פינת הפופולאריות 36 - רושם ראשוני

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 36 - רושם ראשוני

היי, רגע לפני העונה אני פותח שוב את פינת הפופולאריות.
אתם כמובן מכירים את שיטת הדירוג, הפעם היא על סמך רושם ראשוני בלבד.
עד הפרק של יום חמישי (שבו אני סוגר שבת יאי!)

למי ששכח את הקאסט:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1761/182912694/בידור/הישרדות_וריאליטי_אמריקאי

אנג'לה
בראדלי
ברנדן
ג'יימס
ג'ייקוב
ג'נה
דומניק
דונתן
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מורגן
מייקל
סבסטיאן
סטפני ג'ונסון
סטפני גונזלס
צ'לסי
קלין
רזיריי

דירוג נעים! :)

Suddenly I'm hit

אנג'לה 10 מקווה שתהיה יותר כריסי ופחות וויגלסוורת' בראדלי 10 הולך לפלפ ברנדן 1 ג'יימס 10 הולך להיות כח ולהגיע רחוק ג'ייקוב 10 ג'נה 10 חמודה, לא רואה אותה שורדת הרבה דומניק 10 מעניין אותי דונתן 10 כרגע שונא אותו, מקווה שיפתיע וונדל 1 הגולדן בוי של העונה. מקווה שיתרסק כריס 1 יעצבן את כולנו עד הפיינל 9 לורל 10 לצערי תעוף מוקדם ליבי 1 נראה לי שאני הולך לשנוא אותה מורגן 10 לא צופה שתהיה משמעותית מייקל 10 מקווה שינצח סבסטיאן 1 סטפני ג'ונסון 10 לא עף עליה, אבל מהבנות היא הכי likely to win סטפני גונזלס 10 חמודה צ'לסי 10 נראית משעממת, מהמר על עז שעפה בשישייה קלין 10 מתוקה דזיריי 10 תעוף מוקדם

סטילהוק

New member
הדירוג שלי על פי התרשמות ראשונית בלבד

אנג'לה - 8
בראדלי - 2
ברנדן - 6
ג'יימס - 6
ג'ייקוב - 4
ג'נה - 7
דומניק - 2
דונתן - 5
וונדל - 4
כריס - 4
לורל - 5
ליבי - 9
מורגן - 9
מייקל - 9
סבסטיאן - 7
סטפני ג'ונסון - 7
סטפני גונזלס - 8
צ'לסי - 8
קלין - 8
דזיריי - 6

B R A Y E R

New member
מנהל

אנג'לה - 7
בראדלי - 10 בהצלחה :*
ברנדן - 2
ג'יימס - 1 פיהוקי
ג'ייקוב - 10 בהצלחה :*
ג'נה - 5
דומניק - 9
דונתן - 10 בהצלחה :*
וונדל - 8 תחושת בטן טובה
כריס - 4 מממ לא יודע
לורל - 5 מקבל וויב של האנה
ליבי - 10 נראת כזו מותק

מורגן - 8 חמודה רצח
מייקל - 5
סבסטיאן - 1 בשביל מה
סטפני ג'ונסון - 5
סטפני גונזלס - 6
צ'לסי - 4 נראת קצת עייפה\אדישה
קלין - 5 עלולה לעצבן
דזיריי - 10 מקבל וויב של סירי מינוס 20 שנה

