15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות

סטילהוק

New member
15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות

מתוך 516 שורדים ושורדות שהשתתפו ב 35 העונות של הישרדות ארה"ב, שצולמו ושודרו מאז שנת 2000 ועד היום, דירגתי את 15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות, כל אחד והייחודיות שלו או שלה וכל אחד והיתרונות שלו ושלה, למרות שגם הם לא מושלמים ולא חפים מחסרונות וטעויות, אך אצלם בניגוד לכל השאר, היתרונות עלו על החסרונות.

בכל אופן, הנה הדירוג שלי ל 15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות US:

1. Kelley Wentworth
2. Malcolm Freberg
3. Kim Spradlin
4. Tony Vlachos
5. Boston Rob Mariano
6. Parvati Shallow
7. Stephenie LaGrossa
8. Mike Holloway
9. Oscar 'Ozzy' Lusth
10. Joe Anglim
11. Terry Deitz
12. Amanda Kimmel
13. Colby Donaldson
14. Jenna Morasca
15. Ami Cusack

שימו לב שרוב השורדים והשורדות הכי אהובים עלי לא זכו מעולם בהישרדות.

אשמח אם גולשים נוספים בפורום יציגו את דירוגיהם לשורדים והשורדות הכי אהובים עליהם בתולדות הישרדות.

Mario39

New member
תשנה את הכותרת ל״שורדים הכי גרועים בתולדות הישרדות״

(חוץ מפרווטי)

אורישקי

New member
לא ברור לי איך
לעונה הנוכחית

אתה מתלונן על השקרים של ריאן וכריסי כשחלק מאד נכבד מהשורדים אצלך (בדגש על קים, טוני, בוסטון רוב, פארווטי, סטפני ואמנדה) שיקרו ובגדו באנשים באופן הרבה יותר מלוכלך מכריסי וריאן שאתה כל כך חופר עליהם.

אורישקי

New member
ואם אני עושה דירוג כזה בערך אז

1. סנדרה
2. סירי
*פער*
3. פארווטי
מכאן זה בערך... יכול להשתנת קצת אבל האנשים אותם אנשים
4. קאת'י
5. בוסטון רוב
6. מלקולם
7. טוני
8. רוב ססטרנינו
9. טוד
10. אמנדה
11. קים
12. נטלי אנדרסון
13. דניס
14. ריצ'ארד
15. קורטני ייטס

סטילהוק

New member
כמו שכבר ציינתי, יש נבלים שאני אוהב ויש נבלים שלא

הרבה מזה נשפט אצלי ע"י שלושת הקריטריונים שכבר ציינתי מהם ושעל פיהם מדורג כל שורד שהשתתף אי פעם בהישרדות. חוץ מזה, בניגוד לשני הנבלים של העונה הנוכחית, הנבלים שאני אוהב לא שיקרו ובגדו באנשים הכי קרובים אליהם, למשל בוסטון מעולם לא בגד באמבר, קים מעולם לא בגדה בצ'לסי, ובכלל קים גיבורה ובכלל לא נבלית, כנ"ל סטפאני שנחשבת לגיבורה ולא לנבלית, עובדה שהיתה בקבוצת הגיבורים ולא בקבוצת הנבלים בעונת הגבורים נגד נבלים, כנ"ל אמנדה. ואם בוחנים את החמישה שציינת מול שני הנבלים של העונה הנוכחית בשלושת הקריטריונים כל אחד ואחת מהם מוביל עליהם ובגדול. שלא לדבר בכלל על כך שהנבלים של העונה הנוכחית כבר בגדו באנשים הכי קרובים אליהם פעמיים ובשלב כל כך מוקדם של העונה. ואחד מהם אף עשה את זה בשיטת הכי מגעילה של הרצחת וגם ירשת. גם בגדת בבת הברית הכי נאמנה לך כששמת את ראשה מתחת לגיליוטינה וגם הורדת את הגיליוטינה והתזת את ראשה בעצמך אחר כך. אין בגידה יותר מכוערת מזה, ועוד לבן הברית שלך. כאן כבר נחצה הקו האדום אצלי, יש בגידה מוצדקת ויש בגידה מטומטמת וחסרת כל היגיון. שלא לדבר על כך שאתה מעדיף לחבור למישהי שתכרות את ראשך ותתקע לך סכין בגב בהזדמנות הראשונה ואתה מקריב בשבילה את בת הברית הכי נאמנה שלך שהלכה איתך לאורך כל הדרך. כמה מטומטם צריך להיות בשביל לעשות את זה?

