פינת הפופולאריות 36 - פרק 2

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 36 - פרק 2

וממשיכים - וזה הזמן לחשוף את דירוג הפרק הראשון שהביא איתו המון שינויים מדירוג הרושם הראשוני!

20. אנג'לה - 3
10!
19. צ'לסי - 3.5
12!!
17. בראדלי - 3.6
10!
17. גונלזס - 3.6
10!
16. ג'יימס - 3.8

15. ג'ייקוב - 4.3
14!!!
13. ליבי - 4.7

13. סבסטיאן - 4.7

11. ברנדן - 5 |כן 7
11. כריס - 5
9!
10. דומניק - 5.1
5
9. וונדל - 5.2
8
8. דונתן - 5.3
4
7. ג'נה - 5.5
7
6. קלין - 5.6
1
5. דזיריי - 5.7
3
4. מורגן - 6.1
2

אורישקי

New member
מקום 2

עם ממוצע 7.1,

השחקן הכי צעיר העונה שגם מצא את האליל הפרק!

מייקל

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

בפער מכובד ביותר!

עם ממוצע 9.1! והעלייה הגדולה ביותר מהרושם הראשוני של 10 נקודות!!

סטפני

אורישקי

New member
הדירוג

ג'ייקוב וגוזנלס יצאו מהדירוג וזו גם הפעם הראחרונה של מורגן בדירוג!

גם מורגן הצליחה אצלינו מאד בפינה בפעמיים שדורגה עד כה (מקום 2 ומקום 4) לכן זה רק מראה כמה העונה הזאת דברים משתנים מהר!

הרשימה:

אנג'לה
בראדלי
ברנדן
ג'יימס
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מורגן
מייקל
סבסטיאן
סטפני
צ'לסי
קלין

דירוג נעים!

Seosi

New member
מדרג

אנג'לה 3 אכזבה אותי הפרק, ציפתי ממנה ליותר.
בראדלי 2 חחח לגמרי פרק לא טוב בשבילו
ברנדן 8 שוב מוכיח הפרק שיש לו ראש על הכתפיים.
ג'יימס 9 שיחק אותה הפרק, אני פשוט עדיין לא בטוח אם אני יכול לתת לו 10 עגול בינתיים.
ג'נה 9 באה לי בטוב כרגע.
דומניק 3 ת'כלס, הוא די אשם בהדחתה של מורגן.
דונתן 5 בקושי הראו ממנו הפרק.
דזיריי 5 אני ממש אהבתי אותה בהתחלה, אבל היא לא מקבלת זמן מסך בכלל.
וונדל 6 אני חושב שהוא חכם, אבל באותו במידה שמורגן הודחה, זה יכל גם להיות הוא.
כריס 6 אני מקווה שהוא ישפר את המשחק שלו, אבל אני לא חושב שהוא ינצח.
לורל 8 אף על פי שלא קיבלה זמן מסך הפרק, אני חושב שהיא משחקת מאוד חכם, נמצאת תמיד ברוב וכרגע בעמדה הכי טובה בשבט.
ליבי 8 אני עדיין לא יודע עם היא הייתה צריכה להתעקש להשאיר את מורגן או לא.
מורגן 7 באסה, פוטנציאל שהתפספס לפי דעתי.
מייקל 9 מצא פסלון חסינות, שאפו.
סבסטיאן 6 אני חושב שהוא סבבה, לא נראה לי שהוא בסכנת הדחה בשבט שלו.
סטפני 10 משחקת מאוד טוב כרגע.
צ'לסי 4 לא מראים אותה בכלל, שזה מבאס.
קלין 7 אני באמת חושב שהיא הצליחה להוביל את השבט שלה לניצחון ברוב המשימות שהיו עד כה.

