוא עדיין ספורטאי. למרות שאני יודע שיש הרבה אנשים שלא רואים בהיאבקות מקצועית כספורט, אבל בסדר..

הוא עבד בשביל ה-WWE למשך שנים טובות עד ששוחרר מן החוזה. היה די כעס על ההתנגות שלו ועל החברה שלו (שגם כן הייתה מאתבקת) מאחורי הקלעים לפני ששוחרר מ-WWE. אז אני לא כל-כך אהבתי לשמוע את ההתנהלות שלו, ותכלס הוא די מזכיר לי את אוזי, ולא כל כך לטובה...

Seosi

New member
פורסם גם נושא העונה ומתמודדים נוספים

אז מתברר שלעונה יקראו דוד נגד גוליית. אתם יכולים לקרוא לגבי זה עוד פה: [URL]http://insidesurvivor.com/survivor-season-37-theme-and-title-revealed-33895[/URL] אני חייב להודות, שזה לא נשמע נורא (על נייר, לפחות).

ואלו 14 המתמודדים שלפי השמועות יתמודדו בעונה הקרובה: [URL]http://insidesurvivor.com/cast/survivor-season-37-cast-revealed[/URL]

B R A Y E R

New member
מנהל
3. הישרדות אוסטרליה עונה 3

טוב, אף אחד כאן לא באמת רואה את הגרסא האוסטרלית של הישרדות אני מאמין,
אז איך זה רלוונטי אלינו?
כי על פי שמועות ראסל האנץ הולך להשתתף בעונה השלישית שלהם

ראסל האנץ כבר מזמן הפך להיות לאגדה ולשם נרדף ל"הישרדות", ובהרבה גרסאות של הישרדות בעולם עד היום משתתפים נוהגים להזכיר את השם שלו (כמו גם באמריקאי)
אז זה באמת היה עניין של זמן עד שהוא יקבל הצעה שכזו לחזור לפורמט של מדינה אחרת!
שיהיה למלך בהצלחה

sapir aloud555

New member
בגרסא שלהם כל פרק מעל שעה, לא?

דווקא יכול להיות נחמד לראות ערכי הפקה שונים, אולי יש לאוסטרלים רעיונות שהאמריקאים עוד לא עלו עליהם. זה יכול לצאת מרענן בהשוואה לעונה הממוצעת.

Seosi

New member
החשש היחידי שלי מזה

שהם יבחרו להמתקד רק בו, כמו מה שקרה בסמואה ממה שאני זוכר נכון...

noamlah

New member
ניסיתי לראות שלוש פרקים של הישרדות אוסטרליה

יש להם מן עריכה רנדומאלית כזו
מראים פוטג'ים מכל השבטים ווידואים שלאו דווקא קשורים לסיפור של הפרק
לפרק הראשון זה נחמד, מכירים את כולם, נותן גם מן אווירה נאיבית כזו

בפרקים האחרים זה פשוט התיש אותי והייתי זקוק למרכוז
זה והעובדה שהעונה הזו ארוכה לאורך (29 פרקים בערך) ולרוחב (פרק של שעה לפחות) גרמו לי לוותר
עם ראסל בתוך זה זה עוד יותר מרתיע אותי

Seosi

New member
האם העריכה שלהם מזכירה את הפורמט הישראלי?

אני אף פעם לא ראיתי פרק של הישרדות אוסטרליה.

noamlah

New member
לא בדיוק

העריכה של העונות החדשות (3 ו4. 1 ו2 היו ממזמן ולא ממש הצליחו) היא עריכה של "מה שבא ברוך הבא"
נראה שהעורך לוקח את כל מה שצולם באותה נקודת זמן וזורק אותה על הפרק
לפעמים זו ברית שמתחילה אבל לפעמים זה גם רבע שעה של שיחה בסגנון "מה המצב יא גבר" או תלונות על המים המזוהמים
זה קצת מרגיש כמו הלייב פידס של האח הגדול רק עם תוספת מוזיקה מדיי פעם

