שאלה לדיון לגבי שני מנצחים מהעבר

NP23

New member
15 העונות הראשונות

אנסה לדרג ונראה ;)
1. טוד ללא ספק
2. ריצ'ארד שבכל זאת אגדה
3. ארל בייחוד על המהלך להדיח את יאו
4 .ג'נה מורסקה שלדעתי אנדרייטד 5.כריס אם כי אני מעדיף את טווילה וסקאוט
6.אראס ששיחק משחק לא רע בכלל
7.אמבר שגם אני מעריך את המשחק החברתי שלה
8. יול אם כי לדעתי קיבל הרבה טוויסטים שעזרו לו אבל היה שחקן חכם מאוד
9. איתן
לא עשה הרבה אבל גם לא היה צריך
10. טינה ששיחקה מכובד לעונה 2
11. וואלה הייתי שם את בריאן כי לפחות שלט בעונה והיה אסטרטג טוב. פרגנתי לו פחות ממך
12. סנדרה לא היתה כזו גרועה ב7 אם כי גם שם לא שלטה
13 דני שמעדיף את המשחק החברתי שלה על נצחונות בחסינות
14. טום
15 וספיה שממש לא היתה ראויה בעיני
&nbsp
קיצר אותי היו יותר קוטלים

Seosi

New member
הדירוג שלי

1. דני - משחק חברתי מעולה וגם אסטרטגי, הגיעה לאיחוד במיעוט והצליחה לנצח.
2. טוד - משחק אסטרטגי מעולה, ההתנהגות שלו בפיינל 5 כמעט הביאה להדחתו.
3. ארל - בשביל מישהו שלא ראה אף פעם הישרדות, שיחק מעולה.
4. ריצ'רד - הבין את החשיבות של המשחק החברתי והאסטרטגי, ההתנהגות שלו לפעמים הציקה לשאר חברי השבט.
5. כריס - ניצח נגד כל הסיכויים, אבל שיקר ללא צורך לאלייזה ולג'ולי.
6. טינה - שיחקה בצורה מאוד טובה לפי דעתי בעונה כה מוקדמת.
7. וספיה - האסטרטגיה שלה הייתה גאונית, לא להתחיל דרמות, להבין את דינמיקות השבט ולפעול לפיהן, ולנצח.
8. סנדרה - היא יכלה לדעת לגרום למישהו להיראות האויב הכי גדול באי (ביחד עם הניצחון שלה בעונה 20, אני לגמרי חושב שהיא בין המנצחות הטובות של המשחק).
9. יול - אני שונא לשים אותו נמוך כי הוא שחקן טוב, ובין החכמים שהיו בהיסטוריה של המשחק, אבל פסלון החסינות ממש עזר לו.
10. אמבר - אני חשבתי לשים את טום במקום 10, אבל היא ממש לא שיחקה משחק רע.
11. בריאן - משחק אסטרטגי טוב, חברתי פחות.
12. טום - שחקן טוב, פשוט כפי שהסברתי, היה חסין מהדחה 85% מהמשחק.
13. ג'נה - אני חושב שהגיע לה לנצח, אבל היא כמעט ויתרה בפיינל 6.
14. אית'ן - ממש אהבתי את המשחק שלו באול-סטארס, אני חושב שבאפריקה היו שחקנים אחרים ששיחקו יותר טוב ממנו.
15. אראס - לא שחקן רע בכלל, אבל הוא העיר יותר מדי לחברי השבט, ושם על עצמו מטרה לא הכרחית על הגב.

לגבי אראס-

העיר יותר מדי לחברי השבט- אני רק זוכר שהוא העיר לברוס.
אני דווקא קיבלתי את התחושה שהוא היה סוג של המנהיג של קאסאיה
ושבעיקר בזכותו הם נשארו מאוחדים ואף אחד לא ערק
(ותחשוב שבשבט כמו קאסאיה משוגעים בע"מ זה ממש לא קל).
המטרה שהייתה על הגב שלו הייתה בעיקר מהכיוון של טרי, שזיהה (ובצדק)
שהוא המתחרה הכי גדול שלו ולכן ניסה כל הזמן להדיח אותו.
(רק שאם לטרי היה קצת שכל, הוא יכל בקלות לשלוט בעונה ואף לנצח אם הוא היה נותן את האליל שלו).

