לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84038,403 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' מצעד העונות של הפורום! '
מצעד העונות של הפורום!
<< ההודעה הנוכחית
26/07/2012 | 12:31
151
619
אז לאחר ש13 אנשים דירגו, אני חושב שזה בהחלט הזמן לחשוף את התוצאות!

התוצאות היו מעניינות. היו עונות שכמעט אצל כולם דורגו גבוה (בעיקר השתיים שבפסגה, שהמיקום הנמוך ביותר שקיבלה אחת מהן היה 12 בלבד) והיו עונות שהיו שנויות מאד במחלוקת.

3 מהאנשים שדירגו לא ראו את כל העונות, ועל כן הנקודות למקום הראשון שלהם התחילו מ21 ולא 24, כדי שיהיה פייר יותר.  העונות שהם לא ראו - קיבלו נקודה אחת. בכל אופן אני לא חושב שזה השפיע על התוצאות. אולי אולי על איזה מקום אחד יותר/פחות.

מקווה שתהנו!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' מקום 24 - העונה הגרועה ביותר '
מקום 24 - העונה הגרועה ביותר
26/07/2012 | 12:36
16
244
הישרדות אי הגאולה

העונה ה22 של התוכנית נפתחה די חזק. רוב מריאנו וראסל האנץ, האויבים המושבעים מעונה 20, חזרו למשחק והפרקים הראשונים הוסיפו כמה הדחות מעניינות ובלאגן. מאז הפרק הרביעי העונה המשיכה והמשיכה לרדת.
ראסל האנץ שחזר לעונה שלישית, לא הגיע הפעם לגמר, והודח ראשון מהשבט שלו (מקום 17)
לעומתו רוב שחזר בפעם הרביעית איגד סביבו שפוטים, העיף את השחקניות היחידות שיכלו להתנגד לו, וניצח באופן לא מפתיע 8-1-0 בגמר.
עוד בלטו - פיליפ שפרד המשוגע והמעצבן, שחטף נגדו לא פחות מ17 קולות במהלך כל המשחק (שיא חדש שאוזי השווה בעונה הבאה, וגם זה אחרי ש5 הצבעות נגדו היו מתוכננות מראש..) ולבסוף הגיע למקום שני. ומאט אלפרוד שהודח שני ע"י רוב, חזר בשביל להאמין שוב לרוב ולעוף ישר אחרי שחזר. גם מודחות לפני האיחוד כמו סטפני,פרנצ'סקה וכריסטינה היו בולטות יחסית.
השלטון הכה מוחלט והמשעמם של רוב, שהוא לא אהוב במיוחד ע"י רוב הפורום, ביחד עם הטוויסט הלקוח מהישרדות הישראלית (עוד דבר שהוריד מהעונה) - אי הגאולה/אי המתים, הפכו את העונה לעונה הכי שנואה על הפורום.

ד"א שי - בדיוק השמיעו בגלגלצ את השיר שאתה מקדיש לרוב - "לא הצלחתי להתאהב בך בשישית"

היא קיבלה 38 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מסכים לגמרי!!'
מסכים לגמרי!!
26/07/2012 | 17:03
89
איזו ביזיון של עונה. כל כך גורמת לי להעריך את ג'ף פרובסט ומארק ברנט הרבה פחות.
לצפיה ב-'העונה היחידה באמריקאי שאיבדתי אמון בהפקה'
העונה היחידה באמריקאי שאיבדתי אמון בהפקה
26/07/2012 | 17:17
119
ועד היום יש בי חשד שפיליפ וראלף שחקנים שתולים של ההפקה...

אה, ותיקון - ההדחה הראשונה והאחרונה של ראסל!
לצפיה ב-'ממש מוגזם'
ממש מוגזם
26/07/2012 | 19:52
2
116
אני לא אגיד שהיא עונה טובה, אבל יש בה לא מעט דברים טובים:
רוב(כל מילה נוספת מיותרת, לכל הקנאים), פיליפ שסיפק המון צחוקים ועניין, ראסל(שהוא סיבה לראות בפני עצמה), כמה הדחות נחמדות(בהתחלה וזאת של מאט).
נכון שהיא מהכי גרועות שהיו, אבל יש יותר גרועות(23 הרבה הרבה יותר גרועה ממנה וממש דומה לך בהכל אבל בלי רוב ופיליפ :(
לצפיה ב-'העובדה שרוב ופיליפ לא היו בה'
העובדה שרוב ופיליפ לא היו בה
26/07/2012 | 20:11
1
90
זה מה ששם אותה מעל עונה 22
לצפיה ב-'הקדשתי אותו לרוב?'
הקדשתי אותו לרוב?
26/07/2012 | 23:45
8
92
אני בחיים לא אקדיש ללוזר הזה שיר! זכור לי דווקא שבן הקדיש לו את השיר הזה.
ומסכים עם המיקום. העונה הגרועה ביותר בתולדות הישרדות, כולם שיחקו גרוע כולל רוב.
לצפיה ב-'איך אפשר להגיד בכלל שהוא שיחק גרוע?'
איך אפשר להגיד בכלל שהוא שיחק גרוע?
27/07/2012 | 01:27
7
71
אפשר לא לאהוב אותו אבל זה לגמרי ניתוק מהמציאות להגיד שהוא שיחק גרוע. נו באמת
לצפיה ב-'אני אחזור על זה בפעם המאה'
אני אחזור על זה בפעם המאה
27/07/2012 | 14:05
5
66
רוב שיחק את אותו משחק כל ארבע העונות שלו, ב3 פעמים הראשונות זה לא עבד. מה קרה בפעם הרביעית? ההפקה בנתה בשבילו את הקאסט המושלם שיקח אותו לגמר ויתן לו את המיליון. אז אין לי שום הערכה אליו במיוחד אחרי זה.
לצפיה ב-'אוי תנוח'
אוי תנוח
27/07/2012 | 14:29
4
67
אין לך שום הערכה אליו כי אתה שונא אותו.

בעונה 4 הוא זלזל בכל הקטע של המשימות והדיח משתתפים חזקים, הגיע למיעוט והודח שדי בצדק,
בעונה 8 הוא התחיל להשקיע במשימות ושמר על שבט חזק אבל לא שיחק משחק חברתי מוצלח מספיק
בעונה 20 הוא שיפר את המשחק החברתי שלו ונפל בגלל שלא שמר חזק על בני הברית שלו
ובעונה 22 הוא למד מכל הטעויות שלו והגיע לגמר וניצח.

ולא, זה לא קרה כי החברים שלו לשבט היו טיפשים או כי זה רוב מריאנו. הוא שיחק משחק מדהים ומשך אליו אנשים. אז אתה יכול להגיד שהעונה נוצרה בשבילו, אבל הוא שיחק הכי טוב שיכל ומה שאתה עושה זה פשוט למצוא תירוצים לזה שבעונה הזו הוא לא עשה שום טעות
לצפיה ב-'"משך אליו אנשים"'
"משך אליו אנשים"
27/07/2012 | 14:42
3
78
ממש קשה למשוך אליך אנשים שההפקה פמפמה לצופים אותך ב3 עונות של הישרדות ו2 עונות של המירוץ למיליון. מרגע שהוא וראסל נחתו עם המסוק שני השבטים לא הפסיקו לצהול.
האם במשך 14-15 הפרקים של העונה הזאת ראינו וידוי אסטרטגי של מישהו אחר חוץ ממנו? לא, כי פשוט לא היה. האנשים האלה לא יכלו לחשוב בעצמם ואלה שכן העזו לומר את דעתם הודחו כהרף עין. הנקודה שלי היא שרוב הפסיד 3 פעמים מול שחקנים +- ברמה שלו (בעונה 20 היו כאלה ששיחקו רק פעם שנייה, אבל מילא). רק בעונה מול 16 שחקנים חדשים הוא הצליח לנצח. לא חוכמה גדולה.
ואותו דבר אני יכול לומר עליך! למרות שזה ברור שלא הייתה לרוב שום תחרות ושום קושי במשחק הזה, אתה מנסה למצוא תירוצים למה הוא אחד השחקנים הגדולים ומתעלם לגמרי מהתערבות ההפקה והיתרונות שרוב קיבל בעונה הזאת.
האמת היא שרוב הוא זונת ריאליטי בדיוק כמו ליהיא גרינר (והיא עדיין לא השתתפה באף תוכנית אחרת).
לצפיה ב-''
27/07/2012 | 15:07
58
יכול להיות שהמשחק של רוב היה טוב לעומת כל שאר הקאסט, אבל מן הסתם שחקן שחזר לפעם רביעית (!!) מול שחקנים של פעם ראשונה, ולא כאלה מוצלחים, ישלוט במשחק וינצח בלי בעיה.
אותו דבר אפשר להגיד על סטפני וקואוץ', רק שהם לא לקחו לגמר את האנשים הנכונים..
לצפיה ב-''
27/07/2012 | 15:27
51
היו עונות שהיה מעצבן ולא אהבתי אותו, והיו עונות שכן אהבתי...אבל באמת שהוא שחקן טוב
לצפיה ב-'היו כמה עונות ששנאתי יותר דווקא'
היו כמה עונות ששנאתי יותר דווקא
27/07/2012 | 01:48
26
לצפיה ב-' מקום 23 '
מקום 23
26/07/2012 | 12:41
6
190
הישרדות תאילנד