אורישקי

New member

אנג'לה 1 הייתה גורעה הפרק וגם ההתהפגכות שלה על כריס הייתה מיותרת
בראדלי 1 בכייני, יעוף פרק הבא כנראה
ברנדן 5 האמת הוא לא כזה נורא אבל יש בו משהו קצת פוצי
ג'יימס 10 לייק! הפתעת הפרק
ג'נה 8 באה לי בטוב
דומניק 5 דמות מבדרת אבל גם עושה מלא שטויות, לא כל כך בא לי שיגיע רחוק אבל ניתן לו צ'אנס
דונתן 1 מיותר בעיני
דזיריי 1 WHO? לפי הראיון של מורגן היא לא כל כך שיחקה
וונדל 5 עשה קצת טעויות אבל הוא גם משחק...
כריס 5 הוטא גם משחק די גרוע מצד אחד אבל מצד שני משהו בי מחבב אותו
לורל 6 נראה שהיא עם הראש במשחק סה"כ, הייתי רוצה שתקבל יותר זמן מסך
ליבי 9 הפתעת הפרק השניה! מוריד לה נקודה על זה שלדעתי היא הייתה צריכה לדחוף להדחה של וונדל או דומניק
מורגן 8 מפרגן לה כי בסהכ לדעתי היא שחקנית עם פוטנציאל שבוזבז. אהבתי גם לקרוא את הראיון שלה
מייקל 8 מזל טוב על האליל!
סבסטיאן 6 חמודי
סטפני 9 הפרק צקת פחות ראינו אותה אבל מן הסתם כי היא לא הייתה במועצה
צ'לסי 1 רוח רפאים
קלין 7 חמודה מאד, אחת עם ראש

לא רוצה להיות אושר לדקה

אנג'לה 1 יכולות חברתיות של מלפפון חמוץ
בראדלי 8 לאכול אותו
ברנדן 7 מפרגן אבל שונא אותו
ג'יימס 10 הולך להגיע רחוק מאוד. באמצע העונה ימאס לי ממנו
ג'נה 10 כרגע אין תלונות
דומניק 8 מסמפט אותו מאוד, מקווה שירגיע
דונתן 5 טאי העונתי. נראה איך יתפתח
דזיריי 10 לא יודע אולי היא הינדסה את כל ההדחות עד עכשיו. אם היו מראים ממנה משהו הייתי יודע!!!!!
וונדל 7 כנ"ל לברנדן
כריס 5 חוץ מזה שהוא מעצבן אותי אין תלונות כרגע
לורל 10 כרגע עם רקורד מושלם, לא תהיה משמעותית במיוחד אבל אני מת עליה
ליבי 10 מפתיעה לטובה
מורגן 1 חבל היה לה פוטנציאל
מייקל 10 חייאתי

סבסטיאן 10 לא יודע אולי הוא מזכיר ההגנה של טראמפ, אם היו מראים הייתי יודע
סטפני 10 אין תלונות
צ'לסי 10 לא יודע אולי היא הילדה המאומצת של סירי וראסל, אם היו מראים הייתי יודע!!11
קלין 10 קסם

סטילהוק

New member
הדירוג שלי

אנג'לה - 2 שחקנית מאכזבת שמתהפכת כמו סטייק, היא זאת שהיתה צריכה להיות מודחת ולא מורגן שממש חבל עליה, כי היה לה המון פוטנציאל מבוזבז.

בראדלי - 1 שחקן חלש קוטר וקריי בייבי סדרתי שחושב משום מה שהגיע לנופש ולא קולט שהוא בהישרדות, מזכיר את קוקראן הבלתי נסבל בעונה הראשונה שלו שבה הוא לא זכה ובצדק. הספיק לי קוקראן אחד, לא צריך עוד אחד.

ברנדן - 8 שחקן חזק פיזית ומנטלית, אסרטיבי עם ראש על הכתפיים שיודע לתפוס פיקוד בחכמה ולא בכוח, ועל ידי כך לא ליצור אנטגוניזם כלפיו.

