הישרדות 36 - פרק 9

Seosi

New member

אני חושב שזה טוב שאנג'לנה סוף סוף עושה מהלכים אסרטגיים, אני רק לא בטוח עד כמה זה יישתלם לה לנסות להדיח את מייקל. אני מניח שהיא משוכנעת שהיא בברית ביחד עם קלין, דז וצ'לסי. וגם מייקל פישל. אני מבין שהוא צעיר, והוא עשה עבודה טובה בסך הכל עד עכשיו, אבל כל מה שהוא היה צריך זה לשכנע חבר ברית נוסף שיצביע לוונדל, ואז וונדל היה מודח וליבי הייתה נשארת. וונדל, אגב, לגמרי שם על עצמו מטרה על הגב. אני רואה הרבה גם פה בפורום ובאתרים אחרים שמהמרים על וונדל כמנצח, אבל אם הוא ישאר שיכור מכוח ככה, הוא ימצא את הדחתו במהרה. נראה שקלין עושה עדיין עבודה טובה, ודז מפתיעה לטובה לאחר שהגיעה לאיחוד. אני יכול להבין למה לורל לא התהפכה על וונדל בינתיים, הוא נתן בה את האמון שלו, ואותו דבר עם דום. היא נמצאת בעמדת כוח מטורפת בינתיים, אני מקווה שתצליח לשחק בקלפים שלה נכון. פרק טוב בסך הכל.

חג שמח לכולם!!!

ספוילר...

שוב, מייקל היה צריך יותר מעוד מתמודד אחד שיצביע איתו, כי ליבי קיבלה ארבעה קולות נגדה...

Seosi

New member
אה

טוב, הוא יכל לנסות לשכנע את ליבי וג'נה להצביע איתו, ולא ראיתי אותו מדבר גם עם לורל ודונתן בכלל. ולורל היא זאת שהצביעה לליבי בכלל.

NP23

New member

דיבר עם כל אלה להצביע וונדל.. הם לא הלכו על זה.
&nbsp
לורל הצביעה ליבי כי זה היה התפקיד שלה בחלוקת קולות
&nbsp

Seosi

New member
אני לא מבין

מה ליבי וג'נה חשבו שהן היו מרוויחות מהדחה של מייקל במקום וונדל.

NP23

New member
פשוט מאוד

הן בטח הבינו בסופו של דבר שלא יהיה להם מספיק קולות אז מבין הפיצול מייקל ליבי דאגו לשים יותר קולות על מייקל.
הן לא ידעו שלמייקל יש אליל אם ידעו היו מצביעות וונדל לדעתי

Seosi

New member

אז זאת פאשלה של מייקל, אם היה מספר להן על האליל חסינות, הוא יכל להדיח את וונדל.

NP23

New member

הוא עדיין היה צריך את לורל ודונתן...
לדעתי תכנן לא להשתמש באליל אלא לשמור אותו אם הם כבר 5 ברוב.
הכי נכון היה לו להגיד מראש שבכל מקרה עדיף לו להשתמש באליל ולהשתמש בזה ככלי לכך שיצביעו איתו...או לשימוש של כולם לפעם הבאה.
גם יכול להיות שלכוון נגד מישהו אחר לדוגמא דזיריי או קלין היה יותר מושך את לורל ודונתן שיודעים שלוונדל יש אליל וגם יש להם קשר טוב ...
אבל לא הייתי באמת מאשים את מייקל יותר מדי שרצה לשמור בסוד את האליל כדי לבצע את המהלך שרצה..
&nbsp
רק זה קטע שדווקא בהדחה של ברנדן כן חשף שיש לו אליל והפעם לא היה מוכן להפחיד אותם שוב...
&nbsp
בכל מקרה..מבין אותו ומעריך את ההשתדלות שלו

B R A Y E R

New member
מנהל
ספוילרים בפורום

נאלצתי לחסום עכשיו גולש מהפורום (ומי שנמצא כאן מספיק זמן יודע שאני כמעט ואף פעם לא נאלץ למחוק או לחסום)
כי הוא פרסם כאן בשרשור ללא שום אזהרה ספוילרים משמעותיים להמשך העונה ולהרכב הגמר.
התנהגות שכזו היא בעיניי ניסיון חבלה בפעילות של הפורום.
אני יודע שכמו בכל עונה יש מקומות ברשת שמופצות בהן "רשימות הדחה", ומי שרוצה למצוא אותם יודע איפה למצוא, אין לזה מקום אצלנו (לטובת הרוב שמעדיף להימנע ולהיות מופתע מפרק לפרק)

Bar EL

New member
על הפנים לעשות את זה ומקווה שאף אחד לא נפגע וראה את זה

ועכשיו קלטתי, קלי וונטוורת' (שקראנו לה וולדמורט) לא לסתם - לא מעוניין לשמוע את השם הזה עכשיו ויש את האפשרות הזו.

אני חושב שאתה מגזים

סך הכול מישהו אחד פה אובססיבי, לא צריך לעשות אנטי למתמודדת שכמעט כולם פה אוהבים. זה מחזיר אותי לימי גיבורים נגד נבלים שהפורום כמעט נחלק לשניים.

sapir aloud555

New member
אם הוא ספיילר בכוונה כדאי שייקח קצת פסק זמן.

המהומות על ראסל בפורום היו דיי משעשעות (גם על קלי, אם אתה שואל אותי) אבל יש גבול.

מאקוס

New member
זה לא היה בכוונה. לא רשמתי שום פרט בכותרת וגם שמתי

אם מישהו נפגע מזה אני מתנצל. זה לא יקרה שוב.

sapir aloud555

New member
ספוילר רגיל לא מספיק

כי אנשים מניחים שהספוילר הוא לפרק האחרון שיצא. כמו שנכתב מעלי, אם אתה רוצה לכתוב על דברים שלא שודרו, צריך לכתוב ספוילר מש"ש / מה שלא שודר בכותרת. או לפחות לציין שההודעה מכילה מידע על המשך העונה בכותרת.

מאקוס

New member
OK

הובהר לי שבפורום הזה לא מעוניינים בספוילרים שמתפרסמים ומדברים עליהם ברשת. ולכן אני לא אביא עוד ספוילרים כאלה לפורום.

Seosi

New member

אנשים לוקחים את המשחק יותר מדי ברצינות. ואני ממש אוהב את התכנית, אבל צריך לקחת דברים קצת בקלות, ולזכור שבסופו של יום זאת תכנית ראליטי, והמתמודדים הם אנשים כמוני וכמוך. אם הוא באמת עשה ספויילרים אז אני מבין את החסימה, אבל האנטי למתמודדת כדי לעשות לו דווקא, זה די קטנוני.

למעלה