הישרדות 34- פרק הגמר

Seosi

New member
הם סיבכו את העונה יותר מדי

אני מבין שהמפיקים רוצים לעשות משהו חדש, וזה קשה שמגיעים לעונה 34, אבל עוד טוויסט, ועוד טוויסט, ועוד טוויסט, זה פשוט יותר מדי וקשה לעקוב אחרי מה קורה.

אני עדיין לא ראיתי את הגמר, אבל רק קראתי איך סירי הודחה וזה מעצבן..

noamlah

New member

אם סירי הייתה השחקנית החברתית הכי טובה העונה היא

א. הייתה משיגה את האמון והיתרון מסיירה במקום שרה ( שכנראה הייתה חברתית יותר טובה העונה)

ב. הייתה מצליחה לשכנע את שרה שתאיי מתכוון לבגוד בה ונותנת לה להפעיל את היתרון בהתאם ( כאן תאיי שיחק חברתית יותר טוב)

ג. הייתה גורמת לתאי להחליט להשתמש באליל עליה ולא על אוברי

סירי שחקנית מאוד טובה אבל היא לא השחקנית החברתית הכי טובה איי פעם
אי אפשר להגיד על שחקן ששיחק 4 פעמים ולא ניצח כשחקן החברתי הכי טוב איי פעם
וגם ההדחה הזאת אם כמה שהיא כואבת הגיעה בין הייתר כי היא לא הייתה מקומונת חברתית כמו החבר'ה האחרים

אורישקי

New member

אין כאן שום קשר לניצחון או לא.
לסירי יש יכולת אדירה להזיז אנשים אחריה, היא באה לעונה הזו כמטרה מטורפת וסיימה בלי שום קול נגדה, היא הצליחה לגרום לאנשים לא להצביע לה. היא עשתה דמג' קונטרול מספיק טוב גם עם תאי וגם עם שרה ובגלל זה השם שלה בכל ללא עלה על העונה הזו.
לגבי סיירה - זה רלוונטי רק לסיירה. ואם בראד היה מקבל את היתרון הזה מסיירה הוא היה שחקן חברתי יותר טוב משרה? זה לא קשור בכלל... במיוחד שסירי וסיירה לא היו ביחד באותו צד.
&nbsp

noamlah

New member

לא. כי אם בראד היה מקבל את היתרון הוא לא היה צריך לבצע שום מהלך חברתי בשביל זה. כמו שקל לא היה צריך לעשות שום דבר בשביל לקבל את היתרון של ג'סיקה

שרה ביצעה מחטף, היא הייתה בברית הנגדית אחריי שבגדה ולמרות זאת גרמה לסיירה לסמוך עליה ועבדה על כך שגם תוכל להדיח אותה וגם תיתן לה את היתרון וכל זה כשזה עובר בשקט. הרי היתרון של סיירה לא היה סוד, מיקיילה ידעה עליו מייד אחריי ואני מניח שגם סירי

לגבי זה שלא קבלה קולות נגדה
גם טרויזן לא קיבל קולות נגדו עד סוף המשחק
גם סיירה לא קבלה קולות נגדה בעונה 30 עד שקבלה בעיטה הפיינל 5

סירי לא שונה מהם העונה הזאת, כל מהלך שלה מאז היילי היה מהלך שהוביל מישהו אחר לתועלת שלו

אוברי רוצה להדיח את דבי: "יאללה דבי"
אנדריאה רוצה להדיח את זיק: "יאללה זיק"
שרה רוצה להדיח את סיירה: "יאללה סיירה"
מיקיילה ושרה רוצות להדיח את אנדריאה: "יאללה אנדריאה"

גם המהלך היחיד שהיא כביכול ניסתה ליזום ( להדיח את תאיי) נעשה כדי להגן על שרה ואחרי שאוברי נתנה לה מידע
ובמהלך הזה היא כשלה

אז למה שמישהו ירצה להצביע נגדה בעונה הזאת כשהיא לא מובילה כלום ולא יוזמת כלום?
זה ממש לא אומר שבוטחים בה, תאיי אמר בעצמו הפרק שהוא לא מצליח לבטוח בה וזה חלק גדול מהסיבה שהחליט לשמור את האליל השני לעצמו

AMEOBI

New member
זה בדיוק העניין

סירי לא הייתה איום על הניצחון. אני מאמין שבראד היה מנצח אותה ובטוח ששרה הייתה מנצחת אותה.
היא עשתה כל כך הרבה טעויות העונה ובאמת הייתה חלשה מינוס.

