פינת הפופולאריות 36 - פרק 11

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 36 - פרק 11

דירוג הפרק הקודם:

11. סבסטיאן - 2.1
1
10. אנג'לה - 2.4
1
9. צ'לסי - 3.2
2
8. דזיריי - 3.4
3
7. קלין - 5.1

6. ג'נה - 5.6
4
5. וונדל - 6
1
4. דונתן - 6.7
1

והטופ 3...

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 6.9,

עלייה במקום אחד

לראשונה מאז תחילת העונה, כנראה השחקן הכי דומיננטי בה

דומניק

אורישקי

New member
מקום 2

עם ממוצע 7.6,

נשאר באותו מקום,

המודח הטרי והאהוב למדי

מייקל

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע 8,

גם היא נשארת באותו מקום כבר שבוע שלישי ברצף

לורל

אורישקי

New member
הדירוג

דזיריי יוצאת מהדירוג - וזו גם הפעם האחרונה בדירוג של מייקל וג'נה...

הרשימה:
אנג'לה
ג'נה
דומניק
דונתן
וונדל
לורל
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין

דירוג נעים

Seosi

New member
מדרג

אנג'לה 3 לא קיבלה זמן מסך.
ג'נה 3 ...
דומניק 7 אני עדיין בעמדה שהוא שם על עצמו מטרה גדולה על הגב, אבל הוא בעמדת שליטה במשחק (כרגע).
דונתן 10 סוג של אנדרייטד בפורום.
וונדל 7 כנ"ל למה שרשמתי דומניק.
לורל 10 שמח שהיא נשארה...לא שאני שמח שמייקל הודח, אבל אני עדיין שמח שהיא נשארה.
מייקל 10 אף על פי שנשמעתי קצת ביקורתי כלפיו מספר פעמים, באמת כל הכבוד לו. עשה כל מה שביכולתו להישאר במשחק.
סבסטיאן 2 פשוט לא נראה שהראש שלו במשחק.
צ'לסי 3 מוסיף לה נקודה על ניצחון נוסף במשימה, אבל לא מראים אותה בכלל!!!
קלין 6 אני שונא לתת לה דירוג נמוך ממה שאני נותן לה בדר"כ, אבל אני חייב. מקווה שהיא תשפר את המשחק שלה בפרק הבא.

מאקוס

New member
דירוג

אנג'לה1
ג'נה1
דומניק10
דונתן1
וונדל10
לורל1
מייקל5
סבסטיאן1
צ'לסי2
קלין9

NP23

New member
פשוט

לורל, דונתן , מייקל , וונדל , דומיניק- 10
קלין וג'נה- 1
כל השאר- 2

אנג'לה - 1
ג'נה - 1
דומניק - 9
דונתן - 7
וונדל - 9
לורל - 10
מייקל - 10
סבסטיאן - 3
צ'לסי - 5
קלין - 5

הדירוג שלי-

אנג'לה- 4
ג'נה- 3
דומניק- 7 נראה לי שהוא הזוכה של העונה (בטח אם הוא באמת יתהפך על וונדל)
דונתן- 7
וונדל- 5
לורל- 8 אלת המזל חייכה אליה הפרק
מייקל- 10
סבסטיאן- 1
צ'לסי- 1
קלין- 1

סטילהוק

New member
מדרג

אנג'לה - 2 (טובה במשימות פיזיות, אך גרועה בפן החברתי ובקושי מראים אותה)

ג'נה - 1 (שחקנית עלובה שיכלה גם להפוך לשחקנית הכי שנואה בתולדות הישרדות, והיה לה מזל שתוכניתה הזדונית לא יצאה לפועל ושהיא הודחה)

דומניק - 9 (למרות שהוא בלתי נסבל כאדם, חייב להודות שהוא שחקן טוב, אך מתישהו יצטרך לצאת כנגד וונדל)

דונתן - 1 (השחקן אולי הגרוע ביותר העונה והעז המושלמת לקחת לגמר, למרות שאני לא מאמין שהוא בכלל יהיה בגמר)

וונדל - 9 (שחקן טוב וחברותי, אך מתישהו הוא יצטרך לצאת כנגד דומניק)

לורל - 1 (עז שעושה פאגונינג לשבט שלה במחשבה שתגיע לגמר ביחד עם וונדל ודום שאולי יקחו אותה לשם בתור עז ושם היא תקבל 0 נקודות, ויכלה להיות מודחת בקלות אם מייקל היה משכיל להצביע לה עם קלין)

