הישרדות 20- פרקי הגמר

lama ken

New member
צודק ../images/Emo58.gif משום מה חשבתי שראיתי

שהיא כתבה ראסל.

Davy Jones

New member
../images/Emo58.gif היא לא.

רואים יפה מאוד שהיא הצביעה לפרווטי והיא גם אמרה בדרך לפתקיות: "זה מטורף, אני לא יודעת.. סנדרה או פרווטי, פרווטי או סנדרה?"

wesam10

New member
../images/Emo58.gif

כ''כ כ''כ כ''כככככככככ חבל על פרווטי, כ''כ! כ''כ הגיע לילדה הזאת מיליון! בכל מקרה אני בטוח במיליון אחוז שהיא השחקנית הכי טובה אי פעם, בכל מקרה פרק נחמד,, שריפת הכובע של ראסל הייתה אדירה
ובכלל, אמנדה וקנדיס אכזבו אותי ברמות על, מה הקטע של קנדיס ב''את עומדת במילים שלך'', הלוו לפני שניה את בגדת בשבט שלך אז מה פתאום באה לי עם ערכים ואגו מנופח מפה ועד מעלה:? בכל מקרה, העונה הזאת אצלי במקום שני, כי המנצח נחמדה סה''כ, לא הכי גרועה אי פעם

../images/Emo58.gifDon't tell me that it's over

אבל זה כן
טוב, מאיפה נתחיל? שמחתי שקולבי הודח במקום החמישי. האתגר חסינות האחרון היה מדהים, וממש אהבתי שלקראת הסוף זה היה כ"כ צמוד... היה לי קצת כואב לראות את ג'רי הולכת ככה, ואגב לרגע חשבתי שיהיה 2-1-1, אבל כמובן שהעדפתי שפרוואטי תישאר. סנדרה שורפת את הכובע של ראסל (לקטע הזה התכוונתי עומריקו), והייתי בשוק- אין עליה בקטעים האלה
המועצה האחרונה היתה יחסית קצרה, ושמחתי לראות שלמרות הכול עדיין רובם העריכו את המשחק של פרוואטי ופשוט להתמודד מול סנדרה די הרס לה, ויפה שהיא דווקא כן רצתה להדיח אותה שניה לפני הגמר. ברור שלולא סנדרה, פרוואטי היתה לוקחת בהליכה, וגם היתה מקבלת את הקולות של קורטני ורופרט. בריוניון, תסלחו לי אבל שוב לא אהבתי את ההתנהגות של ראסל, והיתה לי הרגשה שזה באמת יהיה בינו לבין רופרט. ואני גם לא מבין כשג'ף מנסה לשאול אותו ולהסביר לו על העניין של המשחק החברתי, והוא טוען שלא אכפת לו, אז אני לא ממש מבין למה הוא בעצם בא למשחק- כדי להוכיח שהוא יכול להגיע לגמר?
בסה"כ כבוד לסנדרה, ואני די מרוצה, אבל כמובן שלדעתי הגיע יותר לפרוואטי. מעניין לראות מה יקרה הלאה עם התוכנית...

lama ken

New member
תשובה ../images/Emo58.gif

אכפת לו מאוד. למרות כל דבריו באיחוד, זה ברור שראסל כן בא כדי לנצח ולא רק בשביל להגיע לגמר. הבעיה היא שיש לו כשל חמור בהבנה של בני אדם. הוא חשב באמת ובתמים, ממש היה משוכנע, שרוב המצביעים יצביעו בשבילו, מתוך הערכה למשחק האסטרטגי החכם שלו. הוא לגמרי לא מבין את הקטע החברתי. האסימון נפל לו רק במועצת השבט האחרונה, רק שם הוא הבין באיזה סרט הוא חי (וכן, בהחלט היו לו שם דמעות אכזבה בעיניים, כמו גם בפרק האיחוד של סמואה). רציתי לכתוב כאן שהוא היה אמור להבין את הטעות שלו כבר מתוצאות העונה הקודמת, אבל אז נזכרתי שבזמן זה הוא עדיין לא ידע בעצמו שכבר בעונה הקודמת השיטה שלו נכשלה במבחן הסופי. אז אי אפשר להאשים אותו פה באי-יכולת להפיק לקחים. אפשר מקסימום לטעון שמצפיה בגמרים קודמים הוא יכול היה להבין שמושבעים מצביעים לעיתים קרובות עם הרגשות האישיים שלהם כלפי הפיינסליסטים. יש גם כאלו ששמים את הרגש בצד ומצביעים למי ש"שיחק הכי טוב" אסטרטגית, אבל ההנחה שלו היתה שככה בהכרח כולם מצביעים, וזו כמובן שטות, כי הרוב לא. זה די מעניין לדעתי שבנאדם שמצד אחד מצליח מעולה לשלוט ולתמרן אנשים מסביבו, יש כזאת חוסר הבנה בסיסית. אם יקחו אותו לעונה שלישית, אז כבר אפשר יהיה לשפוט אם הבנאדם מסוגל ללמוד מטעויות למרות האגו הענק שלו.

