אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינת הישרדות

niro62

New member
לא התכוונתי להעליב או משהו

אבל אפשר לומר שזה טעם קיצוני, חחחח לא שמעתי אף פעם על כזה, וידעתי שאתה ראיתה מהעונות הראשונות כי מי שראה עונות מאוחרות ורק אחר כך השלים את הישנות, יתחבר פחות לאווירה ולדמויות.

../images/Emo45.gif

בשלב מסוים רציתי שקולין תזכה ולא ריצ'ארד והתחלתי לקרוא לו בשמות שלא פה המקום לחזור עליהם
אבל כן, יש בה איזשהו קסם ולא פלא שהיא אחרונת שבט פאגונג <:

Confide In Omer

New member
אני דווקא מכיא הרבה שאוהבים אותה מאוד

היא הסוויטהארט הראשונה שהייתה, והיא גם היתה אחת השורדות הבולטות מהעונות הראשונות. אני חושב שעד היום מנסים לשכנע אותה לחזור לאוסלסטרים השונים והיא מסרבת..

אורישקי

New member
פראיירית ../images/Emo3.gif

למרות שהיא באמת לדעתי אם לא הייתה משתתפת בעונה הראשונה אנשים היו שוכחים מקיומה

לגמרי פראיירית ../images/Emo233.gif

היא מתלבשת בול על טייפקאסט הזוכה של שלוש השנים האחרונות.

אסל

New member
ריצ'רד.

קצת מחוץ לעניינים בשנים האחרונות (לא רק בגלל הכלא, אני מניח), אבל מזכיר לכולנו את דור המייסדים.

Double U

New member
אז ככה!

שרת החינוך - נאונקה שר התרבות - קואוץ' שר הספורט - אוזי שר הגמלאים - בוב השר לעניינים אסטרטגיים - ראסל המנקה של השירותים של השר לעניינים אסטרטגיים - סנדרה

אורישקי

New member
אז ככה../images/Emo58.gif

שרת החינוך - סירי כפרעליה שרי התרבות והבידור - דפנטלי קואוץ וקורטני שר המשטרה (אלא שמחפשים דברים וזה) - ראסל שרת האוצר - סנדרה (בכל אופן, 2 מיליון
) שר הספורט - אוזון החמוד רמטכל - רוב מריאנו, כי מכל ה4 עונות שלו יש לו כל כך הרבה חיילים
שרת הטבעות - אמבר, בגלל הטבעת שקיבלה מרוב
שרת הקליטה - קסנדרה, כי היא מאשרת כל דבר בצורה יוצאת מן הכלל (אה-הא) שר החקלאות - ביג טום שרת הגנת הסביבה - קימי שר התחבורה - יאו מן/דרימז כי לשניהם יש מושג במכוניות... שרת המלחמה - דניאל בגלל שאם מכפילים אותה יש צבע של סוסים.

figoez

New member
וכמובן ../images/Emo58.gif

ראש המוסד פיליפ שפרד
מי מסוגל להתחיל איתנו? הבנדאם חולם בלילות על תחתונים ורודים ומוצא אותם קבורים. חבל שלא השתמשו בו על בן-לאדן, היו מוצאים אותו בשניות וצועקים לו "אתה משוגע אתה משוגע"... "אני משוגע?? אתם גזענים שונאי ערבים, אותכם לראש הממשלה פרובס" היה יכול להיות מעניין..

n l m

New member
אוקיי../images/Emo58.gif

שר האוצר - ריצ'ארד האטש, שכמו שאתם יודעים גם גנב ממנו כספים שר החינוך - רופרט, דווקא יכול להיות מתאים שר הדתות - מאט (פאביו) שר החוץ - גיא זוארץ, סתם כתירוץ לשלוח אותו לחו"ל שר התרבות - ססטרנינו, לא כלכך מבין מה מוצאים בו בתור אסטרטג אבל מה שכן הוא הצחיק אותי נורא שר הבריאות - ברוס מהשרדות 12, במקרה של היעדרותו פאפא סמארף יחליף את מקומו ואם לא הוא אז מייק בוריסי (סמואה) שר התיירות - ג'ף פרובסט, כי הוא מנסה כמה שיותר להציג אותנו באור טוב גם בתקופות שלא כלכך עושות טוב איתנו כמו ניקראגווה, רידמפשיין, פיג'י, איי קוק, גאבון ועוד שרים בלי תיק:בוב, ג'אד (פאביו), דאני בואטרייט יו"ר מר"צ - אמנדה יו"ר ישראל ביתנו - רנדי יו"ר עלה ירוק - שוגר כשהסגן הוא קואץ' יו"ר חד"ש, בל"ד, רע"ם תע"ל וכל אלה - פיליפ

שנסביר לו? ../images/Emo233.gif

על זה שהוא ידע תמיד מה המהלך שהכי טוב לו ואיך לעשות אותו והוא גם עשה אותו? שהוא לא קיבל אף קול נגדו למרות שהוא עיצבן הרבה אנשים, עד הפיינל 4 בערך? שהוא הראשון שלא חשב על כבוד הברית ולא פחד לתקוע סכינים בגב? ושהוא גם הצליח לא להיות יותר מדי מנייאק, בניגוד נניח לפיירפליי, ולכן היה זוכה בגמר גם מול חבר מושבעים שמורכב רק מכפילים של ממורמרקוס?

אורישקי

New member
הג'ורי בעונה הזו בכלל לא ממורמר

או שהתכוונת שהוא היה זוכה גם מול ממורמר? ושכחת את זה שהוא גם הבן אדם הראשון שלא רק הלך עם אותה ברית עד הסוף, אלא ידע מתי לעבור צד וגרם לסדרה של מהפכים ובליינדסיידים, שהשתלמו לו ואילו ג'נה כפרעליה לא הייתה טוחנת חסינויות הוא היה מנצח

למעלה