הישרדות 20- פרקי הגמר

Hungry Snowman

New member
../images/Emo58.gif

תפסיקו לחשוב שכל הקטע בהישרדות זה לעשות מהלכים מגניבים ויפים שהקהל יאהב ושיהיה לקהל מעניין. הקטע בהישרדות זה לשחק חכם, ולשחק כדי לנצח! זה בדיוק מה שסנדרה עשתה. היא הגיעה לגמר עם אנשים שהיא יכולה לנצח, וגרמה למושבעים להצביע לה. וזה בדיוק מה שצריך לעשות בהישרדות. ראסל משחק בשביל הקהל, לא בשביל לנצח. הוא משחק כדי להראות כמה מגניב וגאון הוא, כדי שאנשים יאהבו אותו. לא ככה משחקים הישרדות... אתה צודק, זה שמישהו מנצח לא אומר שהוא שחקן יותר טוב מכאלה שלא ניצחו... אבל כל מקרה לגופו. סנדרה שחקנית טובה יותר מראסל, אבל לא טובה יותר מסירי.

sapir aloud555

New member
../images/Emo58.gif

"זה בדיוק מה שסנדרה עשתה. היא הגיעה לגמר עם אנשים שהיא יכולה לנצח, וגרמה למושבעים להצביע לה. וזה בדיוק מה שצריך לעשות בהישרדות." נכון, לא תמיד צריך מהלכים מטורפים ומגניבים כדי לנצח. אבל איפה סנדרה בחרה עם מי היא רוצה לשבת בפיינל 3?

../images/Emo58.gif

בכך שהיא הציעה את קולה לרוב. ולמעט העובדה הזו, היא שיחקה את המשחק החברתי הטוב ביותר שם ודאגה שהמושבעים יראו את זה.

ואסור לשכוח ../images/Emo58.gif

שסנדרה דאגה בעקיפין לכך שראסל יקח אותה לפיינל 3. כמו למשל, במועצה האחרונה בה ג'רי עפה עם ההצהרות שלה.

sapir aloud555

New member
ם_ם ../images/Emo58.gif

אה? אתן את הקול שלי למי שזה לא יהיה = אני בוחרת ושולטת על המתמודדים שאיתם רוצה להיות בפיינל 3? הסבר בבקשה. נכון שכל המשחק שלה מבוסס על "כל עוד זו לא אני", אבל דאמיט.. היא לא עשתה שום מהלך. ניסתה ופשוט לא הצליחה. הגיבורים לא החשיבו אותה, הנבלים לא החשיבו אותה. היא פשוט ישבה שם. ושוב היא עם אותו נאום של "לא הדחתי אף אחד מכם / ניסיתי לעזור לכם." אחלה משחק.

lama ken

New member
../images/Emo58.gif

האם היא הציעה את קולה לרוב מרצונה וכי זו היתה האסטרטגיה שלה, או בלית ברירה, ומשום שמה שהיא באמת רצתה ותכננה לעשות - לא הצליח לה? צר לי, אבל לפי דעתי ברוב המקרים זו היתה האופציה השניה. אני לא נגד סנדרה (וגם לא בעד ראסל או נגדו באופן מיוחד). אבל לגיטימית השאלה האם זכית בגלל אסטרטגיה שלך או כי זה פשוט קרה לך והגעת לגמר יותר בזכות מהלכים של אחרים מאשר מיוזמות של עצמך, כלומר היה לך מזל שלמרות שהמהלכים של עצמך נכשלו, המהלכים של אחרים הביאו לכך שנגררת איתם רחוק במשחק? ועם כל חיבתי לסנדרה, ויש כזאת, זה מה שקרה. הדבר שאני כן זוקפת לזכותה בניצחון שלה הוא שכבשה את חיבתם של הגיבורים במועצה האחרונה ע"י הטיעון המעולה "אני כל כך רציתי וניסיתי להציל אותכם, כמה חבל שלא הצלחתי". זה היה חכם מצידה. (יחד עם זאת לא היתה לה תחרות קשה בקטע הזה, כי פארווטי עם כל הערצתי אליה, כנואמת לזכות עצמה היא לא חזקה, ועל ראסל שריחף בסרט ההזוי שלו אין מה לדבר, בשלב זה כבר נותר רק לרחם עליו... )

NP16

New member
אין לי כוח לכתוב מעצמי אתם עושים לי חיים קלים

פשוט
!!!

