הישרדות 36- פרק 4

דעתי על הפרק-

אוקיי יש לי לא מעט מה להגיד על הפרק...
נתחיל בשבט נאבידי החדש:
לורל- הייתה תותחית באתגר הפרס (ואיזה כיף שהפרידו בין שני האתגרים). מה שכן, אני לא בטוח עד כמה חכם לה לחבור לדום.
אם היא באמת מעדיפה שכריס יודח, היא צריכה פשוט להגיד לברית שלה שידיחו אותו.
בכל מקרה יש להם מספיק קולות, כי כריס ואנג'לה לא ילכו עם דום וונדל.
אני פוחד שייצא מצב שהיא תרצה להתהפך ודונת'ן לא, ואז היא תידפק...
&nbsp
לגבי אתגר החסינות-
רציתי יותר שנאבידי יזכו, בעיקר כדי שכריס יישאר עוד קצת וגם כי קיוויתי שמייקל ושות'
יצליחו לשחק נכון עם האליל, אבל חייב לומר שאמנם נאבידי באמת זכו, אבל היה להם יותר מזל משכל.
הם היו נראים באתגר כמו משפחה לא-מתפקדת, והקטע שכריס מנסה למשוך לבד, ואף אחד לא עוזר לו

אבל הם זכו בסוף אז נעזוב אותם...
&nbsp
שבט מאלולו החדש-
אני ממש לא סובל את בראדלי הזה וקיוויתי שהוא יודח כבר, והתבאסתי שזה לא קרה.
אהבתי מאוד את הקטע שמייקל אמר להם שהאליל בעצם מגן על שניים (קיוויתי שיעשה את זה!!),
אבל מצד שני להגיד לסבסטיאן וצ'לסי שיצביעו איתם לבראדלי- לא הבנתי למה שהם ילכו איתם. זה לא משתלם להם בשום צורה.
עדיף לשניהם להישאר עם השבט שלהם ובמקרה הכי גרוע בראדלי יודח.
בכל אופן, קיוויתי גם שמייקל ישתמש באליל על עצמו כדי שאהיה רגוע שלפחות הוא בוודאות בטוח,
ואז נלחצתי כשהוא פתאום השתמש באליל על סטפני, ונרגעתי קצת רק אחרי שברנדן קיבל את הקולות.
אולי עכשיו סבסטיאן ישקול להצטרף אליהם...

NP23

New member

וואו פרק מפתיע!! זה הכי היה נראה שבראדלי יודח עוד מהפרק הקודם.
אבל כנראה שזה יקרה בהמשך. סבסטיאן לא שחקן מבריק במיוחד, בלשון המעטה...
נראה לי שזה כמעט עבד עליו, אבל באמת לא הייתה לו שום סיבה להצביע לבראדלי.
אם היו משתמשים נכון באליל בראדלי היה מודח בכל מקרה. (וזה היה כ"כ קרוב אח!!!)
&nbsp
אם להקריב מישהו ממלולו, זה לגמרי ברנדן. יאאלה עכשיו שהשבט הזה לא יודח עד הפיינל 7. תודה.
&nbsp
התכנית של מייקל הייתה מעניינת אבל באמת לא נתן סיבות טובות להצביע לברדלי.
הוא היה צריך להגיד שהם מפצלים 2 בראדלי 2 סבסטיאן, ושיש לבראדלי וסבסטיאן הזדמנות להצטרף לאחת מההצבעות האלה ולהציל את עצמם.
פה סבסטיאן די בוודאות היה נופל .
&nbsp
עכשיו גם מייקל תכלס יצא לא אמין, ששיקר שזה אליל כפול. אבל מזל שיש את ג'נה שלפי הפרומו עושה לסבסטיאן טיזינג ואז זה לא באמת משנה מי משקר ועם מי יותר חכם לו ללכת- הוא יילך איתה.
&nbsp
דווקא הפעם חבל שנביטי זכו, שכריס יעוף כבר!
זה טוב שכבר לא שולחים לגוסט איילנד בקטע של לחסן, זה מתחיל להיות לא הכי פייר.
&nbsp
לדעתי לורל כן צריכה ללכת עם דום, אבל כמובן בשיתוף של ג'יימס וליבי, אני מאמין שהיא כן תכניס אותם לעניינים אם יהיה צורך ...

