פישבאך מנסה למצוא תירוץ למהלך המטומטם

סטילהוק

New member
פישבאך מנסה למצוא תירוץ למהלך המטומטם

פישבאך מנסה למצוא תירוץ למהלך המטומטם של ד"ר מייק במועצת השבט אחרונה, אך אפילו הוא לא מצליח להבין מה בדיוק הלך שם בדיוק ולמה ד"ר מייק וג'ו הצביעו לקול, בזמן שהם ניסו להסית את האש אליהם וד"ר מייק בזבז על עצמו את האיידול....

Lhuna1

New member
חחח באתי לפורום פעם ראשונה העונה

בשביל לחפש הסבר הגיוני ממישהו פה מה לעזאזל ד"ר מייק עשה ולמה

&nbsp

NP23

New member
זה לא כזה מוזר

הוא לא ידע אם לא כל הרוב קולות נגדו ובן מטעה אותו עם הצבעה לקול, אז השתמש באליל.
הוא לא ניסה להדיח את בן כי ידע שהם מספיק אנשים לפצל קולות וזה רק יעשה לו נזק.
למקרה שהפיצול בין ג'ו וקול הצביע נגד קול , גם כי נאמר לו וגם כי יותר טוב לו להמשיך עם ג'ו מאשר קול, שאולי יזכה במשימת חסינות הבאה ואז מייק המטרה העיקרית.
&nbsp
אז אני מעט מתנצל שיצאתי עליו שהוא דפוק, הוא לא דפוק , הוא פשוט לא משחק טוב.
עדיין יכול להיות שיפתיע בהמשך או אי פעם ישחק בעונה אחרת. כרגע הוא עלוב.

noamlah

New member

בפיצול הנוכחי שהיה במידה ומייק וג'ו היו מצביעים לבן
ומייק היה נותן את האליל שלו לקול בן היה מודח כך שהדחה שלו בהחלט הייתה אפשרית

NP23

New member

פיצול לא נכון של ברית הרוב לא הבנתי למה רק 2 הצביעו למייק, אולי מישהו עשה טייסון
(מבלי להדיח את עצמו ) מניח שמייק ציפה לכך שיהיה פיצול של 4-3 ואז אין לו מספיק קולות

סטילהוק

New member
לא בדיוק

במצב שכריסי וג'יי.פי. הצביעו למייק, ולקול הצביעו 7 כולל מייק וג'ו חבריו לשבט ההילרס, גם אם מייק ובן היו מצביעים לבן, ומייק היה משחק את האליל שלו על קול, עדיין היה שיוויון בינו לבן והיתה נערכת הצבעה חוזרת רק בין מייק לבן, כשמייק ובן לא יכולים להצביע, מכיוון שקול מוגן עם האיידול של מייק, וכולם היו מצביעים למייק. כך שמייק במצב כזה לא יכל להדיח את בן, אלא היה מדיח את עצמו. מה שכן, בסיבוב הקודם היו לו מספיק קולות לעשות את זה כשדסי עדיין לא הודחה ויכלה להצביע איתם. בעיקר כשלברית השולחן העגול היה חסר את הקול של לורן ובגלל זה בן פנה למייק שיצביע במקומה. שחקן טוב היה מבין שמשהו פה מסריח אם הרוב צריכים אותו כשיש להם מספיק קולות, אבל מייק לא שחקן טוב ולא יודע איך לשחק עם האיידול שמצא בזכותה של ג'סיקה, אם קלי או מלקולם היו במקומו אני בטוח שאחד האיומים הגדולים במשחק, כריסי או בן היו כבר מודחים. אבל העונה אין אף אחד שמגיע לקרסוליים של קלי או מלקולם, ובגלל זה העונה הזאת נראית בהתאם. למרות שיש בה שחקנים עם פוטנציאל להיות טובים יותר בעונה הבאה שישתתפו בה, אם ילמדו ויפיקו לקחים מטעויותיהם בעונה הזאת.

כך שמה שתמוה זה לא אי הדחתו של בן שלא היתה בכלל אפשרית ללא עוד קול בסיבוב הזה, אלא השימוש באיידול על עצמו בזמן שמייק בעצמו מצביע גם הוא לקול ביחד עם ג'ו, ומנסה להסית את האש מקול אליו. אין בזה שום היגיון, מלבד בזבוז איידול שיכל לעזור לו בסיבוב הבא.

סטילהוק

New member
טעות שלי, בעצם אתה צודק

שכחתי את קול עצמו שהיה מספיק כקול שלישי נגד בן. היתה להם בהחלט הזדמנות גם בסיבוב הזה להדיח את בן. ואם כך כנראה שהם הרבה יותר גרועים אפילו ממה שחשבתי אותם עד עכשיו.

סטילהוק

New member
מצב ההצבעות במועצת השבט האחרונה

קול הצביע לבן (1)
כריסי וג'יי.פי. הצביעו למייק (2)
לורן, אשלי, בן, דבון, ראיין, ג'ו ומייק הצביעו לקול (7)

ד"ר מייק בזבז את האיידול על עצמו וקול הודח.

במצב כזה אם מייק וג'ו היו מצביעים גם הם נגד בן ומייק היה משחק את האיידול על קול בן היה מודח, כי הוא היה השני עם יותר קולות בהצבעות.