Seosi

New member

הוא גם העיר לדניאל על חוסר עבודה, והיו לו מספר התנגחויות עם טרי. אראס גם אמר לסירי ומלינדה שאחת מהן הולכת הביתה, מה שקורטני לא אהבה. וגם היו פעם שאראס לא היה מודע למה שקורה, כמו בהדחה של בובי, שסירי דניאל וקורטני חברו יחד ולקחו שליטה בשבט. הוא גם רצה ללכת עם סירי לפיינל 2, שאני לא חושב שהיה זוכה נגדה. אבל אני כן חושב שאראס הוא זוכה ראוי, והוא כן היה אסטרטג ושחקן חברתי טוב.

noamlah

New member
ניתוח

לא דירוג כי אין לי כח

ריצ'ארד - בעונה הזו היה מגיע לו לנצח, הוא וסו הקימו את הברית אז זה היה צריך להיות אחד מהם וסו נהייתה אמוציונאלית מאוד בסוף והרסה לעצמה. מצד שני הוא לא הצליח להחזיק את שון שבמידה ופאגונג היו מתאחדים זה היה עולה לו ביוקר וגם קלי ברחה ממנו בסוף אז לא יודע כמה אסטרטג דגול הוא או שחקן חברתי טוב

טינה - בלתי נסבלת וצדקנית, אני לא מייחס לה משחק חברתי מעולה, כמו שראינו בעונות מתקדמות היא דיי אול אובר דה פלייס כשלא הולכים בדרך שלה. היה לה דיי מזל שאוגאקור היו רוב ושקית' היה כלכך בלתי נסבל שקולבי העדיף סיכון גדול בלהפסיד מיליון מאשר לקחת אותו, חושב שזה היה יותר שנאה לקית' מאשר כבוד לטינה אז גם פה אני לא מייחס לה משחק חברתי

אית'ן - הרבה מזלזלים בו כי היה בעונה צפויה ומשעממת וגם בגלל הגישה שלו של "משחק ישר" שלא ממש מקובלת פה בפורום אבל סך הכל היו לבחור יכולות חברתיות מעולות, למרות שהיה נראה לעתים שלקס הוא הדומיננטי אית'ן היה זה שהנהיג את הברית וראו זאת שכשהיה להם את הקונפליקט לגבי ברנדון השבט הלך עם אית'ן, אף אחד, גם לא מסמבורו תכנן עליו ובפיינל 4 היה בעמדה שהיה נלקח לגמר על ידי כל אחד למרות שהיה ברור שינצח כל אחד
אנשים פה מעריכים את ג'ייטי ומזלזלים באית'ן אבל אני חושב שאית'ן הוא ג'ייטי שקול ומשודרג יותר

וספיה - לא סבלתי אותה בכלל בעונה שלה בעיקר בגלל שאהבתי את ברית רוטו (בגלל תמי) אבל אני חושב שהייתה שחקנית טובה וידעה לנצל הזדמנויות בלי סנטימנטים, כשראו שלרוב לא היה סיכוי היא ישר באה לבניי רוטו, סגרה איתם דילים והצביעה נגדו, כשראתה שאין מה לדבר איתם פנתה חזרה ועשתה מאמץ להגדיל את המחנה שלה, פסקל ונליה התהפכו בעיקר בגלל הקוקוסים אבל אני חושב שגם לוספיה היה צד בעניין, קודם כל כי שון וקאת'י ניסו לפנות אליהם כבר בפרק הקודם וזה לא עזר ואני זוכר שבפרק ההדחה של ג'ון וספיה דיברה איתם ואמרה להם שבני רוטו הציעו לה דיל שבגלל זה הצביעה נגד רוב ואז פסקל ונליה הבינו סופית שאם הם לא היו מעורבים בשיחה הזאת כנראה הם ממש לא במחשבות של הרביעייה

בראיין - כמו שאמרתי מקודם, היה השחקן הכי טוב בעונה שלו אבל לא ממש הייתה לו תחרות אז קשה לי לתת לו קרדיט ומעבר לכך היה דמות משעממת שבקושי דברה

