פינת הפופולאריות - פרק 6

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות - פרק 6

והנה נחשוף דירוג הפרידה מסטפני - אחת המתמודדות האהובות העונה...

16. אנג'לה - 1.7
1
15. סבסטיאן - 3.5
3
13. בראדלי - 4.3
3
13. צ'לסי - 4.3
2
12. וונדל - 4.8
6
10. דומניק - 5.6

10. כריס - 5.6
4
9. דונתן - 5.8
1
7. ג'יימס - 6
1
7. דזיריי - 6
4
6. ליבי - 6.6
1
5. ג'נה - 7.1
1
4. קלין - 8.1

והטופ 3 שנשאר זהה...

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 8.2

יורדת מקום אחד - ולאחר 4 פרקים שהיא בטופ 3 (מתוכם פעמיים מקום ראשון) - היא עוזבת את הפינה לאחר הדחתה בפרק שעבר.
אין ספק שהרבה זמן לא הייתה מישהי כל כך אהובה על הפורום שהודחה כל כך מוקדם

סטפני

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע 9.1....

ונשאר באותו מקום כבר שבוע שלישי ברצף!

מייקל

אורישקי

New member
הדירוג

סטפני יוצאת מהדירוג, וזו גם הפעם האחרונה בדירוג של גי'ימס,
&nbsp
הרשימה:
אנג'לה
בראדלי
ג'יימס
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין
דירוג נעים!

Seosi

New member
מדרג

אנג'לה 1 בינתיים די מאוכזב מהמשחק שלה, אני מקווה שתפתיע בהמשך הדרך.
בראדלי 1 הוא יותר מדי בטוח בעצמו, וזה יעלה לו.
ג'יימס 9 אני לא חושב שהוא עשה משהו רע שהביא להדחתו, אני אשמח לראות אותו ואת סטפני בעונה חוזרת כמו הזדמנות שניה כמו שהיה אז.
ג'נה 7 נראה שהיא הרבה יותר טוב בשבט החדש.
דומניק 5 עכשיו שכריס והוא לא יחד באותו שבט, מעניין דווקא לראות איך הוא ישחק.
דונתן 6 אני חושב שהעריכה שלו משתפרת מפרק לפרק, וגם לא נראה שהוא בסכנת הדחה בשבט שלו.
דזיריי 3 ציפיתי ממנה ליותר העונה הזאת.
וונדל 5 סחתיין על הקאמבק במשימת חסינות אבל חוץ מזה בקושי הראו אותו הפרק.
כריס 6 אני מקווה שהוא יגיע לאיחוד אבל אני די בספק.
לורל 10 כרגע אני חושב שיש לה סיכויים גבוהים לנצח.
ליבי 7 שמח שלא הודחה, אבל גם כן בקושי מקבלת זמן מסך.
מייקל 10 אני מופתע שהוא לא הודח עד עכשיו, כי הוא הוכיח את עצמו כאיום אסטרטגי לפי דעתי.
סבסטיאן 6 לא הראו ממנו הפרק, אבל אי אפשר להתעלם מהמשחק החברתי שלו.
צ'לסי 3 בכלל לא מקבלת זמן מסך, וזה חבל.
קלין 10 אני חושב שהיא הייתה צריכה להיות בטופ 3 עוד בדירוג הקודם, משחקת מעולה.

NP23

New member
דירוג

אנג'לה 1 סתם חפרת
בראדלי 1 בלתי נסבל גם אם ינצח את העונה

ג'יימס 7 יצא כמו מלך אבל פישל
ג'נה 7
דומניק 8 בעמדת כוח
דונתן 8
דזיריי 6 דווקא משחקת מעולה אבל לא מתחבר אליה
וונדל 7 לא יודע למה ממש מחבב אותו
כריס 1 די איתו
לורל 10 אלופה
ליבי 6 ניצלה? :(
מייקל 10 חיים
סבסטיאן 1
צ'לסי 1
קלין 10 מגיע לה ממש. היה רגע שחשבתי שתלך נגד דזיריי הפרק, בסוף למרות הכל השיגה את כולם בצד שלה.

הדירוג שלי-

אנג'לה- 3
בראדלי- 1
ג'יימס- 6 דווקא בפרק שהודח הוא היה חביב
ג'נה- 6
דומניק- 4
דונתן- 5
דזיריי- 2
וונדל- 2
כריס- 7
לורל- 8
ליבי- 6
מייקל- 10
סבסטיאן- 3
צ'לסי- 1
קלין- 1

סטילהוק

New member
הדירוג שלי

אנג'לה - 2 שחקנית טובה היא לא, אך היא עשתה את הבחירה הנכונה, כי נאוויטי בעמדת הרוב ולצאת נגד הרוב רגע לפני מיזוג השבטים בעוד הדחה אחת זה לא צעד חכם, ולכן היה ברור לי שהיא תצביע עם הבנות ולא נגדן, ובעיקר שגם מייקל הצביע איתן.

בראדלי - 1 לא סובל אותו ואשמח מאוד אם השחצן הזה יודח עוד לפני המיזוג.

ג'יימס - 4 מה שנקרא מעט מדי ובעיקר מאוחר מדי שהלמלם הזה מצא לנכון להתעורר, ואני שמח מאוד שהוא הודח ולא מייקל.

ג'נה - 3 בקושי הראו אותה הפרק, אך מעניין שהיא מצאה את עצמה שוב באותו שבט עם סבסטיאן שהרומן ביניהם כבר נרקם בפרק שעבר.