העונה החמישית נחשבת מאז ומתמיד כעונה הכי גרועה אי פעם אבל אתם החלטתם להפוך אותה לסגנית!
שני טוויסטים בולטים היו בעונה הזו: הראשון, שני הזקנים חילקו את השבטים, והשני והבולט והידוע לשמצה - מיזוג מזויף.
המיזוג המזויף הוביל להדחתה של שי אן הונג, שמיהרה לבגוד בשבט שלה במחשבה שיש מיזוג. למרות הכל היא נחשבת למתמודדת הכי בולטת בעונה הזו, ואחת המתמודדות הכי שנויות במחלוקת אי פעם.
עוד בלטו הלן גרובר, וגם בריאן היידיק, שלמרות שלא היה אהוב במיוחד על המשתתפים במשחק, הצליח לשלוט במשחק בלי לקבל אף קול כנגדו ולנצח.
היה גם את סיפור הספק הטרדה ספק לא של גנדיה וטד. לבסוף היא לא הגישה תלונה.

קיבל 39 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באסה למתמודדים של העונה הזו'
באסה למתמודדים של העונה הזו
26/07/2012 | 17:04
5
107
היא לנצח תיחשב כנראה העונה הכי גרועה של התוכנית (למרות שבפועל אחרי עונה16 היו כבר כמה שהיו הרבה יותר גרועות)
לצפיה ב-'באסה? הם שיעממו אותי למוות! '
באסה? הם שיעממו אותי למוות!
26/07/2012 | 17:20
23
לצפיה ב-''
26/07/2012 | 17:27
3
92
מה שהרס את העונה הזאת היה המיזוג המזוייף נטו
המתמודדים חוץ מאולי 2-3 לא היו משעממים יותר מאחרים
לצפיה ב-'אני השתעממתי הרבה לפני האיחוד המזוייף'
אני השתעממתי הרבה לפני האיחוד המזוייף
26/07/2012 | 17:54
2
85
עונה משעממת מהיסוד!
לא ברור איך אחרי 7 פרקים אני הכרתי רק 2 דמויות..
לצפיה ב-'איך זה שונה מעונה 19?'
איך זה שונה מעונה 19?
27/07/2012 | 12:28
1
72
ואני חושב שדווקא העריכה הייתה הוגנת פחות או יותר, והבליטו את שי אן כי היא הייתה הקורבן של הטוויסט המרכזי.
לצפיה ב-'בעונה 19 היה עיניין בכל פרק ופרק'
בעונה 19 היה עיניין בכל פרק ופרק
27/07/2012 | 16:58
60
לפני או אחרי האיחוד - היה מעניין והיה כיף.
בעונה 5 לא כך היה, ושיאן הייתה בלתי נסבלת עם ההבלטה או בלי ההבלטה. ולמרות זאת פרשתי בפרק שהיא הודחה כי היא השחקנית היחידה שהכרתי שם את שמה.
לצפיה ב-' מקום 22 '
מקום 22
26/07/2012 | 12:42
2
201
הישרדות אפריקה

כמו אפריקה עצמה, גם הישרדות אפריקה נחשבת לעונה מאד יבשה, בלט בה בעיקר טוויסט עיקרי שהוא ככל הנראה השינוי הכי משמעותי שנעשה במשחק, ערבוב השבטים. הדבר גרם לסיום המלחמות בשבט סמבורו של הצעירים נגד המבוגרים, ובעקבות הערבוב הצעירים עיבדו מכוחם.
בלטו בעונה הזו איתן זון המנצח, שהיה אהוב על כולם ושיחק משחק די נקי ועם זאת לא רע, הוא גם היהודי הראשון שניצח בתוכנית, והיחיד שניצח עד כה  עוד בלטו לקס ואן דן ברג וטום ביוקנן, הלא אהובים כאן במיוחד, קלי גולדסמית' המשעשעת שהודחה בהדחה מבאסת ולא פיירית, וטרזה קופר, שנאבקה על חייה במשחק.

העונה קיבלה 52 נקודות.
לצפיה ב-'שי תמחק בבקשה '
שי תמחק בבקשה
26/07/2012 | 12:43
20
לצפיה ב-'מה לא פייר בהדחה של קלי?'
מה לא פייר בהדחה של קלי?
26/07/2012 | 16:59
24
לצפיה ב-' מקום 22 '
מקום 22
26/07/2012 | 12:47
1
176
הישרדות אפריקה

כמו אפריקה עצמה, גם הישרדות אפריקה נחשבת לעונה מאד יבשה, בלט בה בעיקר טוויסט עיקרי שהוא ככל הנראה השינוי הכי משמעותי שנעשה במשחק, ערבוב השבטים. הדבר גרם לסיום המלחמות בשבט סמבורו של הצעירים נגד המבוגרים, ובעקבות הערבוב הצעירים עיבדו מכוחם.
בלטו בעונה הזו איתן זון המנצח, שהיה אהוב על כולם ושיחק משחק די נקי ועם זאת לא רע, הוא גם היהודי הראשון שניצח בתוכנית, והיחיד שניצח עד כה  עוד בלטו לקס ואן דן ברג וטום ביוקנן, הלא אהובים כאן במיוחד, קלי גולדסמית' המשעשעת שהודחה בהדחה מבאסת ולא פיירית, וטרזה קופר, שנאבקה על חייה במשחק.

העונה קיבלה 52 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מממ לא ממש'
מממ לא ממש
26/07/2012 | 16:50
105
דווקא אית'ן ממש לא בלט, הוא היה הזוכה הפרווה הראשון, בקושי עשה משהו כל העונה
לצפיה ב-'וואי אני ממש טיפש, הנה ההסבר על העונה:'
וואי אני ממש טיפש, הנה ההסבר על העונה:
26/07/2012 | 12:57
3
176
הישרדות האוקינוס השקט

העונה, שצולמה בסמואה ושודרה לפני שנה, נחשבת גם היא לנפילה מאד חזקה.
שני הטוויסטים מהעונה הקודמת, שהוכתרה פה לגרועה ביותר - אי הגאולה והחזרת שני שחקני עבר המשיכו גם הפעם. הפעם מי שחזרו היו שחקנים ברמה יותר נמוכה מרוב וראסל - קואוץ וויד ואוזי לוסת'.
אוזי לא שלט בשבט שלו, והם הדיחו את בת הברית הקרובה אליו ביותר, הוא הגה רעיון שלפיו הם ידיחו אותו בהדחה שלפני המיזוג, הוא ינצח באי הגאולה, יחזור, ובכך הם יוכלו לשים את האליל על הבן אדם הנכון. המהלך נכשל כשקוקראן, אחד השורדים השנואים עליי באופן אישי, השתפן ובגד בהם, השבט של אוזי הודח אחד אחר השני, כשקוקראן הודח אחרון. אוזי אמנם חזר גם בפעם הבאה למשחק דרך אי הגאולה, אבל סופי, בת הברית הקרובה של קואוץ ניצחה אותו בחסינות האחרונה ואוזי הודח! בעקבות השלטון של שבט אופולו העונה נעשתה משעממת יותר כי מדובר היה בשבט בלתי נסבל של מתחסדים ומאמינים הדוקים, לעומת שבט סאביי המעניין יותר.
לבסוף קואוץ ובני בריתו סופי ואלברט ששלטו בשבט שלהם ללא עוררין הצליחו להרכיב שלישיית גמר ראויה יחסית, וסופי הייתה זו שגרפה לבסוף את הפרס הגדול.