מייקל - 3 (אחד השחקנים שהכי אהבתי העונה, אך אני לא מאמין איך הסתום הזה פשוט הדיח את עצמו כשהצביע לוונדל שאף אחד לא הצביע לו, בדיוק כמו טייסון בגיבורים נגד נבלים, למרות שהוא יכל להצביע ללורל ולהציל את עצמו מהדחה בטוחה, ואז לא רק שלא היה מודח אלא אף היה נחשב לאחד השחקנים הטובים ביותר בתולדות הישרדות. כי אני לא מאמין שהוא יחזור לשחק מרצונו, כי בפעם הבאה כולם ייראו בו ישר איום שיש להיפטר ממנו כבר בהזדמנות הראשונה, בדיוק כמו שהיה עם מלקולם וגם טוני שחזרו לגיים צ'יינג'רס והיו בין המודחים הראשונים)

סבסטיאן - 2 (נקודה נוספת רק על כך שהיה מוכן להדיח את ג'נה)

צ'לסי - 4 (על זכייתה השנייה ברצף בחסינות, לא מקנא בה כשתגיע הביתה ותחפש את עצמה עם מיקרוסקופ בפרקים הערוכים ותבין עד כמה שונאים אותה בהפקה)

קלין - 8 (למרות שהיא הפייבוריטית הכי גדולה שלי העונה, היא קצת מאכזבת לאחרונה, היתה צריכה לבקש הוכחה ממייקל ולא להיכנס ישר לסתם פראנויה מיותרת מבלי לראות שבכלל יש לו פסלון חסינות. יחד עם זאת כשמישהו כמו מייקל שכבר מצא לבדו והשתמש בפסלוני חסינות, אומר לך שיש לו פסלון חסינות ושהוא הולך להשתמש בו, גם אם הוא מסרב להראות לך אותו, אסור לקחת סיכונים שאולי באמת יש לו, כי אז אתה עלול להיות מודח. ולכן לדעתי קלין פעלה בדרך היחידה שבה היא יכלה להגן על עצמה במועצת השבט הזאת וגם לחשוף את הבלוף שלו, ומקסימום אם היה לו פסלון חסינות, לורל היתה המודחת ולא היא ולא אף אחד מהשבט שלה, ומייקל פשוט היה מאבד את הפסלון ונשאר בלי. כך שמבחינתי היא פעלה נכון, הדבר היחיד שהפריע לי ושממשיך להפריע לי זו הפראנויה המיותרת שאליה היא נכנסה ושעלולה להביא בסופו של דבר להדחתה, כי אני לא רואה אותה מצליחה לשרוד כאנדרדוגית, ובטח לא כשאף אחד שם לא מודע לברית המרובעת של וונדל ודום עם שני השטינקרים שלהם במאלולו. והלוואי שאני טועה ושקלין כן תצליח כנגד כל הסיכויים להגיע לגמר, או לפחות לפיינל 4 ששם מחכה לפיינליסטים מבחן האש שעליו הם כבר יודעים)

אורישקי

New member

אנג'לה 1 די תעופי כבר הביתה
ג'נה 5 סורי לא חושב שהיא יצאה כזו מטומטמת שהתהפכה על דונתן, לא היה ביניהם יותר מדי קשר כדי שתאמין לו
דומניק 10 אני לא עף עליו אבל באמת שהוא השחקן של העונה ואי אפשר לא לפגן לו
דונתן 7 בניגוד ללורל מרגיש לי שהוא דווקא קצת יותר מודע למקומו
וונדל 9 שחקן טוב מאד, די משעמם אבל מה לעשות שמגיע לו
לורל 1 טוב מצטער אבל די מתחיל לרדת לי ממנה, גם מהראיונות וגם מההתנהגות שלה אני כבר לא בטוח עד כמה היא משחקת UTR חכם כי לדעתי היא בעיקר דופקת לעצמה את המשחק וגם אם תגיע לגמר עם דום ווונדל היא לא תסיים עם יותר מהקול של דונתן
מייקל 8 מת עליו, אינטלגנט חכם ובאמת לא יכל ממש לחזות את זה שעדיף לו להצביע ללורל. לצערי לא היה לו עם מה לעבוד בעונת המטומטמים הזאת
סבסטיאן 1 עז
צ'לסי 2 נקודה על החסינויות
קלין 1 אמנם היא קצת יותר אינטלגנטית וחברתותי משלושת העזים האחרים - אבל היא עדיין עז בעל כורכה. ויצאה די אל טוב בשני הפרקים האחרונים. סורי את מותק

B R A Y E R

New member
מנהל

אנג'לה - 2
ג'נה - 1
דומניק - 10
דונתן - 8
וונדל - 9
לורל - 9
מייקל - 5
סבסטיאן - 1 שיעוף כבר דיי
צ'לסי - 4