פינת הפופולאריות - פרק 8

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות - פרק 8

ולהלן דירוג פרק קודם!

12. קול - 1.1
1
11. ג'יי פי - 2
1
10. ג'ו - 2.1
1
9. דסי - 5
1
7. אשלי - 5.7
5
7. ג'סיקה - 5.7
4
6. לורן - 6.1
1
5. ריאן - 6.5
1
4. דיוון - 6.8
1

ולהלן הטופ 3 שלנו! שכולל דמות קבועה, דמות חדשה לגמרי ודמות שחוזרת לאחר הרבה זמן!

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 7.4,

עולה ב4 מקומות ונכנס לטופ 3 לראשונה מאז הפרק הראשון!

בן

אורישקי

New member
הדירוג

ג'סיקה יוצאת מהדירוג וזו גם הפעם האחרונה של דסי!

חוקים:
- בכל שבוע אני אתן את רשימת המתמודדים שהשתתפו בפרק (כל מי שלא הודח + המודח/ים בפרק), כל אחד ידרג את הרשימה ויתן לכל שורד ציון מ1 עד 10.
בשבוע שאחרי, לאחר שידור הפרק, יעלו תוצאות הפרק הקודם, והפורום יצביע מחדש לשורדים האהובים עליו.
בחישוב התוצאות, אני אחשב את ממוצע הנקודות שכל אחד קיבל, כדי שיהיה נתון יותר מדויק להשוואה בהמשך העונה.

המתמודדים:

אשלי
בן
ג'ו
ג'יי פי
דיוון
דסי
כריסי
לורן
מייק
קול
ריאן

דירוג נעים

סטילהוק

New member
מדרג

אשלי - 7 למרות שבקושי הראו אותה הפרק. בכל מקרה היא התקווה האחרונה שלי לעונת הדיסני המאכזבת הזאת. אם גם היא תודח בשרשרת הדחות הבנות האחרונה אפשר לסגור את הבאסטה על אחת העונות הגרועות ביותר בתולדות הישרדות, שכולה התערבות שקופה ומוגזמת של ההפקה יותר מבכל עונה, שמאז ונואטו לא שנאתי עונת הישרדות כמו שאני שונא את העונה הנוכחית עם ההתערבות המוגזמת והשקופה של ההפקה במשחק עם קאסט של מטומטמים ודבילים שכמוהם לא נראו כבר הרבה זמן על המסך.

בן - 2 מתחיל להימאס עלי. והקטע שהוא מתחבא בשיחים ושומע את השיחה כל כך מבויים ומצוץ מהאצבע, שזה פשוט זלזול באינטליגנציה של הצופים.

ג'ו - 1 טוב הבנו כבר שהוא רוצה להיות הטוני החדש, אבל בחיים הוא לא יהיה, כי הוא יותר מדי מטומטם, בעל פתיל קצר, וולגרי ולא יודע לשמור על לשונו. ועד שחשבתי שסוף סוף ניפטר מעונשו של זה, חבורת הדבילים השאירו אותו.

ג'יי פי - 1 פשוט גוש שרירים חסר מוח ומסתבר שכנראה גם עיוור כמו עטלף, אם הוא לא רואה מ 2 ס"מ את ראיין חופר מול עיניו בחול שמתחת לשלט.

דיוון - 4 היחיד שעוד איכשהו נורמלי שם, למרות שגם הוא די מאכזב, כי היה הראשון במשימת הפרס ולא חשב בכלל לחפש את הרמז לאיידול, מה שמראה שהוא לא ממש מבין את המשחק או צפה בעונות קודמות. מקווה שבפרק הבא הוא יתחיל לשחק ויעלה על ראיין הקריפ שמשתמש בו כפיון ובהזדמנות הראשונה לא יהסס לתקוע גם לו סכין בגב כמו שתקע לאלי.

דסי - 6 שחקנית חזקה עם המון פוטנציאל מבוזבז, חבל שנפלה על העונה הלא נכונה ושילמה את המחיר של הטימטום של משתתפיה.

כריסי - 1 הפכה לאחת הנבליות הכי שנואות ובלתי נסבלות עלי בתולדות הישרדות, עם עריכה יותר ממוגזמת לטובתה, בעוד שצריך לזכור שמה שמציל אותה בינתיים זה המספרים שמקנים לה רוב, ולא משחק מבריק כמו שההפקה מנסה להציג בכוח לצופים. הרי אם היא היתה בהילרס היא מזמן היתה עפה. ואין לי ספק בכלל שהקטע שרוב הצופים העונה מחכים לו זה תקיעת הסכינים בגב בינה לבין הקריפ, והשאלה הגדולה של מי מביניהם יקדים את מי...

לורן - 2 עוד אכזבה גדולה, בשביל מה לגלות לבן על היתרון הסודי שקיבלה? ולמה זה טוב, הרי גם ככה בשביל להדיח את דסי היו להם מספיק קולות, ובסופו של דבר גם אחרי שהתברר שאין לג'ו אליל חסינות הם השאירו דווקא אותו במשחק, מה שמראה עד כמה גרועים המשתתפים העונה ולכן גם הרייטינג של העונה הנוכחית בהתאם נמצא בירידה מתמדת.