העונה קיבלה 71 נקודות.
לצפיה ב-'לא הגזמתם? '
לא הגזמתם?
26/07/2012 | 19:48
2
130
סך הכול היו כמה שחקנים, מהלך נחמד או שניים... בטח שלא מגיע לשים אותה מעל פאלאו ומעל אולסטאר - עונה שהכילה פאגונגינג מעשה ידו של רוב מריאנו, וגם פרה-מיזוג שזכה למגע ידו של רוצח העונות הסדרתי, לקס ואן דר בלעכס. מקום 16 יותר מתאים לה לדעתי.
לצפיה ב-'לא'
לא
26/07/2012 | 19:54
76
חרא של עונה....העונה שהכי לא נהניתי ממנה מאלה שסיימתי במלואן(את עונות 22,5 ו3 ראיתי מספר קטן של פרקים והפסקתי מהשיעמום)
השחקנים היחידים שהיו הם ג'ים ו וויטני שהודחו מוקדם יחסית, כל השאר היו דוחים, היה גם פה פאוגינגינג אני מזכיר לך+אי הגאולה ועוד מנצחת אנמית ומעפנה

לצפיה ב-' לא היתה כזאת גרועה בכלל'
לא היתה כזאת גרועה בכלל
27/07/2012 | 14:52
68
היו בה הרבה מהלכים והרבה אסטרטגיה (גם אם אסטרטגיה כושלת - לפחות בעלת תעוזה ומשעשעת, כמו ההדחה הוולונטרית של אוזי, הבגידה באוזי עוד לפני כן בתור השבט שלו).

(כנראה גם העובדה שאני מחבבת את קואוץ' יותר מרוב האנשים פה משפיעה עלי )
לצפיה ב-'הייתה יכולה להיוות עונה טובה'
הייתה יכולה להיוות עונה טובה
26/07/2012 | 23:53
85
לולא השחקנים החוזרים. סה"כ היו משתתפים די מעניינים, אבל שוב העריכה התמקדה בשחקנים החוזרים ובאחיין לא יציב נפשית של שחקן עבר.
תחשבו על זה: בלי קואוץ' סופי ואלברט לא היו מתחברים עם ריק וברנדון, לא היה להם שום מכנה משותף. ואז אולי כריסטין וסטייסי היו מגיעות רחוק יותר!
ושבט סבאי הראה שהוא יכול לעשות מהלכים נגד אוזי, אז אין סיבה שלא היה נוהג ככה גם בלעדיו.
לצפיה ב-' מקום 20 '
מקום 20
26/07/2012 | 13:00
188
הישרדות פלאו

העונה העשירית והמאד חד צדדית ומוזרה. החלה עם 20 מתמודדים, לראשונה בתולדות הישרדות, וכבר ביום השני שניים מהם הודחו.
השבט האהוב יותר היה שבט אולונג, לעומת שבט קורור. אבל למרות הכל שבט אולונג פישל פעם אחר פעם במשימות, עד שנשארה מתמודדת יחידה בשבט, סטפני לה גרוסה, מהאלילות של הישרדות בכל הזמנים, שהצטרפה לשבט קורור, בן 9 המתמודדים. למרות הניסיונות הרבים היא הודחה במקום השביעי, והעונה עברה לשליטתם של טום ווסטמן, שזכה ברוב שרשראות החסינות, ובן בריתו איאן.
בפיינל 3 השניים התחרו על חסינות למעלה מ10 שעות! ולבסוף איאן פרש מהמשימה וביקש מטום להדיח אותו, כדי שטום וחברתו של איאן, קייטי - יגיעו לגמר! ממש יופי. טום עשה זאת ובכך ניצח בקלילות את העונה.
עוד בלט - בובי ג'ון דרינקארד שהפסיד לסטפני באתגר האש.
העונה הזו גררה גם טרגדיה כעבור 5 שנים, כשג'ן ליון שהגיעה למקום 4, נפטרה לאחר מאבק ממושך בסרטן השד.

העונה קיבלה 72 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' מקום 19 '
מקום 19
26/07/2012 | 13:07
6
190
הישרדות פיגי

העונה ה14 של הישרדות נדדה לפיג'י, הביאה קאסט עם 19 מתמודדים, מספר אי זוגי בפעם הראשוני, שרובם היו שנואים ומעצבנים במיוחד. התחילה ברגל שמאל כשהפרה מרג' החלש לווה בטוויסט ביזארי ונוראי - שבט אחד מקבל מחסה טוב עם תנאים איכותיים, כאילו הם באו לבית מלון, ושבט שני מקבל תנאי הישרדות נוראיים.   
עוד טוויסט שנוא - כשהשבטים כבר הגיעו למיזוג, רק חמש הולכים למועצת שבט, הטוויסט המגעיל  הדיח את מישל, אחת המתמודדות האהובות בעונה.
לעומת זאת, כשהגיעו למיזוג היו כמה הדחות יפות, והבולטת בהם היא ההדחה של אדגרדו, שנחשבת עד היום לאחת ההדחות המוצלחות ביותר אי פעם.
עוד היה את השימוש הראשון באליל חסינות, יאו מן צ'אן, אחד השורדים האהובים ביותר אי פעם, השתמש בו בפיינל 6 והדיח את סטייסי.
וגם את אחד השקרים המרושעים ביותר אי פעם - יאו מן שזכה במכונית, הביא את המכונית לדרימז בתנאי שזה יביא לו את שרשרת החסינות בפיינל 4 במידה וייזכה בה. דרימז לא עמד בהבטחה ובכך לקח גם את שרשרת החסינות וגם את המכונית. ויאו מן הודח בפיינל 4.
אחרי כל הבלאגן הזה, מי שניצח היה ארל קול שיחד עם יאו מן שלט בעונה בקלי קלות, הגיע לגמר עם שני מתמודדים שנואים (קסנדרה ודרימז) וניצח את ניצחון הפה-אחד הראשון!
יש לציין שמדובר בגמר השחורים הראשון אי פעם. ד"א.

העונה קיבלה 100 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עונה אנדרייטד!'
עונה אנדרייטד!
26/07/2012 | 16:30
27
לצפיה ב-'ההדחה של אדגרדו'
ההדחה של אדגרדו
26/07/2012 | 17:07
3
106
מה כל כך גאוני בה? בסך הכל פעם ראשונה שמישהו השתמש באליל, וזה גם לא הצליח לו
לצפיה ב-'כי הברית של יאו עבדה על הברית השניה'
כי הברית של יאו עבדה על הברית השניה
26/07/2012 | 17:08
2
88
כל המהלך שהם עשו, החל מהתכנון שלו ועד לתוצאה שלו היה מעולה, במיוחד כשהיא קרתה בעונה כל כך פושרת..
לצפיה ב-'יחסית לעונה, סבבה'
יחסית לעונה, סבבה
26/07/2012 | 17:25
1
79
גם רטרוספקטיבית ברור שזה לא ייראה מרשים
אבל לא הייתי קורא לזה "אחת ההדחות המוצלחות ביותר"
לצפיה ב-'זאת הייתה הדחה ראשונה מסוגה'
זאת הייתה הדחה ראשונה מסוגה
27/07/2012 | 14:09
72
גם שימוש שלא לצורך באליל וגם פעם ראשונה שאנשים בלבלו את הבן אדם עם האליל לחשוב שהוא מודח ובעצם הצביעו לבן אדם אחר לגמרי.
נכון שבאו בעונות מאוחרות מהלכים הרבה יותר מדהימים אבל בגלל שזאת הייתה הפעם הראשונה, אנשים זוכרים את זה כמהלך מדהים (למי שראה את העונות בסדר הנכון)
לצפיה ב-'אני אוהב את העונה הזאת!'
אני אוהב את העונה הזאת!
30/07/2012 | 13:43
19
לצפיה ב-' מקום 18 '
מקום 18
26/07/2012 | 13:12
5
233
הישרדות איי קוק

וכאן אנחנו מגיעים לעונה שנחשבת מאד אהובה ע"י לא-מעריצים אבל לעונה שנחשבת מאד חלשה ע"י מעריצים.
בעונה ה13 חולקו המתמודדים ל4 שבטים לפי קרבה אתנית - היספאנים,שחורים,לבנים ואסייתים, השבטים התפרקו ל2 בפרק השלישי.
הטוויסט המרכזי בעונה היה המרד, שבו קנדיס וג'ונתן עברו לשבט השני, כדי להתאחד עם חבריהם משבט הלבנים. באופן מפתיע (ותודות להרבה טוויסטים דוחי שועלים, אליל חסינות שנתן למתמודד שמחזיק בו כוח מוגזם ועוד ועוד) הרביעיה שנשארה לבד בשבט אייטוטאקי הצליחה להגיע לרביעיה האחרונה.
מי שניצח היה יול, שהחזיק באליל החשוב ושלט במשחק האסטרטגי, והוא ניצח בחודו של קול את אוזי, שניצח ב5 מתוך 6 משימות חסינות.  
בנוסף אליהם בלטו גם קנדיס, פארווטי וג'ונתן פנר.