noamlah

New member

אמרתי את זה פעם, אגיד את זה גם עכשיו
שונא את השבט הסגול
בראדלי גועלי בהתנהגות שלו
סוג של שיבוט של קולטון מעונה 24 (אולי הוא יהיה זה שיעיף את וונדל?? יאללה, קדימה, תעיף אותו)
אבל איכשהוא הוא הפייבוריט שלי מהשבט הזה כי בניגוד לחברים שלו לו יש שכל
הדה-מוראליות שדאג לעשות לשבט מאלולו, ההפרדה המוחלטת בין נאויטי למאלולו וההשנאה שלהם על השבט שלו בתחפושת של גאוות יחידה, כל זה היה מצויין כי הוא יצר מצב שלא תהיה להם שום אופצייה לפנות לחוליות החלשות
ואני חושב גם שניסה להטעות אותם בכוונה שסטפאני המטרה בכך שנטפל אליה

יכול להיות שהוא אפילו יתחבב עליי בהמשך, אם רק ינמיך פרופיל
צ'לסי וסבסטיאן חייבים לעוף, זה יהיה בושה אם אפילו יגיעו למיזוג
קלין בעיקר מדברת, נראית אחת שבקלות תהיה חביבת הקהל בחוץ ואולי גם על הפורום הזה ונראה ממנה העונה הרבה נאומיי גבורה אל זה יתברר כריק כמו במקרה של סיירה
דזיריי פעלה טוב עם האזכור של ברנדן אבל אני לא קולט ממנה וייב טוב
ואני לא אתחיל לדבר על נציגי השבט הסגול בחלק השני

לורל ודונתן ניסו לחבור לדום כי הם מבינים שהם בתחתית של הברית שלהם, דיי הבנתי שהם בתחתית עוד מהפרק השני, כשהזכרתי שבמאלולו אוהבים את היפים והנכונים
עכשיו כריס נכנס והוא יחד עם אנג'לה יורידו אותם עוד מקום וזה לא שבאיחוד מחכים להם בני ברית אז הם צריכים לבנות משהו ולהסתכן

מייקל ניסה לחקות את המהלך של מלקולם בעונה 26
הבינו את זה גם מהמילים שבחר לאמר וזה שעשה זאת שניה לפני ההצבעה
הבעייה היא שהוא לא חשב על כך שכשמלקולם הוציא את שני אליליי החסינות גם לריינולד הייתה חסינות אישית והוא בעצם הודיע בכך לברית השנייה שמישהו מהם יודח והאופצייה היא או להצביע איתם לפיליפ וליצור הדחה בטוחה או להסתכן בכך שאחד מהם יודח
אם מייקל היה מסמן לנאויטי שמדובר בהדחה בטוחה של מישהו מהם, נגיד היה אומר שהאליל הזה הוא סופר איידול, מה שניתן להאמין כי כבר היו סופר איידול בעבר בשלב הזה של המשחק יכול להיות שהוא היה מפחיד אנשים ומשנה את הלך ההצבעה
במצב הנוכחי לא היה להם ממש טעם

NP23

New member

כן זה גם משהו שחשבתי שמייקל הולך לעשות שאמר שזה איידול מיוחד ..שיגיד שזה אחרי שהקולות נקראו. אבל גם במצב כזה מובטח שברדלי יעוף אז זה לא ישנה הרבה אלא אם שוב כמו שאמרתי יגידו שהם מצביעים גם לסבסטיאן ואז אולי ברדלי וסבסטיאן היו מצביעים אחד נגד השני(מאמין לגמרי שכן). יכל להיות גאונייי

noamlah

New member

לא בטוח כי אין מושג איך הקבוצה של בראדלי תצביע בנוגע למידע הזה
הריי גם הוא לא רוצה להיות מודח באופן הזה
ובכל אופן סופר איידול נשמע יותר אמין מאליל שמגן על שניים פשוט כי היה לזה תקדים וגם לא משאיר לנאויטי שום אופציה מלבד לוותר על אחד משלהם

NP23

New member
צודק

בקיצור מייקל חמוד ומבורך על הנסיון אבל לא חשב עד הסוף היה פה פוטנציאל למועצה גאונית
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member

עוד פרק מעולה של העונה החדשה שהתחילה ברגל ימין וממשיכה כך. ואיזה פרק ענק זה היה, אולי אף הפרק הכי טוב מתחילת העונה. ראשית, אני שמח מאוד ששני הפייבוריטים שלי משני המחנות בשבט מאלולו המעורבב נותרו במשחק, וששניהם גם היו כוכבי הפרק. אני מאוד אשמח אם השניים האלה עוד יאחדו כוחות, למרות שכרגע הם בשני מחנות יריבים באותו שבט מעורבב. ומי יודע, אולי זה אכן יקרה אחרי המיזוג של שני השבטים, ואם גם ליבי תצטרף אליהם, אז בכלל...