noamlah

New member
טוב

1. Kelley Wentworth - בגדה בשירין ובקאס
2. Malcolm Freberg - בגד בדניס
3. Kim Spradlin - בגדה בקאט ובאלישיה שהרגישו חברה שלה כמו צ'לסי ואפילו יותר
4. Tony Vlachos - בגד באייג'יי וטריש שהייתה הכי קרובה אליו במשחק
5. Boston Rob Mariano - בגד בלקס וקאת'י שהיו חברים שלו מלפני המשחק, בעונה 22 בגד בגרנט שהיה יד ימינו וגם באשלי לטובת פיליפ
6. Parvati Shallow - בגדה באלכסיס ובג'יימס ובאוזי שכולם היו ביחסים קרובים איתה
7. Stephenie LaGrossa - בגדה בסינדי, בלידיה, בג'אד, בג'יימי...
8. Mike Holloway
9. Oscar 'Ozzy' Lusth
10. Joe Anglim
11. Terry Deitz - לא בגד אבל הפקיר את חבריי השבט שלו כשיכל להציל אותם עם אליל חסינות ולהתאמץ לקרות בריתות בקסאייה
12. Amanda Kimmel - בגדה בג'יימס ובדניס
13. Colby Donaldson
14. Jenna Morasca - בגדה בדינה
15. Ami Cusack - בגדה באלייזה

אז יש לך ארבעה אלפא מייל עלובים וצדקנים + רשימה של אנשים שבגדו וכן, גם ב"אנשים שהיו הכי קרובים אליהם"

סטילהוק

New member
כל מי שציינת לא עשה את זה בשלב כל כך מוקדם של המשחק

חוץ מזה, לכל מי שציינת היתרונות שלו עולים על כל החסרונות שלו. בניגוד לשני הנבלים של העונה הנוכחית שאין להם בכלל יתרונות, לא פיזיים, לא שום תרומה לשבט, לא שום דבר שניתן להיאחז בו ולאמר אז נכון שהם נבלים, אך מנגד הם... ויש להם רק חסרונות. אלא אם כן בגידות ותקיעות סכינים בגב לבני הברית הכי נאמנים שלך נחשב אצלך ליתרון. ברור שהישרדות זה גם משחק אסטרטגי בנוסף להיותו משחק פיזי וחברתי, אך כשאין שום יתרון אחר ובאת רק לתקוע סכינים בגב, מבלי להוכיח את עצמך בשום קריטריון אחר, אתה מיד הופך לנבל שנוא, וזה ההבדל הכי גדול בין נבל שאוהבים לשנוא לבין נבל שפשוט שונאים, כמו קולטון.

אורישקי

New member
טוב בסדר

הסיבה שכולם שנאו את קולטון זה לא בגלל שהוא בגד באנשים - זה בגלל שהוא התייחס לאנשים בצורה דוחה וגזענית, בגלל שהיה בכיין ובגלל שהוא היה ללא ספק בן אדם רע. כריסי וריאן ללא ספק לא כאלה
ויכולת פיזית זה ממש אל קריטריון, יש אנשים שאין להם יכולות פיזיות גדולות והם מכפים על זה במשחק אסטרטגי וחברתי כמו ריאן וכריסי

noamlah

New member
הסיבה שכולם שונאים את קולטון

זה בעיקר בגלל איך שהוא סיים
פעם ראשונה עוד היו שחשבו שהוא סוג של פספוס העונה והייתה אליו אמפתיה
היו הרבה שרצו לראות אותו בעונה נוספת
בפעם השנייה הוא ממש קבר את עצמו עם הפרישה שלו

במידה וקולטון היה מתגבר על הוירוס בטן שלו, מגיע למיזוג ושם מנווט את השליטה שהייתה לו לפניי לכיוון של ניצחון גדול אני לא חושב שלאף אחד מהמעריצים הרציניים של הסדרה היה אכפת שדיבר לא יפה לביל ולקריסטינה בשלבים מוקדמים

סטילהוק

New member
כמו שכבר אמרתי, אני ואתה לעולם לא נגיע לעמק השווה בינינו

בעיקר אם אתה מחזיק מקולטון השורד הכי שנוא בתולדות הישרדות ואף מצדיק את התנהגותו הנבזית. ואגב, גם אליסיה שתמכה בו וברשעותו מול כריסטינה וכן הגיעה רחוק בעונה, קיבלה מטח של ביקורות שליליות ואפילו קללות ואיחולי מוות על התנהגותה, עד כדי כך שבגמר היא נאלצה להתנצל ולהודות שיצאה מגעילה. בעיקר על ההערה המפגרת שלה בטסטות על כריסטינה שיותר גרועה מילדה עם הפרעות, כשהיא עצמה עובדת כמורה לילדים עם הפרעות.