העונה קיבלה 118 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני דווקא מאוד אוהב אותה'
אני דווקא מאוד אוהב אותה
26/07/2012 | 16:54
2
129
היא אמנם התחילה חלש מעט, אבל השתפרה בהמשך. וכמובן היה בה את אחד הרגעים המצחיקים ביותר אי פעם -
http://www.youtube.com/watch?v=S0qF7anaUhk
לצפיה ב-'אוי אני בשוק ששכחתי להוסיף את זה '
אוי אני בשוק ששכחתי להוסיף את זה
26/07/2012 | 19:00
36
לצפיה ב-' גם אני מאוד התחברתי לעונה הזאת.'
גם אני מאוד התחברתי לעונה הזאת.
28/07/2012 | 03:24
74
דירוג מאוד נמוך לעונה טובה לדעתי.
לצפיה ב-'יששששששששששששש '
יששששששששששששש
27/07/2012 | 00:03
29
לצפיה ב-'אני לא כל כך שונא אותה'
אני לא כל כך שונא אותה
27/07/2012 | 01:49
81
היו יותר גרועות, זו עונה נחמדה
לצפיה ב-'ממש התאכזבתי מעונה הזאת'
ממש התאכזבתי מעונה הזאת
26/07/2012 | 17:06
98
והיה לה פוטנציאל, כי באמת החזירו מתמודדים טובים.
היו רק שניים שלא היה צריך להחזיר, ודווקא הם הגיעו לגמר . אגב, אני חושב שזה הפיינל 5 הגרוע בהיסטוריה, לא? אולי רק עם הפיינל 5 הגרוע של עונה 22.
לצפיה ב-' מקום 16 '
מקום 16
26/07/2012 | 13:36
9
193
הישרדות ניקרגואה

אחת העונות ההזויות ביותר, התחילה עם חלוקה למבוגרים-צעירים ומדליון הכוח, אחד הטוויסטים הכושלים אי פעם.
העונה הזו נחשבת לאחת העונות ההזויות ביותר. מבחינת העריכה למשל - בתחילה היה נראה ברור שהמנצח יהיה ברנדה/מרטי, אבל לבסוף השניים נכשלו, נפלו והודחו.
לעומתם - המנצח של העונה הוא פאביו, בעיני רבים המנצח הגרוע ביותר אי פעם, שלא נראה בחיים מראה ראש אסטרטגי כלשהו במשחק.
עוד מתמודדת שהפתיעה את כולם ונהפכה לפופולארית מאד - הולי, שהתחילה כשחקנית משוגעת ולא יציבה עד שהפורום שינה את דעתו עליה ב180 מעלות והיא נהפכה לשורדת האהובה של העונה.
בכל אופן, הכוכבת הגדולה של העונה היא ללא ספק נאונקה, השורדת הכי לא פוליטיקלי קורקט ואחת המשעשעות אי פעם, כאילו כל זה לא מספיק, היא ופרפל קלי פרשו משום מקום, באותה הדחה, באופן לא מובן.

העונה הזו קיבלה 137 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הלוואי ש...'
הלוואי ש...
26/07/2012 | 17:07
1
90
יחזירו את הולי לאיזה אול סטאר. מגיע לה.
לצפיה ב-'נאונקה '
נאונקה
26/07/2012 | 17:52
1
87
עונה בהחלט הזויה. זו המילה הנכונה לתאר אותה.
מתחשק לי לראות אותה שוב רק כדי להעריך אותה מחדש..
לצפיה ב-'נאונקה שלך'
נאונקה שלך
27/07/2012 | 14:47
74
הייתה הקול המכריע שנתן לפאביו את הנצחון. רק על זה היא ראויה להערכה!
לצפיה ב-'עונה שהתחילה טוב'
עונה שהתחילה טוב
26/07/2012 | 23:48
70
והסתיימה בטונים צורמים.
לצפיה ב-'מה חליתי על פאביו '
מה חליתי על פאביו
30/07/2012 | 13:47
3
79
הוא היה כזה טמבל, זה היה פשוט פרייסלס לראות אותו. עשה לי את העונה.
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
30/07/2012 | 14:35
2
74
הוא אולי לא מנצח ראוי אבל הוא בהחלט דמות ודווקא לא הזדעזתי כמו כולם שניצח
לצפיה ב-'תכלס'
תכלס
30/07/2012 | 15:32
57
ועוד בעיקר כשזה בא אחרי הניצחון של סנדרה, ניצחון מזעזע על אמת.
לצפיה ב-'הניצחון זה לא מה שזיעזע'
הניצחון זה לא מה שזיעזע
30/07/2012 | 17:48
64
כל השלישייה הייתה מעפנה והולי הייתה צריכה לזכות, מה שעיצבן זה שהפורשות יכלו להצביע ובגללן הוא זכה
לצפיה ב-' מקום 15 '
מקום 15
26/07/2012 | 13:42
2
194
הישרדות בורניאו

והנה הגענו לעונה הראשונה והנוסטלגית של הישרדות! העונה שבעצם יצרה הכל.
הכוכב של העונה הזו, אבא-אסטרטגיה שהמציא את משחק הבריתות וההדחות שכולנו אוהבים היה כמובן המנצח ריצ'ארד האץ', דרך המשחק שלו והברית שלו עם רודי-קלי-סו שודרגה בהמשך העונות והעונה הזו היא למעשה הבסיס של הכל.
היא כללה עוד כמה דמויות אהובות ורגעים זכורים - רודי, המשתתף המבוגר ביותר אי פעם (שחזר עוד בעונת האולסטארס!), קלי, טוחנת החסינויות והראנר אפית הראשונה (4 ברצף), קולין הסקל המתוקה וסו הוק עם נאום העכברים והחולדות הבלתי נשכח.

העונה קיבלה 140 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קלי'
קלי
26/07/2012 | 17:11
80
כל כך הייתי רוצה לראות אותה בעוד עונה..
אגב, סוניה היא המודחת הראשונה הכי אהובה עליי. הייתי כל כך עצוב בשבילה שהיא הודחה.
לצפיה ב-'נמוך מדי '
נמוך מדי
26/07/2012 | 17:57
93
תמיד כולם הזהירו אותי מלצפות בעונה הזו בטענה שאשתעמם, ומדובר באחת העונות הכיפיות שראיתי, ולדעתי הקאסט הכי טוב אי פעם!
לצפיה ב-' מקום 14 '
מקום 14
26/07/2012 | 13:50
6
233
הישרדות סמואה

והנה הגענו לעונה הכי שנויה במחלוקת בפורום, יש שנתנו לה מקומות גבוהים, אפילו מקום ראשון, יש שנתנו לה את המקום האחרון. העונה הראשונה מתוך 4 שצולמו בסמואה, הביאה את אחד המתמודדים הצבעוניים והשנויים במחלוקת, שעשה את כל העונה הזו, הפך אותה לטובה - למי שאוהב אותו, ולרעה - למי ששונא אותו. ואני מדבר כמובן על ראסל האנץ, שמהרגע הראשון בלט בשליטה המיוחדת שלו בשבט כשהדיח את כל מי שרק חשד בו, וכמובן במציאה של שלושה פסלוני חסינות, שניים מהם בלי רמזים. למרות הכל, ראסל ושבטו פואה פואה הגיעו במיעוט למיזוג, במיזוג הם נעזרו בפסלונים, בקרעים בשבט גאלו ובהרבה מאמץ (וגם עזרה מההפקה ) הם הגיעו עד הסוף, למרות השליטה של ראסל במשחק, הוא הפסיד לבת הברית הקרובה ביותר שלו, נטלי, בגלל האנטגוניזם שיצר נגדו במושבעים.

העונה קיבלה 146 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'העונה הלא אולסטאר הכי טובה אי פעם '
העונה הלא אולסטאר הכי טובה אי פעם
26/07/2012 | 17:59
20
לצפיה ב-'אני לא אדבר...'
אני לא אדבר...
27/07/2012 | 01:49
23
לצפיה ב-'עונה אדירה!'
עונה אדירה!
28/07/2012 | 03:22
70
לצפיה ב-'מיקום מדויק '
מיקום מדויק
29/07/2012 | 23:43
63
אולי נמוך מדי במקום אחד או שניים.

