מה עדיף? להגיע ל F3 ולקבל 0 קולות או להיות שחקן העונה

סטילהוק

New member
מה עדיף? להגיע ל F3 ולקבל 0 קולות או להיות שחקן העונה

ולא להגיע ל F3 ?

מבחינתי האופציה השנייה עדיפה בעיניי.
אם אני יודע שאם אגיע ל F3 כנגרר לשם ואקבל 0 קולות מהמושבעים.
אני מעדיף לעשות הכל, להתסכן ולהיות שחקן העונה, גם אם זה אומר שאני לא אגיע לגמר. כי אף אחד לא יסכים לקחת אותי איתו לגמר. אלא אם כן זה יהיה תלוי בי ואוכל לעלות לגמר אך ורק בכוחות עצמי.
ויש לא מעט דוגמאות כאלה לאורך כל עונות הישרדות.

השאלה מה אתם מעדיפים? להיות עז שנגררת לגמר ע"י אחרים? או להיות שחקן העונה גם אם לא תגיעו לגמר?

Confide In Omer

New member
חשבתי על זה גם.

לדעתי בהחלט עדיף להיחשב בתור השחקן הטוב של העונה אבל להיות מודח לפני הגמר, מאשר להגיע אליו ולגלות שאף אחד לא העריך את המשחק שלך.

Bar EL

New member
אם אתה מקום שלישי אתה מקבל 50 אלף דולר

אז נראה לי שהייתי הולך על זה

סטילהוק

New member
כלומר היית מוכן להיות עז בשביל 50 אלף דולר

רק לסבר לך את האוזן, קלי עשתה מאז סיום העונה של קמבודיה יותר מחצי מיליון דולר רק בהשתתפות בתוכניות אירוח ושעשועונים נושאי פרסים, כמו למשל זה שהיא וג'ו השתתפו בו בקיץ האחרון מול וו וג'רמי וניצחו אותם וזכו בפרס הכספי הגדול. קלי גם מאוד מבוקשת ע"י ההפקה והצופים לחזור לעונה נוספת, טאשה העז ממש לא.

Bar EL

New member
במקום להיות "שחקן העונה" ולא להרוויח מזה? ברור

אתה לא?

Bar EL

New member
אז חבל מאוד שאתה תופס את זה ככה

זו כולה תוכנית טלוויזיה וחלק גדול מזה זה עריכה.

סטילהוק

New member
אם אתה חושב ככה, לך תהיה עז.

עז זה בעיקר מי שהמושבעים והצופים שונאים, או חושבים שהוא לוזר.
אגב, לא נראה לי שבהישרדות הישראלית עזים מקבלים 50 אלף דולר או בכלל איזשהו סכום נורמלי, קשה לי מאוד להאמין שמנגיסטו שקיבל 0 קולות בעונה האחרונה הרוויח משהו בגלל זה שהגיע לגמר. לעומת זאת, מעיין שגם היתה מקום שני וגם נבחרה כחביבת הצופים דווקא כן הרוויחה. וגם קיבלה קמפיין גדול אחרי סיום העונה.

Bar EL

New member
אני חושב שאתה קצת צבוע

וממעיט בערך של 50 אלף דולר, אם כלכך מפריע לך שיחשבו עלייך שאתה "עז" באיזו תוכנית טלוויזיה ובגלל זה תעדיף להפסיד 50 אלף שקל אז שיבושם לך.
לי ממש לא יהיה אכפת שחבורת מעריצים של התוכנית יחשבו שאני לא ראוי במשחק ואני "עז" אם אקבל 50 אלף שקל על השתתפותי בגמר, העריכה בסופו של דבר קובעת איך אראה בעונה.

סטילהוק

New member
מה צביעות בזה שאני מעדיף שיעריכו אותי כשחקן מאשר להפוך לעז?

חוץ מזה, שבמושגים של ארה"ב 50 אלף דולר זה לא סכום כזה גדול שאי אפשר לעשות גם מבלי להשתתף בהישרדות ולהפוך לעז בשביל זה. היום שכר מינימום בארה"ב, זה כמה עשרות אלפי דולרים, לא כמו אצלנו שזה לעג לרש, תרתי משמע.