ג'נה - אממ..אנשים פה מהללים את אמזון מאוד, אני לא ממש זוכר אותה האמת, כנראה בגלל שפספסתי פרקים בצפייה ואז השלמתי בחלקים אז אין לי את התמונה השלמה כלכך, היא דיי הקדימה את פרווטי בכך שהייתה הראשונה להשתמש במיניות שלה בשביל להתקדם ולא ממש התביישה בזה, אני כן חושב שלהיידי ולזוגיות שלהן ביחד יש חלק גדול בהתקדמות שלה במשחק למרות שהרבה פה משמיטים זאת, נוטה לחשוב שג'נה הייתה הדומיננטית אבל לא בטוח

סנדרה - שחקנית מצויינת שדיי המציאה את "מתחת לרדאר" כאסטרטגיה מתוכננת ושקולה, אני חושב שגם הפה הגדול והמלוכלך שלה עזר פה כי זה גרם לאחרים לחשוב שהיא לא איום ואף אחד לא ממש יצביע לה בגלל זה

אמבר - אנדרייטד בטירוף והשחקנית הכי טובה באולסטאר, היא הצליחה לעשות מה שאף אחד לא עשה לפניה וזה להמלט ממצב של סיכול ממוקד שהיה נראה דיי מובן מאליו עליה. הרבה מייחסים זאת לרוב אבל בניגוד למה שהראו הרעיון להשאיר את אמבר היה של קאת'י ולא של לקס וקאת'י השתכנעה כי אמבר עבדה עליה ואחריי זה נתנה לרוב לעשות את העבודה המלוכלכת בשבילה ולהודיע להם שזה לא יקרה. בנוסף כמו שסוסי (לא יודע איך אומרים את הכינוי שלך) אמר היא הייתה שחקנית חברתית מצויינת. קצת חבל שרק שיאן נתנה לה קרדיט אבל גם זה משהו

כריס - אמממ..MEH. הרבה מייחסים לו משחק חברתי טוב אבל היה לו המון מזל, כשנפל מהקורה בפרק הראשון לא ממש עשה מאמצים להגן על עצמו ורק התלונן, היה לו מזל גדול שהיה את הקטע הגילני. אני מאמין שנשאר אחרון מברית הבנים כשהיה פאגונגינג כי מישהו היה צריך להישאר אחרון מברית הבנים, לא בגלל איזה יכולות שהוא הפעיל וכשהבנות התחילו לפעול אחת נגד השניה (מאינטריגות שהיו שם לא מאיזה משהו שהוא עשה) הוא הרוויח מכך. יכול לתת לו קרדיט על כך שמנע מאיימי לשכנע את אלייזה ואם אחראי לכך שטווילה הייתה חסרת רסן בטרייבל אז גם זה אבל לא מהמנצחים החביבים עליי

טום - כמו שאמרתי בעיקר שחקן פיזי שהסתמך על המראה שלו בשביל הנהגה, הרוויח מהתמוטטות אולונג והתמוטטות איאן

דאני - שחקנית מעולה, חבל שלא ממש הצלחנו לראות איך היא משחקת אבל ראו ניצנים של המשחק שלה עוד בשלב השבטים שהצליחה לגרום לגארי להישבע לה אמונים למרות שהיה צריך להתכוון עליה כי היא הייתה יכולה להרוס לו את הכיסוי (כמו שקרא עם ג'ף קנט ודוסון) ואז באיחוד הצליחה לגרום לרייף ולסטפאני לבטוח בה ואיכשהוא שכנעה את כולם שלידיה וסינדי איומים יותר גדולים ממנה

אראס - לא מתלהב, עוד בנאום "סירי ומלינדה, זה אחת מכן" הוא איבד אותי ואחר כך אמר שזה הרגע שהוא הכי מתגאה בו במשחק.....בסדר. היה לו מזל להיות בברית השולטת. מניח שאפשר לתת לו קרדיט שהיה חביב על סירי ודניאל ששיתפו אותו בתכניות שלהן אבל אקטיביות אני לא מייחס לו ממש, הייתי מצביע לדניאל