אמנם ראסל הוא זה שהרס לרוב שונאי העונה את הפרה-מיזוג, כשהדיח את כל מי שפיקפק במלכותו, אבל הוא גם זה שעשה את העונה אחר כך, עם מעט שחקניות משנה כמו נטלי ולורה. בלי ראסל, העונה הזו הייתה נמצאת בתחתית הדירוג. אפילו הייתי מכניס אותה לטופ 10 לולא ג'ורי ממורמר במיוחד.

וברצינות, אתם הייתם מעדיפים לראות את שאמבו, דייב וברט בגמר?
לצפיה ב-' מקום 13 '
מקום 13
26/07/2012 | 13:59
6
202
הישרדות גאבון

עוד עונה מטורפת לגמרי, עם מלא דמויות מוזרות ושחקנים משוגעים. הפעם בגאבון - לוקיישן מדהים שצריך לחזור אליו!
העונה עסקה סביב המהפך של שבט החננות, בניצוחם של קני וקריסטל, על ברית הבצל ().  למרות ההפסד שלהם, בוב קראולי המנצח, שהוא המנצח המבוגר ביותר אי פעם, שייך לברית הידועה, ולמעשה ניצח תודות ל4 הקולות המובטחים מהם, ולזכייה ב3 אתגרי חסינות.
הדמויות בולטות - שוגר, ששמה לא נרשם אף פעם על הקלף, לא כמנצחת ולא כדי להדיח אותה, ניהלה את העונה אך לא שיחקה בשביל לנצח. רנדי וקורין, היריבים של שוגר, קני הגיימר וקריסטל - זוכת האולימפיאדה העצבנית שנכשלה בכל המשימות.

העונה קיבלה 148 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'העונה הכי לא מוערכצ שיש'
העונה הכי לא מוערכצ שיש
26/07/2012 | 14:01
87
לצפיה ב-'העונה הראשונה שראיתי!'
העונה הראשונה שראיתי!
26/07/2012 | 16:51
82
לצפיה ב-'טוב, זה מיקום ממש גבוה בשבילה'
טוב, זה מיקום ממש גבוה בשבילה
26/07/2012 | 16:56
85
אצלי היא ממש לקראת התחתית
לצפיה ב-'הנאום של קורין '
הנאום של קורין
26/07/2012 | 17:40
96
פשוט יצירת מופת.. מישהו חייב להלחין את זה
לצפיה ב-'שוגר'
שוגר
26/07/2012 | 18:02
81
עוד מתמודדת לא מוערכת!
לצפיה ב-'עונה קורעת!'
עונה קורעת!
27/07/2012 | 01:50
31
לצפיה ב-' מקום 12 '
מקום 12
26/07/2012 | 14:10
1
205
הישרדות מרקיז

לאט לאט ובשקט העונה הקלאסית אבל הכל כך מוצלחת הזו הצליחה להדברג בחציון העליון של הדירוג, עונה שהביאה את המהפך הראשון - שבו ברית ששלטה במשחק נתפסה והודחה אחד-אחד. העונה הביאה את קאתי וואבריק אובריאן - אולי המתמודדת שיש סביבה את הקונצנזוס הכי חזק בעונה מסוימת, ואין כמעט אחד שלא אוהב אותה (ולא ברייר, אתה לא נחשב). העונה גם הכנסיה לחיינו את רוב מריאנו, שעליו כבר אין מה להגיד , הפעם הוא הודח ראשון במיזוג אבל את שלו הוא ללא ספק טרם לעונה. במשחק הייתה גם ההדחה הלא פיירית ביותר אי פעם - פסקל והאבן הסגולה.
המנצחת אחרי כל הבלאגן הייתה וספיה טאוורי, המנצחת השחורה הראשונה אי פעם, וככל הנראה המנצחת הכי לא-פופולארית ששיחקה את המשחק.

שמח שנתתם מיקום טוב יחסית לעונה הזו, שקיבלה 149 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לדעתי אם העונה הזו'
לדעתי אם העונה הזו
27/07/2012 | 01:50
95
הייתה ערוכה טוב יותר, והיה לה תרגום ואיכות מוצלחת יותר היא הייתה אפילו יותר גבוה
לצפיה ב-' מקום 11 '
מקום 11
26/07/2012 | 14:20
9
224
הישרדות אוסטרליה

סוג של עונה שהיא קלאסיקת הישרדות מובהקת, באאוטבאק שבאוסטרליה.
בעונה בלטו מספר מתמודדים:
קולבי דונלדסון הקאובוי הטקסני, הגיבור הראשון של הישרדות שזכה במספר האתגרים הגבוה ביותר אי פעם, למרות ההופעה המביכה בעונה 20 הוא בהחלט שיחק טוב בעונה הזו, למעט הטעות העיקרית של העונה, ואולי הטעות הבסיסית ביותר אי פעם - להדיח את קית' במקום טינה, ההדחה הזו של המתמודד השנוא ביותר על המושבעים עלתה לו במיליון דולר, לאחר שהפסיד לטינה - האישה הראשונה שזכתה, על חודו של קול.
עוד בלטה מאד - ג'רי מנת'י, הנבלית הראשונה אי פעם והביצ'ית המיתולוגית, התאהבה קשות בקולבי אבל עלתה על העצבים של הצופים והמתמודדים, היא חזרה גם היא לעוד שתי עונות והאהבה כלפיה רק גדלה, בניגוד אליי - שעם כל עונה שהיא השתתפה בה אהבתי אותה פחות
יש כמובן גם את אליזבת' - הסוויטהארט הנצחית, ואת הפציעה המתוקשרת והבלתי נשכחת של מייקל, שנפל למדורה.

העונה קיבלה 157 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'התמונה הנכונה:'
התמונה הנכונה:
26/07/2012 | 14:23
82
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
26/07/2012 | 16:58
4
105
מבחינת הקהל, האהבה לג'רי גדלה רק בעונה 20. בעונה 8 ממש שנאו אותה וגם צעקו לה בוז באיחוד ובגלל זה היא עזבה באמצע . ממש שמחתי שהיתה לה עוד הזדמנות להוכיח איזו מלכה היא! אגב, בעונה 2 היא הייתה הפייבוריטית שלי.
לצפיה ב-'למה בעצם שנאו אותה?'
למה בעצם שנאו אותה?
27/07/2012 | 14:31
3
92
מה היא כבר עשתה שאחרים לא עשו אחריה והם כן זכו לאהבת הקהל?
לצפיה ב-'פשוט היתה לה תדמית שלילית באותה התקופה'
פשוט היתה לה תדמית שלילית באותה התקופה
27/07/2012 | 16:53
2
77
אנשים ממש לא אהבו אותה בעונה 2 ובעונה 8 היא די הוצגה כיבבנית ובכיינית וזה לא עזר. צריך לזכור שזו היתה ההתחלה של הישרדות, אז הצופים לא היו רגילים לנבלים בריאליטי. בגלל זה ג'רי, שהיתה בסך הכל קצת כלבה קיבלה הרבה מאוד שינאה די חסרת פרופורציות, למרות שאחריה הגיעו הרבה אחרים שהיו הרבה יותר נבלים.
לצפיה ב-'שימותו הקנאים!'
שימותו הקנאים!
27/07/2012 | 17:25
63
לצפיה ב-'היא הייתה יבבנית ובכיינית..'
היא הייתה יבבנית ובכיינית..
27/07/2012 | 17:28
59
בעונה 20 היא התבגרה, אבל נשארה על אותו תקן - הסמרטוט העונתי
לצפיה ב-'הרבה יותר מדי גבוה'
הרבה יותר מדי גבוה
26/07/2012 | 17:00
1
30
לצפיה ב-''
26/07/2012 | 18:05
66
לצפיה ב-'אוברייטד....'
אוברייטד....
27/07/2012 | 16:54
57
לצפיה ב-'נותרו 10 עונות!'
נותרו 10 עונות!
26/07/2012 | 14:25
83
10 העונות שבטופ 10:

אמאזון,איי הפנינה,ונואטו,גוואטמלה,אי הגלות,סין,מיקרונזיה,טוקנטינס,גיבורים נגד נבלים,עולם אחד.

אני אקח הפסקה קטנה ואמשיך כי עוד מעט באה פיצה ואז יש בדיקה אצל רופא שיניים LOL.