Seosi

New member

אני לא חושב שקולטון היה מנצח בגלל קים. הוא גם אמר שהוא היה לוקח אותה לפיינל פור אם הוא היה ממשיך. וזה לא שהוא לא דיבר אל כריסטינה וביל לא יפה, הוא התנהג בצורה גזענית ממש, לא היה לו בכלל משחק חברתי וזה מעצבן אותי שאף אחד בשבט שלו לא חשב על להדיח אותו, במיוחד ג'ונאס. ובפעם השנייה שהוא שיחק הוא פרש, כי הוא לא הצליח להשתלב עם חברי השבט שלו. אני לא חושב שהוא במציאות בן אדם רע, אני מודע לכך שזאת תכנית ריאליטי, אני פשוט שופט ממה שהראו.

noamlah

New member
לא אמרתי שבהכרח היה מנצח

אני גם לא חושב שהיה מנצח, לא מאמין שמסוגל לזה
אבל במידה וכן, לאנשים לא היה אכפת

בביג ברודר עונה 8 היה את איוול דיק שלא רק שדיבר לא יפה למתמודדת (ג'ן) אלא גם כיבה עליה סיגריות ושפך עליה כוס מים, שלא לדבר על איך שדיבר על הבת שלו דניאל גם בתוך הבית ובעיקר מחוצה לו
אם דיק היה מודח מוקדם בעונה 8 אני מאמין שהיו זוכרים לו את הגועל נפש הזה שגרם לו אבל מכיוון שניצח הדבר הזה נהפך מאוד שולי ואפילו מצחיק ומבדר לחלק גדול מהצופים כי הפופולאריות שלו הייתה מאוד גדולה

הוא מקרה דיי קיצוני אבל היו גם מנצחים בעונות אחרות של הישרדות וBB שהיה להם משחק דיי גועלי כלפיי מתמודדים אחרים אבל בסופו של דבר זה נהיה שולי לעומת הניצחון שלהם

Seosi

New member

הפעם הראשונה שראיתי את ביג ברודר הייתה עונה 15, וזה הספיק בשבילי חחחח. אז אני מבין אותך.

Seosi

New member
אתה מדבר על...

אמנדה נכון? אהבתי אותה גם בהתחלה אבל היריבות שלה עם אליסה קצת הלכה רחוק מדי. בכלל אני זוכר שארין, ג'ינה מארי, ספנסר וגם נראה לי שאנדי פוטרו מהעבודות שלהם בגלל הדברים שהם אמרו בתוכנית..והם ממש חצו את הגבולות בתוכנית לפי דעתי.

אורישקי

New member
לא רק הם

גם אמנדה פוטרה מהעבודה והיא קיבלה מלא ביקורת על ההתנהלות שלה. לדעתי בשלב מסוים זה פשוט נהיה טרנד בעונה הזאת. אני חושב שאמנדה היא הדמות הכי טובה שהייתה בBB אי פעם וגם השחקנית האהובה עליי אחרי דניאל רייז. נגכון שבשלב מסוים (בעיקר בשבוע םע אליסה) היא די איבדה את זה אבל היא דיווה ששיחקה את המשחק וחבסופםו של דבר ידעה גם לקחת את זה בפרופורציה כשזה נגמר

אורישקי

New member
אה, ובאופן אישי

מאד אהבתי גם את ארין, היא אמנם התחילה בצורה דוחה אבל היא נרגעה אחרי השבוע השלישי והיהמ מש כיף לראות אותה שולטת במשימות ומשפרת את המשחק שלה, מאד התבאסתי שאמנדה ומקריי עשו את הטעות הגדולה שהרסה גם להם וגם לנו את העונה והדיחו אותה על פני אנדי...

סטילהוק

New member
ארין משתתפת ב TAR 30 שצילומיו הסתיימו באוקטובר

ושידוריו יחלו ממש בקרוב

אורישקי

New member
באמת? יאו אדיר!

מפתיע שCBS מחזירים אותה אם כן, כי הייתי בטוח שבחיים לא יחזירו אותה אחרי סערת הגזענות שלה

למעלה