יול - ברגע שקיבל את האליל בפרק שתיים המשחק נגמר אבל כן היה מנהיג טוב הצליח לשגע את ג'ונתן ולגרום לו לעשות טעות מטומטמת ואם לא הוא זה היה אוזי מנצח אז סך הכל מרוצה ממנו

ארל - טוב, הוא ויאהו מאן שלטו במשחק, חיבבתי את יאהו מאן יותר וגם את מישל שהייתה בת ברית שלהם, ארל דיי שיעמם אותי אבל פעל נכון וסך הכל מנצח ראוי לאותה עונה

טוד - לא מעריץ אותו כמו כולם פה, מנצח טוב, אהבתי את אמנדה יותר עד לגמר שבו פישלה ואז הייתי בעדו, ההחלטה לתת לג'יימס שתי אלילים הייתה החלטה מטומטמת ולא שקולה שהייתה יכולה לשבור לו את כל המשחק הזה אם ג'יימס היה קצת יותר ברמה של שחקן סביר (הוא גם לא מיהר להדיח אותו, הרעיון היה של אמנדה) ואני לא מבין ממש איך לא מכלילים זאת לרעתו

פרווטי - נסיכה!! הייתה מטרה מהיום הראשון וקשה לי לדעת מה היה קורה אם פיירפליי לא היה מחליט לדפוק את ההפקה אבל מפרק שתיים והלאה שיחקה מצויין, אני כן מייחס את הבליינדסייד על אוזי לה ולא לסירי כי הסיבה שאוזי היה כלכך בטוח הייתה בעיקר בגללה, גם את הצירוף של נטלי ואלכסיס סירי לא הייתה מצליחה לעשות, בספק אם את אמנדה סך הכל למרות שאפשר לאמר שסירי הגתה את הבליינדסיידים פרווטי הייתה זו שהביאה את הכח וגם אם סירי הייתה בגמר היה מגיע לה לנצח

בוב - המנצח הכי גרוע שהודה בפה מלא שהקשר בינו לבין המשחק הוא מקרי בהחלט, סך הכל שוגר דיי נתנה לו את הניצחון במתנה ולמה? סתם נוירוטיות שלה. היה מאוד תמים, הקשיב לשוגר ונתן את האליל המזוייף לרנדי בשביל שתוכל לצחוק עליו בלי שממש מבין מה זה יועיל לו וגם כמעט נתן לקני את החסינות והיה עף בסגנון אריק אם שוגר לא הייתה מזהירה אותו. בעונה הזו לא היו שחקנים גדולים, כולם פישלו בסוף אבל גם מהרפרטואר של העונה הזו ממש לא מגיע לו לנצח

ג'ייטי - משחק חברתי מעולה, כמו שאמרתי אית'ן קצת יותר ילדותי ופחות מתוחכם אבל כולם רצו לתת לו את הניצחון ושכחו מהמשחק שלהם אז הגיע לו

נטלי ווייט - כמו שאמרתי, הגיע לה לזכות בסמואה, משחק חברתי אחד הטובים שהיו, משחק אסטרטגי פחות, דיי עבדה אם מה שהיה לה אבל גם איך שפעלה לא ממש היה קל ומובן מאליו
אנשים מזלזלים בה כי היא בלונדינית צעירה שלקחה ניצחון משחקן מאוד רעשן שעושה רוח

סנדרה - אהה...קצת קשה לי לפרגן לה, שמח שניצחה ולא ראסל כי את ראסל אני לא סובל בעוד שאת סנדרה אני דיי מחבב אבל היא כמו נטלי הגיעה לגמר על ידו במסע שכרון כח וביטחון גמור שיעריכו אותו על פניה והיא בניגוד לנטלי לא הצליחה לשתוק ונכנסה בו המון פעמים שזה יכל בקלות לגרור הדחה שלה
מה שכן, קרדיט על כך שעבדה איתו בכל זאת ולא הלכה עם הגיבורים כשראתה שזה לא ישתלם לה