ג'יימס - 7 לשם שינוי מהפרק הכפול הקודם, הפעם הוא היה לא רע, ידע ליזום ומתברר שהוא אף אסטרטג לא קטן בניגוד לכישוריו כ'צוללן'.

ג'נה - 3 מרגיש לי שהיא לא סגורה על עצמה, מעין חותמת גומי וייסמנית שיותר נגררת מאשר יוזמת מהלכים, וללא ספק יד ימינה של סטפני, או יותר נכון חותמת הגומי שלה כפי שראינו כבר בפרק הקודם.

דומניק - 4 לא בא לי טוב כבר מהתחלה, מרגיש לי מזוייף, מנסה לרקוד על כל החתונות ומסתבך עם השקרים של עצמו, ולמרות שנכון לכרגע יש לו גם פסלון חסינות אמיתי+המזוייף שהוא הכין וגם את היתרון הסודי של מורגן, הוא נתפס ובצדק כבלתי אמין בעיני חברי שני השבטים ואף אחד לא סומך עליו, ולכן מפליא אותי שמורגן בחרה להעביר דווקא לו את היתרון הסודי שלה. בכל מקרה, לא אתפלא אם הוא עוד יודח עם הפסלון והיתרון הסודי בכיסו.

דונתן - 1 שחקן חלש שניתן לשליטה ושלא מאמין מספיק בעצמו וביכולתיו, מה שעלה לשבטו בהפסד במשימת החסינות הקודמת, וזאת גם הסיבה שבגללה סטפני החליטה להשאירו במשחק, כדי לנצל את חולשתו ואת האפשרות לשלוט בו, והפרק הוא לא בלט כלל, והכי מפליא שאף אחד לא שאל אותו מה היה באי הרוחות ועם מה הוא מגיע משם. שזה לבד היה נותן לו קצת זמן מסך.

דזיריי - 6 הפרק בקושי הראו אותה, והדבר היחיד שאנחנו יודעים עליה זה שהיא גרועה בפאזלים על פי עדותה שלה עצמה ושהיא טובה בקליעה לסל. מעבר לזה עדיין לא יודעים שום דבר עליה.

וונדל - 6 חכם, חברותי, יצירתי כפי שיכולנו לראות בפרק הכפול הקודם, אך גם מלשן לא קטן מה שיכול לעלות לו עוד בהדחה, ואני מתפלא מאוד שכריס לא גילה עד עכשיו שהוא זה שהלשין לדומניק שהוא סימן אותו.

כריס - 8 שחקן לא רע בכלל, פיזית ומנטלית, חשדן ולא אחד שאפשר לעבוד עליו בקלות, והפרק גם גילינו את הצד הרגיש והפגיע שלו, ושהוא מסוגל לבכות, ולא רובוט חסר רגשות.

לורל - 6 שחקנית לא רעה, חברותית ועם ראש על הכתפיים שבהחלט רואים שבאה לשחק ולא לנופש על חוף הים. חבל רק שאין לה מספיק זמן מסך.

ליבי - 9 לגמרי הפתעת הפרק, מה שנקרא 'גם יפה וגם אופה', ערמומית ולא אחת שניתן לסובב על האצבע ולפחות נכון לכרגע עושה רושם של אחת שתגיע רחוק העונה. למרות שהעונה הזאת ממש לא צפויה.

מורגן - 8 ממה שראינו ממנה בהחלט אחת השחקניות הטובות העונה עם המון פוטנציאל וחבל מאוד שהודחה, ועוד עם היתרון הסודי שהולך ומתברר יותר כקללה מאשר כיתרון, ואם כבר אני מאוד מקווה שהקללה הזאת תימשךהלאה גם על מי שקיבל אותו ממנה שלא בא לי טוב כבר מתחילת העונה.