Hungry Snowman

New member
זה בולשיט... הוא ידע. ../images/Emo58.gif

באחד הוידויים שלו בפרק הגמר הוא אומר שבעונה שעברה הוא לקח שניים שהוא חשב שהוא יוכל לנצח, ובסוף הוא לא ניצח אותם. יש שתי אפשרויות- האפשרות הראשונה היא שההפקה אמרה לו את זה רק ביום של הגמר, והאפשרות השנייה היא שהוא ידע מההתחלה. גם אם הוא ידע וגם אם הוא לא ידע, זה לא תירוץ להפסד שלו... אם הוא היה שחקן טוב הוא לא היה משחק ככה בסמואה, וכל הבעיה הייתה נפתרת

LemonLimeLilach

New member
מסכימה../images/Emo58.gif

גם אם לא אמרו לו בוודאות, הוא בטח ידע מהתגובות של אנשים אליו ומהשאלות של הג'ורי בסמואה! כאילו, אי אפשר שלא לדעת. המועצה האחרונה היא משהו מאוד ארוך ולא 15 דק כמו שמראים לנו. הוא ידע, הוא פשוט חשב שזה ה-ם טיפשים ולא הוא, ה-ם אשמים שהוא לא זכה ולא הוא. הוא בסדר, הוא מושלם. זה ה"משחק" שלא בסדר.

../images/Emo58.gifודירוג עונתי...

1. פרוואטי
2. סנדרה 3. קנדיס 4. סארי 5. ג'רי 6. אמנדה- איכזבה קצת לקראת הסוף 7. בוסטון רוב- איזה קטע שהכי אהבתי אותו בסוף מכל הבנים
8-9. קורטני ודניאל 10-11. ראסל ו-JT 12. טום 13. רופרט 14. קולבי 15. ג'יימס 16. סטפני 17. רנדי 18. קואוץ'- השתפר במועצה האחרונה ובריוניון 19. טייסן 20. שוגר

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

טוב,הייתה עונה מעולה ותשתקו כולכם.סנדרה היא אחת המתמודדות הטובות ביותר שאי פעם היו.מה שכן אני מסכים שלפארווטי הגיע יותר. רעסל לוזר לוזר לוזר לוזר. וגם קולבי בתכלס. ג'רי הייתה ממש חמודה לדעתי ואני שמח בשבילה.הרג אותי שריפת הכובע של רעסל
בקיצור,דירוג עונה: 1.סירי 2.פארווטי 3.סנדרה 4.רוב 5.קורטני 6.ג'רי 7.אמנדה 8.סטפני 9.טום -- --- --- --- --- 20.רעסל

אורישקי

New member
ועוד כמה דירוגים../images/Emo58.gif

טופ 10 שלי אי פעם: 1.סירי 2.פארווטי 3.סנדרה 4.סטף 5.טוד 6.קאתי 7.מאסטרנינו 8.אמנדה 9.אראס 10.בוסטון רוב בוטום 10 שלי: 1.רעסל 2.סו 3.קורין 4.אלישיה 5.ליסי 6.רורי 7.פיירפליי 8.שון רקטור 9.קליי 10.רוג'ר

Hungry Snowman

New member
../images/Emo58.gif

הסיום הכי טוב שיכול להיות לעונה הזאת
הייתה עונה מאוד טובה, היה קצת מבאס לפעמים בגלל שזה הפך מהישרדות ל"מופע של ראסל", אבל היה שווה לחכות לגמר המדהים הזה D: סנדרה פשוט מלכה, בקטע של השריפת כובע פשוט סגדתי לה, ובקטע של הזכייה פשוט ישבתי מול המחשב ומחאתי כפיים
ראסל כרגיל בן אדם פתטי ועלוב, ושחקן עוד יותר פתטי ועלוב. הכי עצוב זה שהוא באמת חשב שהוא הולך לזכות, לאורך כל הגמר. הוא באמת היה בטוח שהוא יקבל קולות
גמר צפוי, אבל צפוי לטובה
סנדרה המנצחת הכי ראויה שהייתה אי פעם, ובין השחקניות הטובות ביותר. דירוג עונה: 1. סנדרה
2. פארווטי
3. קורטני
4. בוסטון רוב
5. סירי
6. רופרט פה נמצאים כל השאר, לא ממש אכפת לי מהדירוג שלהם, אבל ראסל כמובן אחרון
(ג'ייטי וג'יימס אחריו) אם הטוויסט של עונה 21 הוא באמת החזרה של ראסל, זה יהיה פשוט עצוב, עלוב, ופתטי. הבנו שמארק בורנט מאוהב בו, אבל כמה אפשר?! סבלנו מספיק!

