אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינת הישרדות

Confide In Omer

New member
../images/Emo104.gifאנו מכריזים בזאת על הקמת מדינת הישרדות

"בארץ-ישראל קם העם התפוזי, בה עוצבה דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים וכלל-אנושיים והוריש לעולם כולו את הפורומים והבלוגים." גם אנחנו, פורום הישרדות, קיבלנו עצמאות ואנחנו מקימים מדינה בה חיים מאתגר להדחה, אסטרטגיות ובריתות הן דבר נחוץ, בגידות הן דבר מתבקש וכולם רוצים את המיליון! או בקיצור - מדינת הישרדות! לכבוד המאורע המרגש, אנחנו הולכים להצביע ולהחליט מי ייצג את המדינה בכל קטגוריה. קחו את המשימה בחשיבות והרצינות המתבקשים, בכל זאת, להקים מדינה זה לא סתם תוכנית ריאליטי
מוכנים? צולדרך! (הרשיתי לעצמי להשתמש בביטוי ששייך למדינה השכנה שלנו - הישרדות ישראל
)

Confide In Omer

New member
אני אתחיל.. רא הממשלה שלי היא...

סירי כמובן!! חכמה, אסטרטגית, אמיצה ועם חוש הומור! מה עוד אפשר לבקש ממנהיגה?

n l m

New member
טוד הרצוג

הגיע הזמן לדם צעיר בראשות הממשלה חוץ מזה מבין הזוכים הוא המעריץ הכי גדול של הסדרה אז ראש ממשלה זה בהחלט הוא

אסל

New member
סירי ובגדול.

גם חכמה מאוד, גם חביבה, גם פוליטיקאית משובחת מבחינת יחסי-האנוש, גם מחייה עונות (עונה 12 בטוח, ועם כל הכבוד לפרוואטי אמנדה ונטלי, עונה 16 לא הייתה נראית כ"כ טובה בלעדיה)- בקיצור, ראש הממשלה המושלמת מכל בחינה עניינית. חוץ מזה, זו גם הבחירה הפוליטיקלי קורקט...

Confide In Omer

New member
ריצ'ארד האץ' לנשיאות

זה אפילו מסתדר עם זה שהוא בכלא
וגם ג'ף פרובסט יתאים כמובן!

or19951

New member
פארווטי ../images/Emo47.gif

ריצ'ארד הוא הנשיא הרוחני שנכנס לכלא אחרי העלמת מס. ממש ישראל פה!

n l m

New member
קולין

כי היא לא עשתה כלום אבל בכל זאת אוהדיי השרדות רוכשים לה חיבה וכבוד מסויימים והיא מספיק ייצוגית חוץ מזה צריך מישהו ערכי בתור נשיא, הספיק לנו כבר אחד שהלך לכלא

niro62

New member
טעם גרוע =]

קולין? טוב שהיא לא אחת השורדות הכי נשכחות אי פעם, האמת שאני לא זוכר מי זאת חוץ מאיך שהיא ניראית

אפשר לומר "לא מסכים" בצורה יפה, "טעם גרוע"?

לא קלאסי. אני מחובבי העונות החד ספרתיות, וכל הטופ 5 שלי ממולא בהן. התחלתי לעקוב אחרי הישרדות מאז שעונה 3 שודרה בטלויזיה בארץ, וכנראה שבגלל זה אני שומר לעונות הללו את חסד הנעורים שלהן. לא הייתה עונה אחת לטעמי שנתנה פייט ראוי לעונה הראשונה מבחינת כוח המשיכה וההיסחפות אליה. אולי עונות 4,6,7 ו-15 מהדו-ספרתיות. קולין הייתה אחת הדמויות היותר בולטות בעונה ההיא לטעמי ומועצת השבט בה היא הודחה היא המועצה הכי עצובה אי פעם לטעמי.

למעלה