פינת הפופולאריות 36 - פרק 9

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 36 - פרק 9

ולהלן הדירוג של הפרק הקושדם שהיה מלא בתיקואים ושינויים

13. סבסטיאן 0 2.1
3
12. אנג'לה - 2.5
2
11. כריס - 2.5
1
10. צ'לסי - 2.9
1
9. ג'נה - 4.5

8. ליבי - 5.4
5
7. דזיריי - 6

4. דומניק - 6.1
4
4. וונדל - 6.1
1
4. מייקל - 6.1
3

אז אחרי 5 שבועות רצופים במקום הראשון, ועוד שבוע שבו קודם לכן היה במקום השני - מייקל מפנה באופן חד את הטופ 3...
ומי שם?

אורישקי

New member
ובמקום הראשון..

עם ממוצע 7.3,

היא הייתה בשלישיה הרבה פעמים,
אבל עכשיו היא עולה בשני מקומות ישר למקום הראשון בפעם הראשונה העונה!

לורל

אורישקי

New member
ובמקום הראשון ב'...

עם ממוצע 7.3,

עולה במקום אחד

גם בהיא בפעם הראשונה העונה - קלין

אורישקי

New member
|הספוילר| הדירוג

כריס יוצא מהרשימה וזו גם הפעם האחרונה של ליבי!
&nbsp
הרשימה:
אנג'לה
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
לורל
ליבי
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין
&nbsp
דירוג נעים

Seosi

New member
מדרג

אנג'לה 4 מצד אחד, כנראה המהלך האסטרטגי הכי גדול שלה, מצד שני, אני לא חושב שזה ישתלם לה.
ג'נה 6 אני חושב שהיא ממש מגניבה, אבל לא קיבלה זמן מסך הפרק.
דומניק 6 הוא היה סבבה הפרק.
דונתן 7 משחק הרבה יותר טוב עכשיו לפי דעתי, משחק יותר אסטרטגי.
דזיריי 8 מפתיעה באיחוד, מביאה רעיונות מעולים.
וונדל 6 אני לא חושב שהוא הבין עד כמה קרוב הוא יכל להיות מודח.
לורל 10 אני מבין למה היא לא התהפכה על וונדל, זה לא הזמן.
ליבי 7 היא סבבה לגמרי, אני פשוט חושב שיכלה לעשות יותר בשביל להישאר.
מייקל 7 אני חושב שאם הוא היה מספר לליבי, ג'נה, דונתן ולורל שהוא הולך להשתמש בפסלון חסינות, היה לו סיכוי מסוים אפשרות להדיח את וונדל.
סבסטיאן 3 לא מקבל זמן מסך בכלל.
צ'לסי 5 לא מקבלת זמן מסך, אבל היא במצב טוב.
קלין 10 שחקנית חזקה, ונראה שיש לה את ברית הבנות עם אנג'לה, דזיריי וצ'לסי.

סטילהוק

New member
מדרג

אנג'לה - 5 אחרי הפרק האחרון מאוד אמביוולנטי לגביה, מצד אחד הניסיון שלה להדיח את מייקל שלא צלח בגלל פסלון החסינות שלו, אך הביא להדחתה של בת בריתו ליבי, יכול עוד להשתלם לה בגדול, אך מאידך זה עוד עלול להתנקם בה ולעלות לה ביוקר. אך דבר אחד אי אפשר לקחת ממנה אחרי הפרק האחרון, את התואר שהיא זכתה לו ביושר ע"י כל היוטיוברים מסקרי הישרדות: גרון עמוק.

ג'נה - 2 בקושי ראים אותה ובגלל שהיתה החברה הכי טובה של ליבי לא אתפלא כלל אם ימיה במשחק ספורים...

דומניק - 5 גם לגביו אני מאוד אמביוולנטי, מצד אחד הוא משחק לא רע, ואף השכיל לקחת צעד אחד אחורה אחרי הדחת הנמסיס הכי גדול שלו במשחק, אך מצד שני משהו בו מאוד מזכיר לי את ז'אן רובר מסין, אחד השורדים הכי שנואים עלי בתולדות הישרדות.

דונתן - 1 השחקן הכי גרוע העונה, שאפשר לסובב ולהפוך אותו כמו שניצל במחבת. מפליא שהוא בכלל הגיע עד השלב הזה. לא פלא שליבי לא האמינה לו. לדעתי אם הוא יגיע לגמר זה יהיה בתור עז שמישהו מהשחקנים החזקים העונה ייקח איתו.

דזיריי - 7 שחקנית לא רעה והחיבור שלה עם קלין עד עכשיו מצויין ומוכיח את עצמו.

