מצעד העונות של הפורום!

אורישקי

New member
מצעד העונות של הפורום!

אז לאחר ש13 אנשים דירגו, אני חושב שזה בהחלט הזמן לחשוף את התוצאות!

התוצאות היו מעניינות. היו עונות שכמעט אצל כולם דורגו גבוה (בעיקר השתיים שבפסגה, שהמיקום הנמוך ביותר שקיבלה אחת מהן היה 12 בלבד) והיו עונות שהיו שנויות מאד במחלוקת.

3 מהאנשים שדירגו לא ראו את כל העונות, ועל כן הנקודות למקום הראשון שלהם התחילו מ21 ולא 24, כדי שיהיה פייר יותר. העונות שהם לא ראו - קיבלו נקודה אחת. בכל אופן אני לא חושב שזה השפיע על התוצאות. אולי אולי על איזה מקום אחד יותר/פחות.

מקווה שתהנו!

אורישקי

New member
מקום 24 - העונה הגרועה ביותר

הישרדות אי הגאולה

העונה ה22 של התוכנית נפתחה די חזק. רוב מריאנו וראסל האנץ, האויבים המושבעים מעונה 20, חזרו למשחק והפרקים הראשונים הוסיפו כמה הדחות מעניינות ובלאגן. מאז הפרק הרביעי העונה המשיכה והמשיכה לרדת.
ראסל האנץ שחזר לעונה שלישית, לא הגיע הפעם לגמר, והודח ראשון מהשבט שלו (מקום 17)
לעומתו רוב שחזר בפעם הרביעית איגד סביבו שפוטים, העיף את השחקניות היחידות שיכלו להתנגד לו, וניצח באופן לא מפתיע 8-1-0 בגמר.
עוד בלטו - פיליפ שפרד המשוגע והמעצבן, שחטף נגדו לא פחות מ17 קולות במהלך כל המשחק (שיא חדש שאוזי השווה בעונה הבאה, וגם זה אחרי ש5 הצבעות נגדו היו מתוכננות מראש..) ולבסוף הגיע למקום שני. ומאט אלפרוד שהודח שני ע"י רוב, חזר בשביל להאמין שוב לרוב ולעוף ישר אחרי שחזר. גם מודחות לפני האיחוד כמו סטפני,פרנצ'סקה וכריסטינה היו בולטות יחסית.
השלטון הכה מוחלט והמשעמם של רוב, שהוא לא אהוב במיוחד ע"י רוב הפורום, ביחד עם הטוויסט הלקוח מהישרדות הישראלית (עוד דבר שהוריד מהעונה) - אי הגאולה/אי המתים, הפכו את העונה לעונה הכי שנואה על הפורום.

ד"א שי - בדיוק השמיעו בגלגלצ את השיר שאתה מקדיש לרוב - "לא הצלחתי להתאהב בך בשישית"

היא קיבלה 38 נקודות.

Confide In Omer

New member
מסכים לגמרי!!

איזו ביזיון של עונה. כל כך גורמת לי להעריך את ג'ף פרובסט ומארק ברנט הרבה פחות.

B R A Y E R

New member
מנהל
העונה היחידה באמריקאי שאיבדתי אמון בהפקה

ועד היום יש בי חשד שפיליפ וראלף שחקנים שתולים של ההפקה...

אה, ותיקון - ההדחה הראשונה והאחרונה של ראסל!

lavifighter

New member
ממש מוגזם

אני לא אגיד שהיא עונה טובה, אבל יש בה לא מעט דברים טובים:
רוב(כל מילה נוספת מיותרת, לכל הקנאים), פיליפ שסיפק המון צחוקים ועניין, ראסל(שהוא סיבה לראות בפני עצמה), כמה הדחות נחמדות(בהתחלה וזאת של מאט).
נכון שהיא מהכי גרועות שהיו, אבל יש יותר גרועות(23 הרבה הרבה יותר גרועה ממנה וממש דומה לך בהכל אבל בלי רוב ופיליפ :(

Double U

New member
הקדשתי אותו לרוב?

אני בחיים לא אקדיש ללוזר הזה שיר! זכור לי דווקא שבן הקדיש לו את השיר הזה.
ומסכים עם המיקום. העונה הגרועה ביותר בתולדות הישרדות, כולם שיחקו גרוע כולל רוב.

אורישקי

New member
איך אפשר להגיד בכלל שהוא שיחק גרוע?

אפשר לא לאהוב אותו אבל זה לגמרי ניתוק מהמציאות להגיד שהוא שיחק גרוע. נו באמת

Double U

New member
אני אחזור על זה בפעם המאה

רוב שיחק את אותו משחק כל ארבע העונות שלו, ב3 פעמים הראשונות זה לא עבד. מה קרה בפעם הרביעית? ההפקה בנתה בשבילו את הקאסט המושלם שיקח אותו לגמר ויתן לו את המיליון. אז אין לי שום הערכה אליו במיוחד אחרי זה.

