CBB S01E03 ויטו והדחה

noamlah

New member
CBB S01E03 ויטו והדחה

טוב, הפרק הזה היה פרק כפול אבל איכשהוא עבר הרבה יותר מהר מהקודמים

אני תמיד הייתי פמיניסט כשזה מגיע לתכניות ריאליטי
במקרונזיה מחאתי כפיים
בעולם אחד חייכתי
אפילו בקטעים מגעילים כמו ואנואטו עם ג'ולי וליאן והכנפיים עדיין תמכתי בצד הנשי

העונה זו פעם ראשונה בריאליטי ברית בנות שאני מתאב
קישה ואומרוסה טיפשות וצבועות
ג'יימס מטרה שלכן, מה לעזאזל צריך להיות לכן אכפת מי יישב ליידו?
הרצון שלהן לא היה מצורך של משחק אסטרטגי אלא מצורך של גחמה להראות שהן שולטות, "גירל פאוור" וווהוווו, "בלאק מג'יק" וווהווו

הנאום של קישה היה תאונת רכבת אחת גדולה
"ילדות קטנות מסתכלות עלינו בהערצה ואנחנו צריכות להוות דוגמה לנשים חזקות שנשארות יחד"
באמת קישה? מסתכלות עלייך בהערצה? להזכיר לך שפעם אחרונה שהיית רלוונטית היה בשנות ה80? ששיא הקריירה שלך היה בגיל 7? שאת סוג של אולסן טווינס לעניים?
MAY THE BEST WOMAN WIN
טוב, לטובתה של קישה אגיד שאני לא חושב שזה בגלל שהיא מטומטמת ולא חשבה על כך שרוס בחדר אלא שהיא שובניסטית וחושבת שבגלל שרוס הומו הוא אוטומטית בחורה
שמח לראות שרוס לא שבוי בברית המגעילה הזאת, מקווה שהברית שלו עם שאנון תחזיק ושהם יפעלו בכל הצדדים של הבית

כל הכבוד לשאנון עם ה16 אותיות אבל הסכמתי עם ניקול שזה לא היה הכרחי
היא לא הייתה צריכה לזכות בויטו הזה ובטח לא בצורה כזאת

ג'ף: טכנוטרוניקס
פאולה: קאלטורו
ועכשיו אריאנה: ורינג
אריאנה יצאה עוד יותר טפשה מהם כי היא אשכרה טעתה באיות

מארק מזכיר לי סוג של כלב על הדשבורד וההתפעלות שלו מכל מה שקורה במשחק מצחיקה אותי:
יואווו אז אני יכול לזכות בויטו, להוריד אותך ואז לא יכולים לשים אותי?
יואווו איזה קטע, תראו התמונה בשחור לבן?

בסופו של דבר כל הכבוד לשאנון ורוס שצליחו להפוך את הבית, נראה שלשאנון יש המון כח השפעה על הבנות, הרבה יותר מאומרוסה וקישה
אבל אם זאת אני לא בטוח שהם עשו את ההחלטה הנכונה כי הביסוס שלהם היה להדיח את צ'אק כי אומרוסה וקישה רצו שיירד מהבלוק אז כנראה יש לו דיל איתם
הם לא שיערו שאומרוסה וקישה פשוט סתם מטומטמות באגו טריפ ובעצם אין להם כלום עם צ'אק
ומבין צ'אק וג'יימס אני חושב שצ'אק היה הרבה יותר גמיש ללכת בין הבריתות ולשתף פעולה עם רוס ושאנון מאשר ג'יימס שימשיך להיות נגדם ולא ממש יביא תועלת

משאר ששאנון לא יכולה להתחרות בהו"ה הבא אז יאללה רוס:)