מספר המתמודדים מאוד גדול (24, 3 שבטים של 8) והמעבר בין השבטים לא ברור
יש נאום של מישהו משבט אחד
מיד אחריי זה נאום של מישהו משבט אחר
המתמודדים עצמם גם לא תמיד מקפידים על הצבעים כמו בארה"ב כך שעוד יותר קשה לזהות אותם
וגם האורך של הפרק לא מאפשר לך לראות שני פרקים ברצף גם שייקח לך חודש עד שתגמור את הכל

סטילהוק

New member

אני הראשון פה שאמר לכם שראסל הנץ רמז למחליפו בשידור הפודקאסט שלו שהוא משתתף בעונת הישרדות חדשה, וכולם פה לא האמינו. אז הנה עכשיו יש לכם הוכחה.

B R A Y E R

New member
מנהל
עדכונים בנוגע לקאסט של המרוץ

אותו אחד שחשף את הנושא של העונה החדשה של המרוץ חשף גם כמה עדכונים בנוגע לקאסט.
קודם כל הוא מספר שה3 מקומות הראשונים בwish list מהאח הגדול של המלהקים סירבו לחזור, (כנראה מדובר בויל קירבי, דן ודרק שפרסם בטוויטר שלא ישתתף)
ושבכללי כרגע הם לא מצליחים להגיע ליותר מדי "מנצחים" וזה קצת מדאיג אותם (שזה יראה כאילו הם מחזירים רק לוזרים סדרתיים)
אז כנראה שצריך כרגע להנמיך ציפיות.
&nbsp
בנוסף, הוא חושף שאיבל דיק ברגע ששמע על הפרסומים האלו לא מפסיק להטריד את המלהקים על מנת שילהקו אותו, והם לא מוכנים בטענה שאף אחד ממי שהם הציעו לו להשתתף לא מוכן לקבל את דיק בתור פרטנר למרוץ.
איבל דיק בעצמו מכחיש את הפרסום הזה, וטוען שאף אחד לא פנה אליו בנוגע להשתתפות נוספת בריאליטי של CBS מאז עונה 13, מלבד פעם אחת שמלהקת התקשרה אליו לפני כמה שנים והוא סירב לחזור.
לא ברור מי אומר אמת, מה שבטוח שלא נצפה לראות אותוו בעונה החדשה.
&nbsp
בנוסף הוא חשף כמה שמות מתמודדים שמאומת שישתתפו בעונה הבאה:
ג'יימס(מהאח הגדול 17 ו18) קיילב(מהאח הגדול 17 ומהישרדות 30 ו34) רייצ'ל(מהאח הגדול 12 ו13, ומהמרוץ למליון 20 ו24) שכנראה הפעם תצוות למישהו\י אחר ולא לבעלה ברנדון, פרנק(האח הגדול 14 ו18) ו... ג'אנל! (האח הגדול 6,8,14)

noamlah

New member

כי הוא סוג של זונת הריאליטי החדשה
הוא פשוט יגיד לכל דבר כן
וחוץ מזה יש לו ערך בידורי
אמנם הוא הראה אותו בעיקר בתחום ההטרדות המיניות הקריפיות אבל עדיין יש לו ערך

Seosi

New member

ברור לי שהוא יגיד כן, אבל אני לא מבין למה ההפקה מתעקשת להחזיר אותו... מכל שחקני ההישרדות ששיחקו אי פעם...

noamlah

New member

כי הוא ממלא להם מקום חסר כשהרבה מבוקשים אומרים לא
הוא דיי זכור מביג ברודר
ויש לו ערך בידורי במידה ומגיע לשלבים מתקדמים (כמו בביג ברודר, מעצבן אבל בידורי)

Seosi

New member
וואלה

לא כל כך אוהב את האח הגדול, אחרי שראיתי את העונה ה-15...אני מבסס את דעתי כלפיו על איך שהוא שיחק בהישרדות (וגם על סיפורים שקראתי עליו).

למעלה