Survivor: Game Changers פרק 1

Double U

New member
פרק 1

זה היה פרק טוב! שני פרקים ליתר דיוק.
היו כמה דברים שאהבתי וכמה דברים שפחות:
-סיירה30 מוצאת את היתרון. מיד כשהיא מצאה חשבתי "יש!!! היא תעשה קלי וולדמורט!!!" אבל אז היא חוזרת למחנה וכורתת ברית עם כל הבנים.
-המצב של סירי לא נראה טוב. אני לא חושב שהיא הייתה צריכה להתעמת עם אוזי בפני כל השבט אבל כן היא הייתה צריכה ליישב איתו את העניינים. לא נראה שזה עזר. שרה, דבי ותאי לא סומכים עליה. ועל אוזי, ג'ייטי ובראד אתם כן סומכים? לסירי אין אפשרויות ולכן היא צריכה להיות בת ברית מעולה. חוץ מזה, ההתמודדות הפיזית איתה במשחק תהיה יותר קלה מאשר עם הבנים.
-אנדראה נעלמה לי. היה לה וידוי אסטרטגי בתחילת הפרק אבל אחרי זה היא פשוט הייתה ברקע. כבר לא בטוח שהיא תנצח.
-היילי נראה לי קיבלה יותר זמן מסך מאשר בכל העונה שלה
בכל אופן היא הייתה חמודה הפרק וכרגע נראה שהיא במצב טוב.
-ג'ייטי ואוזי בברית. כמה צפוי

-סנדרה VS טוני. זה היה פשוט כייפי לצפיה! מקווה שעכשיו רמת הדרמה בעונה לא תרד. אני חושב שטוני מנצח יותר טוב מסנדרה, אבל לסנדרה יש פוטנציאל להגיע רחוק יותר פעמים מאשר לטוני.

amir6661

New member

A QUEEN STAYS A QUEEN

&nbsp
הפרק הזה הוכיח שוב מי מנצח עם כישורים חברתיים וחוש למשחק, ומי מנצח עם מיליון אלילים ושטיקים. אדיוס טוני! מנצח לא רע אבל אוברייטד בטירוף ומעצבן, לא יחסר לי.
&nbsp
שם עין על סיירה, היילי, שרה, בראד וקיילב שכנראה יגיעו רחוק אבל לא חושב שאני אעודד אף אחד מהם. מקווה ממש שהעריכה של אנדראה ואוברי בפרק הזה לא תהיה אינדיקציה לסיכויים שלהן בעונה, הן יתבזבזו..

noamlah

New member
ֻ

טוב, היה לי קצת ספק לגבי מיקיילה
אבל הפרק הזה דיי אישש את ההנחה שלי שמיקיילה היא שחקנית גרועה ביותר
כמעט הצליחה להפוך הצבעה ברורה של 9-1 לכיוון שלה ואפילו היה מישהו שתכנן להצביעה לה, מחק את הM וכתב סיירה (ובגלל שההפקה בטובה לא הראתה את הפיינל וורדס לעולם לא אדע מי)
בקיצור שיים און יו מיקיילה. אני חושב שהעריכה הייתה עדינה איתה בעונה הקודמת ובפרק ההדחה שלה היו כנראה דברים מטומטמים שהיא עשתה או אמרה חוץ מהפאזל שהובילו להדחתה

סיירה היא עוד אחת שהעריכה עדינה איתה, אני לא חושב שהודחה בגלל שעשתה אסטרטגיות יותר מדיי או בגלל שהיא איום(בחייכם, טוני וסאנדרה איתה באותו שבט), היא פשוט הודחה בגלל שהיא בן אדם שלא נעים להיות בחברתו
שלוש פעמים היא שיחקה את המשחק ושלוש פעמים הייתה במיעוט בלי אף בן ברית קרוב לצדה שגם בברית המיעוט היא הראשונה שמוכנים לזרוק.
9-1 הצבעות לכיוונה וגם התגובה של אוברי ש"אחריי ההדחה עכשיו הכל בסדר" אומר הכל

