CBB US S01E01

noamlah

New member
CBB US S01E01

טוב
חוץ משאנון, קישה ואומרוסה
לא ידעתי שאף אחד מהם קיים
ואולי זה טוב ככה, כי אוכל להתייחס לעונה הזו כעונה רגילה לכל דבר

שאנון ממש השתנתה, אני לא יודע אם אפשר לאמר שהזדקנה אפילו
זה נראה כאילו הדביקו לה פנים אחרות
בינתיים אבל מכולם נראה שיש לה הכי ראש למשחק וכולם סומכים עליה
אני אוהב את השילוב שלה עם השחקנית מהיירספריי אבל מעדיף שיהיו סוג של פאוור קאפל במשחק דינמי מאשר להמשיך עם הרעיון הארכאי של "בואו נעיף את כל הבנים"

הקומיקאי מג'יי לנו כרגע נסבל אבל יש לי הרגשה שבהמשך יהיה מרסלס 2.0

כוכב הילדים חייב לעוף וכמה שיותר מהר
וגם אומרוסה, לא מבין מה מוצאים בה וזה לא בגלל שהיא "רעה", היא פשוט לא מעניינת, היה לה פשוט מזל גדול להשתתף באפרנטיס כשג'רי מנת'י הייתה עוד מדוברת והיא הייתה סוג של חיקוי שלה
חשבתי שקצת נרגעה אחריי שהענק מגרין מייל מת לה מול העיניים אבל כנראה נשארה אותו דבר
נראה לי אבל ההפקה בונה בעיקר עליה ולכן מצאו דרך להציל אותה בשבוע הראשון

תחרות הו"ה, שאנון זוכה אבל כנראה זה לא משנה כי החליטו שההו"ה לא באמת נחשב, אם שאנון תהיה בסכנה בגלל הטוויסט המטומטם הזה אני אתעצבן
באופן כללי אבל לפחות אם אחת מהבנות זוכה בטוויסט, זה דיי מטומטם להשתמש בו

פרק לא אדיר אבל גם לא ממש גרוע
ניתן לעונה הזדמנות

noamlah

New member
CBB US S01E02

טוב, אוליי יצטרפו אליי בהמשך

כרגע הבית מתחלק ל2
אלה שמשחקים משחק גרוע וצפוי
ואלו שלא משחקים בכלל

הבנות כנראה לא מבינות שהן לא נמצאות בהישרדות, הפורמט שונה ואולי גם מישהו מהבנים שבוע הבא יזכה בהו"א אז לעשות את הברית שלכן כלכך ברורה ולהשפיל את כל הבנים זה לא ממש רעיון טוב מבחינתכן

היידן, ליין ואנזו צריכים לבוא ולהראות להם איך מרכיבים ברית חזקה על בסיס מגדר אבל מצד שני דואגים שתהיה דיסקרטית

ומה יותר מעיק מברית בנות? ברית בנות שמצרפת אליהן את הגבר ההומו כי הרי הומו זה בעצם בת, הכי לא סטריאוטיפי אברר...
ברור שרוס צריך להסכים כי בשלב הזה זה רק לטובתו, מקווה שהוא לא לחלוטין קונה את כל ה"וווהווווו, גירל פאוור" שיש שם וישכול את כל האופציות

אבל זה לא שבגזרת הבנים יש איזה משהו טוב
יש את כוכב הילדים היפיוף שזיהה שיש ברית בנות אז הכי נכון מבחינתו זה להתיח את זה בפניהן ולהגיד "ייהההה, אז אתן יודעות מה גם אנחנו הבנים נהיה ביחד יההה" ויש לו אסטרטגיות גאוניות כגון "אם ישימו בן ובת ואז אנחנו נזכה בויטו אז אנחנו יכולים להפוך את המשחק יהההה", יופי, אבל למה שישימו בת להדחה אם אתה לא נותן להן שום סיבה ושום אופציה אלתרנטיבית לברית שלהן אדיוט

יש את שלום עולמי שכנראה מנסה לעשות טריק ולפרוש מהמשחק בלי לשבור את החוזה מול ההפקה ומבקש שידיחו אותו. אחריי שזה קרה עם פיירפליי במקרונזיה, וויל שניסה את זה באולסטארס ובטח עוד מקרים ששכחתי אני חושב שההפקה בהחלט צריכה לחדש את החוזים שלהם מול המתמודדים
לבקש שידיחו אותך זה כמו פרישה
טוב, לפחות יש מן תקווה עכשיו אחריי שלא יתגשמה בקשתו הוא יתחיל לשחק ברצינות
באיזה שהוא מקום אני מקווה שהעונה הזו תתפוס רק בשביל שנוכל לקחת את שלום עולמי כביטוי למי שרוצה לפרוש על ההתחלה וכשזה יקרה בעונות מתקדמות של הישרדות או BB נוכל להגיד
"אוף, רק לא עוד פעם שלום עולמי", "לא רוצים שלום עולמי", "מי שחושב על שלום עולמי מראש לא צריך להרשם למשחק!!!"
זה יהיה מגניב

אומרוסה ממשיכה להיות פאתטית, ברור שיזכרו אותך בזכות טראמפ, אין לך שום זכות קיום אחרת, אפילו בתכנית לא ידעו איך להגדיר אותך ורשמו TELEVISION PERSONALITY
אם לא יקשרו אותך לטראמפ למה יקשרו?
מה שכן, היא צודקת שקישה היא האחרונה שיכולה להתלונן עליה כי קישה השתתפה בעשרות תכניות ריאליטי מפורסמים, גם של טראמפ בין הייתר, אפשר לומר שמאז שסיימה את תפקידה כרודי זו הקריירה העיקרית שלה

ההפקה גם ממשיכה להיות פאתטית: "במקרה" קישה בחרה בכדור הכתום הנכון שייאפשר לה לפתוח שקית ואז ממש "במקרה" לה היה את שקית המזל שיש בה את כח הHOH
גם היא עצמה לא נראתה מופתעת וברור שזה תוכנן, רק אני לא מבין מה זה שווה להם כי ממיילא שאנון הייתה מעמידה את ג'יימס וצ'אק, קישה עושה כל מה ששאנון מורה לה לעשות
אבל בסדר, כל עוד ג'יימס מועמד אני מרוצה ואם משהו לא ישתנה דרסטית גם ימצא את עצמו בחוץ

מקווה ששבוע הבא מישהו מהבנים יזכה

NP23

New member
הצטרפתי

אוהב אנדרדוגס אבל הבנים נוראיים, מופתע לחיוב שהטוויסט לא פגע בכוח של שאנון אלא אפילו עזר לה , אז אני ממש מרוצה
ממש לא מעוניין שהבנים יזכו פעם הבאה! כי זה גם לא שידיחו את אחת הבנות הפחות מעניינות אם כן (ברנדי והקולומביאנית)
&nbsp
ומטה הכדורסלן. מגוחך .תנו לו לצאת. גם ככה זה עונה זריזה לא? יאאלה שיצא.
ועוד חשבתי שהוא הבן הכי נורמלי אחרי רוס. הוא גם כעס שלא שמו אותו להדחה

&nbsp
יאאלה הלוואי שצ'אק וג'יימס שניהם יכלו לעוף. יהיה יותר חכם לשמור את צ'אק כי הוא פחות מתוחכם וגם הכוח שלו בעיקר פיזי, ג'יימס נראה כמו מישהו שיכול לזכות בכל סוג של HOH
&nbsp
&nbsp

למעלה