מצעד העונות של הפורום!

אורישקי

New member
מקום 3

הישרדות איי הפנינה

בהחלט עונה שהיה בה הכל. אסטרטגיה מיוחדת, בליינדסיידים, דרמה וקאסט צבעוני.
נתחיל ונציין כמובן את טוויסט האאוטקאסט הידוע, שאמנם הוא לא פייר אבל הוא די עשה את העונה. בעונה בלטו שלושה מתמודדים:
רופרט בונהם, הגיבור האולטימטיבי והחביב על אמריקה, ידוע בסצנת גניבת הנעליים המפורסמת וגם בסצנת הריב עם פיירפליי.
ג'וני "פיירפליי", אחד הנבלים הגדולים שידע המשחק, עם שקר הסבתא הבלתי נשכח.
וכמובן המלכה, סנדרה דיאז טווין, שהמציאה את שיטת "as long as it's not me" המפורסמת, רבה עם כל העולם, לא זכתה בשום חסינות ועדיין לא קיבלה נגדה שום הצבעה, וזכתה ברוב מכריע בעונה (ולא רק בזאת...)

זו עונת הלא-אולסטארס האהובה ביותר על הפורום, והיא קיבלה 243 נקודות.

niro62

New member
מגיע לה

אכן עונה מעולה, ולדעתי הטוויסט של האוטסקאסט נעשה בצורה הכי טובה מכל הגרסאות השונות של החזרת מודחים מהעונות הישראליות והאמריקאיות

NP16

New member
מיקום מוגזם בטירוף

צריך להתחלף עם סין למשל..
מלבד זה ,אחלה דירוג

אורישקי

New member
מקום 2

גיבורים נגד נבלים

עונת העשור של הישרדות בהחלט יותר מוצלחת מעונת העשור של כוכב נולד
. היא הייתה מאד מדוברת וכבר מיולי של שנת 2009 שמועות שונות צצו בהקשר לקאסט,העונה וסדר המודחים.
העונה איגדה 10 גיבורים מול 10 נבלים, והפרקים הראשונים היו לגמרי מאד מרגשים.
במשך כל התוכנית נוצר העימות האינסופי של איך צריך לשחק את המשחק, האם סנדרה היא זוכה ראויה והאם ראסל נשדד? לבסוף אני חושב שהזוכה המועדף על כולם הייתה בכלל המתמודדת השלישית בגמר - פארווטי. העונה כללה שני מהלכים מאד בולטים - המהלך של ראסל להדחת טייסון, מה שהוריד את שלטונם של רוב,סנדרה וקורטני בשבט הנבלים, ופארווטי שהשתמשה בשני אלילים, אחד מהם בעקיפין מג'יי טי - כדי להדיח את ג'יי טי.
אין ספק שמדובר בעונה היסטרית והיסטורית.

קיבלה 263 נקודות.

Amir Vaknin

New member
הסיבות שדירגתי אותה במקום 12

- הזנות של האלילים שם. אליל לכל המרבה במחיר.. מגעיל ופתטי
- הרבה שחקנים שאיכזבו בטירוף (סירי, ג'ייטי, רוב, קולבי, סטפני.. אבל האכזבה הכי נוראית זה פרווטי)
- אמנדה לא הגיעה לגמר

- היה צריך לסבול את ראסל כל העונה

תכלס פשוט ראיתי אותה לפני רוב העונות האחרות ולא אהבתי אף אחד חוץ מאמנדה
אז זה די הוריד מחווית הצפייה. מגיע לה להיות בעשירייה אבל יותר נמוך

אורישקי

New member
עונה מעולה בתכלס אבל

ההדחות של רוב הפייבוריטים שלי (למעט פארווטי וסנדרה) היו מוקדם מדי, בגלל זה היא רק 6 שלי

Double U

New member
רק הזכייה הורידה אותה למקום שני, לפחות אצלי

כל אחד אחר מהפיינל 3 שהיה זוכה היה נותן לה את המקום הראשון בלי שום תחרות.

אורישקי

New member
והעונה הטובה ביותר אי פעם

הישרדות מיקרונזיה

למישהו בכלל היה ספק? עם 283 נקודות וכשדורגה ראשונה אצל לא פחות מ8 מהמדרגים, ועוד במקומות גבוהים אצל השאר.
הישרדות מיקרונזיה בעיני היא שילוב של 4 המצרכים שעושים עונה בהישרדות למושלמת - בליינדסיידים,קטעים מצחיקים,כוח נשי וסירי פילדס. היה שם את הכל, ואני באמת שלא רואה צורך לפרט על כל מה שהלך בעונה הזו. רק לשים קישורים של הבליינדסיידים ולתת לכם להתענג.

ובנימה אישית - תודה לכם על ההשתתפות, היה מהנה מאד לערוך את המצעד ואני חושב שפחות או יותר התוצאות שלו משקפות את המציאות
נקווה שאחת העונות הבאות תצליח לשחזר את הרף שהציבו העונות שבפסגה

Double U

New member
העונה שהכי נהנתי לצפות בה

אני זוכר שהתבאסתי כשיאו מן הודח אבל אחרי כמה פרקים מצאתי פייבוריטים חדשים!
ולמרות שבעונה האחרונה קיבלנו תזכורת שהישרדות כן יכולה להיות כייפית, לא נראה לי שנקבל עונות שיתקרבו לרמה הזאת. אולי עונה 30, וגם זה תלוי באיכות הקאסט.

ממש לא מגיע לה מקום 1, או מקום בטופ 5

פרה-מרג' מזעזע עם מתמודדים כמו צ'אט, מיזוג עם 3 בליינדסדים אדירים, אבל כל השאר די צפוי, וטופ 3, כשהמתמודדת הכי טובה בו ובעונה, עפה בגלל ההפקה.

נוראי.

המיקום ה-1 שייך לבורניאו
או לאמאזון.

למעלה