DevilGirl92

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

במשך כל העונה פרווטי הייתה הפייבוריטית שלי, ולא הבנתי איך סנדרה תוכל לנצח אותה (ידעתי את הספוילרים לגבי הקולות של המושבעים, אבל קיוויתי שהם לא יהיו נכונים). באמת שניסיתי לתת לסנדרה הזדמנות וחיכיתי לראות מהלכים אסטרטגיים מצידה, אבל פשוט לא ראיתי כאלה. בסדר, היה לה חלק בהדחה של בן. אבל זה לא הכי משמעותי. מה שהכי לא ברורים לי אלה הטיעונים של סנדרה מול המצלמה לגבי הסיבה שהיא צריכה לזכות: "לא נעזרתי בחסינויות, לא היו לי בני ברית, ניסיתי לשכנע את הגיבורים להדיח את ראסל אבל לא הצלחתי." 2 הטיעונים האחרונים הם מגוחכים. סנדרה התחילה בברית של 6, והיא נחשבה לשחקנית מתחת לרדאר וכאחת שלא מהווה איום. אי אפשר לזקוף את זה לזכותה, כי זו פשוט הייתה נקודת הפתיחה שלה. מהצד השני, פרווטי התחילה את המשחק בעמדת מיעוט של 3, וכמעט כל חברי השבט שלה סימנו אותה מיד כמועמדת להדחה. אבל לפרווטי יש משחק חברתי מעולה, ובסופו של דבר אף אחד לא הצביע נגדה במועצה של רנדי. כמו שבן אמר - כולם ידעו שהיא מסוכנת, אבל הקסם שלה גרם לאחרים לבטוח בה בכל זאת. כשראסל חיפש את הפסלון (בדרך הכי שקופה ונוראית שיכולה להיות), סנדרה ידעה שראסל מחפש את האליל, אבל היא לא טרחה לחפש אחריו בעצמה או למנוע מראסל להשיג אותו, מה שהוביל להדחה של טייסון. כמובן שהטמטום של טייסון הוא הגורם הראשי לכל העניין, אבל שום דבר מזה לא היה קורה אם הברית של רוב הייתה טורחת לחפש את הפסלון או להשמיד אותו. במקום לעשות את זה, סנדרה פשוט בוחרת למלמל משהו וללכת לכיוון השני. אחרי ההדחה של טייסון סנדרה ורוב עדיין היו בעמדה טובה, אבל פרווטי וראסל הצליחו לשכנע 2 אנשים לעבור לצד שלהם, בזמן שהברית של סנדרה פשוט צפתה מהצד ולא עשתה כלום כדי למנוע את זה. להפך, רוב דווקא הרחיק את בן עוד יותר עם היחס המזלזל שלו. ככה שבזמן שפרווטי עושה את דרכה מעמדת מיעוט לעמדת שליטה, הברית של סנדרה פשוט מתפוררת. בהדחה של בן היא באמת ניסתה לקחת יוזמה, אבל בסופו של דבר במועצה שאחריה היא לא עשתה יותר מידי, וגורלה היה תלוי אך ורק במה שראסל ופרווטי החליטו. לא צריך להיות חסרת בני ברית כדי להיות עצמאית. פרווטי שיחקה משחק אסטרטגי אישי יפה מאוד והראתה לנו שהיא לא רק בובה של ראסל. היא מצאה פסלון חסינות לבד, וחיזקה את הקשר שלה עם הבנות כדי שהן יצדדו בה במידה והיא תתמודד מול ראסל בשלב מסוים. לדעתי זה די שקוף שפרווטי קבעה את החוקים ולא ראסל, ככה שכל הטענות על כך שהיא רכבה על הזנב שלו ממש לא ברורות. באיחוד פרווטי עושה את הצעד הכי מבריק בעונה, כשהיא משתמשת ב2 פסלונים כדי להגן על הברית שלה. פרווטי מנסה לברר מידע מאמנדה, וכשהיא מבינה שהיא משקרת לה היא פשוט עושה סיכון מחושב שמשתלם בסופו של דבר. מה סנדרה עושה? אומרת לרופרט את כל האמת בקשר לשבט הנבלים, ורוצה להדיח את ראסל אך ורק מנקמה, בלי לחשוב בכלל על העובדה שהיא תהיה במקום ה6 אצל הגיבורים במקרה הטוב (או מודחת במועצה הבאה כמו קנדיס, במקרה הסביר יותר). בסופו של דבר היא מתעשתת, ולמזלה הגיבורים היו טיפשים מדי מכדי להקשיב לה. אבל בכל אופן, מה שהיא עשתה בפרק ההוא היה חסר היגיון ודי טיפשי. אנשים אומרים שפרווטי ניצלה בזכות חסינויות, אבל זה לא היה נכון. ראסל לא היה מסוגל לבגוד בה לעולם, לא משנה עד כמה הוא ינסה להגיד שהוא היה זה ששולט בשבט. אם הוא לא הדיח אותה בפיינל 4, למה שהוא היה מדיח אותה בפיינל 5 או פיינל 6? כשסנדרה מצאה את עצמה בעמדה טובה יותר והתקרבה לבנות, היא הייתה חייבת שוב להתחיל את הקטע נגד ראסל. במקום לחשוב בהיגיון ולהבין שאף אחד לא יצביע לראסל, היא העדיפה לנסות להדיח אותו בכל זאת ולהתמודד עם מישהו משבט הגיבורים שהיה מביס אותה בקלות (גם אם הוא היה חסר תועלת במשך כל העונה). כמובן שהתכנית שלה נכשלה שוב והיא ישבה ליד ראסל בגמר, מה שבאופן אירוני העניק לה את קולות המושבעים. באמת שאני לא מבינה את ההיגיון מאחורי ההצבעה שלהם.