אחזור אח"כ, אתם מוזמנים בינתיים לתת את חוות דעתכם ו/או להמר!
לצפיה ב-' מקום 10 '
מקום 10
26/07/2012 | 16:56
2
215
הישרדות גוואטמלה

עונה שהיא עונת המשך לפלאו, שני הגיבורים, בובי ג'ון וסטפני, חזרו להוכיח שהם פוספוסו בגוואטמלה, ובשילוב עם הקאסט הנהדר והלוקיישן הקשה ביותר אי פעם, קיבלנו את המקום העשירי שלכם.
בעונה שלטו בעיקר סטפני, ובן הברית הקרוב ביותר שלה, רייף, אבל הם עשו טעויות נוראיות בבחירת המודחים שלהם, במיוחד בלקיחה של דני, מהשבט היריב (!) עד הפיינל 3 נגד מתמודדים ללא סיכוי לנצח.
כל ההתנהלות שלהם הביאה את סטפני האהובה למצב בו היא הפסידה בגמר 6-1 מול דני, האנמית יחסית.
אבל זה מה שקורה כשאתה לא בוגד בחוכמה כנראה.

העונה קיבלה 190 נקודות
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נו באמתתתת העלתי תמונה של הלפידים'
נו באמתתתת העלתי תמונה של הלפידים
26/07/2012 | 16:59
79
לצפיה ב-'אחת האהובות עליי'
אחת האהובות עליי
26/07/2012 | 17:02
90
למרות שהיא היתה יכולה להסתיים טוב יותר. גם מבחינת המנצחת - לסטפני הגיע כל כך הרבה יותר, וגם מבחינת האנשים שהגיעו רחוק (ג'אד המזעזע, ג'יימי שדי אהבתי, אבל הוא היה מעצבן וגם רייף שהתחיל טוב אבל הפך להיות ממש מעצבן לקראת הסוף)
לצפיה ב-' מקום 9 '
מקום 9
26/07/2012 | 17:13
2
208
הישרדות עולם אחד

העונה הטריה ביותר מגיעה הישר למקום 9! עונה שבה חולקו השבטים לגברים VS בנות, והשבטים, עד לערבוב, חיו באותו אי והמחנות שלהם היו צמודים זה לזה.
למרות ההתחלה החלשה של הבנות, הן הצליחו לנצל את חוסר האחדות המוחלט במחנה הבנים, כדי לתעתע בהם ולהדיח אותם אחד אחד, עד כדי כך שלראשונה פיינל 5 הורכב מאותו מין. בשבט הבנות שלטה קים, המנצחת של העונה, שהתחברה לכל מתמודדי העונה, גרמה להם להאמין בהם, שיחקה משחק אסטרטגי מהגדולים שהיו וזכתה בארבעה אתגרי חסינות, היא נחשבת בעיני חלק מהאנשים כאחת השחקניות הטובות ביותר אי פעם, אם לא ה-.
עוד מתמודד שבלט - קולטון קאמבי השנוי במחלוקת, בעיני לפחות בטופ 10 השורדים הכי דוחים אי פעם, גזען, מגעיל ושחצן. למרות כל העריכה שנבנתה סביבו הוא נאלץ לפרוש לפני המיזוג מכאב בטן/ראש או משו. מגיע לו, ביץ'.

העונה קיבלה 194 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בדיוק המיקום שנתתי לה'
בדיוק המיקום שנתתי לה
26/07/2012 | 23:56
97
אם אני לא טועה
רק חבל שזאת כנראה העונה האחרונה מסוגה (כלומר, בלי אולסטארס)
לצפיה ב-'עונה אחלה אבל מיקום מוגזם'
עונה אחלה אבל מיקום מוגזם
27/07/2012 | 01:51
105
הייתי שם את ה3 הקודמות מעליה.
לצפיה ב-' מקום 8 '
מקום 8
26/07/2012 | 17:24
1
178
הישרדות ונואטו

העונה התשיעית של התוכנית, הביאה גם היא, כמו העונה הקודמת שציינו פה, חלוקה לפי מינים. בזמן ששבט הבנים לא היה מאוחד והמתמודדים החזקים הודחו ראשונים, שבט הבנות הורכב מנשים חזקות ש6 מתוכן הרכיבו את הפיינל 7. השליטה של הבנות ושל איימי בראשן בתחילת המיזוג הופסקה בפיינל 7, כשטווילה,אלייזה וסקאוט החליטו להתאחד עם כריס, ליצור מהפך בלתי נשכח, והשלושה האחרות הודחו זו אחר זו. כריס הצליח לנצל את השנאה בין הנשים וטס בקלות לגמר, בלי שום קול נגדו באותן הדחות.  כשהתמודד מול טווילה שהמושבעים כל כך שנאו, זה לא הפתיע לראות אותו מנצח בכל העונה.

העונה קיבלה 202 נקודות.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בעצם לא היו קולות נגד כריס'
בעצם לא היו קולות נגד כריס
27/07/2012 | 14:26
92
חוץ מההדחה הראשונה בעונה.
זה אולי הקאמבק הכי גדול אי פעם של שורד...
אגב, ראיתי בRTVZONE שאיימי אמרה שהם לא הדיחו את כריס בפיינל 7 כי הן התייחסו אליו כמו אל טרזן ב24. רק שכריס היה חכם והראה שאסור לעולם לזלזל באנשים.
לצפיה ב-' מקום 7 '
מקום 7
26/07/2012 | 17:39
1
188
הישרדות טוקנטינס

העונה ה18 של התוכנית נחשבת לעונה שיכלה בקלות גם להפוך לטובה ביותר,
הקאסט המגוון והמעניין, ביחד עם עשרת הפרקים הראשונים היו מעולים.
אבל אז בפרק ההדחה של סיירה, החלה קצת הדרדרות בדעה כלפי העונה, אבל בכל אופן היא נשארה אחת העונות האהובות. עם השליטה המוצלחת של שבט ג'אלאפאו- ג'יי טי וסטיבן, ברית האקסייל שלא התממשה, דמויות משעשעות כמו קואוץ,טייסון וארין ועוד... אני זוכר שזו העונה השניה שראית יחד עם אמריקה וממש נהנתי ממנה.

העונה קיבלה 203 נקודות
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נמוך!'
נמוך!
26/07/2012 | 19:12
81
העונה הלא-אולסטארס הכי כיפית לדעת
לצפיה ב-' מקום 6 '
מקום 6
26/07/2012 | 17:54
2
217
הישרדות אמאזון

בהחלט עונה מאד מוצלחת של הישרדות, מבחינתי היא גם מקום 4!
בעונה הזו חולקו השבטים בפעם הראשונה לפי מינים, ומעל כולם התבלט רוב ססטרנינו, שבסוף העונה נחשב גם לשחקן הכי טוב שלא זכה. הוא יצר בריתות עם רוב המשחק, פירק אותם ושלט במשחק לכל אורכו, הטעות היחידה שלו היא לא לנצח את ג'נה מורסקה, יריבתו הגדולה בחסינות, מורסקה ניצחה בחסינות, העיפה את רוב וניצחה במשחק בהפרש גדול מאד (6-1).

בנוסף לרוב ולג'נה, בלטו עוד מקרים שונים בעונה. השגעונות של מתיו, הבליינדסיידים על רוג'ר,דינה,אלכס וכריסטי שהיו בטוחים ארבעתם שבשליטה במשחק, כריסטי החירשת הראשונה והיחידה אי פעם, וג'נה וחברתה היידי שהתפשטו במשימה בשביל חמאת בוטנים, שוקולד וקולה.

העונה קיבלה 224 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מקום 4 שלי! העונה הכי טובה מהפרה-אולסטארס'
מקום 4 שלי! העונה הכי טובה מהפרה-אולסטארס
27/07/2012 | 01:52
25
לצפיה ב-'העונה הכי טובה אי פעם !'
העונה הכי טובה אי פעם !
30/07/2012 | 18:24
60
וזו העונה שבזכותה האסטרטגיה בהישרדות נראית איך שהיא נראית!
לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
26/07/2012 | 18:13
6
212
הישרדות אי הגלות

העונה ה12 של התוכנית, שהביאה את קונספט אי הגלות, עוד טוויסט עם הרבה שיכלולים, ואת האליל בגרסאתו השניה מתוך 3.
בעיני עונה קורעת מצחוק עם השבט המוצלח ביותר אי פעם - שבט קאסאיה, כל כך הרבה בלאגן היה בשבט הזה והם עדיין היו חזקים ומאוחדים.
העונה גילתה את סירי פילדס, אולי השורדת הכי אהובה בפורום הזה, וכבר פה היא הוכיחה שאפשר להינצל מהתדמית הלא טובה הראשונית שהייתה לאנשים כלפיה, תודות למשחק חברתי ואסטרטגי מבריק, כמובן שכולל את תוכנית ה3-2-1 שעשתה כדי להדיח את קורטני, סירי הודחה בצער רב במשימת אש נגד דניאל בפיינל 4. עוד מתמודד בולט: טרי דייץ, המתמודד האסטרטגי מהגרועים ביותר אי פעם בעיני, משבט לה מינה שכולם שנאו אבל הגיע עד לפיינל 3 תודות לאליל בגרסא לא פיירית והרבה שרשראות חסינות.
מי שניצחו אותו הם אראס ודניאל, בני הברית הקרובים של סירי, שהגיעו לפיינל 2. אראס, היריב הגדול של טרי, ניצח וקיבל אפילו את הקול שלו לניצחון. והם מהפיינל 2 הטובים ביותר אי פעם בעיני
ואיך אפשר לשכוח את שיין המטורף והתקפי העצבים שלו - אחד המתמודדים המצחיקים ששיחקו אי פעם.
לסיכום - בעיני העונה הכי מצחיקה שהייתה, ומקום שני אישית שלי.

