מצעד העונות של הפורום!

לא... לטעמי, אי אפשר על סמך 3-4 פרקים

להעניק בצורה עוורת את המקום ה-1 לעונה הזו. וכששרמוטרווטי עוד ניצחה בה!

נכון, הייתה בה ברית מגניבה של נשים, היו בה פרקים (ובעיקר, טרייבלים וסיומי פרקים, לא כ-ל הפרק), והיה בה את סירי הכלה שזה כבר נותן בוסט של 10 מקומות לעונה, אבל מתחתית הטופ 10 שבו העונה צריכה להיות בו, להגיע למקום 1?

לטעמי, ראוי היה שעונות חד ספרתיות קלאסיות היו מגיעות לטופ 10...

אורישקי

New member
בעיני מאד לא מעריכים נכון את הפרה מרג'

מאד נהנתי ממנו, היו כמה הדחות יפות, המאבק של טרייסי, סירי שהייתה תותחית גם שם, מלא קטעים משעשעים. העונה הזו פשוט מושלמת.

בעיני הייתי שם את גיבורים נגד נבלים נמוך יותר אם כבר, אבל זה עדיין מובן.

מה שכן, היה בעונה הזו יתרון אחד על פני

כל השאר. אני מדבר על העריכה (בשילוב של אמנדה + סירי שהן שקרניות מדהימות). אני חושב שבעונה הזו, ב-3 סיומי הפרקים שהיו מדהימים, העריכה שיחקה תפקיד מרכזי. סיומי הקטעים נראו כאילו תסריטאים כתבו אותם, והמתמודדים הם שחקנים מקצועיים.

דוגמא לעריכה מושלמת היא בהדחה של אריק. עריכה מדהימה שמגיעה לשיא ברגע ההצבעה כשההפקה חושפת את הקולות של כולם בדקה בלתי נשכחת. אני לא חושב שעריכה כזו חזרה מתישהו לפני או אחרי העונה הזו. ואני מתרגש מהדקה הזו כל פעם מחדש, וזה בזכות העריכה.
http://www.youtube.com/watch?v=bL-DwvVTwR0

רק בזכות העריכה העונה לא קיבלה ממני מקום מתחת ל-15

Amir Vaknin

New member
אני מסכים שהעריכה עשתה הרבה מהעבודה

ושהניצחון של פרווטי היה די בזיוני, אבל זאת עדיין עונה מעולה לכל אורכה
מה הבעיה בפרה מרג'? עד ההדחה של צ'אט היה מעולה, ואחריה ירד קצת אבל תחשוב שאם טרייסי ואיימי לא היו מודחות המיזוג לא היה יוצא מושלם כמו שהוא יצא. הכל בעונה הזאת נפל למקום הנכון חוץ מהפיינל 2 במקום 3

איך אתה מעז

מהפרק הראשון עד ההדחה של סירי הייתי באורגזמה וזה חזר בניצחון של פארווטי. איך אפשר להגיד שהפרה-מרג' לא מעולה? הצורה ששלושת המנודים שרדו עד הערבוב, כל פרק היה לא צפוי והתגלגל בצורה שלא יכלתי לחזות, אם היה מישהו מאיים היו מעיפים אותו ולא נגררים אחריו, אם הייתה אפשרות להדחה נועזת היו הולכים עליה ולא מפחדים. גם אי הגלות היה לדעתי במתכונת המושלמת שלו, חוץ מנטלי הרגשתי שמפתחים דמות של כל שחקן והיה לי תחושה לגבי כל אחד, לא כמו ברוב העונות מאז שלא הרגשתי כלום לגבי חצי מהקאסט.
אני מסכים שהעונה נגמרה בטעם קצת רע כשסירי הודחה, אבל פארווטי ניצחה את אמנדה וזה החזיר את הטעם הטוב.

איך אתה מעז

מהפרק הראשון עד ההדחה של סירי הייתי באורגזמה וזה חזר בניצחון של פארווטי. איך אפשר להגיד שהפרה-מרג' לא מעולה? הצורה ששלושת המנודים שרדו עד הערבוב, כל פרק היה לא צפוי והתגלגל בצורה שלא יכלתי לחזות, אם היה מישהו מאיים היו מעיפים אותו ולא נגררים אחריו, אם הייתה אפשרות להדחה נועזת היו הולכים עליה ולא מפחדים. גם אי הגלות היה לדעתי במתכונת המושלמת שלו, חוץ מנטלי הרגשתי שמפתחים דמות של כל שחקן והיה לי תחושה לגבי כל אחד, לא כמו ברוב העונות מאז שלא הרגשתי כלום לגבי חצי מהקאסט.
אני מסכים שהעונה נגמרה בטעם קצת רע כשסירי הודחה, אבל פארווטי ניצחה את אמנדה וזה החזיר את הטעם הטוב.

B R A Y E R

New member
מנהל
מסכים..

ושקלתי לתת לה מקום מאוד נמוך כדי לצנן התלהבות, ולבסוף נתתי לה מקום 3.
זו עונה מעולה וכיפית, אבל לא מקום 1 לדעתי!
ולעומתך אני חושב שמקום 1 שייך דווקא לגיבורים נגד נבלים
ה-עונה אולטימטיבית!
העונה שהוכיחה שיש עוד הרבה שיאים לשבור מעונה 16..

Double U

New member
המצעד טוגלן!

בעצם זה כבר לא טאגליינס, אז סתם נוסף להודעות הנבחרות

כל הכבוד לאורישקי על לקיחת היוזמה וההשקעה בדירוג הזה

Confide In Omer

New member
אורישקי, כל הכבוד!

אחלה מצעד! אני לא מסכים עם כל המיקומים אבל היה ממש כיף לקרוא!

למעלה