מייק - 2 בגד פעם אחת, בגד פעם שנייה, הוא באמת חושב שמישהו יסמוך עליו אחרי כל הבגידות בחבריו לשבט ההילרס, שבינתיים רק הבנות ממנו שילמו את מחיר בגידותיו? ולא אתפלא כלל אם הוא יהיה הבא בתור ביחד עם אליל החסינות שאותו הוא מצא בזכותה של ג'סיקה שאותה הוא עזר להדיח בכיסו מבלי לעשות איתו שום שימוש או צעד גדול.

קול - 1 וגם זה רק בגלל שאי אפשר לתת 0. ללא ספק אחד המטומטמים הגדולים בתולדות הישרדות, השבוע עלה לפייסבוק ראיון עם ג'סיקה שבו היא מודה שהחיבור שלה לקול פגע קשות במשחק שלה והביא להדחתה.

ריאן - 1 אחד הלוזרים הקריפים הגדולים בתולדות הישרדות וללא ספק יקיר ההפקה. ואת זה מרגישים בכל פרק מתחילת העונה. לא אתפלא כלל אם הוא הזוכה של העונה, בחסד ולא בזכות. כי כמה כבר אפשר לעבוד על הצופים בעיניים? כמה? אני לא קונה לרגע שאף אחד לא ראה אותו חופר מתחת לדגל אחר האליל חסינות. את הלוקש הזה שההפקה תמכור לצופים טירונים, לא לי.

ואיך זה שאף אחד מהם אפילו לא חשב לספור את הקולות במועצת השבט האחרונה? למרות שהפרצוף של קול של מה בדיוק קרה פה? בסוף מועצת השבט אמר למעשה הכל.

אשלי - 6 אני עוד מחכה לראות אותך משחקת.
בן - 9
ג'ו - 1
ג'יי פי - 3
דיוון - 6 כנ"ל לאשלי
דסי - 3 על מה ולמה ההצבעה ללורן?!? מסתבר ש"השחקנית השקטה" הפכה להיות "ראויה" שאפילו לא ניסתה לשחק.
כריסי - 10 הבעייה היא שבקצב הזה אני לא רואה אותה בגמר.
לורן - 7
מייק - 8
קול - 1
ריאן - 10

Double U

New member
מדרג

אשלי - 5
בן - 7
ג'ו - 1
ג'יי פי - 3
דיוון - 6
דסי - 2
כריסי - 10
לורן - 10
מייק - 5
קול - 2
ריאן - 10

אורישקי

New member

אשלי 4 אין על מה יותר
בן 4 לא כל כך עף עליו למען האמת, הוא מרגיש לי מאד אימפולסיבי
ג'ו 1 יותר מזל משכל
ג'יי פי 1 מיותר
דיוון 8 חמוד למרות שאני קצת לא בטוח אם הראש שלו הכי במשחק הפרק הזה
דסי 1 גרועה
כריסי 10 בלי תחרות המלכה של העונה
לורן 10 חולה עליה
מייק 8 משחק טוב
קול 1 פשוט כושל חחח
ריאן 10 הוא משחק מעולה בינתיים

Seosi

New member
מדרג

אשלי 6 היא נראית לי שחקנית סבבה אבל לא מקבלת זמן מסך.
בן 7 אני בעדו, אבל לגמרי שם על עצמו מטרה עם מה שקרה עם ג'ו.
ג'ו 1 אני לא רואה מצב שבו הוא מצליח להגיע לגמר.
ג'יי פי 1 לא מקבל זמן מסך.
דיוון 8 משחק טוב.
דסי 6 הייתי בעדה אבל קצת התאכזבתי מהראיון שקראתי איתה...היא הייתה צריכה להצביע לג'ו.
כריסי 10 משחקת ממש מעולה כרגע.
לורן 10 אני ממש מקווה שהמהלך שעשתה ישתלם לה, למרות שאין לי הרגשה טובה.
מייק 10 שחקן ממש טוב, הוא מבין שהמצב שלו לא הכי טוב בשבט, אבל הוא כל הזמן חושב קדימה.
קול 1 גם כן לא במצב טוב, אם לא היה זוכה בחסינות האישית, קרוב לוודאי שהיה מודח.
ריאן 10 שיחק אותה עם הצלחת, אבל נראה שהוא קצת בצרות בפרק הבא.

You shoot me high, call me fly

אשלי 7 מצבה לא משהו
בן 7 הוא מתחיל לעצבן אותי. יפתיע אותי אם לא יוביל מהלך להעיף את כריסי בקרוב
ג'ו 1
ג'יי פי 1
דיוון 10
דסי 1 זה משחק לאנשים רעבים שאין להם דילמות מוסריות
כריסי 10
לורן 10
מייק 10
קול 1
ריאן 10