פאביו - לא ידע לשחק את המשחק בכלל אבל גואטמאלה הייתה עונה כלכך מגעילה (אישיותית) מבחינת השחקנים שהיו בה (מרטי, ג'יין, סאש, נאונקה, ברנדה, שאנון..מניח שהיו עוד) שזה קצת מנחם שניצח מישהו נחמד וחביב בסוף, גם מעדיף אותו על צ'ייס שדיי נגרר ועשה החלטות לא רציונאליות וסאש שניסה לשחד את המושבעים

רוב - ברירת מחדל בעונה זו שאין ממש אופציות, לא יודע גם עד כמה הוא גאה בניצחון הזה, מנסה לזכור איזה מהלך מרשים או מבדר שהוא בכל זאת עשה שם שגורם לניצחון הזה להיראות יותר מרשים אבל לא עולה לי כלום

Seosi

New member
אחלה סיקור של המנצחים

יש כאלה שאני מסכים וכאלה שלא, אני חושב שאני גם אפרסם בפורום את הדירוג המנצחים והעונות שלי אחרי שאסיים את עונה 20 (אני באמצע עונה 16). לגמרי ממליץ לשאר חברי השבט לקרוא את הדירוג שלך. אני עדיין מרגיש ששלי לא סגור לגבי סנדרה..בהתחלה היא הייתה מקום חמישי שלי, אני מניח שזה ישתנה שוב, אני צריך להחליט על זה חח.

noamlah

New member
המשך

סופי - הרבה מהללים אותה על המשחק החברתי הגדול שלה אבל שוכחים שהייתה דיי שנואה עד הסוף בעצם, על ידי כולם. הרגעים המרשימים שלה היו הניצחון על אוזי במשימה שהיה אמור לנצח בה והנאום בסוף שהיטה את המושבעים לטובתה
קואץ' השאיר אותה ואת אלברט על פני ריק, עדנה וברנדון זה נכון אבל לא יודע כמה אפשר לייחס זאת לסופי, סך הכל לא ממש הייתה לה עמדת הנהגה בברית הזאת אז לא יודע, דיי אמביוולנטי לגביה

קים - שחקנית מעולה שתמרנה את המשחק מעולה לטובתה, בעיקר בהדחה של מייקל, מבחינת דמות דיי משעממת ובנאלית, אולי אפשר לאמר שהיא קצת מקבילה לבראיין מהבחינה הזאת, לא סתם שניהם מקבלים את הכינוי רובוט

דניס - ממש אנדרייטד, הייתה בכל מועצה מתחילת המשחק עד סופה ושלטה בכולן, בהחלט מנצחת ראויה צריכה לקבל הרבה יותר קרדיט ממעריצים, היא סוג של כל מה שאמרו על טינה בזמנו רק שבניגוד לטינה היא לא זיוף ובאמת הגשימה את הדברים שאמרו עליה

קוקרן - אהבתי אותו, לפי דעתי דיי כיפר על עונה 23, אמנם הגיע עם המון חברים, זה נכון אבל זה לא שרכב עד לגמר בלי לעשות כלום, היה לו סיי גדול בהדחות של אנדריאה וברנדה שאם לא הוא היו נשארות והיה להן סיכוי גדול לנצח, סובב את דון על האצבע הקטנה שלו (לא מבין איך היא מקבלת קרדיט על העונה הזאת ממש לא מבין) בהחלט מנצח ראוי

טייסון - לא ממש נעים לצפייה זה נכון והיה ברור בערך מההתהפכות שלו על אראס שהוא מנצח את העונה הזאת, מה שגרם להמשך להיות דיי משעמם אבל קרדיט על כך שלמד מהפעמים הקודמות שלו והיה קר רוח ולא אמפולסיבי, סך הכל הגיע לו העונה הזאת אבל זה לא כבוד גדול

טוני - מנצח ראוי מאוד אבל לא ממש אהבתי אותו בעונה הזאת, אותם קונצים שעשה בעונה 34 יכלו להפיל אותו גם פה ולא יודע ממש מה היה קורה לו לולא סיטואציית קאס, היה מאוד אימפולסיבי, לעתים אגרסיבי ולא נעים לצפייה לפי דעתי