האמת שנורא חששתי למייקל כשהוא החליט לשחק את אליל החסינות שלו על סטפני ולא על עצמו, ואני נורא שמח שלמרות זאת, בסוף מי שהודח זה ברנדן ולא הוא, למרות שהראו לנו שהדיבורים בין חברי נאבידי היו לגביו בטענה שברנדן לא מהווה איום ושאפשר להשאירו במשחק. אז אני שמח מאוד שבסוף הם בכל זאת הלכו על ברנדן ולא על מייקל, שניסה לשחק אותה מלקולם, שהוא גם דומה לו וגם הכי מעריץ אותו, אך האמת שלא היו לו מספיק כלים לעשות מהלך כמו של מלקולם. ובניגוד למה שטוענים כאן, מייקל לא יכל לעבוד על חברי שבט נאבידי לגבי כוחו של אליל החסינות, ובטח שלא על קלין שהיא סופר מעריצה כמו קלי, ובהתחשב בעובדה שלא היו עוד פסלוני חסינות בגודל של פסלון החסינות הענקי של ג'יימס מהישרדות סין, לא קשה לזכור שמדובר בפסלון חסינות ללא שום כוחות מיוחדים, ובטח שלא בסופר איידול, כפי שיש כאלה שטוענים שהוא היה צריך להציגו בפניהם במועצת השבט.

קלין שוב לא איכזבה והוכיחה איזו שחקנית טובה היא ואיזה חושים מצויינים יש לה, כשהחליטה לשמור לעצמה את הקול שלה במועצת השבט ולא לסכנו על אי הרוחות על יתרון סודי שהיא יכלה לזכות או לא לזכות בו, מה שהשתלם לה בסוף ובגדול. ועל פי העריכה וזמן המסך שהיא מקבלת אני לגמרי רואה אותה מגיעה רחוק במשחק...

לעומת זאת בשבט נאבידי המעורבב, עושה רושם שדווקא דום שאף אחד לא ממש סמך עליו, נמצא בעמדה מצויינת, ובעיקר לאחר שהוא מצא את היתרון הסודי שהעבירה לו מורגן, ואחרי שגם לורל וגם דונתן חברו אליו ואל וונדל, וכמובן שיש לו גם את פסלון החסינות האמיתי. לעומתו, כריס נמצא בבעיה, ואיתו גם אנג'לה, שאין להם יתרון מספרי וגם לא שום חסינות, ורוב הסיכויים שאם השבט הזה יפסיד באתגר החסינות הבא אחד מהם יהיה המודח הבא. למרות שצריך לזכור שמדובר בהישרדות, ובעונה מטורפת ובלתי צפויה עד עכשיו. מה שאומר שלמרות איך שזה נראה עכשיו, הכל עוד יכול לקרות...

אגב, שמתם לב שסוף סוף הראו את צ'לסי ושהיא אפילו דיברה הפרק, כשאמרה שהיא זו שתשב בצד ולא תשתתף במשימה? וגם קצת במעצת השבט כשהודיעו לה שהיא נמצאת בתחתית. אם זה יימשך כך המסכנה הזאת תלך הביתה ותצפה בפרקים ותחפש בהם את עצמה עם זכוכית מגדלת...

noamlah

New member

דווקא בגלל שזה אליל החסינות של ג'יימס הוא יכל להעביר איזהשהוא כח כפול כי מה שזכור מג'יימס זה שהיו לו שני איידולים שבזבז את שניהם אז אם עושים אוברפינקינג יכול להיות שהאליל הזה הוא עצם שני האיידולים שג'יימס בזבז ויש לו כח כפול