החלק השני לא מוצא חן בעיניי
כשהתחלתי לראות הישרדות בגיל 13 הייתי תמים, חשבתי שהכל שם אותנטי
אפילו האמנתי בהתחלה שהמתמודדים הם אלו שהחליטו להתמקם על האי ולשחק משחק וכל המצלמות מתעדות שם את אורח החיים שלהם
היום אני לא חושב כך, אני יודע שלא הכל אוטנטי ומתייחס למשחק בעירבון מוגבל ולשחקנים כדמויות ולא כאנשים שאני אוהב/לא אוהב אבל עדיין...להפקה יש אחריות שאני אחשוב שהכל אמיתי
הקטע של טוני והבור הזה באמצע השביל שכל אחד יכול לדרוך עליו, לא נראה לי שהוא מאמין שזה באמת ישים
זה כנראה איזה דחיפה של איש הפקה שאמר לו: "אז נו טוניל'ה, אחריי הספיישק איזה עוד הפתעות יש לך בשבילנו?" וטוני נתן עבודה
ובדיוק באותו זמן שטוני נתן עבודה סנדרה וטרויזן הולכים לאותו מקום (מיילא שהם לא רואים אותו, אבל הם לא רואים את הצלם שנמצא איתו שם?) ומחליטים לתכנן נגדו, זה פשוט לא אכיל מבחינתי והשאיר אותי עם קצת טעם רע, למרות ששאר הפרק דווקא עבר מצויין

לפי העריכה נראה שסירי בדרך החוצה בפרקים הקרובים (אם לא היה את החילוף הייתה הדחה ראשונה מנוקו, החילוף אוליי ייתן לה עוד כמה ימים של חסד אבל לא מאמין שיש לה הרבה זמן)
סנדרה לעומת זאת תהיה עוד הרבה זמן, לא יודע אם תנצח פעם שלישית (למרות שהמשפט שלה ש"מי יפסיד מול מישהי שניצחה פעמיים רומז את זה) אבל תישאר לפחות עד השלבים המאוחרים של האיחוד
סיירה 30 מצאה את הפרס של ג'סיקה ואני מאמין שגם תסיים כסוג של כלום כמוה

האתגר עם הנחש היה גאוני
פרק טוב סך הכל

Double U

New member
גרמת לי לבדוק

ומי שכתב M, מחק וכתב סיירה זאת מיקיילה בעצמה

כנראה שהיא התכוונה להצביע למלקולם (או לעצמה, אבל זה נראה לי פחות סביר).
ולגבי הבונקר - אני חושב שהישרדות קיימת בשביל רגעים כאלה ומן הסתם זה יקרה יותר בעונות אולסטארס כי הם משחקים חזק על ההתחלה. לא ראיתי משהו לא אותנטי בזה.

CIyde1

New member

אני חושב שמקיילה חזרה מוקדם מדי, לא יצא לה לראות את עצמה בטלוויזיה וללמוד מהטעויות שלה. בנוסף היא פשוט לא יודעת להסתיר את הרגשות שלה...היא יכולה להיות בעלת ברית מעולה ולהגיע רחוק, היא פשוט לא שחקנית ברמה של השחקנים האחרים שאיתה בקאסט
מסכים לגביי סיירה...היא משחקת יותר ויותר גרוע כל פעם שהיא חוזרת
טוני דיבר על זה לפני שהמשחק התחיל, אז קשה לי להאמין שהכניסו לו את זה לראש...הוא בא עם "שק תכסיסים" חדש והוא תיכנן לעשות עוד הרבה דברים שלא ייצא לנו לראות(העונה?)
הם לא באמת תיכננו נגדו אבל, טוני סתם היה פרנואיד. (או לפחות סנדרה לא תיכננה נגדו) , וברור להם שיהיה שם צלם שיצלם אותם אם הם קמים באמצע הלילה, זה שהם לא חשדו למה יש שם כבר צלם..לא יודע, לא הייתי בהפקה כזאת ואני לא בטוח כמה צלמים מסתובבים בלילה, יכול להיות שזה לא חריג שיש צלמים מפוזרים בכל מיני פינות. במיוחד בעונה של אולסטארס שאני מרגיש שייתנו קצת יותר אנשים בהפקה.
אין ספק שיש הרבה דברים לא אותנטיים בתוכניות ריאלטי, אבל לא ברמה שזה מפריע בפרק(של הישרדות בכל אופן), אני יכול לתאר לעצמי מצב שבו זה קרה(בערך) כפי שהראו שזה קרה

