הישרדות 20- פרקי הגמר

../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

ג'ף ממש ממש השפיל אותו, כולם ירדו עליו, כל הקהל צחק, הוא לא מחא כפיים לאף אחד...המרמור אוכל אותו.

NP16

New member
את רואה את זה ככה../images/Emo58.gif

אבל הבן אדם היה בריוניון עם כל האולסטארים הגדולים וכולם מדברים רק עליו, והוא בשלוש חודשים אפילו פחות עשה יותר מ300 אלף דולר (200 על חביב הקהל, עוד 100 על מקום שני, ועוד איזה משהו על זה שהגיע רחוק בעונת אולסטאר ושבכלל השתתף)

../images/Emo58.gif

מדברים רק עליו אבל מי אמר שזה לטובה?
כשג'ף דיבר אליו ואמר לו להירגע כל הקהל צחק, ראסל פשוט לא יודע להפסיד בכבוד אז הוא משפיל את עצמו עוד יותר.

ob122

New member
../images/Emo58.gif

זה משנה את העובדה שהוא דיבר יותר, ממקום שני ושלישי וש90% מהזמן מסך היה בעיקר עליו. שונאי ראסל מתקשים להבין שמדובר בכוכב, בין אם הוא אסטרטג גרוע ובין אם הוא אסטרטג טוב. הוא הדמות הטלוויזיונית הכי כיפית, שהייתה בכול 20 העונות של השרדות.

../images/Emo58.gif

תקרא את מה שאני כותבת אבל... זה שהוא דיבר הכי הרבה, לא אומר בהכרח שזה מוציא אותו באופן הכי טוב. הוא דיבר שטויות והוציא את עצמו פשוט מושפל...כמו שאמרתי לא יודע להפסיד בכבוד. ולגבי זה שהוא הדמות הטלוויזיונית הכי כיפית- הרשה לי לחלוק עליך

Seraphim

New member
../images/Emo58.gif אהההה נכון...

אז אני מניח שמאות אלפי המצביעים הצביעו לו בגלל שהוא "מושפל" ולא בגלל שהם אוהבים אותו... ההגיון פה יותר גרוע מההגיון של אלה שהתנגדו להזזת הקברים בברזילאי...

../images/Emo58.gif

אני חייב לציין שגמרתי ברגע שראיתי את אתגר המבוך מאמזון, בזכותו ג'נה
זכתה במשחק בעונה ההיא. זה האתגר הכי טוב שהיה בהישרדות ואמרתי את זה גם בעונה השישית.

../images/Emo58.gif

אוף, לא יודעת לא הגיע לה לזכות וזה איכזב אותי. הגמר לא היה מעניין במיוחד, האיחוד הצחיק אותי. רציתי שפארווטי תזכה, היא עשתה הרבה מהלכים מעולים המשחק לעומת סנדרה שלא עשתה כלום וגם אמרה את זה במועצה האחרונה- כל המשחק היא ניסתה להדיח שחקן אחד, שהגיע עד הגמר. באמת מגיע לאחת כזאת? עיצבן אותי העובדה שהם הדיחו את ג'רי, אני דווקא חיבבתי אותה הרבה יותר מסנדרה, ואם היא הייתה מנצחת גם הייתי שמחה. בכל אופן, אהבתי את שתי המשימות, גם הראשונה וגם השניה אפילו שהשניה הייתה יותר מותחת כי הם היו כל כך קרובים. אבל שמחתי שראסל ניצח, לפחות הגיע לגמר
עוד משהו ששמתי לב אליו, כל מי שראסל חושב שאין לו סיכוי לנצח- זוכה, זה קרה עם נטלי שהוא היה בטוח שהשני יזכה (מצטערת, שכחתי את השם שלו) והיא זכתה בסוף. אותו דבר עם סנדרה, הוא היה בטוח שהיא לא תזכה, והופה- היא זכתה. מה שאומר, כל מי שראסל חושב שהוא לא יזכה- אומר ישר שהוא זה שיזכה. אז זהו, נשאר רק לחכות לעונה הבאה, חח.

NP16

New member
נו כן ../images/Emo58.gif

זה היה כל צפוי שהוא כזה "אני יכול לנצח אותך סנדרה" אלף פעם ומי יצביע לה חוץ מקורטני ואז סנדרה "האמנם?" והופ...

ggaall1

New member
../images/Emo58.gif

פשוט הזוי, הייתה אחת מהשחקניות הפחות טובות העונה... ועוד שבצד השני יש לא רק את פרוואטי (
) אלא גם את ראסל. אני שונא מושבעים.

ggaall1

New member
ומוסיף לעצמי... ../images/Emo58.gif

בניגוד לפרוואטי או ראסל שאם היו זוכים יכולנו להגיד עליהם - "כנראה שהיא/הוא השחקנ/ית הכי טוב/ה בכל הזמנים", הזכייה של סנדרה היא יותר בסגנון "איך דווקא היא ולא ראסל/פרוואטי גנבו מפרוואטי/ראסל את הזכייה?" אוף, זה כל כך הגיע לפרוואטי להיות השורדת היחידה שזכתה במשחק פעמיים
ועוד אפילו לא ראיתי את הפרק, סתם בטעות קראתי ספוילר.

Confide In Omer

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

מסכים איתך בקשר לפארווטי, אין ספק שהגיע לה הכי הרבה להיות זו שזכתה פעמיים.

RageBot

New member
../images/Emo58.gif הסבר יותר מובן על המושבעים.