אורישקי

New member

העונה הזו פשוט מעולה!!!
באופן עקרוני מאד התבאסתי שבראדלי לא עף כי הוא מעצבן, אבל הוא אכן הצליח לשחק טוב בסופו של דבר. גם את ברנדן לא אהבתי ולכן אני ממש שמח שהוא הקורבן מהרביעיה - לעומת השלושה האחרים שאני אוהב, ואני מאמין שהם כן ימצאו את דרכם.
לגבי התוכנית של מייקל - גם אני חשבתי על זה שהם היו רציכים להגיד שהם מצביעים 2 לבראדלי ו2 לעוד מישהו אחר שהם לא יגידו - ואז להצביע בפועל 4 לבראדלי והסיכוי יהיה יותר גבוה. אבל שורה תחתונה הוא לפחות ניסה לעשות את המיטב שיכל ואני מקווה שהוא זרע את זרעי ההמשך.
&nbsp
השבט הסגול המקורי הוא בכללי כל כך מעפןןןן.
ולגבי לורל ודום - סה"כ לורל לא נראית פראיירית ולעבוד עם דום יכול לעזור לה מאד, השאלה מה היא תעשה בפועל ואיך תעשה, אבל נראה את זה!

גל עכור של דרמה, מסחטת רגשות וטוויסטים מיותרים שוטף לאחרונה את הישרדות, ונשבעתי שהעונה הזו תהיה האחרונה שלי אם אראה אפילו קצת ממה שפגע בעונות 33-35. בינתיים נראה שאני מחדש את החוזה שלי עם הישרדות לעוד כמה עונות. כבר יש בעונה הזו אסטרטגיה ברמה טובה, ולא פול גז בניוטרל. והדבר הכי מוזר זה שאי הרוחות - הטוויסט שחשבתי שיהרוג את העונה - מחזיר אותה לחיים.

בנוויטי, אני עדיין לא סובל את דומיניק ולא את כריס, ובמאלולו אני לא סובל את ברנדון ולא את בראדלי. כרגע נראה שהמודחים הקרובים יהיו בדיוק גברי האלפא שאני לא סובל, ולשם שינוי לא הבנות שבברית איתם. דומיניק עדיין משחק חזק מדי לדעתי אבל כנראה בקרוב יהיה מבחן התוצאה. שבוע שעבר הוא נכשל, מה יקרה הפעם? כל הכבוד גם, בלי שום הפתעה, ללורל ולקלין.

אבל באתגר החסינות, נראה שמבחן התוצאה של דומיניק יצטרך לחכות, כי נוויטי זכו. העניינים במאלולו הרבה יותר פשוטים, ו... עצרו הכול, לצ'לסי יש וידוי!!! בראדלי בלתי פאקינג נסבל, אבל אני מאמין שהוא לא יזכה. ואז למייקל יש תוכנית גאונית, המהלך הכי מבריק עד כה בעונה. חבל רק שהוא לא הצליח, אבל ברנדון הודח אז לא כל-כך נורא. אני מאמין שקלין, לורל וסטפני יישארו במשחק עוד לא מעט זמן, מהשאר פחות איכפת לי.

ויש לי דירוג!

1. לורל
2. סטפני
3. קלין
4. מייקל
5. ג'יימס
6. מורגן
7. ליבי
8. ג'נה
9. וונדל
10. אנג'לה
11. ג'ייקוב
12. דונתן
13. כריס (אני קצת מתחיל לחבב אותו)
14. צ'לסי
15. דזיריי
16. גונזלס
17. סבסטיאן
18. דומיניק
19. ברנדן
20. בראדלי

טוב בעצם יש לי מה לומר על הפרק

- עריכה מעולה הפרק! קיבלנו את כל המידע הנחוץ וגם הופתענו פעמיים. העריכה מנסה ממש להשניא את בראדלי על הצופים אבל לא יעבוד להם אני חולה עליו. - פאקינג מייקל. בגיל 18 הוא נתן את אחד מנאומי הטרייבל הטובים בהיסטוריה ולא פחד לעשות תכנית ולהשתמש באליל. אמנם כן יש מקום לרפיינינג ואולי היה עדיף תכנית מתוחכמת יותר או לתת לברנדן להשתמש באליל במקום למצב את עצמו כאיום אסטרטגי אבל סהכ הוא די מדהים. - עד עכשיו לורל שיחקה מצוין אבל המהלך שלה לקראת דום הוא פזיז מאוד. מילה טובה אפשר לתת לדונתן על כך שהוא מצליח לגרום לאחרים לתת בו אמון בעיניים עצומות. מסמן אותו לגמר.

למעלה