ספויילר

וואו!!!!!!!!!!!!!1
כל כך הרבה שחקנים שאהבתי...
בעיקר מלקום
וטאי...
&nbsp
יש כמה שאני ממש לא אוהבת וחושבת שיעופו דיי מהר: מיקאלה, טוני, סיירה..
&nbsp
השבט במועצה הראשונה (שבט מנה):
מייקלה התנהגה ממש בטיפשות לדעתי ורק סימנה את עצמה...
אני בספק אם סונדרה תזכה פעם שלישית...חחח ואיזה תשובה צבועה נתנה על מיקיילה מועצת שבט הראשונה חחח
טוני ממש משך על עצמו אש...גם סיירה לדעתי...
מלקום חתיך!!!
אוברי לדעתי תגיע רחוק..מאוד מחושבת...
קיילב- אני זוכרת שלא חיבבתי אותו..הוא לדעתי קצת עף על עצמו.
וג'ף- מי זה????? לא זוכרת אותו בכלל....
היילי- כנל....בחורה דיי יפה, לא נראת חכמה במיוחד.
טרוי- לא זוכרת
דיי תיארתי לעצמי מההתחלה שאו סיירה או מיקיילה יודחו..הייתי מעדיפה שמיקיילה תעוף.
טוני מנסה לעשות ברית עם אוברי ומלקום...לדעתי זה יהיה לה טוב והיא תוכל להתקדם במשחק מבלי להיות על המוקד...לא בטוחה כמה הברית הזאת תשרוד עם סונדרה...
&nbsp
טוני קצת חי בסרט שהוא באפגניסטן או משהו חחחח אבל בזכות זה הוא תפס את סונדרה וגף מרכים עליו..אני לא חושבת שזה היה חכם להתעמת איתם כי הוא סתם כיוון אותם עליו. עובדה שסונדרה תחילה לכוון את כולם נגדו (לא שהייתה צריכה להתאמץ יותר מידי חח). ואז הוא הלך למלקןם.
אישית, היחתי מעיפה את סונדרה ראשונה...
&nbsp
שבט נוקו:
איזה חמוד טאי והתרנגולות...הלוואי שהוא לא יתן להם להרוג אותן :(
דבי- לא אוהבת אותה...היא מעצבנת אותי...
JT נראה כמו איזה רד נק היליבילי כזה...מישהו מהמשפחה של האנה בובו..
סארי אהובה על הרבה אבל משום מה אני לא מתה עליה...היא נראת לי צבועה מידי..אבל זה כנראה מה שהפך אוצתה לשחקנית טובה...מצד שני, כנראה ששרה היא לא הבחירה הנכונה..
שרה- ממש לא זוכרת אותה...
אוזי- אני זוכרת שדי חיבבתי אותו.
גימס זה ההוא שוויתר על הפסלון ועשה פאדיחה??
&nbsp
&nbsp
המשימה הראשונה:
היה ממש צמוד...לא הייתה לי ממש העדפה למנצח..
סיירה הפסידה פעם שנייה באותה משימה...באסה חח
&nbsp
המשימה השנייה:
לא מפתיע שסארי התנדבה ובחרו בה...
המשימה הזאת הייתה יותר אינטנסיבית לדעתי..
מלקום כמובן היה תותח...אבל JT יותר...
&nbsp
ושוב נוקו זכו...
הופתעתי שטוני האמין לסונדרה שהיא רוצה לרשום את אודרי...וסונדרה באמת חכמה ומחושבת...החרה באודרי לכל מקרה...
לא ציפיתי שיעוף כל כך מוקדם.
היא קצת שחצנית...למרות שאני מבינה למה...אם לא ידיחו אותה..יש מצב שתזכה שוב.
&nbsp
פרק מעולה!!
לא הראו כמעט את השבט השני...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

דעתי על הפרק-

הפתיח נראה יפה, חבל ששוב לא מראים את כולו עם המתמודדים.
בינתיים השבט הכתום יותר אהוב עליי (למרות שסארי עם הכחולים), אבל הכחולים נראים חזקים יותר, משום מה.
אהבתי שסיארה30 מצאה את היתרון- הוא דווקא נראה מגניב הפעם.
ידעתי שטאי הוא היחיד מהשבט שעוד יסכים לעבוד עם סארי.
חסינות ראשונה- אתגר חמוד ודי קלאסי. הכתומים הפתיעו ששלחו דווקא את היילי לשחות.
היה ברור שבכל מקרה הם יפסידו, ולפחות סארי בטוחה לבינתיים.
סנדרה אפילו לא עולה לצ'ופינג בלוק! היא הייתה מהנה הפרק, בעיקר במועצה,
וכשג'ף שאל אותה איזו כותרת היא הייתה נותנת לשלושה ימים הראשונים,
ציפיתי שהיא תגיד- My first steps for my third million או משהו כזה