נטלי - כמו שאמרתי המנצחת שנמצאת מקום ראשון אצלי, משחק מעולה, אסטרטגית וחברתית, פעלה באופן שקול גם כשהיה נראה שהיא בתחתית, הייתה בקשר טוב עם כולם ומצד שני נאמנה רק לעצמה
כמו שאני אוהב

מייק - טוב, עונה מגעילה עם סיפור "גיבור" מאוס, צפוי ומשעמם. עדיף אותו על מגעילים כמו דן ורודני ועל בכייינים כמו שירין, ידע לפעול טוב כשהיה בעמדה שולטת, זה גם נכון אבל זה שלא הצליח לשמור עליה בקרב קאסט שרובו מטומטם ופתי אומר הרבה על היכולות החברתיות שלו

ג'רמי - אה...גם לא אהוב עליי, גם סיפור גבורה וגם מנצח צפוי, העדפתי בהרבה שקלי תנצח, למרות שגם אצלה זה היה סיפור גבורה ניצחון שלה לפחות היה יותר מבדר. אני גם חושב שהנאיביות שלו מעונה 29 דיי נשארה אצלו והיה צריך להסתמך על חשדנות של אלו שקרובים אליו, כמו במקרה של קימי למשל

מישל - מנסה לחשוב על איזהשהוא מהלך שהיה שלה, לא ממש זוכר, היא דיי הייתה ברקע וזכתה בגלל שהיא חמודה, טוב, אולי גם זה משהו
אוברי, סידני ואפילו טאיי היו בחירות יותר ראויות

אדם - טוב, אם לא דיוויד אז הוא היה השחקן הדומיננטי שם, למרות שמודה שהעדפתי את האנה אבל אני לא חושב שניצח בגלל אמא שלו, השחקנים היו נותנים לו את הניצחון בכל מקרה.

שרה - הייתי שמח שהייתה בעונה שערוכה קצת יותר טוב, יצאה קצת משעממת שלא באשמתה לפי דעתי, מה שהיא עשתה לסיירה היה אחד הדברים הכי מבדרים שהיו בהישרדות איי פעם, מנצחת ראוייה בהחלט לעונה זו

בן - לא מחשיב משחקיי אלילים כלכך כמשחק ראוי, אולי משעשע אבל לא מעבר כך שמבחינתי בן מרגע שאיבד את ההנהגה שלו ודיי באשמתו בגלל ששיתף פעולה עם רעיון "הסוכן הכפול" שם גם איבד אותי
דיי כמו מייק הלוואייי, משחק "אני גיבור מול כולם", כמו שאמרתי לא מרשים אותי

Seosi

New member
שאלה

שוב, זה הדעות שלך ואני לגמרי מקבל את זה, ואחרי שקראתי את הסיקורים שלך, אני מסכים לרוב עם מה שרשמת. השאלה שלי לגבי מישל. אני אישית חושב שהיא הייתה מנצחת ראויה, עם משחק חברתי חזק שמזכיר קצת את של אמבר. היא גם כן זכתה חלק בגלל חברי מושבעים ממורמרים (סקוט וג'ייסון, וגם ג'ולי, אבל הן היו חברות טובות באי). האם אתה יכול לראות דמיון במשחק החברתי שלה ושל אמבר, או שזה רק אני? כי שניהן תמיד היו רגועות ושקולות במהלך המשחק. ולגבי קוקרן אני מסכים שהוא מנצח ראוי, אני חושב שאנשים נמענים לתת לו קרדיט לרוב בגלל האופן שבו הוא שיחק בעונה 23.

Seosi

New member
בעצם לא משנה

אני חושב שאפשר לעשות את אותה השוואה עם נטלי, או עוד מנצחים אחרים בעבר שלא קיבלו מספיק זמן מסך. אני פשוט חושב שלמישל כן הגיע לנצח, ולמען האמת, אוברי מסבירה בסרטון שאני אשים עכשיו, בדקה 4:42, מדוע מישל תנצח במידה ותגיע לגמר (וזה מה שקרה) [URL]https://www.youtube.com/watch?v=xLJGBGbVi8o[/URL]

noamlah

New member
אני בוחן את המנצחים לפי מספר דברים

1. היכולת שלהם להשאר ברוב
2. היכולת שלהם להציל את עצמם ממצב מצוקה
3. המעורבות שלהם בתהליך ההחלטות

