3 סקופים שהתפרסמו השבוע

B R A Y E R

New member
מנהל
1. המרוץ למליון 31

בעונה הקודמת של המרוץ למליון השתתפו זוג מהעונה האחרונה של האח הגדול האמריקאי, והם זכו להרבה אהבה מהצופים,
מה שהביא להפקה של המרוץ למליון את הרעיון לעשות עונה שכולה קרוסאובר!
הקאסט של עונה 31 של המרוץ למליון יורכב כולו מזוגות משתתפי עבר של האח הגדול והישרדות
&nbsp
איזה זוגות משתתפים הייתם רוצים\מציעים שישתתפו בעונה הזאת?

noamlah

New member

ביג ברודר
וויל ובוגי
דניאל ודומיניק
דרק וקודי
ניקול וויקטור

הישרדות
טוד וקורטני
ג'ון וסנדרה (בשביל האתגר)
אותו קו: ראסל ולורה מורט, לקס וקלי גולדסמית'
קים וקולטון (בגלל המסתורין איך הייתה מתמודדת איתו)
ריצ'ארד ורודי (למרות שבחיים לא יקחו סיכון איתו)

Seosi

New member
אני אהיה ממש מופתע

אם יחזירו את קולטון לכל תכנית נוספת של CBS...

אבל שני מתמודדים מהישרדות שעולים לי לראש שיכולים להשתתף במירוץ למיליון זה פארווטי ובעלה ג'ון מהישרדות סמואה. אני יודע שפארווטי בכלל הלכה לאודישנים של המירוץ למיליון אבל במקום זה היא לוהקה לעונה ה-13 של הישרדות. וגם קראת ראיון איתה לפני מספר שנים שהיא אמרה שהיא תתחרה שוב בהישרדות תחת שני תנאים:
1. שזה עונה שכוללת רק מנצחי עבר.
2. שזאת תהיה עונה נוספת של דם נגד מים, כך שתוכל לשחק עם ג'ון.

אז אני לא אופתע לראות אותה במירוץ למיליון.

Seosi

New member
מה?!?!?

לא ידעתי על זה אפילו...יפה, שיהיה לזוג המאושר מזל טוב!!!

סטילהוק

New member
יש זוג שכבר ידוע לגביו מאחד מבני הזוג עצמו

בראדלי וקלין מהעונה הנוכחית ישתתפו בעונה הבאה של TAR.
בראדלי בעצמו סיפר על זה באחד הצ'טים של מסקרי הפרק האחרון של הישרדות הבוקר. וכן, אם לא ידעתם קלין ובראדלי הפכו לזוג אחרי שהעונה הסתיימה.

B R A Y E R

New member
מנהל
אל תרשום סתם דברים לא מבוססים

אין לזה שום אימות, ומן הסתם שבן אדם שמלוהק באמת לא יוכל לחשוף את זה ולאמת את זה בעצמו, מי שבאמת מלוהק חתום על חוזה סודיות ואסור לו לדבר על זה עם אף אחד

סטילהוק

New member
זה דברים מבוססים וגם רשמתי אפילו מאיפה

ואם אתה לא מאמין לי, אתה מוזמן להיכנס בעצמך לפודקאסט של מומחי הישרדות עם סקירתם לגבי הפרק האחרון העונה ולראות בעצמך איך בראדלי שרשום בצ'ט הצמוד לשידור החי שלהם, מודיע זאת לכולם. צירפתי קישור לפודקאסט עם הצ'ט הצמוד מהבוקר. וכמו כן, אני מצרף במיוחד עבורך גם צילום מסך עם ההודעה של בראדלי בצ'ט.

NP23

New member

אני וברייר במירוץ למיליון ביחד...
צוות "בן חושב שהוא טוב יותר"
&nbsp
הנה..כתבתי את זה. זה נכון:)

noamlah

New member
למה?

כשרוב ואמבר לוהקו אז גם אנשים ידעו על כך חודשים לפני שהעונה התחילה

חוץ מזה השטויות האלו?
אין ספוילרים שבאים מהמתמודדים עצמם?
דאני סיפרה לסבתא שלה שניצחה שהפיצה את זה ברשת גם חודשים לפני שנגמרה העונה ושינתה את מערך הספוילרים
ראסל פרסם ספוילרים לעונות 19-21
ג'ף (וורנר) כנראה את אולסטארס ועונה 34
וגאנדיה דיי נתנה ביסוס לפרי-ג'ורי של תאילנד
אז זה בהחלט לא יהיה פעם ראשונה שמתמודד מפר סודיות

ולפי מה שראינו על בראדלי הוא דיי הטיפוס שילך להתרברב ברשת על דבר כזה
הפעם אני עם סטילהוק

B R A Y E R

New member
מנהל
אתה מדבר על אנשים שמספיילרים אחרי שהשתתפו

העונה עדיין לא צולמה
אם מישהו יספר "אני הולך להשתתף" - מן הסתם יחתכו אותו מהליהוק
באף עונה אולסטארים לא אימתו את זה שהם הולכים להשתתף, גם כשהיו שמועות ושאלו אותם אם זה אמיתי, כולל עונה 31 עד הרגע שהסקר הצבעות התפרסם אף אחד ממי שהשתתפו בסקר לא העז לאמת את זה שהוא מועמד להשתתף בעונה 31
&nbsp
ובלי קשר, תראה את הצילום מסך שסטילהוק העלה, זה נראה בדיחה

סטילהוק

New member
אתה עצמך פרסמת כאן מתחת רשימה של משתתפים

חוץ מזה, פיל מנחה הפודקאסט של מומחי הישרדות שמכיר אישית את בראדלי אישר שזה אכן הוא, ואם היית טורח להאזין לפודקאסט היית שומע זאת במו אזניך.

שלא לדבר על כך שגם לגבי ראסל לא האמנת לי ואחר כך הבאת בעצמך ידיעה לגבי השתתפותו בעונה הבאה של הישרדות אוסטרליה.

B R A Y E R

New member
מנהל
על מה אתה מדבר ועל מה אני מדבר

אני מביא עדכוני קאסט של אותם גורמים שמדליפים מידע על העונה של המרוץ מהרגע הראשון,
אתה מביא בדיחה של משתתף שרשם בצחוק שהוא וקלין משתתפים (ואם זה לא צחוק והוא רציני, כנראה שאחרי הודעה פומבית שכזו הוא לא יוכל להשתתף כי הפר חוזה סודיות)
&nbsp
אתה מביא פנטזיה אישית שלך לגבי כך שעונה 38 של הישרדות תהיה גיבורים נגד נבלים 2, בגלל שלפני כמה חודשים ראסל הפסיק לשדר את הפודקאסט שלו ובגלל שאתה מאוד אוהב את קלי וולדמורט ורוצה להאמין שהיא תחזור
אני מביא שמועה מאומתת של אותו גורם שמדליף מידע על הישרדות כבר הרבה מאוד עונות לגבי השתתפות של ראסל בעונה הבאה של הישרדות אוסטרליה

סטילהוק

New member
אוקיי, בוא נחכה ונראה אם זו בדיחה או זה אמיתי

לפי שידורי העונות של TAR העונה הבאה אמורה להיות משודרת הקיץ. כי בשנים האחרונות מצולמות שתי עונות בשנה, והעונה האחרונה שודרה בחורף האחרון.

B R A Y E R

New member
מנהל
הפוך - בשנים האחרונות יש רק עונה אחת בשנה

והעונה הזאת כאמור עדיין לא צולמה, כרגע זה רק שלב הליהוק
העונה כנראה תצולם בקיץ ותשודר בתחילת ינואר.

למעלה