כיף שסיארה הודחה, ולמיקיילה היה יותר מזל משכל- עוד הוכחה שהיא לא שחקנית משהו,
וכנראה לא ממש למדה לקחים.
&nbsp
החלק השני-
טוני מנסה עם אוברי להקים ברית של רוב בשבט, בהחלט חכם מצידו, ורק התבאסתי
שהיילי לא חלק מהחמישה.
הבעיה ששוב הפרנויות שלו גורמות לו לעשות שטויות, וסנדרה מחליטה להתהפך עליו.
בשבט השני- סארי בבעיות רציניות

אתגר החסינות- שוב ממש חמוד. לא הבנתי למה מלקולם או לפחות מיקיילה לא נשלחו למים (וכנ"ל לגבי ג'ייטי). ג'ף שוב יוזלס!
הכחולים שוב זוכים- לא ממש מפתיע.
לפני המועצה, סנדרה דוחפת להדחה של טוני, אבל מציעה לפצל קולות. לא חושב שזה חכם...
טוני מדבר עם כיילב ומנסה לגרום להדחה של סנדרה, והם מחליטים לדבר עם מיקיילה,
כדי שיהיה להם רוב ביחד עם הקולות של מלקולם ואוברי.
הייתי בטוח שסנדרה הולכת הביתה, וקצת התבאסתי כי היא ממש שעשעה אותי,
וכבר אמרתי לעצמי- ידעתי שהיא לא הייתה צריכה לבוא לפעם שלישית, כי היא רק יכולה להפסיד מזה!
ואז- בליינדסייד עליי! טוני מודח!!! שוקינג!!!
האמת שגם זו הדחה מבאסת, וגם לא בטוח שחכמה מצידם (למרות שהולך להיות ערבוב),
וממש הופתעתי שכולם התהפכו עליו, ושאפילו אוברי הצביעה נגדו, והוא הצביע נגדה.
שאפו לסנדרה!!! בתכלס גם אם תודח בפרק הבא, היא הוכיחה שהיא שפיצית-על!
פתיחה מעולה לעונה

&nbsp

אורישקי

New member

וואו!!! איזה פרק

אמנם שניים מהפייבוריטים הגדולים שלי בעונה עפו אבל הם כן הביאו את זה על עצמם באיזשהו מקום.

אז בכמה נקודות:
- אוזי
הוא גם ממש הזדקן
- אוי סיירה סיירה, לא למדת מהטעויות שלך. סתם עשתה הרבה רעש בלי הרבה שכל בימים הראשונים ולמרות שאני מת עליה היא הביאה את ההדחה שלה על עצמה.
- מיקיילה שאהבתי בעונה הקודמת עלתה לי על העצבים בפרק ואני מסכים עם סזה שכנראה העריכה פרגנה לה מאד בעונה הראשונה שלה. יצאה סתומה.
- כשטוני וסנדרה התחילו לעבוד ביחד צרחתי מאושר וממש נהיה לי כיף - ומה שנהיה אחר כך
זה היה מצד אחד מבאס כי אני מת על שניהם ומצד שני זה היה מאד מעניין לצפייה.
בואו נגיד שעד סוף הפרק הייתי בטוח שטוני יישאר וממש חשבתי שסנדרה תעוף. הייתי בהלם מהתוצאה והיא ללא ספק מלכת עולם שאשכרה עברה את ההדחה הזו בלי שום קול ואחרי שככה ארגנה את כל השבט על טוני.
חבל מאד מאד על טוני, אני מת עליו אבל הוא הביא את ההדחה שלו לצערי על עצמו, לא היה צריך סתם להתהפך על סנדרה כי היה פוטנציאל מאד גדול לברית הזאת בכל מקרה הוא יכל לתרום הרבה הרבה מאד לעונה הזו....
מעניין לאן סנדרה תגיע בעונה הזאת, היא משחקת מצד אחד משחק יחסית דומה לעונה הקודמת שלה, אבל מצד שני היא איום הרבה יותר גדול וגם עם הרבה יותר אגו ויהירות שזה יכול לפגוע בה. אבל זה לא פגע בה הפעם....