קיבלה 232 נקודות
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אובריייטד'
אובריייטד
26/07/2012 | 18:17
2
109
אצלי הי אפילו לא בעשירייה הפותחת, אחלה עונה אבל ממש לא מהטובות
לצפיה ב-'רק מקום חמישי?? מקום שני/שלישי אצלי'
רק מקום חמישי?? מקום שני/שלישי אצלי
26/07/2012 | 18:26
24
לצפיה ב-'גם אצלי הייתה מקום 2 '
גם אצלי הייתה מקום 2
27/07/2012 | 01:52
21
לצפיה ב-'נמוך מדי לטעמי'
נמוך מדי לטעמי
27/07/2012 | 17:29
80
חבל שסירי הפסידה באתגר האש כי אז היא הייתה זוכה במיליון, לא משנה מה. אבל אז לא היינו זוכים לראות אותה בעונה 16...רק בעונה 20 אולי. מעדיף את זה על פני 3 ההדחות המעצבנת שלה
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
26/07/2012 | 18:23
9
206
הישרדות סין

עוד עונה מושלמת!
בעונה הזו, שיובל הגדיר כאן פעם כעונה הכי טובה אי פעם, זכינו להכיר כמה דמויות מאד מעניינות וכמה הדחות יפות במיוחד. ביניהם השליטה של הצמד טוד-אמנדה במשחק, בשילוב עם קורטני, בעיני אחת הדמויות המשעשעות ביותר אי פעם עם וידויים קורעים. פי ג'י וג'יימי שנלחמו בלי הפסקה ואפילו זרקו אתגר חסינות ידוע, וכמובן ג'יימס והאלילים. טוד שניצח שיחק את אחד המשחקים המוצלחים שהיו ולפני 3 וחצי שנים, במצעד השורדים, הוא גם הוכרז כמתמודד האהוב ביותר אי פעם .

העונה קיבלה 239 נקודות.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'צריך לעשות מצעד שורדים חדש'
צריך לעשות מצעד שורדים חדש
26/07/2012 | 18:28
3
106
עשיתי אותו אחרי עונה 16.. יש המון שורדים חדשים מאז. בעצם לא כזה המון בהתחשב בזה שבערך חצי מהעונות מאז סבבו סביב שחקנים חוזרים .. אבל עדיין.
לצפיה ב-'הצעתי לאורי לעשות את זה'
הצעתי לאורי לעשות את זה
26/07/2012 | 19:09
2
77
הוא לא הסכים, יש מתנדב?
לצפיה ב-'פחח'
פחח
26/07/2012 | 19:13
59
לצפיה ב-'אוווווווווברייטד!!!!! זה פשוט צועק!'
אוווווווווברייטד!!!!! זה פשוט צועק!
26/07/2012 | 19:11
21
לצפיה ב-'הפיינל 3 מזכיר לי קצת'
הפיינל 3 מזכיר לי קצת
27/07/2012 | 00:13
80
את הפיינל 3 של עולם אחד.
3 שחקנים שהיו בולטים, כל אחד בסגנונו כאשר טוד ואמנדה/קים וצ'לסי היו הצמד ששלט במשחק, הדומיננטי יותר מביניהם ניצח (טוד וקים) ולמקום השני הגיעה בהפתעה מי שזכתה לקולות המושבעים הממורמרים.
לצפיה ב-'בטופ 3, עונה אדירה'
בטופ 3, עונה אדירה
27/07/2012 | 01:53
16
לצפיה ב-'שמח להיות מוזכר,'
שמח להיות מוזכר,
30/07/2012 | 14:04
58
אבל אמאזונס הכי טובה אי פעם סין במקום השני.
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
26/07/2012 | 18:34
7
212
הישרדות איי הפנינה

בהחלט עונה שהיה בה הכל. אסטרטגיה מיוחדת, בליינדסיידים, דרמה וקאסט צבעוני.
נתחיל ונציין כמובן את טוויסט האאוטקאסט הידוע, שאמנם הוא לא פייר אבל הוא די עשה את העונה. בעונה בלטו שלושה מתמודדים:
רופרט בונהם, הגיבור האולטימטיבי והחביב על אמריקה, ידוע בסצנת גניבת הנעליים המפורסמת וגם בסצנת הריב עם פיירפליי.
ג'וני "פיירפליי", אחד הנבלים הגדולים שידע המשחק, עם שקר הסבתא הבלתי נשכח.
וכמובן המלכה, סנדרה דיאז טווין, שהמציאה את שיטת "as long as it's not me" המפורסמת, רבה עם כל העולם, לא זכתה בשום חסינות ועדיין לא קיבלה נגדה שום הצבעה, וזכתה ברוב מכריע בעונה (ולא רק בזאת...)

זו עונת הלא-אולסטארס האהובה ביותר על הפורום, והיא קיבלה 243 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מגיע לה'
מגיע לה
26/07/2012 | 18:35
66
אכן עונה מעולה, ולדעתי הטוויסט של האוטסקאסט נעשה בצורה הכי טובה מכל הגרסאות השונות של החזרת מודחים מהעונות הישראליות והאמריקאיות
לצפיה ב-'ואווו, איזו הגזמה, ממש לא מגיע לה מקום 3'
ואווו, איזו הגזמה, ממש לא מגיע לה מקום 3
26/07/2012 | 18:39
25
לצפיה ב-'מיקום מוגזם בטירוף'
מיקום מוגזם בטירוף
26/07/2012 | 19:41
77
צריך להתחלף עם סין למשל..
מלבד זה ,אחלה דירוג
לצפיה ב-'היו הרבה יותר טובות ממנה'
היו הרבה יותר טובות ממנה
27/07/2012 | 00:01
17
לצפיה ב-'עונה כיפית וקלאסית, טופ 5'
עונה כיפית וקלאסית, טופ 5
27/07/2012 | 01:54
15
לצפיה ב-'עונה מדהימה, ובדיוק המיקום שנתתי לה'
עונה מדהימה, ובדיוק המיקום שנתתי לה
27/07/2012 | 16:16
15
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
26/07/2012 | 18:50
3
212
גיבורים נגד נבלים

עונת העשור של הישרדות בהחלט יותר מוצלחת מעונת העשור של כוכב נולד . היא הייתה מאד מדוברת וכבר מיולי של שנת 2009 שמועות שונות צצו בהקשר לקאסט,העונה וסדר המודחים.
העונה איגדה 10 גיבורים מול 10 נבלים, והפרקים הראשונים היו לגמרי מאד מרגשים.
במשך כל התוכנית נוצר העימות האינסופי של איך צריך לשחק את המשחק, האם סנדרה היא זוכה ראויה והאם ראסל נשדד? לבסוף אני חושב שהזוכה המועדף על כולם הייתה בכלל המתמודדת השלישית בגמר - פארווטי. העונה כללה שני מהלכים מאד בולטים - המהלך של ראסל להדחת טייסון, מה שהוריד את שלטונם של רוב,סנדרה וקורטני בשבט הנבלים, ופארווטי שהשתמשה בשני אלילים, אחד מהם בעקיפין מג'יי טי -  כדי להדיח את ג'יי טי.
אין ספק שמדובר בעונה היסטרית והיסטורית.