צריך תמיד להיות אובייקטיבי. אני מאוד אוהב את טוני. אבל הוא אכזב בגדול העונה.
סירי הייתה טובה בעונה 16...בעונה הזאת הגיעה מישהי אחרת.
היא עשתה שני מהלכים טובים שזה להתחבר לאנדריאה ולהציל את מיקאלה. וזהו.

AMEOBI

New member
ממש לא

לדעתי היא מפסידה לבראד וגם לשרה.
לבראד אני לא בטוח במאה אחוז אבל לשרה כן.

אורישקי

New member
לגבי בראד אני בטוח שהיא הייתה מנצחת אותו

אם תאי כמעט היה מנצח אותו - אין לי ספק שסירי הייתה מקבלת את הקולות של אנדראה,מיקיילה,אוברי,זיק ושרה בוודאות. יש מצב טוב מאד לקולות של תאי ודבי (אפילו אוזי אהב את סירי העונה אבל מצד שני הוא היה לדעתי מצביע לבראד).
&nbsp
שרה היחידה שיכולה אולי לנצח את סירי אבל אני מאמין שמי שהצביעו לשרה ממניעים אסטרטגיים היו מצביעים לסירי (אנדראה,מיקיילה,זיק,אוברי) וגם דבי ואוזי למשל העריכו את סירי הרבה יותר מאת שרה.

AMEOBI

New member
אתה לא בטוח...אתה חושב

דעתי הפוכה משלך.

שרה הייתה מנצחת אותה בלי בעיה בכלל.
כל מי שהצביע לה היה מצביע לה שוב ובנוסף אוזי לא סובל את סירי ותמיד הייתה יריבות ביניהם אז הוא בחיים לא היה מצביע לה. אולי דבי כן כי היא לא סובלת את שרה.
זה היה נגמר בתבוסה מוחצת של 8-2 בערך לטובת שרה. חוץ ממיקאלה ודבי...אני באמת לא מסוגל לחשוב על מישהו או מישהי שהיה מצביע לסירי מול שרה. גם לא אנדריאה שהייתה מצביעה בוודאות לשרה. אז זה די ברור לדעתי.

המצב המעניין היה מול בראד.
דבי ואוזי היו מצביעים לבראד לפי מועצת השבט האחרונה,וכמו שהעדיפו אותו על שרה,היו מעדיפים אותו גם על סירי. סיירה כמובן שמצביעה לבראד כי היא הייתה הברית הכי קרובה שלו.
אנדריאה לא הייתה מצביעה לסירי אחרי שהדיחה אותה ולכן זה עוד קול לבראד.
מיקאלה הייתה מצביעה לסירי בודאות.
אוברי הייתה מצביעה לסירי.
אז אנחנו ב4-2 לבראד.
עכשיו הגענו לחברה הבעיתיים יותר...
טאי - אמנם היה עם בראד בברית,אבל בגלל היחס של בראד כלפיו בסוף, אני מאמין שהוא לא היה מצביע לבראד,לא משנה נגד מי הוא היה. לכן זה קול לסירי.
4-3.
היילי - קשה מאוד לדעת. היא הייתה עם בראד בשבט אבל לא היה ממש חיבור ביניהם. גם לא היה לה חיבור מיוחד עם סירי. זה ממש 50\50 וקשה מאוד לקבוע.
זיק - היה עם סירי ואז ניסה להדיח אותה. לכן כמו היילי,אין לי מושג למי הוא היה מצביע. הכל תלוי איך הם היו מציגים את עצמם במועצה האחרונה.

בהנחה שסירי מחליפה את שרה,כי אם היא מחליפה את טרויזן אז זה בכלל מסובך לחשב את זה...גם שרה זה 50\50 כי היא הייתה עם שניהם בברית באישזהו שלב וקשה מאוד לדעת לאיזה כיוון היא הייתה הולכת. אם לא היה לה את הלגאסי והיא הייתה מודחת בשישייה אני מאמין שהיא הייתה מצביעה לבראד,אבל אי אפשר באמת לקבוע.

אז מה יש לנו?
4-3 לבראד ושלושה מושבעים של 50\50.
בהתחשב בזה שאם זה מגיע ל5-5 טרויזן בוודאות מצביע לבראד...אז זה אומר שכנראה בראד היה מנצח.

מסקנה: בכל מקרה סירי הייתה מפסידה...ובצדק.

