הישרדות אוסטרליה עונה 3 פרק 1

noamlah

New member
הישרדות אוסטרליה עונה 3 פרק 1

במידה ומישהו רוצה לראות איתי
https://www.youtube.com/watch?v=8OIOdSOiyQY

סך הכל אם הייתי צריך לשפוט את פרק הפתיחה בפניי עצמו ולהגיד אם מוצלח או לא מוצלח לצערי הייתי נוטה יותר לכיוון השני
היו פה שלושה חסרונות עיקריים
1. מספר המתמודדים, 24, יותר מדיי לטעמי, אם הם היו מקצצים ב2 שורדים בכל שבט ויוצרים עונה של 18 כבר היה אפשר לראות יותר מה המצב בשבטים ולהכיר את הדמויות, לפחות במראה
2. האורך של הפרק - שעה ו9, הישרדות ארה"ב יכולה להחזיק אורך כזה דווקא בגלל שיש להם מספיק טוויסטים ודרמות (גם אם יש שיאמרו יותר מדיי) להחזיק את הצופה עירני, עונה כזו שבינתיים עונה פשוטה שמתרכזת בחיים במחנה ובדינמיקה בין השורדים לא יכולה להחזיק כזה זמן של פרק
3. השבט האדום הפסיד, מה שגרם להדחה מאוד צפויה וברורה של מתמודד שמראש היה אאוטסיידר

למרות זאת אני חושב שנראה שלעונה הזאת יש פוטנציאל
קודם כל היא מעוררת איזה סוג של נוסטלגיה, הפרק הזכיר מאוד עונות ישנות של הישרדות עם ההתרכזות בחיי המחנה
אתגר ראשון QUEST FOR FIRE הנוסטלגי שהיה האתגר הראשון גם של בורניאו
המוזיקה של פול וינטר וראס לנדאו תפקדה כמעט כשחקן נוסף הפרק
החל מפתיח מלא של KURSKI KUNK (מאוד התגעגעתי) ובהמשך לא נראה לי היה פריים אחד שלא התנגנה מוזיקה, מנגינות שאת חלקם לא שמענו מעונה 3 לפי דעתי

מבחינת אסטרטגיה אין הרבה מה לאמר בינתיים
ליי נראה לי אחד שהולך לעלות לי על העצבים מאוד מהר, גם השרירן התורן השני שלא זוכר איך קוראים לו (זה שהיה אחראי על האש)
פליק עושה רושם של אחת שיש לה ראש למשחק, מקווה שקונר לא יקלקל לה, גם קריסטי יכולה להיות אחת שאוהב בהמשך
לגבי השבטים האחרים אין לי הרבה מה לאמר חוץ מזה ששוב מצאתי את זה מצחיק שיש בשבט הצהוב אחת בשם ג'נה לואיס שמדברת המון וגם זקנה נרגנת בשם סו

מחכה להמשך

noamlah

New member
אוסטרליה עונה 3 פרק 2

הרבה יותר טוב מהקודם
קריסטי משוגעת עם הפראנויה שלה אבל עדיין מוצאת חן בעיניי משום מה
פיבי התגלתה הפרק ואמנם היה לה משפט וחצי אבל נשמע שהיא לא פראיירית ואני חושב שבקרב בינה לבין אוון והטיפש השני היא תצא עם ידע על העליונה

בשבט הכחול אני אוהב את כולם חוץ מפיט וקונר הבכיינים
פליק

וגם ברוק וקיילי ומיסטר קוריי עכביש (סאם?)
חבל לי על ביאנקה ובהחלט רציתי שהיא תישאר על פני מישהו שמתחילת הפרק מתלונן ומבקש שיצביעו נגדו (אם רוצה לפרוש למה לא פורש מיוזמתו? מה מפריע לו?) אך מצד שני היא אכן הביעה את ההדחה שלה על עצמה בכך שלא שמרה על פרופיל נמוך וגם אם פיט היה אף זה היה פעם שניה ברציפות שהיה עף זקן שלא הצליח להשתלב עם הצעירים של השבט אז שמח על הגיוון

ג'ף האוסטרלי הרג אותי מצחוק: "אתם מבינים, הטוויסט במשחק הזה הוא שבסופו של דבר אתם חייבים להדיח מישהו מהמשחק"
חחח...
האם הם באמת עד כדיי כך לא מודעים לגרסה האמריקאית, מעניין אותי איך יגיבו בהמשך לטוויסטים שיגיעו כמו ערבוב ואליליי חסינות

לפי הפרומו לפרק הבא טוויסט ראשון שהוא מעבר ל:"אתם חייבים להדיח מישהו מהמשחק"
הוא בא בצורת דואר עץ ואומר שחבר שבט ייצטרך לבגוד בשביל לקבל ייתרון
יכול להיות שיהיה מעניין

מקווה מאוד שהשבט הצהוב יילך למועצה כדי שנראה יותר מה הולך שם
חוץ מג'נה לואיס אני לא מכיר שם בכלל את השמות, אפילו לא של זה עם הכובע שדיבר כל הפרק

למעלה