מה עדיף? להגיע ל F3 ולקבל 0 קולות או להיות שחקן העונה

noamlah

New member
בוב נגרר לגמר בידי חסדיה של שוגר

אבל במצב שלו אני מניח שהיה מעדיף את המקום שלו פה כנגרר מאשר להגיע למקום רביעי ולהיות מיתוס
אם הוא שחקן טוב לא הייתה השאלה שלך, השאלה מה עדיף לו
עדיף לו ולכל שחקן אחר להגיע כמה שיותר רחוק

סטילהוק

New member
זה לא אותו המצב, שוגר היתה שנואה על רוב המושבעים

עובדה שהיא לא קיבלה אפילו קול אחד. למרות שהיתה אהובה על הצופים.
למעשה שוגר ויתרה על הזכייה ועשתה קמפיין לבוב שאותו היא ראתה כמו תחליף לאביה שנפטר זמן קצר לפני העונה. שוגר הדגישה את זה לאורך כל העונה. היא רצתה שבוב יזכה עד כדי כך שהיא ממש תכננה את זכייתו ובגמר היא בכלל לא נלחמה מולו. כך שבמקרה של בוב זה היה ברור שעדיף לו ללכת עם שוגר לגמר. אבל אפילו בוב לא היה עז, הוא עשה מהלכים, הוא הכין איידול מזוייף, אם אני לא טועה הראשון בתולדות הישרדות, הוא היה פעיל במחנה, בניגוד לריאן שלא הזיז אצבע כל העונה, והוא גם ידע להדליק אש, אם היה צורך בכך.

noamlah

New member
"שחקן העונה" תלוי בעיקר בעריכה שנותנים לו

זמן מסך להראות שהוא "שחקן העונה"
ולמחלקת העריכה יש את השיקולים שלה בנוגע את מי להבליט
"בעונה שעברה בלט גבר העונה נבליט אישה"
"העונה אנחנו רוצים להבליט אנדרדוג שנשאר אחרון מהברית שלו"
"העונה אנחנו רוצים לתת כבוד לחזקים ולהדגיש את המנהיג של הברית השולטת"
"העונה אנחנו רוצים לתת כבוד למניפולטור ולהעצים אותו"
וכה', הם מחליטים ונוצר לך גיבור
העורכים החליטו שהם רוצים להדגיש את הסיפור של קלי בקמבודיה ונוצרה לך גיבורה, אם היו מחליטים להראות את טאשה גיבורת העונה, היו נותנים לה יותר וידואים אסטרטגיים, קלוזאפים במשימות, רגעים יפים
ואז היית אומר שהיא הגיבורה והסיפור של העונה הוא הניצחון שנשדד ממנה על ידי מושבעים מכורים
ככה זה הולך

אז הייתי מעדיף לא להתייחס לשטויות הללו ולעשות מה שאני יכול כדי להגיע כמה שיותר רחוק
וגם עז זה דבר לא בטוח, תשאל את ראסל האנץ שהיה משוכנע שסנדרה ונטלי יהיו העזים שלו לגמר כי "אף אחד לא יצביע להם"
אתה רואה את זה בבירור כעזים כי גם אתה רואה את זה דרך הפילטרים של מחלקת העריכה שרוצה להראות לך "כמה לוזר הבן אדם הזה" אבל בפועל לאנשים שנמצאים על האי אין כזה מושג ברור אם הם עז או לא

סטילהוק

New member
שטויות ברסק, גיבור זה גיבור, אי אפשר להפוך נמושה לגיבור

גם לא ע"י העריכה הטובה ביותר בעולם. ואם אתה עז, אף עריכה טובה ככל שתהיה לא תשנה את העובדה הזאת. לטעון שהעריכה הפכה את קלי לגיבורה בקמבודיה זו הטענה הכי מטומטמת ששמעתי בחיי. לא רק שהעריכה לא הפכה את קלי לגיבורה של קמבודיה, יש גם הרבה קטעים סודיים שבכלל לא נכנסו לפרקים עצמם, שרק היו מעצימים את קלי ואת המשחק ברמה הגבוהה שלה בקמבודיה. לעומת זאת, טאשה נגררה כעז לגמר, וגם כשהיתה לה הזדמנות לעשות מהלך היא העדיפה ללכת על בטוח כעז לגמר. ועוד בטענה מפגרת שאסור להם לקחת עזים לגמר. אז מי העז טאשה? מי?

חוץ מזה, רב העריכה בהישרדות היא לפי עד כמה התקדמת במשחק ולאיזה שלבים הגעת. בגלל זה בקושי הראו לנו את את רורק למשל העונה.

sapir aloud555

New member
תסביר את דני ב11

זה כן תלוי עריכה. יש שחקנים מעניינים יותר על המסך ויש כאלו שלא, גם מנצחים. קורה שיש מתמודדים חזקים שמודחים מוקדם כי רואים אותם פרנואידים או אסטרטגים מדי, לא אומר שהם כיוונו להיות "שחקני-העונה" בראש.
כמו שכתבת יש דברים שמראים לנו ויש שלא - יש מתמודדים אנמים שפשוט לא יודעים לשחק למצלמות (או כאלו שלא רוצים) כך שאין הרבה מה להראות מהם.

סטילהוק

New member
דני לא היתה עז, העריכה עשתה לה עוול עובדה שהיא לקחה את סטפני

היא אמנם לא היתה שחקנית העונה, אבל סטפני בעונה הזאת הצליחה לעצבן הרבה מושבעים ולכן סיכוייה לזכות שאפו לאפס.

Seosi

New member
אם אני הייתי במשחק

הייתי עושה כל מה שביכולתי לנצח, לכן אולי אקח את האופצייה השנייה כי אני לא רוצה שאנשים יחשבו שאני סתם נמצא שם או לא מגיע לי להישאר במשחק, משהו כזה.

למעלה