אני רוצה להסביר לכם את המושבעים, בדרך שיהיה קל להבין אותה. בואו נגיד שאחמדינג'אד (ראסל במקרה שלנו) משחק הישרדות, הוא שחקן אסטרטגי מעולה אבל הוא כל הזמן אומר שהוא רוצה לרצוח אתכם ואת המשפחות שלכם, אסד (פרוואטי במקרה שלנו) אמנם לא אומר דברים כאלה ישירות, וגם מתנהל בצורה טובה ועם לא מעט כישורים חברתיים, אבל אתם רואים אותו בתור השפוט של אחמדינג'אד, מנגד, נמצא... אנערף, בואו נגיד שאובמה, הוא לא עשה כלום בינתיים, אבל ברור לכם שבהרבה מקרים הוא ניסה, במקרה הזה, למי הייתם נותנים את המליון?

wesam10

New member
מה אתה מדבר שטויות ../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif

קודם כל, פרווטי ממש ממש ממש לא הייתה השפוטה של ראסל, היא הייתה עצמאית לחלוטין, העובדה שלפני האיחוד לא סיפרה לראסל על האליל ועשתה יחסים טובים בתוך ברית, וגם שהיא לא פחדה להסתכל לו בעיניים אפילו במועצה לפני האחרונה (למרות הסיכון והוא זה שבעמדת הכוח!) של הגמר ואמרה לו ''הגנו אחד על השני'', לקחה חלק גדול מאוד ביזמות של הברית והיה לה חלק גדול ממנה, בהשוואה לדוגמא לבקי בעונה 13 שהייתה שפוטה של יול, בסמואה שכל פואה היו שפוטים של ראסל, לפרווטי הייתה שליטה מאוד גדולה על ראסל והוא עליה. ואגב טוב שלא הגזמת, זה ''הישרדות'' לא ''הבורר'', אין פה שום רצח משפחות אז תירגע
נאום ראסל היה בדיוק כמו נאום שי מהפיליפנים בכ''כ הרבה מובנים, זה לא היה נאום רצח, כמו ששי חפר בגמר ''שיחקתי את המשחק בלהבלה'' ''זה משחק בלהבלה'' ככה גם ראסל עשה ולא כמו שהוא עשה בסמואה כשהוא חפר ''הדחתי אותך ואותך ואותך, תצביע לי'', הוא השתפר, עכשיו תגיד לי אתה למה לי לא להצביע לראסל/פרווטי?

RageBot

New member
../images/Emo58.gif אתה פשוט לא תופס, מה? /=

אתה לא צריך לשכנע אותי שהגיע לפרוואטי לזכות יותר מלסנדרה, אני גם חושב ש"הגיע" לה יותר (וזה למרות שסנדרה היא המועדפת שלי). אני דיברתי על נקודת המבט של המושבעים, שאותה, משום מה, כל כך הרבה אנשים פה לא מצליחים להבין, לכן נתתי דוגמא, מוגזמת, כדי שכל טמבל יוכל להבין אותה. ושוב, אתה לא תופס, אתה מביא את בקי בתור דוגמא כשאתה לא יודע מה היא עשתה שם בכלל, כנ"ל בסמואה, אתה לא באמת יודע מה קרה שם, לא שם ולא בסמואה ולא בעונה 20 ולא בשום מקום, כי אתה לא שם, כי אתה אוכל בכפית את מה שהעריכה מוכרת לך, אני לא אמרתי לך למה לך לא להצביע לראסל פרוואטי, אני אמרתי לך למה למושבעים של אותה עונה לא להצביע להם, למה שהם יצביעו לבן אדם שהם שונאים (הוויכוח של רופרט וראסל? לפי מה שמבינים מהמושבעים ראסל היה ככה כל הזמן), ולמישהי שהם רואים אותה בתור השפוטה שלהם, להצביע לראסל? זאת בעיה וטעות של פרוואטי שהיא לא תפסה כמה שהמושבעים שונאים את ראסל (אני אפילו לא אדבר על ה"טעויות" של ראסל, שהוא הראה בגמר שהוא לא יודע לשחק בגרוש) ובגלל זה היא לא ניצחה, הטעות שלה, של להגיע לגמר עם ראסל, היא אחת הטעויות הכי גדולות של מתמודד, תחשוב מה היה קורה אם היא הייתה מדיחה אותו בפיינל 5, ואז מדברת על זה בגמר? הנצחון היה בכיס שלה.

wesam10

New member
הדגשה דרמטית ביותר ../images/Emo2.gif ../images/Emo58.gif

נכון שהיה חכם להדיח את ראסל, אבל קולבי היה שם, והיה הרבה יותר חכם לדעתי להדיח אותו כי כל הגיבורים רצו להצביע לו ממרמור מסויים, ככה שהיא הייתה בין הפטיש לסדן, מאוד קל להגיד ''אם'' ו''אם'', יכול להיות שאם היא הייתה מדיחה את ראסל וקולבי מגיע איתה לגמר, הוא היה מנצח וכל הפורום היה יורד עליה שהיא עשתה את הצעד הכי מטומטם בכל תולדות הישרדות ושגם ככה המושבעים לא תכננו להצביע לו, בכל מקרה אין לדעת. ברור שאני אוכל בכפית מה שהעריכה נותנת לי (למרות שאתה חופר על נושא העריכה אני אעיר על זה
) ובגלל זה אני נותן את נקודת המבט שלי, אבל אני רואה גם מאוחרי הקלעים וכאלה אז אולי זה משלים את התמונה, כן אני לא על האי, אבל אני מנסה להסתכל על זה בנקודת מבט אובייקטיבית ולפי דעתי, כמו שגם אתה אוכל בכפית את מה שהעריכה נותנת ולפי כך אמרת שאם היא הייתה מדיחה את ראסל היא הייתה מנצחת ..

למעלה