הישרדות פאלוואן - פרק 3

PardoFM

New member
באמת...

אני לא מבין בכלל את ההתנהלות של עדי. את רוצה להדיח את ענבר? אין בעיה. אבל איך חשבת לעשות את זה? עם רז ועם אמיר וזהו? את שוכחת שאין לך רוב? במקום למשל לרז למשל לנסות לקחת את ענבר ואולי לנסות להדיח מישהו אחר, משהו שיהיה יותר שיווני. ואז היא יכולה לפעול נגד ענבר. היא רצתה להדיח את רז מה שהיה מוריד את הברית שלה ליותר. גם אם היא הייתה מצליחה להדיח את רז בסוף. הייתי אומר את זה. "יופי גרמת לרז לעוף, יופי. איך את מדיחה את ענבר שאת כל כך שונאת? כשכל השבט שונא אותך בדיוק באותה שנאה של רז?" ומסכן אמיר. דווקא אותה בחר להציל ויש מצב שהיא סימנה אותו בצבע יותר מודגש מאת רז. כל הפיתולים שלו במועצת שבט, לא עושים לו טוב

נכון

לרז היתה אפשרות לצרף לעדי ואמיר את ענבר וגם את מיכל ואז היה להם רוב של 5 נגד 3.
זה שענבר עשתה טעות מטופשת זה ברור אבל כול הזמן לנפנף בזה בקולניות ולטרפד מהלך שיביא רוב זה עוד יותר מטופש.

Seosi

New member

יוסי קיבל עד עכשיו עריכה של מנצח. הוא באמת משחק מעולה. אבל נראה שנתי וורד יבואו אחריו, ואף על פי שהם במיעוט, עדיין עדיף שלא יבואו אנשים נגדך.
אפרופו ורד, אני עדיין חושב שהיא אינטליגנטית, אבל הפרק העריכה לא הייתה לטובתה.
מסגנאו שחקן מאוד חכם, הוא יכול להגיע רחוק וחושב רחוק.
רז ז. לא היה צריך להתהפך ככה על עדי. אתה גם ככה נמצע במיעוט, חבל להדיח מי שבברית שלך.
מעניין מה יקרה עכשיו בין ברית הבנות בבוהאיי.

יש לי חשד שהעריכה הראתה את הווידוי של רז. ז למצלמה

שבו הוא אומר שהוא יצביע נגד עדי בסדר הכרונולוגי הלא נכון.
הרי לא ראינו שהוא אמר לאף משתתף אחר שהוא רוצה להדיח את עדי.
גם אף משתתף אחר לא אמר שרז אמר לו שהוא רוצה להדיח את עדי.
ראינו שעשו את העריכה של הפרומו באופן לא כרונולוגי אז אולי גם את הפרק.
נראה לי שרק אחרי שעדי התפרצה עליו באופן כזה שכולם ישמעו, הוא החליט להדיח אותה ולפני זה הוא החליט רק לדבר איתה פחות.
זו רק השערה ואולי אני טועה אבל ככה זה נראה לי.

Seosi

New member
זה יכול להיות

עדיין, רז עדי ואמיר היו צריכים להישאר ביחד.

PardoFM

New member
האמת?

אחרי ההתבטאות של עדי, לא היה לרז ברירה אלא להדיח אותה. אם איך שהיא התנהלה. רז היה חייב להדיח אותה. כי אם הם היו סולחים אולי היא הייתה מצליחה לדפוק איזה הדחה או שאולי היא תצליח להדיח אותו בסופו של דבר

AMEOBI

New member
אוקי

שלושה פרקים הספיקו לי. סיימתי עם העונה הזאת.
אנשים שם בכלל לא מבינים מה זה הישרדות...זה ממש בדיחה.
במועצת שבט,פשוט כולם חושפים את כל מה שדיברו ביחידות אחד עם השני.
הם לא יודעים את הבסיס של המשחק אפילו. אולי רז סביר בקושי.
מביך לצפייה.

Seosi

New member

כן גם לי לא היה ברור למה אנשים חשפו את הברית שלהם..אני מרגיש שזאת הייתה יותר ענבר. אבל מסגנאו נראה מאוד חכם, יוסי משחק טוב, ונראה כי טניטה ומיכל גם כן מבינות את המשחק, אף על פי מה שקרה במועצת השבט. אני לא בא לנסות לשנות את דעתך, זאת פשוט דעתי.

תָּמִיר

New member
עדי - באה לתפוס חתן !?

אחרי התנהלותה בפרק השלישי (וגם בפרקים הקודמים), נשקפת אשה מאוד מאוד בעייתית מבחינת יחסי האנוש. השתלטנות, הצעקנות, הרדידות המחשבתית, האלימות המילולית. תת רמה.
&nbsp
קשה לי לראות מישהו שמוכן לקשר עם טיפוס כמוה.
&nbsp
תָּמִיר

&nbsp
&nbsp

למעלה