אורישקי

New member

זה לא נכון לומר שאוזי לא סובל את סירי, קקודם כל העונה היא לא בגדה בו בכלל, הוא אמר בראיונות רק דברים טובים עליה וגם בפונדרוסה אפשר היה לראות את היחס הטוב שהיא קיבלה ממנו.
יותר מזה ממש לא הבנתי איך הסקת שאנדראה ואוברי היו מצביעות לשרה על פני סירי. היחיד שכשאני חושב על זה אולי באמת היה מצביע לשרה זה זיק כי הוא עף עליה ברמות אבל זה עדיין לא בטוח במאה אחוז.
&nbsp
לגבי בראד - שוב, אני ממש לא מבין איך הסקת שאנדראה הייתה מצביעה לסירי אחרי שסירי בגדה בה - אנדראה הוכיחה כבר שהיא ממש לא מהמושבעות הממורמרות שמצביעות נגד מי שבגד בהם - ואת כל ההדחות שלה היא גם לקחה תמיד ברוח מאד טובה.
\
יותר מזה - בראיון עם טרויזן ובראד הם אמרו שעל האי הם היו בטוחים שסירי ואנדראה קיבלו את כל ההחלטות ובטלוויזיה הם למדו להעריך את שרה יותר... אז לא חושב שהם היו קול בטוח עבורה.

Bar EL

New member
מסכים

אין לי ספק שסירי הייתה מנצחת כל אחד ויש מצב אפילו פה אחד(או לפחות קרוב לפה אחד עם 7 קולות לפחות)
ואגב אוזי ממש אהב את סירי ופירגן לה ככה שאני משוכנע שהיה מצביע לה בייחוד שהם היו באותו צד.

AMEOBI

New member
נסכים שלא להסכים

העיקר...שסירי שוב לא ניצחה,וגם כבר לא תנצח לעולם כנראה...ובצדק.

sapir aloud555

New member
כדאי לזכור

שסירי לא הייתה במועצה עד המיזוג, היא האחרונה שהייתה צריכה להדליק את הלפיד שלה. לא זכתה באתגרים, לא השיגה יתרונות. והצד השני חשבו שאנדראה מסוכנת יותר מסירי. לא ממש קייס מדהים למושבעים.

סירי שחקנית מדהימה ואחת האהובות עלי אבל לפעמים קצת מגזימים פה, מדרגים אותה גבוה גם בעונות שהיא הודחה מוקדם (HvV) ואומרים שתנצח כל אחד בלי בעיה. מאוד רציתי שתגיע לגמר מול שרה, אבל הסיכוי שהייתה מגיעה לשם (גם בלי כל האלילים) די נמוך. שרה הבטיחה לעצמה פיינל 3 עם רוב המתמודדים (גם עם בראד וטרויזן, זו אחת הסיבות שלא ניסתה להכנס לאתגר אש כי ידעה ב100% שהיא לא תודח).

לא אומרת שאין סיכוי שהייתה מנצחת, אבל זה לא כזה פשוט. סירי מול אמנדה או פארווטי בFvF? כנראה מנצחת. מול שרה? לא בטוח, לשרה היה משחק מצויין והרבה על מה להתרברב.

NP23

New member
הסוף שלך ממש לא מדויק (לא ששאר ההודעה נכונה..)

העובדה שתאי השתמש באליל על אוברי זה בסופו של דבר שירת את זה שהוא בצד שלה ושל סירי (!) ולהבטיח ששרה תודח, מה שהיה קורה לולא הלגסי. ואגב גם בלי שימושי אליל הוא ידע שהקולות הם נגד אוברי, לכן השתמש באליל על אוברי ולא על סירי.
&nbsp
בקשר ללגסי, אז יצא ששרה התחברה טוב לסיירה ועבדה עליה,
סירי מנגד עשתה את זה עם תאי, זיק ושרה עצמה כאשר שרה הדיחה את זיק יד ימינה לבקשתן של סירי ואנדראה.. זיק שומש להדיח את דבי והודח.. ותאי לגמרי פרפרה אותו גם בפיינל 6 כאמור השיגה את הקול שלו, אחרי כל מה שהיה..
או אחרי ההדחה של דבי , סיירה באה אליה ואל אנדראה לעזרה , לא אל שרה..
&nbsp
לא חסר נקודות במשחק שסירי היתה בשליטה חברתית יותר משרה, הטויסטים בסופו של דבר עמדו לצידה של שרה , לא רק , היא שיחקה טוב, אבל היא פישלה באיזור הפיינל 7 כשסמכה על תאי בצורה מגוחכת והוא עמד לבגוד בה. ואז סירי בגדה בה בפיינל 6 ויכלה לעוף . וגם בפיינל 5 ו4 הייתה נתונה לחסדיהם של בראד וטרוי, אם כי מוערך שהצליחה לגרום להם לקחת אותה