אמבר סימנה וי על שלושת הקריטריונים
נטלי סימנה וי על שלושת הקריטריונים

מישל לא
היא הייתה ברוב לכמה זמן אבל זה כי דיי השתמשו בה כקול נוסף
היא לא הייתה מעורבת בכל מהלך ההחלטות (הצביעה תאיי בבליינדסייד על סקוט שבו הוציאו אותה יחד עם ג'וליה)
והיא לא הוציאה את עצמה ממצב מצוקה (הייתה עפה בבירור אם אשכיו של ג'ו היו בסדר)

הדבר היחיד שאפשר לאמר לטובתה הוא שהצביעה נגד החברים שלה ג'וליה וניק כשידעה שזה יקדם אותה במשחק אבל זה דיי קלוש
וגם שהייתה טובה בחסינויות אבל פחות רואה את האלמנט הפיזי

ומשחק חברתי גדול גם לא היה לה לפי דעתי אלא ברירת מחדל של מושבעים ממורמרים (דבי, סקוט, ג'ייסון וסידני)
היה לה גם מזל שהיה את הטוויסט של הדחת מושבע כי אני חושב שאם ניל היה במושבעים היה יכול לתת נאום בסגנון אריק מסמואה או ספנסר שדיי מכוון מטרה ואולי היה מצליח להטות מושבע נוסף בכיוון

Seosi

New member

אבל אני חושב שהיא כן ידעה לבנות קשרים חברתיים כדי לקדם אותה במשחק. למשל, אחרי ההדחה של סקוט, ושלא אמרו לה שהוא מודח, היא החלה להתקרב לאוברי ולסידני, והצליחה להישאר במשחק.. ולגבי ג'ו, היא כן הצליחה להתקרב אל טאי בסופו של דבר, יכול להיות שהיא כן הייתה מצליחה להדיח את ג'ו.

noamlah

New member
לא מסתדר אם זה

שהדחה אחריי זה היא הייתה צריכה לזכות בחסינות
וזה לא שהצליחה להתקרב לתאיי בגלל היכולות החברתיות שלה
תאיי ראה שהבנות לא זרמו איתו להדיח אותה והדיחו עם ג'ו את ג'ייסון אז ניגש אליה כדי לבדוק אופציות אחרות

גם אם ג'ו או מישהו אחר היה מודח שם זה היה בזכות תאיי ולא בזכות מישל

Seosi

New member

אבל היא כן בנתה קשרים קרובים עם חברי המושבעים. אפילו אוברי אמרה את זה. אבל אתה צודק על מה שרשמת לגבי ניל, הוא היה מעודד ניצחון של אוברי. גם אני חושב שהוא יצא ממורמר, מה שהוא אמר למישל אחרי שהדיחה אותו מחבר המושבעים היה בטעם רע, לפי דעתי. אני לא זוכר שהוא היה איזה אסטרטג גדול, אז מי הוא שישפוט אחרים?

בא לי גם לדרג!

ושוב הדגש אצלי על פי מידת האהבה (ולא רק המשחק הכי טוב)
1. טוד
2. אראס
3. ג'נה
4. אמבר
5. דני
6. ריץ' (כנ"ל לטינה)
7. אית'ן
8. סנדרה
9. טינה (הערכתי אותה יותר בצפייה חוזרת)
10. בריאן
11. ארל
12.יול
13. טום
14. וספיה
15. כריס (אגב נדי אצלך הוא לא מופיע... הוא במקום החמישי?)

NP23

New member
כן חמישי

איכשהו זה נמחק
אבל דירגתי רק עד עונה 15
הוא לא יקבל כזה מקום גבוה אם אמשיך

Bar EL

New member

לא ראיתי את תאילנד, אבל טום בפלאו היה שחקן בסדר גמור ביחס לעונה שלו ולתקופה ההיא - הוא לא איזה עילוי אסטרטגי אבל שיחק מספיק הוגן ודיי חזק פיזית. בעיקרון זה היה משעמם לראות אותו ככה מנצח בעונה כלכך חד צדדית.

למעלה