ונקודה אחרונה: אני ממש מקווה שהעריכה לא אומרת שגם סירי תעוף בקרוב והיא תשתקם עם ערבוב השבטים, היא מלכה והפרק הזה מלחיץ לגביה.

Seosi

New member

אני חושב שהיה פרק ממש מעולה!
הבעיה של סיירה הייתה שהיא תמיד שיחקה חזק מדי וזה הוכח בפרק הזה. חשיבה חכמה של מלקולם.

באסה בשביל טוני..הצחיק אותי איך שהוא ברח בתחילת הפרק וצעק "הלכתי לחפש את פסלון החסינות ביי!"

אני מאוד מקווה שסירי תוכל להשתקם במעמדה בשבט. העריכה יותר מדי נגדה אין מצב שהיא מודחת הבאה לפי דעתי.

שאפו לסיירה 30 וטרויזן, הם די הפתיעו אותי הפרק. גם ג'ף!
וגם כל הכבוד לסנדרה על ההדחה שהיא אירגנה על טוני. למרות שהיא יצאה טיפה "שחצנית" היא עדיין מבדרת. והיא הצליחה להישאר יותר ממה שחשבנו חח.

דרך אגב, ישנם ספויילרים לרשימת ההדחה והרשימה צדקה בשניים הראשונים..אני מאוד מקווה שהרשימה לא 100% נכונה

Uri04

New member
מסכים ו-
עתידיים! (לא להיכנס מי שלא מעוניין לדעת)

אני דווקא חושב שהרשימה ההיא הולכת ומתגבשת להיות נכונה. העריכה שסנדרה, טוני, מלקולם, אוזי ושות' מקבלים מזכירה לי מאוד את העריכה של האטץ', ססטרנינו, קולבי וסו באולסטארס. הם הגיעו לעונה ההיא מאוד שחצנים, מאוד מלאים בעצמם, בטוחים שהם בראש הפרמידה ולדאבונם - הגישה הזאת היא בדיוק מה שהפילה אותם ושיחקה לטובת אלו שלוהקו כדיי להיות שחקני שוליים. אני חושב שזה כבר דיי מובן שסנדרה, אוזי ומלקולם ימשיכו לקבל הרבה מאוד זמן מסך בפרקים הבאים פשוט מפני שאין להם עוד הרבה זמן להיות במשחק. ואחרי שהם יודחו, זמן המסך יעבור למשעממים שכן מגיעים רחוק העונה הזאת. להוציא את סירי.
הדבר היחידי שנותן לי תקווה שהרשימה אולי לא לגמרי מדוייקת היא העריכה הסופר חיובית שסירי מקבלת בינתיים. אולי היא בכל זאת תשרוד ותגיע לפיינל 3? שרה, טרויזן ובראד נראים בינתיים דיי למלמים ולא רלוונטיים בעליל.

אז העונה התחילה, וישר אני קופץ לשאלה שמשגעת אותי כבר כמה שנים טובות: מה הטעם לשים פתיח, אם אין בו שמות בכלל?!? אני בהלם שג'ף מסוגל להגיד את מה שהיה לו להגיד בלי לצחוק. כאילו, ברצינות? איך היילי ושרה נכללות? (בלי קשר שאני חושב שאחת מהן תנצח, דווקא בגלל שאף אחד לא חושד בהן, ואני לא מחשיב את סיירה בגלל שהיא הייתה אפשרות ב'). בכל מקרה, יש עונות שמתחילות במיזוג, ויש עונות שמתחילות בערבוב, ויש עונות שמתחילות מההדחה הראשונה. העונה הזו התחילה מהרגע שהשורדים קפצו מהספינה.

אני אוהב שלשם שינוי השורדים לא התאימו את צבעי הבגדים לשבטים שלהם. יש טוויסט על ההתחלה, ובגלל שהוא מערב צלילה, אף אחד לא חושב אפילו שיש לו סיכוי. בכל זאת, אוזי וזה. אהבתי את היתרון ממש על ההתחלה, אבל לא יודע אם סיירה30 טובה מספיק בשביל להשתמש בו כמו שצריך. טוני הולך לעוף מהר מאוד, והאם הוא דיבר אליהם בשפת הלמות? חבוב, אתה כנראה חושב שאתה שוב נגד קאס.