Double U

New member
../images/Emo58.gifולא רק זה

ג'ף שאל אותה בריוניון איזה מהלך היא עשתה שבלעדיו היא לא הייתה מגיעה לגמר ומנצחת. תשובה: "עשיתי המון מהלכים! ראיתי כל עונה ולקחתי מכל עונה דבר אחד ולמדתי מה לעשות ומה לא לעשות". כל הכבוד סנדרה! את מעריצה אמיתית! אבל לא ענית על השאלה! מילא הייתה מודה באמת שהיא רצתה את ראסל בגמר כדי לנצח אותו, אבל אפילו את זה היא לא עשתה. והסרטון מנצחת של סנדרה זה פשוט תיאור כל הכשלונות שלה בעונה: סנדרה משחררת את החזייה של שוגר - כשלון, כי שוגר זכתה בנקודה בשביל הגיבורים באותו סיבוב. מיד אחרי זה רואים אותה נופלת על החוף
- כשלון פיזי. רוב מודח - כשלון אסטרטגי. "ראסל עף!" - כשלון!!!!!!!!!!!!!!

lama ken

New member
../images/Emo58.gif מסכימה עם הכל, רק הסבר לסוף

ההיגיון מאחורי ההצבעה שלהם הוא הדבר היחיד שכפי שכתבתי אפשר לזקוף לזכותה - בניגוד לראסל שאין לו מושג ירוק איך המושבעים חושבים, סנדרה הבינה בדיוק שרובם יצביעו עם הרגש, שהם מאוכזבים ומושפלים שכל השבט שלהם הודח, והיא נותנת להם בדיוק את הטיעון הרגשי שהיה נחוץ: אני בעצם הייתי "בליבי" איתכם. רציתי לכרות ברית איתכם. אני מצטערת על זה שלא הצלחתי וכולכם נפלתם. וכך בהעדר גיבור מהשבט שלהם להצביע לו, הם הצביעו לסנדרה ששכנעה אותם שהיא "הדבר הקרוב ביותר" להיות בצד שלהם מבין הנבלים.

NP16

New member
וואו../images/Emo58.gif

זה די ספוילר לדעתי למרות שאין שמות
לא יאומן כמה אני מסכים איתך!!!! האמת אולי בעונה רגילה עוד הייתי מבין שראו את פארווטי כמשחקת מלוכלך וזה (למרות שגם סנדרה נבלית והוכיחה את זה פעם אחר פעם אבל אנשים משום מה עדיין רואים בה גיבורה,כמו קנדיס), אבל בעונת אולסטאר כשיושבת שם אמנדה שמכירה את המשחק ,ג'ייטי- שהוא בעצמו שיחק מלוכלך לדעתי יותר מראסל!!!!, אני מצפה להרבה יותר.

