דעה אישית| הישרדות עונה 34

Seosi

New member
דעה אישית| הישרדות עונה 34

אז, כפי שפורסם כבר העונה הקרובה הולכת להיות "משני המשחק", עם חזרתם של 20 מתמודדים מן העבר.
CBS פרסמו 8 מתמודדים שישחקו בעונה, ובעוד חלק נכבד מהם בהחלט מגיע לחזור (טוני, סירי וסנדרה) אושר גם שקיילב חוזר למשחק.

אל תבינו אותי לא נכון, באסה איך שקיילב יצא מן המשחק וכל הכבוד לו שקיבל הזדמנות שניה, אבל איזה מהלך הוא עשה שהחזירו אותה לעונה שנקראת "משני המשחק"? שוב, אני לא נגד החזרתו, אלא רק לעונה הזאת בגלל הקונספט.

זה נראה כי הספויילרים אכן נכונים, ודי גורמים לי להרים גבה מדוע הוחזרו מספר מתמודדים, לא כי לא שמגיע להם, אלא כי אני אישית לא חושב שהם עשו משהו ששינו את כללי המשחק.

ישנם הרבה שחקנים שכן שינו את המשחק אבל משום מה לא הוזמנו לעונה הזאת. יתרה מזאת, ישנם שחקנים אשר שיחקו רק פעם אחת ולא הוחזרו לשום עונה (כריס מהעונה התשיעית).

מה אתם חושבים?

Uri04

New member
לפי מה שהבנתי, זו היתה אמורה להיות

עונת מנצחים בלבד, אבל הם לא הצליחו להשיג יותר משלושה מנצחים, אז לא היתה להם ברירה אלא לשנות את ה"theme" למשהו אחר.

אין מה לעשות, אלו המתמודדים שהם הצליחו להשיג (הישרדות כבר לא מה שהיתה לפני כעשור) ובזה נסתפק...

אין לי בעיה, פשוט הטייטל די מגוחך

כבר עדיף לקרוא לזה אולסטארס וזהו

Seosi

New member

אני אוהב את הקונספט של העונה, פשוט חסרים הרבה מתמודדים שאי אפשר לשים לב לכך.

Double U

New member
לא נראה לי

אם זה באמת היה ככה הם לא היו חותכים את נטלי אנדרסון ברגע האחרון.
חוץ מזה שג'ף אמר כמה פעמים כבר שלא תהיה עונת מנצחים כי אין מספיק מנצחים שיכולים להחזיק עונה בעצמם וחלק מאלה שכן לא מעוניינים.
לא מסכים עם המשפט האחרון. הבעיה של העונה הזאת היא שהיא צולמה שנה בלבד אחרי עונת האולסטארס האחרונה ואני מניח שרוב האנשים שכיכבו שם לא הסכימו לחזור לעוד עונה אחרי כ"כ מעט זמן (ג'רמי, קלי, ספנסר, ג'ו...) אז נאלצו להסתפק בבררה.
חושב שיכלו לחכות עוד לפחות 3 עונות לפני שעושים עוד אולסטארס ואז גם היו מצטברים יותר שחקנים פוטנציאלים. התזמון מיותר ומרגיש ששוב הם מנסים לרכב על הגל של ההצלחה של 31 כמו שעשו אחרי עונה 20 (עם עונות 22 ו-23 האיומות).

noamlah

New member
מבחינת ההפקה

זו טעות לעשות עונת מנצחים באמצע כי התכנית עדיין ממשיכה ואיזה ת'ים לעזאזל הם ישימו אחריי "עונת מנצחים"? זה דיי מסמן את סיום התכנית

מבחינת משתתפים זו טעות להצטרף לעונת מנצחים כי מתוך 1 שמנצח 19 מפסידים ואז גם מפסידים את המוניטין שלהם כזוכים במשחק

noamlah

New member
קיילב ישנה את המשחק

בכך שיגרום לבחורה אחת לפחות לפרוש מהמשחק ולהוציא נגדו צו הרחקה

למעלה