בינתיים מקבלות וידויי האסטרטגיה הקבועות הן שרה, היילי וסיירה30. כלומר, כל ליהוקי ה-WTF. כמו אמבר ופרוואטי. בהתחשב בעובדה שהיא עשתה משהו גם בעונה המקורית שלה, שלדעתי היא כרגע העונה הטובה מכולן, ההימור שלי הוא על שרה. בינתיים בגזרת האין להם סיכוי, אוזי פותח חזית נגד סירי. טעות גדולה, גבר. מלכות היו ויהיו, ויש אפילו עוד מלכה אחת בעונה שקוראת תיגר על הסטטוס, אבל אין מלכה כסירי! ואם אתם מתעקשים שסנדרה תהיה המלכה, לא נורא. סירי תמיד יכולה להיות קיסרית.

באתגר, השבטים מאוד לא מאוזנים. לא שזה מפתיע במיוחד, כי אוזי. עד כמה שאני שונא אותו ואם הוא יזכה זה יהיה אסון, ברור מאוד למה הוא בעונה, וזה לא בגלל שום דבר אסטרטגי. סיירה, מצד שני, עושה לא מעט טעויות. כל משחק חזק מדי או חלש מדי הוא תוצאה של קריאת המפה השבטית לא נכון. הפאזל בסוף הפך את הסיכויים שלה לשרוד מאפס למינוס. מיקיילה כמעט הצילה את סיירה על חשבון עצמה, ועכשיו כשאני חושב על זה, לא רצו להדיח אותה במקור אחרי פיגי וטיילור? מקווה שאני אראה שוב את מיקיילה שהפכה לפייבוריטית שלי במקום הכי נמוך אי פעם, ולא את מיקיילה שכמעט הדיחה את עצמה.

בחצי השני של הפרק, הקרב הוא בין סנדרה לטוני. למה?! נכון שמבחינה אסטרטגית יהיה הרבה יותר הגיוני להדיח את התותחים הכבדים וכל האנשים עם הזדמנות שלישית ורביעית, אבל זו תהיה עונה הרבה פחות מעניינת. לא משעממת לגמרי, כי בוסטון רוב לא משתתף, אבל עדיין. בשבט השני, אוזי וג'יי טי בברית ואני כבר רואה שזה יהיה נס אם סירי בכלל תגיע למקום שהיא הייתה בו בעונה הקודמת שלה. למזלי, אני לא רואה את השבט הזה מגיע למועצה בקרוב. בכל זאת, אוזי.

באתגר, שזוכה על ידי דלטון והדרים טים לתואר האתגר עם המטען הכי כבד אי פעם, שוב אנחנו רואים כמה השבטים לא מאוזנים. מה בדיוק עשה ורנר כדי לזכות בכינוי בשם המשפחה, חוץ מלחלוק שם פרטי עם המנחה? אני הייתי מחכה עם האיומים הגדולים, ומדיח קודם כל אותו. הוא לא סקאוט ולא צ'ט, אבל ביחס לשאר המתמודדים, בנים ובנות, הוא הכי חלש העונה. אבל לא. הפרק הזה כנראה הולך להכין אותנו לשאר העונה. אני צופה הדחות של כל האגדות מהר מאוד (אולי חוץ מסנדרה, כי היא סנדרה), ושיגיעו רחוק שחקנים פחות מפורסמים כמו שרה, קיילב וזיק. בינתיים טוני בחוץ, מהר מאוד. אני לא מופתע יותר מדי.

sapir aloud555

New member

באמת שלא היה לי רצון לראות את הרבה מהמשתתפים האלו חוזרים בפעם השלישית או הרביעית (מה נסגר, הפקה? לא היו שחקנים מעניינים שהיה כדאי להחזיר?), אבל העונה התחילה טוב. לראות את סיירה מודחת ראשונה זה תענוג גדול.

נראה שסנדרה שיחקה חזק בשני הפרקים האלו יותר מכל מה שעשתה בHvV. מה לעזאזל? בנתיים אני בעדה, למרות שהזרקור עליה חזק מדי, אופתע אם היא לא תודח לפני המיזוג.