Seosi

New member
מדרג

אנג'לה 6 אני חושב שהיא תהיה חזקה באתגרים, אני רק חושש לגבי המשחק החברתי שלה, כי נראה שיש לה אישיות דומננטית.
בראדלי 8 נראה שיהיה שחקן טוב, אחד עם ראש על הכתפיים.
ברנדן 5 אני עדיין לא בטוח איך הוא יהיה מבחינה אסטרטגית. אין לי כמעט ספק שהוא ירשים במשימות.
ג'יימס 6 חוסר האסטרטגיה יפגע בו במשחק.
ג'ייקוב 10 הוא נראה אחד שיהיה פייבוריט בפורום. אני לא בטוח אם הוא ינצח, אבל אני חושב שהוא ישאיר את חותמו במשחק.
ג'נה 8 לא יודע למה, יש לי פשוט הרגשה טובה לגביה
דומניק 5 אני חושב שהוא ישחק דומה לבראד קולפפר, לטוב ולרע.
דונתן 9 הוא נראה אישיות מעניינת, בהחלט יוסיף עניין למשחק.
וונדל 8 נראה אחד שישחק חזק, אני מהמהר שהוא יגיע לאיחוד.
כריס 4 אני לא כל כך חושב שהוא יביא הרבה למשחק, ולצערי, נראה אחד שיודח בין הראשונים (מקווה שיתפיע כמובן, פשוט על פי רושם ראשוני).
לורל 3 יש לה "קורות חיים" מרשימים למשחק, אבל נראה אחת שתשחק חזק מדי ובכך תודח מוקדם.
ליבי 7 היא נראית אדם נחמד, מעניין איך היא תשחק את המשחק.
מורגן 9 אני חושב שהיא תגיע רחוק, רושם ראשוני טוב מאוד.
מייקל 6 אני חושב שאולי הגיל שלו יפגע במשחק, אבל אני עדיין חושב שהוא יכול להצליח במשחק.
סבסטיאן 4 הוא נראה שיהיה אאוטסיידר, למרות שנראה שהוא בטוח במשחק החברתי שלו.
סטפני ג'ונסון 5 אני לא יודע, אולי היא תפתיע, אני רק לא בטוח איך היא תשחק מבחינה האסטרטגית.
סטפני גונזלס 7 אני חושב שיש לה פוטנציאל, אבל יש לי משום מה הרגשה, שהיא לא תקבל מספיק זמן מסך.
צ'לסי 8 יכולה להיות "דארק הורס" רציני במשחק.
קלין 9 אני ממש מקווה שתצליח להרשים במשחק, נראה בנאדם מאוד סימפטי.
רזיריי 10 אני ממש אוהב את האנרגיות שלה, ואני חושב שהיא תשחק משחק חברתי מעולה.

שתעבור שבת קלה!

סטילהוק

New member

אין ספק שג'ייקוב 'השאיר את חותמו' במשחק.
וזה רק מראה עד כמה שרושם ראשוני יכול להטעות. אך לא אותי, כי אני קלטתי ישר כבר מראיון ההיכרות הראשון איתו שחכם גדול הבחור ממש לא. ומסתבר שצדקתי לגביו.

מדרג

אנג'לה - 5 ובאמת היא הכי מבוגרת? מה אתם, ביג בראדר?
בראדלי - 7
ברנדן - 1
ג'יימס - 1
ג'ייקוב - 8
ג'נה - 5
דומניק - 3
דונתן - 6
וונדל - 1
כריס - 1
לורל - 9
ליבי - 5
מורגן - 7
מייקל - 7
סבסטיאן - 3
סטפני ג'ונסון - 5
סטפני גונזלס - 6
צ'לסי - 6
קלין - 8
רזיריי - 5

אורישקי

New member
יאללה

אנג'לה
בראדלי
ברנדן 3 פחות עף על הטייפקאסט
ג'יימס
ג'ייקוב 9 מהפייבים כרגע
ג'נה 2 מעפנה
דומניק 7 יש פוטנציאל להיות מעניין
דונתן 7 יש לי חולשה לאוהבי סירי למרות שנראלי שהוא יכשל
וונדל 3 לא מלהיב
כריס 2 אויש נראה מעיק
לורל 8 מצד אחד נראית מבטיחה מצד שני לדעתי עפה מהר מאד
ליבי 6 חמודה אבל לא צופה לה עתיד
מורגן 5 לא סגור כל כך
מייקל 7 נראה חמודי
סבסטיאן 3 נה
סטפני ג'ונסון 8 אוקיי אני ממש מקווה שהיא תגיע רחוק
סטפני גונזלס 5 בעיקר בגלל הבחירה בסנדרה
צ'לסי 6 נראית חמודה
קלין 6 גם לא סגור מה דעתי
רזיריי 7 תהיה דמות מגניבה

Bar EL

New member
וזה רק מראה

כמה הרושם הראשוני זה חרטא וזה למה לא דירגתי.
כולם מלבד בנאדם אחד נתנו לג'ייקוב (שהיה הבדיחה של הפרק) ציון גבוה, וכרגיל הפורום מתלהב מכל מעריץ פלוץ שלא יודע מה זה משחק חברתי.