Seraphim

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo45.gifכל כך נכון

שזה פשוט כואב מחדש כמו בערב הגמר כשאני קורא את זה. זה בדיוק מה שחשבתי (וגם רשמתי פה חלקים מהניתוח המבריק הזה שלך) בלא מעט דיונים. ואין גבר יותר נכון להוסיף למה שרשמת ממה שהעיר שי על סרטון הנצחון של סנדרה. פשוט סקירה של הכשלונות שלה, רואים אותה רצה על החוף ונופלת, מחלקת הבטחות שראסל עף למרות שהוא הגיע לגמר... סרטון הנצחון של בוב היה כבר יותר מרשים - ראבק הבנאדם בן 100 והוא לקח חסינויות שם. עצוב שעונה אדירה כזאת נגמרת ברגע כזה מביש שיושבת שם מישהי פדלאה מטומטמת, לצד אחת השחקניות היותר טובות שהמשחק ידע ומנפנפת בידיים המרשרשות שלה האוויר "אני המלכה! אני המלכה!" - מזכיר לי את פרק הסיום של "מכת מדינה" שנציג מס ההכנסה זרק את כולם מהזירה והניף ידיים בתרועות ניצחון אל מול שאגות הבוז של הקהל. הייתי מת לראות את הקהל שם צועק בוז לסנדרה כמו שעשו לג'רי באולסטרס, אבל זה לא קרה

אורישקי

New member
וואי זה כל כך משפט צבוע../images/Emo58.gif

איך אפשר להגיד עליה שהיא אחת השחקניות הכי גרועות אי פעם,הבחורה ניצחה פעמיים וזה לא בא ברגל.אני מבין שאתה ממורמר שהיא ניצחה ולא פארווטי אבל בחיאת,פרופורציות.רק לפני כמה פרקים אמרת שאתה מת עליה ושהיא מלכה.איך אפשר להגיד בכלל שהיא אחת השחקניות הכי גרועות אי פעם,העונה היא הייתה די סבבה ובעונה 7 היא בכלל הייתה מלכה. כאילו.תכף אתה תגיד לי שליסי היא שחקנית יותר טובה ממנה,או צ'אט.

niro62

New member
../images/Emo58.gif

באמת אמרתי עליה עד איזה פרק 7 ניראלי שהיא מלכה כי עוד שמרתי לה חסד מעונה 7 אבל לא מזמן הבנתי שיש גבול לכמה חסד אני יכול לשמור לה

wesam10

New member
אפשר לסכם את זה ככה ../images/Emo58.gif

ראסל ופרווטי הם שחקנים יותר טובים מסנדרה, בחלק האסטרטגי והיוזמתי במיוחד, אבל המהלך המבריק של סנדרה להחכים שכל אחד שיוצא שונא את ראסל ולהראות לכל העולם ואשתו שהיא מנסה להדיח את ראסל ושהיא שונאת אותו, בעצם יצר לגיבורים סוג של הזדהות (וחלק מזה זה מרמור על ברית ראסל-פרווטי), מה שבעצם גרם להם בסופו של דבר להצביע לה, ועם זאת, לא לעשות הרבה ולגרום לראסל לחשוב שהיא שחקנית אפסית שלא תקבל שום קול כי היא לא עשתה הרבה (פרט לנסות להדיח אותו כל פעם ולהיכשל), גרם לו גם לקחת אותה למיליון, זה בעצם המהלך הגדול שלה בעונה שנתן לה את מיליון! סנדרה היא שחקנית עם הברקות אסטרטגיות, אבל השחקנית האסטרטגית באופן עקבי הכי טובה אי פעם? בואו לא נגיע רחוק ..

niro62

New member
חחח ../images/Emo58.gif

אתה נותן לסנדרה יותר מידי קרדיט! היא באמת ניסתה להדיח את ראסל והיא באמת נכשלה כל הזמן זה ממש לא היה בשום תוכנית שלה ולגמר היא הגיעה כי היא ניגררה אחרי הנבלים וראסל חשב שהיא שחקנית גרועה כי היא באמת שחקנית גרועה והוא חשב ואמר אפילו באיחוד שהמושבעים ייתנו תמיליון לפארווטי כי היא גם שיחקה חברתית יותר טוב מסנדרה וגם אסטרטגית

למעלה