מקווה שאיזה literally who יעשה וולדמורט. ושסירי תשרוד, בשבועות הקרובים לפחות. נראה לי שהערבוב בפרק הבא נעשה במיוחד בשבילה.

amir6661

New member
אגב

מי הגיבור של הפורום שכבר חקר ומצא מי השבטים החדשים?
רוב שבט מאנה נשאר ביחד חוץ מג'ייטי ממה שביררתי בינתיים, הגיוני לפי הפרומו.
הבנתי ששוב מערבבים מ2 שבטים ל3 והשבט החדש ירוק (מקוריים שם בהפקה עם הצבעים..)
כמו שאמרתי בעבר הטוויסט הזה גרוע בעיניי. נותן לאנשים מסוימים דרך קלה מדי לאיחוד (המוקדם במילא, כנראה 13 שוב) בלי הרבה מועצות.

B R A Y E R

New member
מנהל
לערבוב

ג'ייטי סנדרה מיקיילה מלקולם ג'ף ואוברי
קיילב סירי זיק סיירה בראד ושרה
והשבט החדש - אוזי דבי תאי אנדראה היילי וטרוי

Heyyy, Mama rock me

אהבתי את הפתיחה ועל אף הליהוק המאכזב יש לא קצת פנינים שהכל שווה בשבילם. סיירה מטומטמת וסירי, מבלי להוריד מכבודה כוירטואוזית של המשחק, לא בלתי מנוצחת כשהיא מוקפת בשחקנים אמיתיים. עכשיו למה שבאמת מעניין:

סנדרה שחקנית טובה. אחד הדברים שבאמת טובים אצלה- אין חוכמות ותחכומים ניו אייג' כמו בקאסט של קאגיאן. טוני שרף את עצמו ופשוט מאוד עף בהדחה שהיא ארגנה בצורה ככ קלילה וחסרת מאמץ. טוני לעומת זאת לא הבין שהוא צריך לשנות את המשחק שלו או לפחות לרסן קצת את ההתקפי שיגעון שלו כי כאן זה אולסטארס ואף אחד לא מפחד ממנו, ושילם על זה בהדחה. אמנם יכול להיות שהיה חכם לשניהם פשוט להתעלות על זה כי ביחד היה להם הרבה יותר קל אבל וול ככ הרבה זיוני מוח נחסכו לנו עכשיו שאני פשוט שמח על זה רגרדלס למשחק עצמו.

הצילום והעריכה און פוינט, אין לי מילה רעה להגיד.

B R A Y E R

New member
מנהל

הוא ניסה להפחיד מישהו? מישהו היה צריך לפחד ממנו? לא כלכך הבנתי מה אתה ראית שאני פספסתי

zoraya

New member

טוב, אז שני פרקים במקום אחד ארוך, ופרצופים שכבר הספקתי לשכוח...
שמחה מאד שטוני עף. מודעת להערצה שהוא זוכה לה בפורום, אבל לא סבלתי אותו עוד בעונה שזכה. גם את סנדרה אני לא אוהבת, אבל נראה לי שהיא תגיע רחוק - היא בהחלט חכמה ומניפולטיבית כדי לתמרן את השאר לפי רצונה.
מאד אוהבת את סירי, ומקווה שלא תעוף בקרוב.
חבל שבפתיח לא הראו את כולם - רק כמה וידויים (של אלו שיעופו ראשונים? אז גם מלקולם בסכנה..) והיו חסרים לי גם כל העיסוקים של דבי - הפעם היא אמרה משהו שקשור לצבא, שלא משלמים לה והיא מתאמנת במקום זה??
אוזי וג'יי.טי נראים ממש רע..
מצפה להמשך מעניין

Lhuna1

New member

פתיחה מ-ע-ו-ל-ה!
כתבתם כבר די הכל אז אנסה לא לחפור...
מרוצה שטוני עף מהר כי הוא מתיש אותי

למרות שהיה כיף של ממש לראות את קרב הטיטאנים לכאורה
בינו לבין סנדרה בחלק השני! אבל ההפקה כל כך מתה עליו כמו בעונה הקודמת שלו שזה בלתי נסבל ואני ממש שמחה שלא תהיה להם אפשרות לביים לנו אותו ואת חינגות מציאת האלילים שלו כל העונה כמו שעשו לנו אז.
מצחיק שבסוף הוא בכלל הצביע יחד עם סנדרה
רק מוכיח לי יותר כמה שהעריכה עובדת עלינו בשביל להוציא אותו יותר תותח ממה שהוא

&nbsp

למעלה