noamlah

New member
פרק 1

כמו שכתבתי אני לא חושב שהבעיה של ג'ייקוב היה המשחק החברתי שלו (שממנו לא הספקנו כמעט לראות) אלא חוסר איזון ראשוני מבחינת הליהוק של ההפקה
כל אחד שהיה נראה כמוהו בשבט של שרירנים וכוסיות היה מודח

סטילהוק

New member

המשחק 'החברתי' של ג'ייקוב שסימן כבר מהיום הראשון שלו על האי בול פגיעה ענקי על גבו כשרץ מול כולם לחפש פסלון חסינות ואף שפך את כל האורז של שבטו לתוך גרבו המסריחה, בכלל לא היה קיים. לעומת זאת, הטמטום שלו, ובעיקר כמי שמציג את עצמו כסופר מעריץ של הישרדות, שנכנס לאמוק והצליח להשניא את עצמו על שני השבטים כבר מהפרק הראשון, די בלט לאורך שני הפרקים. גם בהחלטות מטומטמות שלא היו מביישות אפילו את ד"ר מייק מהעונה שעברה, שבעיניי השחקן הכי גרוע עם המהלכים הכי מטומטמים ובלתי הגיוניים בתולדות הישרדות, וגם עם חוסר השליטה שלו בלשונו וזה שלא השכיל לשמור את סודותיו לעצמו מרוב התלהבותו המוגזמת מזה שהוא בכלל הגיע להישרדות. ולמה להגיד להם שהוא מצא פסלון חסינות כשאין לו פתק רשמי נלווה? הוא באמת חשב שמישהו יקנה את זה שהוא שכח את הפתק ממי שמציג את עצמו כסופר מעריץ של הישרדות? אם היה לו טיפה שכל, הוא היה יכול לשים את הפסלון המזוייף שהוא הכין במקום שיבצבץ ולתת להם הרגשה כאילו הוא מחביא פסלון חסינות אמיתי, בטח לא לגלות לאף אחד מהם שמדובר בפסלון מזוייף, ואז גם לא היו שואלים אותו לגבי הפתק הרשמי הנלווה, וייתכן שלא היו לוקחים סיכון והיו מצביעים לג'יימס שבגללו הם הפסידו במשימת החסינות השבטית והגיעו למועצת השבט השנייה שלהם.

noamlah

New member

לגבי האליל זה לא ממש היה משנה כי הם ממיילא היו מפצלים קולות, כמו שפיצלו בסופו של דבר בפרק עצמו
אני לא יודע אם הוא גאון הדור, יכול להיות שלא אבל בכל מקרה פעל כמה שהוא יכל עם הקלפים הגרועים שנתנו לו וזה שהצליח בדיבורים איכשהוא לגרום לספק אצל סטפאני זה גם משהו

ובלי קשר אליו אם היה את החוסר איזון הזה בעונות אחרות היינו מפסידים שחקנים מעולים
דיוויד בטוח לא היה שורד בשבט שכולו שרירנים וכוסיות
מנצחים זכורים כמו ריצ'ארד, טינה, דניס, טום גם היו מודחים כנראה כי ההדחות הראשונות בהישרדות והקליקות הראשונות בדרך כלל קשורים לטיפוסים שאתה מצליח להזדהות איתם
מבוגרים לעומת צעירים
מקובלים לעומת מיספיטס וכה'
ג'ייקוב נתקע במצב שכל השבט בקבוצת הזדהות אחת של חטובים צעירים ויפים כשהוא בודד במערכה
שמו לו מכשול ענקי ובשביל לשרוד הוא היה צריך או לחכות שמישהו יפשל וייקח את המטרה ממנו או לחפש את אליל החסינות/לגרום לשבט לחשוב שיש לו אליל חסינות
הוא ניסה את האופציה השנייה וזה לא הצליח לו אבל בכל מקרה לא היו לו מספיק קלפים לעבוד איתם והיה מודח כך או כך

Confide In Omer

New member

ג'ייקוב 6
דונתן 8
מייקל 6
סטפני ג'ונסון 9
סטפני גונזלס 6
קלין 8
&nbsp
לא ממש זוכר את האחרים בשמות, אז כנראה שכרגע לא הותירו עליי את חותמם. נותן 5 לכולם

למעלה