NP23

New member

פרק מעולה!מסכים שקישה ואומרוסה יצאו רע כי גם הברית שלהם קלטה כמה הן שתלטניות ושהן ביחד חזק. העיקר שרוס שאנון ומליסה לשלטון!
יהיה מאוד קשה לשאנון לשרוד במשחק:(
&nbsp
זה נכון לצ'אק לא באמת היה איזה דיל מטורף עם קישה . מצד שני כן נראתה די קרובה אליו וג'יימס לדעתי כן יסכים לעבוד עם רוס ושאנון נגד קישה ואומרוסה אחרי שהובילו את ההדחה שלו וגם יכולים לספר למארק על התכנית שהיתה להן.
אני חושב שאנון כן יכולה לזכות בחוח הבא וזו קישה שלא יכולה אז בכלל סיכוי גבוה שקישה ואומרוסה על הבלוק . לא בעד ששאנון תזכה זה יהיה הנצחון השלישי שלה ברצף מתוך 3! זכייה של רוס או ברנדי יהיה טוב. או ג'יימס אם ישים את 2 הבנות שהצביעו נגדו :)

noamlah

New member

גם אם ג'יימס יסכים לעבוד איתם יש לי הרגשה שהוא סוג של LOOSE CANNON
אחד כזה שישפוך את כל הסודות והתכניות של הברית שלו כדי להתגרות באויב שלו כך שגם אם יהיה נאמן לברית אני בספק אם שווה להיות בברית עם אחד כזה ואם כן אז להגיד לו חלקיי דברים

NP23

New member

הוא עושה פוזות בתא הוידויים להיות מצחיק, בשורה התחתונה אפילו לא ביקש לפתוח את השקית שלו . זה מראה שהוא לא כזה מופרע , אני חושב שכן אפשר לעבוד איתו , צ'אק יותר הוכיח את עצמו כמישהו שיפעל איך שירצה לפעול

NP23

New member
פרק 4

מסתבר שצדקתי וכך גם שאנון ורוס כי ג'יימס לא רק כרת איתם ברית אלא זרק את האתגר בשבילם אז מהבחינה הזו זה השתלם . אם כי במידה וצ'אק היה נשאר יכלו לפתוח מלחמה שקטה נגד קישה ואומרוסה וצ'אק לא היה איום לזכות באתגר. לשאנון יצא טוב שג'יימס נשאר , מה שממש גרוע עכשיו שרוס מתכנן עליה

noamlah

New member

אני דווקא בעד זה שיתכננו קצת על שאנון
אני אוהב אותה אבל עד שרוס אמר משהו היה נראה שהולך לה יותר מדיי רוב מריאנו
אז שמח שיש לה קצת אתגר

מה שמיוחד בעונה הזו הוא האמון החזק של המתמודדים בדבר האחרון שאומרים להם, לא משנה ממי הוא מגיע וכמה אנשים קרובים אחד לשני

NP23

New member
חחח זה תמיד ככה

וזה לא נראה כמו אתגר אלא ממש מכשול רציני ובעיה . :(

noamlah

New member

לא תמיד
פה זה ממש קיצוני
שאנון אומרת לכולם שלקישה יש דיל עם צ'אק - כולם מזדעזעים ופונים נגד קישה
רוס אומר לכולם שלשאנון יש דיל עם ג'יימס לפיינל 2 - כולם מזדעזעים ופונים נגד שאנון