NP23

New member

השאלה למה אין עוד קול על מייק, זה תוכנן ככה או שנניח אשלי החליטה במועצה לשנות את ההצבעה שלה כנגד הדיקטטורה של בן ?
ואי אפשר להגיד שמייק דביל שהשתמש באליל על עצמו, אם היה רוב נגדו? אז היה באמת דביל. אם במקרה גם לקול היה אליל מהמיזוג? מייק לא יכל לדעת. הוא לא יודע שלריאן יש.
אל תבינו אותי לא נכון, מייק שחקן די עלוב לפחות כרגע, אבל לא בגלל המועצה האחרונה.
&nbsp

סטילהוק

New member

לא אמרתי שמייק דביל, אמרתי שהוא שחקן גרוע שלא יודע לשחק את המשחק, ושהמהלך שלו לבזבז את האיידול על עצמו בזמן שהוא מצביע ביחד עם ג'ו לקול היה פשוט מהלך מטומטם או לפחות חסר כל היגיון. כי אם משתמשים באיידול על עצמך למה גם להצביע לקול? ואם אתה מצביע לקול בשביל מה לבזבז את האיידול בסיבוב הזה כשאתה יכול להגן על עצמך איתו בסיבוב הבא או אחריו כשבאמת תהיה בסכנה?

noamlah

New member

השאלה אם איזה אמת אתה מוכן ללכת:

או שאתה מאמין לבן שהרוב הוא על קול ואז או שאתה מצביע איתם לקול בשביל להשאר בטוח או שמשתמש באליל על קול ומצביע לבן

או שאתה לא מאמין לבן שהרוב הוא על קול ואז מצביע לבן ומשתמש באליל על עצמך

גם להשתמש באליל על עצמו וגם להצביע לקול, אין בכך שום הגיון

ובכל אופן הוא וג'ו לא משחקים לסוף אלא פשוט קונים לעצמם עוד זמן כדי שיהיו אופציה אחרונה ואז תולים את תקוותם באלילים או בחסינויות
ג'ו דואג להיות אופציה אחרונה בכך שישניא עליו אנשים
ומייק דואג להיות אופציה אחרונה בכך שיתחנף אליהם
זו אותה אסטרטגיה

אם מייק היה לוקח סיכון במועצה הזאת, נסגר על אמת אחת שבן נתן לו ומשתמש באליל על קול יכול להיות שהוא וג'ו לא היו צריכים בכלל להמשיך לחכות להחלטת ברית הרוב כי היא הייתה מתפרקת, יש מצב גדול שהיו מעבירים אליהם את אשלי או כריסי וראיין
אבל את דעתו של מייק על משחק אגרסיבי כבר שמענו במועצת השבט

NP23

New member
תשובה לשניכם!

מייק לא ידע למי מצביעים הוא לא האמין לאף אחד ! הוא פשוט האמין שיש פיצול 4-3
(זה שהפיצול היה 5-2 זה ממש מוזר! )
או בינו לבין קול - משמע שווה לו להשתמש באליל למקרה שהרוב נגדו/שקול השיג איידול
או בין ג'ו לקול - מעדיף להצביע נגד קול מאשר נגד ג'ו
אם ידע שיהיה רק 2 קולות נגדו , סביר שהיה מנסה לאגד את כל ה3 נגד בן , אבל גם לא ידע
ואני מניח שתכנן להשתמש באיידול על עצמו רק באותו רגע פרנואידי אחרון
&nbsp
זה שמייק שחקן גרוע אני כן מסכים , אבל די להגיד שאין לו שום הגיון
ההגיון הוא
1. הוא לא סומך על אף אחד ובצדק
2. חשב שיהיה פיצול 4-3 בין 2 הילרז

NP23

New member

במצב שבו יש פיצול 4-3 מספיק שהוא וג'ו יצביעו נגד קול ,
אבל הקטע שגם לא סמך בטח על ההצבעה של ג'ו וקול
הוא שחקן גרוע שאין לו קשר חברתי עם אף אחד פשוט
אבל אפשר להבין אותו

סטילהוק

New member

אני במקומו הייתי לוקח הפעם את הסיכון, ורק בגלל שאין לו מה להפסיד.
זה או שאתה עושה מהלך גדול והופך לשחקן העונה או שאתה משתפן ומזבז איידול סתם ויוצא לוזר ושחקן גרוע. אין באמצע. כי אתה עצמך ציינת, ובצדק, שמייק לא חושב על לנצח, הוא חושב על לשרוד עוד יום במשחק. אבל כשאתה נמצא בתחתית, לקחת את הסיכון זה ההבדל בין לנצח או להפסיד. הרי גם ככה מהרגע שקול הודח, הוא המטרה הבאה, בגלל שבן מעוניין לקחת את ג'ו כ'עז' איתו לגמר והוא יעשה הכל וידאג להדיח כל אחד אחר מלבדו, בכדי להשיג את המטרה שלו. כך שלמייק לא היה בכלל מה להפסיד ואם הוא היה פועל נכון הוא היה הופך בין לילה לאגדה, כמו וונטוורת', כמו מלקולם וכמו כל שאר השחקנים הגדולים של הישרדות שהיו בתחתית ופילסו את דרכם לטופ 4 או אפילו עד לגמר, ולא כעזים או ע"י רכיבה על שחקנים אחרים, אלא ע"י משחק פיזי, מנטלי וחברתי נכון. אני לא רואה שום מצב שמייק יכול לנצח את כל משימות החסינות האישית מפה עד הגמר, כך שלא אתפלא כלל אם הוא יודח בקרוב, אך מאידך יש גם מצב שבסוף יקחו אותו ולא את ג'ו לגמר כעז, כי בינתיים עושה רושם שהוא העז המושלם לקחת לגמר בשביל לנצח. נכון לכרגע כל מי שיעמוד מולו בגמר ממי שנשארו במשחק ינצח אותו. כך שבשני המקרים זה לא נראה טוב בשביל מייק.

למעלה