אורישקי

New member
אוי תנוח

אין לך שום הערכה אליו כי אתה שונא אותו.

בעונה 4 הוא זלזל בכל הקטע של המשימות והדיח משתתפים חזקים, הגיע למיעוט והודח שדי בצדק,
בעונה 8 הוא התחיל להשקיע במשימות ושמר על שבט חזק אבל לא שיחק משחק חברתי מוצלח מספיק
בעונה 20 הוא שיפר את המשחק החברתי שלו ונפל בגלל שלא שמר חזק על בני הברית שלו
ובעונה 22 הוא למד מכל הטעויות שלו והגיע לגמר וניצח.

ולא, זה לא קרה כי החברים שלו לשבט היו טיפשים או כי זה רוב מריאנו. הוא שיחק משחק מדהים ומשך אליו אנשים. אז אתה יכול להגיד שהעונה נוצרה בשבילו, אבל הוא שיחק הכי טוב שיכל ומה שאתה עושה זה פשוט למצוא תירוצים לזה שבעונה הזו הוא לא עשה שום טעות

Double U

New member
"משך אליו אנשים"

ממש קשה למשוך אליך אנשים שההפקה פמפמה לצופים אותך ב3 עונות של הישרדות ו2 עונות של המירוץ למיליון. מרגע שהוא וראסל נחתו עם המסוק שני השבטים לא הפסיקו לצהול.
האם במשך 14-15 הפרקים של העונה הזאת ראינו וידוי אסטרטגי של מישהו אחר חוץ ממנו? לא, כי פשוט לא היה. האנשים האלה לא יכלו לחשוב בעצמם ואלה שכן העזו לומר את דעתם הודחו כהרף עין. הנקודה שלי היא שרוב הפסיד 3 פעמים מול שחקנים +- ברמה שלו (בעונה 20 היו כאלה ששיחקו רק פעם שנייה, אבל מילא). רק בעונה מול 16 שחקנים חדשים הוא הצליח לנצח. לא חוכמה גדולה.
ואותו דבר אני יכול לומר עליך! למרות שזה ברור שלא הייתה לרוב שום תחרות ושום קושי במשחק הזה, אתה מנסה למצוא תירוצים למה הוא אחד השחקנים הגדולים ומתעלם לגמרי מהתערבות ההפקה והיתרונות שרוב קיבל בעונה הזאת.
האמת היא שרוב הוא זונת ריאליטי בדיוק כמו ליהיא גרינר (והיא עדיין לא השתתפה באף תוכנית אחרת).

Amir Vaknin

New member

יכול להיות שהמשחק של רוב היה טוב לעומת כל שאר הקאסט, אבל מן הסתם שחקן שחזר לפעם רביעית (!!) מול שחקנים של פעם ראשונה, ולא כאלה מוצלחים, ישלוט במשחק וינצח בלי בעיה.
אותו דבר אפשר להגיד על סטפני וקואוץ', רק שהם לא לקחו לגמר את האנשים הנכונים..

survivortvk3

New member

היו עונות שהיה מעצבן ולא אהבתי אותו, והיו עונות שכן אהבתי...אבל באמת שהוא שחקן טוב

אורישקי

New member
מקום 23

הישרדות תאילנד

העונה החמישית נחשבת מאז ומתמיד כעונה הכי גרועה אי פעם אבל אתם החלטתם להפוך אותה לסגנית!
שני טוויסטים בולטים היו בעונה הזו: הראשון, שני הזקנים חילקו את השבטים, והשני והבולט והידוע לשמצה - מיזוג מזויף.
המיזוג המזויף הוביל להדחתה של שי אן הונג, שמיהרה לבגוד בשבט שלה במחשבה שיש מיזוג. למרות הכל היא נחשבת למתמודדת הכי בולטת בעונה הזו, ואחת המתמודדות הכי שנויות במחלוקת אי פעם.
עוד בלטו הלן גרובר, וגם בריאן היידיק, שלמרות שלא היה אהוב במיוחד על המשתתפים במשחק, הצליח לשלוט במשחק בלי לקבל אף קול כנגדו ולנצח.
היה גם את סיפור הספק הטרדה ספק לא של גנדיה וטד. לבסוף היא לא הגישה תלונה.

קיבל 39 נקודות.

Confide In Omer

New member
באסה למתמודדים של העונה הזו

היא לנצח תיחשב כנראה העונה הכי גרועה של התוכנית (למרות שבפועל אחרי עונה16 היו כבר כמה שהיו הרבה יותר גרועות)

למעלה