NP23

New member
בארץ גם מקום שני לא מקבל

באמריקה אני חושב שגם מקום רביעי מקבל, שלישי בטוח.
באולסטאר מצד שני כל אחד מקבל, גם המודח הראשון אז... אולי כן עדיף להיות שחקן העונה.
&nbsp
בכל מקרה, לא תמיד זה בחירה מודעת, ריאן מהעונה לא רצה להיות עז, מבחינתו עשה מה שיכול להיות שחקן העונה.
אני הייתי מעדיף כסף כמו בר, אבל לא הייתי מסוגל לשחק כמו עז במודע.. אז.. שחקן העונה.

סטילהוק

New member
ריאן לא התקרב אפילו להיות שחקן העונה

ואם לא הקול של דיוון הוא היה מקבל 0 קולות, מה שהגיע ל בגלל שהפך לצל של כריסי.

NP23

New member
!!!!

מבחינתו עשה מה שיכול להיות! הטעות העיקרית שלו שסיפר לבן על האיידול , זה היה מתוך נסיון להיות שחקן על ולקנות את האמון שלו ,
מה יכל עוד לעשות, ברור שכריסי ודיוון שיחקו טוב ממנו אבל הוא ניסה הכי הרבה שיכל הוא לא בחר להיות עז
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member

עזוב את זה שסיפר לבן על האיידול, אף אחד שם לא שמר סודות העונה חוץ מבן.
הבעיה עם ראיין הרבה יותר גדולה מזה, הוא הפך לצל של כריסי והפסיק לשחק את המשחק, אלא נגרר אחרי כריסי. מבחינתי זה לגמרי ההגדרה של עז. כי אין שום הבדל בין מה שריאן עשה בעונה האחרונה למה שטאש עשתה בקמבודיה. שניהם נגררו, שניהם לא יזמו, וגם שהיתה להם הזדמנות לא ניצלו אותה כי העדיפו להגיע לגמר על בטוח, אבל לא חשבו בכלל על איך להגיע לגמר ככה שגם יזכו בו.

Bar EL

New member
העניין הוא שלהיות שחקן העונה זה לא דבר בטוח

כמו שנועם אמר זה עניין עריכתי ואולי זה עבד לקלי אבל לא עבד להרבה אחרים ששיחקו חזק, אז כן כנראה שהייתי מעדיף להיות מקום שלישי ולעשות מזה כסף.

noamlah

New member

וגם רייף מגואטמאלה
קני מגאבון והולי מניקרגואה יסכימו

noamlah

New member
אה כן?!

והיידי לא הוזמנה כמעט לשום אירוע שקשור בהישרדות מאז השתתפותה ויש לה ולבעלה סכומים של מיליארדים, יותר מכל השורדים ביחד
מה זה קשור?

סטילהוק

New member
אנחנו מדברים על העידן החדש של הישרדות

ואתה מדבר איתי על עונה מימי תרתפוק שכבר מזמן מעלה אבק

noamlah

New member
לא

אתה מדבר על העידן החדש של הישרדות, חוץ ממך אף אחד פה לא משתמש בביטוי האדיוטי הזה
ובכל מקרה החלוקה הזאת שלך לא קשורה למה שכתבתי, מה שכתבתי אומר שהכסף שאנשים הרוויחו אחרי התכנית לא קשור פה
זה כמו שאגיד לך שוויטאס מקמבודיה (הנה, ניו סקול בשבילך) זכה הרגע בלוטו ב50 מיליון אז בדיעבד היה שחקן העונה והמשחק שלו השתלם כי בסופו של דבר עקף את כולם כולל את המנצח מאז שהשתתף
זה טיעון מטומטם ומקווה שאתה מבין את זה

סטילהוק

New member
ברור, ראסל היה גם לפני שהשתתף בהישרדות מולטי מיליונר

ה 50 אלף דולר שהוא זכה בהם פעמיים שהוא הגיע לגמר עניינו לו את הביצה, אותו עניין התואר, לא הכסף, עד כדי כך שהוא ביקש בריוניון בגמר לקנות ב 200 אלף דולר את התואר מנטלי ווייט. ואחרי איי הגאולה שהוא הבין שלא משנה כמה פעמים הוא ישחק הוא לא יזכה, הוא הכריז שהוא פורש מהישרדות. כי יש דרך להגיע לגמר, לא כל מי שמגיע בהכרח לגמר הוא שחקן טוב. ומי שנגרר לגמר על ידי אחרים הוא בטוח לא. ריאן למשל הוא הדוגמא הכי טובה לזה.

למעלה