קיבלה 263 נקודות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הסיבות שדירגתי אותה במקום 12'
הסיבות שדירגתי אותה במקום 12
26/07/2012 | 20:19
103
- הזנות של האלילים שם. אליל לכל המרבה במחיר.. מגעיל ופתטי
- הרבה שחקנים שאיכזבו בטירוף (סירי, ג'ייטי, רוב, קולבי, סטפני.. אבל האכזבה הכי נוראית זה פרווטי)
- אמנדה לא הגיעה לגמר
- היה צריך לסבול את ראסל כל העונה

תכלס פשוט ראיתי אותה לפני רוב העונות האחרות ולא אהבתי אף אחד חוץ מאמנדה אז זה די הוריד מחווית הצפייה. מגיע לה להיות בעשירייה אבל יותר נמוך
לצפיה ב-'עונה מעולה בתכלס אבל'
עונה מעולה בתכלס אבל
27/07/2012 | 01:55
92
ההדחות של רוב הפייבוריטים שלי (למעט פארווטי וסנדרה) היו מוקדם מדי, בגלל זה היא רק 6 שלי
לצפיה ב-'רק הזכייה הורידה אותה למקום שני, לפחות אצלי'
רק הזכייה הורידה אותה למקום שני, לפחות אצלי
27/07/2012 | 14:11
96
כל אחד אחר מהפיינל 3 שהיה זוכה היה נותן לה את המקום הראשון בלי שום תחרות.
לצפיה ב-' והעונה הטובה ביותר אי פעם'
והעונה הטובה ביותר אי פעם
26/07/2012 | 18:59
13
189
הישרדות מיקרונזיה

למישהו בכלל היה ספק? עם 283 נקודות וכשדורגה ראשונה אצל לא פחות מ8 מהמדרגים, ועוד במקומות גבוהים אצל השאר.
הישרדות מיקרונזיה בעיני היא שילוב של 4 המצרכים שעושים עונה בהישרדות למושלמת - בליינדסיידים,קטעים מצחיקים,כוח נשי וסירי פילדס. היה שם את הכל, ואני באמת שלא רואה צורך לפרט על כל מה שהלך בעונה הזו. רק לשים קישורים של הבליינדסיידים ולתת לכם להתענג.

ובנימה אישית - תודה לכם על ההשתתפות, היה מהנה מאד לערוך את המצעד ואני חושב שפחות או יותר התוצאות שלו משקפות את המציאות נקווה שאחת העונות הבאות תצליח לשחזר את הרף שהציבו העונות שבפסגה

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לגמרי מקום 1'
לגמרי מקום 1
27/07/2012 | 01:55
26
לצפיה ב-'העונה שהכי נהנתי לצפות בה'
העונה שהכי נהנתי לצפות בה
27/07/2012 | 14:17
69
אני זוכר שהתבאסתי כשיאו מן הודח אבל אחרי כמה פרקים מצאתי פייבוריטים חדשים!
ולמרות שבעונה האחרונה קיבלנו תזכורת שהישרדות כן יכולה להיות כייפית, לא נראה לי שנקבל עונות שיתקרבו לרמה הזאת. אולי עונה 30, וגם זה תלוי באיכות הקאסט.
לצפיה ב-'ממש לא מגיע לה מקום 1, או מקום בטופ 5'
ממש לא מגיע לה מקום 1, או מקום בטופ 5
27/07/2012 | 15:46
8
111
פרה-מרג' מזעזע עם מתמודדים כמו צ'אט, מיזוג עם 3 בליינדסדים אדירים, אבל כל השאר די צפוי, וטופ 3, כשהמתמודדת הכי טובה בו ובעונה, עפה בגלל ההפקה.

נוראי.

המיקום ה-1 שייך לבורניאו או לאמאזון.
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שזה בדיחה'
אני מאוד מקווה שזה בדיחה
27/07/2012 | 16:05
6
31
לצפיה ב-'לא... לטעמי, אי אפשר על סמך 3-4 פרקים'
לא... לטעמי, אי אפשר על סמך 3-4 פרקים
27/07/2012 | 16:21
5
87
להעניק בצורה עוורת את המקום ה-1 לעונה הזו. וכששרמוטרווטי עוד ניצחה בה!

נכון, הייתה בה ברית מגניבה של נשים, היו בה פרקים (ובעיקר, טרייבלים וסיומי פרקים, לא כ-ל הפרק), והיה בה את סירי הכלה שזה כבר נותן בוסט של 10 מקומות לעונה, אבל מתחתית הטופ 10 שבו העונה צריכה להיות בו, להגיע למקום 1?

לטעמי, ראוי היה שעונות חד ספרתיות קלאסיות היו מגיעות לטופ 10...
לצפיה ב-'בעיני מאד לא מעריכים נכון את הפרה מרג''
בעיני מאד לא מעריכים נכון את הפרה מרג'
27/07/2012 | 16:23
75
מאד נהנתי ממנו, היו כמה הדחות יפות, המאבק של טרייסי, סירי שהייתה תותחית גם שם, מלא קטעים משעשעים. העונה הזו פשוט מושלמת.

בעיני הייתי שם את גיבורים נגד נבלים נמוך יותר אם כבר, אבל זה עדיין מובן.
לצפיה ב-'מה שכן, היה בעונה הזו יתרון אחד על פני'
מה שכן, היה בעונה הזו יתרון אחד על פני
27/07/2012 | 16:36
1
79
כל השאר. אני מדבר על העריכה (בשילוב של אמנדה + סירי שהן שקרניות מדהימות). אני חושב שבעונה הזו, ב-3 סיומי הפרקים שהיו מדהימים, העריכה שיחקה תפקיד מרכזי. סיומי הקטעים נראו כאילו תסריטאים כתבו אותם, והמתמודדים הם שחקנים מקצועיים.

דוגמא לעריכה מושלמת היא בהדחה של אריק. עריכה מדהימה שמגיעה לשיא ברגע ההצבעה כשההפקה חושפת את הקולות של כולם בדקה בלתי נשכחת. אני לא חושב שעריכה כזו חזרה מתישהו לפני או אחרי העונה הזו. ואני מתרגש מהדקה הזו כל פעם מחדש, וזה בזכות העריכה.
http://www.youtube.com/watch?v=bL-DwvVTwR0

רק בזכות העריכה העונה לא קיבלה ממני מקום מתחת ל-15
לצפיה ב-' אני מסכים שהעריכה עשתה הרבה מהעבודה'
אני מסכים שהעריכה עשתה הרבה מהעבודה
27/07/2012 | 17:03
71
ושהניצחון של פרווטי היה די בזיוני, אבל זאת עדיין עונה מעולה לכל אורכה
מה הבעיה בפרה מרג'? עד ההדחה של צ'אט היה מעולה, ואחריה ירד קצת אבל תחשוב שאם טרייסי ואיימי לא היו מודחות המיזוג לא היה יוצא מושלם כמו שהוא יצא. הכל בעונה הזאת נפל למקום הנכון חוץ מהפיינל 2 במקום 3
לצפיה ב-'מסכים..'
מסכים..
27/07/2012 | 21:30
68
ושקלתי לתת לה מקום מאוד נמוך כדי לצנן התלהבות, ולבסוף נתתי לה מקום 3.
זו עונה מעולה וכיפית, אבל לא מקום 1 לדעתי!
ולעומתך אני חושב שמקום 1 שייך דווקא לגיבורים נגד נבלים ה-עונה אולטימטיבית!
העונה שהוכיחה שיש עוד הרבה שיאים לשבור מעונה 16..
לצפיה ב-'המצעד טוגלן!'
המצעד טוגלן!
27/07/2012 | 17:42
1
84
בעצם זה כבר לא טאגליינס, אז סתם נוסף להודעות הנבחרות
כל הכבוד לאורישקי על לקיחת היוזמה וההשקעה בדירוג הזה
לצפיה ב-'ווקשה תודה על הטיגלון!'
ווקשה תודה על הטיגלון!
27/07/2012 | 17:52
17
לצפיה ב-'אורישקי, כל הכבוד!'
אורישקי, כל הכבוד!
29/07/2012 | 09:22
1
46
אחלה מצעד! אני לא מסכים עם כל המיקומים אבל היה ממש כיף לקרוא!

הודעות אחרונות

21:39 | 26.05.19 סטילהוק
19:44 | 25.05.19 סולידסנייק2
08:22 | 25.05.19 Seosi
02:22 | 24.05.19 סטילהוק
21:45 | 23.05.19 noamlah
20:37 | 23.05.19 סולידסנייק2
17:07 | 22.05.19 סולידסנייק2
10:11 | 22.05.19 בלונדי211
19:15 | 20.05.19 סולידסנייק2
01:00 | 19.05.19 B R A Y E R
18:40 | 18.05.19 סולידסנייק2
13:31 | 17.05.19 noamlah

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