דומניק - 2 עוד אחד בלתי נסבל בעיני שהכוח עלה לו מזמן למוח והוא חי באשליה שהוא בלתי מנוצח, ויכול להדיח את מי שבא לו. אני מאוד מקווה שהוא זה שיודח בסופו של דבר ולא מי שהוא סימן כמטרה.

דונתן - 1 ממשיך להוכיח שהוא שחקן חלש ולא יציב עכשיו שהוא מלקק לדום אחרי שרק בפרק שעבר אחרי השיחה שלו עם כריס הוא החליט שכריס עדיף.

דזיריי - 6 שחקנית אמביציוזית לא רעה וחברה טובה של קלין שבינתיים מצליחה לשמור עליה בהצלחה.

וונדל - 6 גם אותו בקושי הראו בפרק הזה, מלבד במשימת החסינות ושהוא מתוודה שעדיף ששני הצ'ילבות של נאוויטי כריס ודום נמצאים בשבטים נפרדים.

כריס - 4 חזר לשחצנותו הנרקסיסטית. למי בכלל איכפת שהוא דוגמן שהוא מסתיר את זה בסוד כאילו מדובר בסוד צבאי. ועדיין למזלו בגלל שהשבט המעורבב של מאלולו ממשיך להפסיד הוא עוד לא היה במועצת שבט והלפיד שלו עדיין לא נדלק מתחילת העונה. כך שיהיה מאוד מעניין לראות מה יקרה אם השבט שלו יפסיד והוא יילך למועצת שבט ראשונה...

לורל - 7 המסכנה הזאת נתקעה עם כריס שהיא לא סובלת ונאלצת לספוג את כל השחצנות והנרקסיזם שלו. אך עד עכשיו היא עמדה בזה לא רע בכלל...

ליבי - 8 גם אותה הפרק בקושי הראו, חוץ מזה שדום סימן אותה כמטרה להדחה הבאה של השבט שלו, אך עדיין אני מאמין ומקווה שלמרות זאת היא תגיע רחוק העונה.

מייקל - 9 למרות שהוא בשבט ההולך ומצטמצם, הוא משחק טוב וממשיך לעשות את הבחירות הנכונות, ונראה שהוא לגמרי חבר לקלין, למרות ששניהם משבטים נגדיים, ואם שניהם יעברו בשלום את ההדחה האחרונה לפני מיזוג השבטים ההולך ומתקרב, הם עוד יכולים להפוך אחרי המיזוג לפאוור קאפל שישלוט במשחק.

סבסטיאן - 4 גם אותו בקושי הראו הפרק, מלבד זה שהוא באותו שבט עם כריס השחצן ועם ג'נה...

צ'לסי - 5 המסכנה הזאת ממשיכה לא לקבל זמן מסך, בעוד שכל אלה שהודחו עד עכשיו כל אחד מהם קיבל יותר זמן מסך ממנה, כך שקשה לי להאמין שהיא תגיע רחוק העונה.

קלין - 10 ממשיכה להוכיח לי שצדקתי לגביה כבר מהרושם הראשוני, המשחק החברתי שלה פשוט מעולה, לגמרי אחת השחקניות הכי טובות העונה שאני לא חושב שיש מישהו על האי שרוצה להדיח אותה, ואהבתי איך היא הסבירה לג'ף השועל הותיק שעבר כבר יותר מ 35 עונות כמנחה התוכנית, שלא חייבים לשחק מהראש או הלב ואפשר לשלב בין השניים, כמו שהיא משחקת על פי תחושת הבטן שמנחה אותה לאורך כל העונה שאין לי בכלל ספק שהיא עוד תגיע רחוק ואולי אפילו תנצח בה.

הזמן מסך המצומצם של צ'לסי לא אומר כלום, עיין ערך ברט מעונה 19 וברנדה בעונה 26. היא פשוט לא יוזמת בליינדסיידים, לא חושבת כל הזמן על המשחק - וגם אין לה סיפור אישי מרגש.

Seosi

New member

ואני באמת חשבתי שזה היה ליהוק גאוני בהתחלה, אז אני לא מאשים את ההפקה. היא פשוט כנראה לא שחקנית אסטרטגית. עכשיו שאני חושב על זה, אני גם לא חושב שהיא הייתה אסטרטגית בבורנאו, אבל היא הייתה ממש טובה במשימות.

noamlah

New member
קלי הייתה טובה במשימות

כשכל השבט שלה היו מבוגרים ממנה ב10 שנים והמשימות שהיא מנצחת (חוץ מהטריוויה) קשורות רק לשיווי משקל והיא יוגיסטית
אם היא הייתה מפסידה באחת מהן זה היה הפאדיחה

ואם היית קורא ראיונות איתה במהלך השנים לא היית חושב שזה ליהוק גאוני
הזלזול שלה במשחק והגאווה שלה על כך שלא ראתה שום עונה של הישרדות, אפילו את העונה שלה. עדיין מעניין אותי לאיזה חוב היא נכנסה שנאלצה לחזור שוב לשחק במשחק הנוראי הזה

Seosi

New member
אולי לא הייתי צריך להגיד ליהוק גאוני חח

פשוט חשבתי שזה היה מגניב שהביאו מבורניאו, והיא כן כמעט וניצחה, אבל היא הגיעה לגמר יותר בגלל החסינויות שהיא זכתה.

B R A Y E R

New member
מנהל

אנג'לה - 1 לגמרי מיותרת
בראדלי - 10 אני מת על הפוזה שלו

ג'יימס - 5
ג'נה - 5
דומניק - 10 גם עליו אני מת, וכיף לגמרי שהם התחברו
דונתן - 7
דזיריי - 8
וונדל- 7
כריס - 1 מת שיעוף