noamlah

New member

מה אכפת לשרה מה קורה בפיינל 6? זה יום חופש בשבילה
יש לה אליל שרק שם היא יכולה להשתמש בו, מצדה שכולם יצביעו לה שם
למה לה לעשות עבודה חברתית על סירי באותו רגע?

ולגביי הבגידה של תאיי אם סירי הייתה מנצלת את המצב, מצטרפת לתאיי ומדיחה את שרה בבליינדסייד, מה שבהחלט היה משפר את המשחק שלה (וגם סיכוי רב שהלגסי היה עובר אליה אם הייתה משחקת על זה נכון) הייתי מריע לה פה

אם הייתה מצליחה לשכנע את שרה שתאיי מתכנן בגידה והיא ושרה היו עושות עליו אמבוש ומדיחות אותו עם שניי אלילים בכיס הייתי מריע לה ולשרה

אם תאיי אכן היה בוגד בשרה יחד עם טרוי, בראד ואוברי ושרה הייתה מודחת לאחר שסירי הייתה מזהירה אותה הייתי מציף פה את הפורום בהודעות נגד שרה ועל כמה היא טיפשה ונאיבית

העניין הוא שזה לא קרה, תאיי בסוף לא בגד, גם אם היה בוגד, לא היה לו עם מי כי כולם הקשיבו לשרה

איכשהוא עם סירי היא תמיד השחקנית הכי מעולה והעניינים זה תמיד "היה יכול להיות"

"אם לטרי לא היה אליל"
"אם רק הייתה מנצחת את דניאל באתגר אש"
"אם לא היו פורשים אנשים במקרונזיה והיו עושים פיינל 3 במקום פיינל 2" (טוב, אולי ה"יכול להיות" המוצדק היחיד)
"אם ג'יי טי לא היה בוגד והורס את העונה"
"אם לטום לא היה אליל"
"אם שרה הייתה מקשיבה סירי הייתה עושה את אחד המהלכים הגדולים"
"אם ההפקה לא הייתה שמה כלכך הרבה טוויסטים בעונה אחת לסירי היה סיכוי ענק לזכות"

דיי!!!!!! זה נראה כאילו רק הנוכחות שלה בעונה מביאה לה פופולאריות מובטחת ואנשים מחכים שתחזור בלי סוף עד שתגיע לעונת בוסטון רוב ותעשה את כולם מרוצים

NP23

New member

כי ה"אם "האלה, נוגעים לדברים שהם לא ממש בשליטה של השחקן
לעומת זאת, האם של שרה זה דברים שכן טעתה בהם בשיפוט שלה
&nbsp
מה יום חג? זה מאוד משנה מה קורה בפיינל 6 , בשביל להגיע לפיינל 3 ובשביל לזכות
אם שרה באמת הרגישה שהיא לא צריכה לשחק במועצה הזו כי יש לה לגסי, ואני נותן לה יותר קרדיט, אז היא בכלל לא ראויה להערכה על זה עוד יותר .
&nbsp
אגב, שרה ציינה שלא תכננה להשתמש בלגסי עד שראתה שלתאי יש 2 אלילים. משמע היא גם יכלה להיות מודחת עם הלגסי , אפילו אם תאי היה משתמש רק באחד.
&nbsp
לסיכום-
ה"יכול להיות" של שרה, זה שתצא טיפשה ונאיבית וגרועה כמו שאתה אומר , וה"יכול להיות" של סירי , זה שתצא מלכה , כי היא תכננה ועשתה מהלכים וקשרים חברתיים ברמה גבוהה . אולי אנחנו מפרגנים לה בעיקר כי זה סירי , אין לי דרך לדעת כי מראש אני מסתכל עליה בתור סירי פילדס, אבל היא באמת עשתה דברים אדירים העונה בעיקר בהתחשב במטרה שהיתה על הגב שלה, והיא לא קיבלה אף לא קול אחד נגדה כל העונה אז גם להתעלם מזה ולהגיד שהיא גרועה בכח, זה גם לא אובייקטיבי :)

למעלה