אף אחד לא חושב שאולי השליח הוא זה שמשקר

NP23

New member
פרק 5
חפירה

וואי עונה מטורפת!!!
אני ממש בעד שאומרוסה תשאר בשביל העניין . זה קטע הכל נראה אסטרטגי אצלה אבל לדעתי היא באמת כזאת.
&nbsp
עצוב בטירוף לראות כמה מהר התהפכו על שאנון!! והכי הפתעה ממריסה. ציפיתי שתכבה את הרעיון . בלי קשר ששאנון הפייבוריטית שלי (כן היא משחקת חזק מדי אבל היא משחקת. ופשוט מת עליה!!) באמת חושב שזה היה שם את רוס קודם כל במיעוט
כי ג'יימס יכל לכעוס
קישה ואומרוסה לא חייבות לו דבר
קישה גרועה אבל לא פראיירית
ומי תזכה בחוח הבא? ברנדי ואדריאנדה? אולי מריסה אבל אם לא הוא היה בבעיה כי עשה מהלך גם גדול משמע הוא שחקן חזק וגם הראה שהוא לא אמין לבריתות שלו.
&nbsp
זה ממש מרגיז שהם חוזרים הביתה ולא לוילת מושבעים . הדבר הזה הרס את עונה 3 אני מאוד מקווה שלא יהרוס את העונה הזאת גם.
&nbsp
מאריסה לשלטון!!
הכי הרבה פוטנציאל לזכות העונה.
אם שאנון עכשיו זוכה בחוח זה יהיה אדיר. מה שטוב שהיא יכולה גם לזכות בווטו מקסימום . אבל היא די פישלה בשני האתגרים האחרונים.. שתחזור להיות חיה !

noamlah

New member
גם בעונה 2

המושבעים חזרו הבייתה וויל זכה כמעט פה אחד
וזה היה אחד הקאסטים הכי צדקניים אבר אז אולי אפשר לקוות לטוב

זה דיי ברור שבעונה הזאת המושבעים יחזרו הבייתה כי זה עניין של תקציב, אם היה בית מושבעים המפורסמים היו דורשים עוד כסף על הישארותם בתכנית
ובהתחשב שזה קונספט של ביג ברודר שצופים בקושי רואים אותו וגם ככה זו עונה מאוד קצרה להפקה לא משתלם להוציא תקציב כזה

noamlah

New member

זה אולי קצת ציני אבל אני לא קונה את ההצגה שלה לרגע אחד
הילדה שלה בת שנה וחודשיים ולא ממש חייבת בגיל הזה חלב אם בשביל לשרוד
וזה לא שקישה היא עקרת בית ביום יום שצמודה כל היום לבת שלה והיא עוזבת לפחות מחודש
היא פשוט חשבה שיהיה לה פשוט במשחק ומרגע שהיה קצת קשה חיפשה את הדרך החוצה
גם את אומרוסה אני לא אוהב אז לא היה לי ממש אכפת אבל אני לא חושב שההפקה הייתה נותנת לה ללכת, בטח אם היא הייתה המטרה אז היא איכשהוא הייתה מוצאת את 'תפוח הוטו' שמאפשר לה להחליף את המועמדים

לא דואג ממש לשאנון, כרגע נראה שהיא בסכנה אבל אני חושב שברגע האמת אם אלו יהיו היא וג'יימס על הבלוק ג'יימס יילך ואז כבר שאנון לא תהיה מטרה

מקווה שאריאנה או שלום עולמי ייקחו את ההו"ה הבא, פשוט כי אין לדעת מה הם יעשו וזה יעמיד את כל הבית בלחץ

NP23

New member

זה היה נראה שמריסה מודיעה לה שתציל אותה והיא נגד !! לא יאומן!! אבל מזל שכך. שלום שלום! אחד המשחקים הגרועים בהיסטוריה . היה מיותר מצידה לקחת את החוח ואז כל הפאוורטריפ שלה להעמיד את מארק במקומו . בנוסף מציעים להציל אותה והיא מסרבת ? צודק אם היה הולך לה במשחק היתה נשארת . כנראה ידעה שגם אם יבקדרו את שאנון עכשיו זה לא שהיא בשליטה. זה לא מהלך שלה. מענין מה היה קורה אם היתה זוכה בויטו בעצמה....
&nbsp
ומקווה שאתה צודק בנוגע לשאנון אולי תעשה ונסה . (בהדחה של ונסה מול שלי ושהגיעה לפיינל 3 למרות שהיתה מטרה ואיום מתחילת המשחק)

noamlah

New member
בינתיים מעניינת

מעוררת אמוציות
יש את מי לעודד, יש את מי לשנוא
התחלה טובה סך הכל

למעלה