וונדל - 6 לדעתי הוא עשה ועושה המון טעויות, שופך אינפורמציה חופשי, כאילו הוא לא נמצא בהישרדות ויותר מדי מתרברב בפסלון החסינות שלו/שרשרת החסינות המקוללת של אריק, שרק אלוהים יודע איפה בדיוק הוא יחביא אותה מבלי שאף אחד יראה כשירצה להשתמש בה. יחד עם זאת, משהו בעריכה שלו מצביע על למעלה מ 90% סיכוי שהוא הגיע רחוק. מעניין מאוד איך ועל חשבון מי, וכולי תקווה שלא על חשבון מי שאני חושש....

לורל - 5 עוד שחקנית שאני די אמביוולנטי לגביה, מי שהיתה לה הזדמנות ידע וכוח לעשות צעד גדול ובאמת להוכיח את עצמה, ובעיקר בהתחשב בעובדה שהיא לא סומכת על וונדל ובצדק, אך לא עשתה כלום וזרמה עם כל העדר. אני מעדיף שחקן שעושה צעד גדול במשחק כשיש לו הזדמנות ולא מחכה לפעם הבאה שאולי לא תגיע בכלל...

ליבי - 7 שחקנית טובה שלרוע מזלה צוותה מכתחילה לשבט היותר חלש, לדעתי אם היתה בנאוויטי היתה יכולה להגיע רחוק. חבל שלא הלכה עם מייקל ונסתה לצרף גם את ג'נה, כי לדעתי אחרי הדחתה נראה פגונינג של מאלולו, שיודחו בזה אחר זה, ולדעתי מייקל שכבר אין לו אליל חסינות וגם לא בני ברית יהיה הראשון.

מייקל - 7 שחקן טוב שמזכיר לי כבר מהרושם הראשוני שלי איתו את מלקולם, וככל הנראה זה גם יהיה גורלו, כמו של מלקולם, לא להגיע לגמר, למרות שהוא שחקן מצויין. חבל שהוא בטח באנג'לה ושיחק לידיה כפרי בשל, היא האחרונה שהוא היה צריך לפנות אליה בשביל להוציא את תכניתו להדיח את וונדל לפועל. אבל הוא עוד צעיר, ואני בטוח שעוד נראה אותו חוזר להישרדות.

סבסטיאן - 2 עוד אחד שבקושי רואים ובמשימת הפרס ג'ף אף רמז לגביו שהוא בהיי (מעופף) טבעי.

צ'לסי - 3 אין לי מושג למה למרות שהיא בברית הבנות של נאוויטי עם קלין ודזיריי, והיתה כבר מעורבת אישית מאחורי הקלעים בשתי הדחות חשובות, בקושי מראים אותה, להוציא משפטים בנאליים שלה פה ושם. כנראה ההפקה ממש לא אוהבת אותה.

קלין - 10 ללא ספק השחקנית הכי טובה העונה, שעומדת מאחורי ההדחות של השחקנים החזקים והמסוכנים ביותר של מאלולו, שבזכות זה השבט שלה זכה ביתרון משמעותי על שבט מאלולו המפורק והמפורר והגיע למיזוג השבטים כשידו על העליונה, שלא לדבר על כך שכולם שם אוהבים אותה, בוטחים בה וסומכים עליה, וכבר 9 פרקים אף אחד שם לא חשב לעלות את שמה להדחה במועצת השבט, למרות שלהוציא השתיים הראשונות, היא השתתפה כמעט בכל מועצת שבט. כמו כן, נראה שקלין היא לגמרי המלכה של נאוויטי ושולטת חזק בברית הבנות, עד כדי כך שאפילו אנג'לה הנבגדת שנמצאת בתחתית סומכת עליה ובוטחת בה. אני רק מקווה מאוד שכל הכוח הזה לא יעלה לקלין למוח ויבלבל לה את החושים ושהיא תישאר מפוקסת על המטרה, שזו שלישיית הגמר. כי ראינו בפורומו של הפרק הבא איך הפאניקה והפארנויה משתלטים על שבט נאוויטי, ואני מאוד מקווה שקלין לא תשלם את המחיר...

סטילהוק

New member
במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש

למרות ההצבעות הלא אובייקטיביות שרצות בפורום השבוע, החלטתי שלא ארד לרמה הזאת ואשאיר את הצבעתי העניינית והאובייקטיבית.