niro62

New member
../images/Emo58.gif תיקון טעות

רשמת "סנדרה המנצחת הכי ראויה שהייתה אי פעם, ובין השחקניות הטובות ביותר" ויש לך כמה טעויות במשפט הזה צריך לרשום אותו ככה "סנדרה המנצחת הכי לא ראויה שהייתה אי פעם ובין השחקניות הרועות ביותר"

Hungry Snowman

New member
תפסיקו להשלות את עצמכם ../images/Emo58.gif

אם קשה לכם להודות בזה שהמלך שלכם הפסיד (כשכמובן הכתובת הייתה על הקיר מהפרק הראשון), זה מילא... אבל אתם בכוח מתעלמים מהעובדות. סנדרה היחידה בהישרדות שזכתה בכל עונה שהיא השתתפה בה. אם זה לא מספיק, היא גם עשתה את זה בלי לזכות באף חסינות, וכשהיא הייתה במצב של מיעוט. היא הצליחה לעשות מה שטוב לה, להגיע לגמר עם אנשים שטוב לה להגיע איתם, ולגרום למושבעים להצביע לה. אם זה לא נקרא שחקנית טובה, אני לא יודע מה כן... ראסל משפיע עליכם יותר מדי עם המרמור

niro62

New member
רק שתדע ../images/Emo58.gif

שבכלל לא הייתי בעד ראסל הייתי בעד פארווטי המדהימה! וניצחון לא אומר שום דבר על שחקנית! ואם סנדרה היא שחקנית טובה בגלל שהיא ניצחה פעמיים אז אפשר לעשות עוד כל מיני השוואות כמו: 1) וספיה שחקנית יותר טובה מסארי בגלל שוספיה ניצחה בכל העונות שהיא הייתה בהם וסירי הפסידה 2)דני היא שחקנית יותר טובה מסטפני כי היא ניצחה בכל העונה שהיא השתתפה בה וסטפני הפסידה 3)בוב הוא שחקן טוב יותר מסטיבן כי הרי הוא ניצח מסכימה עם ההשוואות האלה? ברור שלא!! ובגלל זה הניצחון הכפול של סנדרה לא אומר שהיא שחקנית טובה יותר מפארווטי וראסל! וגם את מציגה את הניצחון הכפול כאיזה משהו שהמון אנשים נכשלו בו היו כולה 3 עונות אולסטאר ובאחת מהם בכלל לא היו מנצחים! ובוא אני יתאר לך את המשחק של סנדרה בגיבורים נגד נבלים למקרה ששכחת: רוב כורת איתה ועם קורטני וטייסון ברית והם רוצים להדיח את ראסל והתוכנית היא לפצל את הקולות וסנדרה רושמת בדיוק את הקול שרוב אמר לה בלי להוציא מילה (סביר בנתיים) אחרי זה ראסל ופארווטי מצליחים לעשות מהפך והברית של סנדרה נאכלת לה וסנדרה לא ממש מנסה לעשות משהו (ואני לא מחשיב את ההדחה של קואץ') זה שחקנית טובה?? שחקנית שלא נאבקת על הברית שלה? אחרי זה מגיעים לאיחוד סנדרה רוצה להדיח את ראסל היא הולכת לגיבורים מדברת עם רופרט אבל לא מעיזה להצביע נגדו!! ויותר גרוע אפילו לא מצליחה לגרום לגיבורים לרשום ראסל. הנבלים גוררים את סנדרה עוד הדחה! פיינל 9 סנדרה רוצה לעבור לגיבורים אבל קנדיס עוברת לנבלים ובמקום לשבת לה על הראש להצביע עם הגיבורים היא זורמת איתה וסוגרת איתה שתמשיך להיות בגיבורים! פיינל 8 + 7 נגררת אחרי פארווטי וראסל ואין לי כוח להסביר פיינל 6 סנדרה שוב רוצה להדיח את ראסל ויש לה אפילו אליל אבל אפילו שיש לה את הכוח לקבוע מי המודח הבא בעזרת האליל היא פשוט נשארת עם הנבלים ולא עושה כלום! לא יודע איפה ראית פה מהלך? אני רק ראיתי אחת שנגררה אחרי פארווטי ג'רי דניאל וראסל וברגע השיא ניצלה בגלל המרמור של המושבעים

למעלה