מייקל - 9 הצעיר ביותר שבחבורה העונה, שמזכיר את מלקולם הפייבוריט הכי גדול שלי בהישרדות אחרי קלי בכל אספקט, ולגמרי הפייבוריט שלי מבין הבנים העונה, שחקן חזק פיזית ומנטלית חברותי ועם ראש על הכתפיים, נראה שצדקתי בהתרשמותי הראשונה ממנו, ועד עכשיו הוא לא מאכזב אותי כלל. רק שייזהר מסטפני התככנית שכבר סימנה אותו כמטרה בפרק הקודם כדי שלא יקרה לו מה שקרה לג'יימס בהישרדות סין, ולדעתי הוא עושה טעות שהוא מגלה לה על פסלון החסינות שהוא מצא, כי סודות כאלה עדיף לשמור לעצמך.

סבסטיאן - 7 קצת פחות הורגש הפרק הזה, למרות שגם הוא שחקן לא רע, חזק פיזית ומנטלית, ונראה שהוא מאין האוזי של העונה, אך כולנו זוכרים מה קורה בסופו של דבר לאוזי של העונה, וזה לא ממש לטובתו.

סטפני - 5 למרות שהפרק בקושי הראו אותה, מלבד את יחסי החיבה שראינו ששוררים בינה לבין קלין (שכדאי מאוד שתיזהר ממנה, כי היא נחש מתחת לקש שעלולה להכישה בהזדמנות הראשונה), שעברה לשבטה, אני עדיין די אמביוולנטי לגביה. אז הדירוג שלה אצלי דורך במקום בדיוק באמצע, לא למעלה ולא למטה. הפרקים הבאים יקבעו לאיזה כיוון זה יילך....

צ'לסי - 4 או שההפקה לא אוהבת אותה או שאני לא יודע מה, אך המסכנה הזאת מתחילת העונה לא מקבלת זמן מסך, ונראה שהיא כמעט ולא קיימת בפרקים המשודרים, למרות שהיא לגמרי אחת השחקניות היפהפיות העונה.

קלין - 9 הפייבוריטית הכי גדולה שלי העונה, כבר מההתרשמות הראשונית איתה, עוד לפני שבכלל דרכה על האי, שממשיכה לא לאכזב אותי ולהוכיח בכל פרק מחדש שהיא ראויה להיות הפייבוריטית שלי, בחורה אסרטיבית, חברותית, ווקאלית, בעלת זיכרון טוב, מהירת מחשבה עם ראש על הכתפיים ומצויינת בפאזלים שכבר פעמיים הביאה ניצחון לשבט שלה, ונראה לי שלא סתם סטפני כל כך מסמפטת אותה, כפי שיכולנו לראות הפרק, אך יחד עם זאת אני מאוד חושש לה, בעיקר עכשיו כשמייקל מצא את פסלון החסינות של ג'יימס ומספר על זה לסטפני ולכל חברי השבט שלו שנמצאים בעמדת מיעוט בשבט מאלולו, ועלולים לסמן דווקא אותה כמטרה להדחה. הייתי מאוד שמח אם קלין היתה חוברת למייקל ואולי גם לליבי וביחד היו יוצרים ברית משותפת שתקדם אותם במשחק, כי השניים האלה משני השבטים היריבים הם לגמרי הפייבוריטים שלי במשחק העונה, ושניהם כבר מהרושם הראשוני.

ואגב, זה כבר הפרק השלישי, לא השני, כי הפרק הקודם היה למעשה שני פרקים, למרות שחיברו אותם יחד לפרק כפול. אך לפי מועצות השבטים ומס' המודחים זה כבר הפרק השלישי של העונה.

הדירוג שלי-

אנג'לה- 3
בראדלי- 2
ברנדן- 6
ג'יימס- 5
ג'נה- 7
דומניק- 3
דונתן- 3
דזיריי- 3
וונדל- 2
כריס- 7 רוצה להיות בעדו אבל הוא עושה שטויות
לורל- 8