אנג'לה - 3 נו באמת...
ג'נה - 5
דומניק - 7
דונתן - 6 אני אוהב אותו כשלא מבליטים את הסיפורים שלו, אבל אסטרטגית הוא נגרר אחרי לורל.
דזיריי - 7
וונדל - 9
לורל - 9 אילו הייתה עוברת צד הייתה מקבלת ממני 10
ליבי - 7

מייקל - 10 הוא לא באמת עשה שום דבר רע
סבסטיאן - 3 טפלון
צ'לסי - 5 מאמין שהיא משחקת טוב, אבל עם העריכה שלה זה כל מה שאני יכול לעשות.
קלין - 10

noamlah

New member

קלין - 1
כל השאר - 10

הצבעת מחאה כנגד הקרן להאדרת קלי וונתוורת'

NP23

New member

&nbsp
אנג'לה 3 קצת נקודות על האתגר(למרות שכמעט תמיד האתגרים לא מעניינים אותי אבל פה היה לה מוטיבציה מטורפת) ועל זה שמנסה לשחק, אבל את משחקת לא נכון
ג'נה 4 עושה מה שצריך אבל לא מעניינת
דומניק 9 לא בלט הפרק אבל איכשהו מתחמק מהאש
דונתן 10 משחק מושלם
דזיריי 8 סופסוף השיגה את שלה...מצד שני, נראה לי היא הבאה בתור
וונדל 10 תותח.. החזקתי את הראש איך לא השתמש באליל, אבל צדק
לורל 10 יודעת מה היא עושה
ליבי 7 מעריך, אבל לא טוב מספיק...
מייקל 7 כמו ליבי ..לצערי
סבסטיאן 1 מיותר
צ'לסי 1

קלין 7 לא חושב שהיא אחראית ללורל ודונתן, אבל בהחלט מעריך שדיברה אליהם בכבוד ומבינה שהיא צריכה אותם . גם כנראה עשתה עבודה מאוד טובה על אנג'לה...

Talk to me like lovers do

אנג'לה 1 פיגורי
ג'נה 5
דומניק 9
דונתן 10
דזיריי 10 מקווה לתת לה 10 גם בפרק הבא אבל אני פסימי
וונדל 1
לורל 10
ליבי 1 אסטה לה ויסטה
מייקל 10
סבסטיאן 5
צ'לסי 5
קלין 10

הדירוג שלי-

אנג'לה- 8 תגידו מה שתגידו היא כוכבת הפרק, הבעיה שלה שהיא לא לייקבל
ג'נה- 5
דומניק- 7
דונתן- 6
דזיריי- 5
וונדל- 1 שחצן
לורל- 9 לשחקנית כזאת אני קורא- "הרוצח(ת) השקט(ה)"
ליבי- 8 אמרתי לעצמי במהלך הפרק שאני ממש מתחיל לאהוב אותה ושבדוק עכשיו היא תודח, וזה באמת מה שקרה

מייקל- 10
סבסטיאן- 1 מי?
צ'לסי- 1 כנ"ל
קלין- 1

sapir aloud555

New member

אנג'לה 5
ג'נה מי? 1
דומניק 1
דונתן 7
דזיריי 5
וונדל 5
לורל 7
ליבי 1
מייקל 7
סבסטיאן 1
צ'לסי 1
קלי(ן) 1

מאקוס

New member
דירוג

אנג'לה3
ג'נה1
דומניק1
דונתן1
דזיריי2
וונדל1
לורל2
ליבי1
מייקל2
סבסטיאן1
צ'לסי2
קלין10

B R A Y E R

New member
מנהל

אנג'לה - 5
ג'נה - 4
דומניק - 10
דונתן - 10
דזיריי - 8
וונדל - 9
לורל - 7
ליבי - 1
מייקל - 4
סבסטיאן - 1
צ'לסי - 1
קלין - 1

אורישקי

New member

אנג'לה 1 עלובה
ג'נה 3 משחקת נכו ןאבל לא באמת רואים אותה
דומניק 8 כרגע לא אוהב אותו אבל הוא שולט
דונתן 9 משחק מעולהההה
דזיריי 7 אני דווקא ממש מחבב אותה אבל לדעתי ימיה ספורים
וונדל 8 כנל לדום
לורל 9 מאד אינלטגנטית ובסופו של דבר פעלה נכון עם כמה שקיוויתי שתלך עם צמאלולו
ליבי 6 חמודה, הגיע זמנה
מייקל 8 סה"כ שיחק עם מה שיש לו
סבסטיאן 1 מי?
צ'לסי 5 האמת התחלתי לחבב אותה
קלין 7 קצת נעלמה לאחרונה, הזמן יגלה האם היא תשלוט בעונה או שלא, כרגע זה נראה שדום ווונדל עם יותר כוח ממנה וחבל

danlevin1

New member
מדרג

אנג'לה 1
ג'נה 1
דומניק 6
דונתן 7
דזיריי 1
וונדל 7
לורל 7
ליבי 1
מייקל 5